Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#260601) KoNZoLik@ válasza oriic (#260600) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Persze, ez így van! Ezzel a vásárlók akik most akarnak beruházni használt gépre, kib*szott jól járnak, akik meg ezzel kereskednek kevésbé, és igen nem kell őket félteni és sajnálni, no de azért ők is emberek és ennyire azért nem kell hangot adni annak, hogy TE vagy más ezt keresztbe sz*rja :U

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#260602) oriic válasza KoNZoLik@ (#260601) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elengedem a temat, latom ez teged nagyon zavar. Sajnalom, hogy nem erted hogy hetkoznapi usereknek semmi kozuk h az eladok hol jarnak e vagy sem...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#260603) KoNZoLik@ válasza oriic (#260602) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Én is elengedem, mert én is látom, hogy te meg azt nem érted amit én akarok ezzel kommunikálni :R

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#260604) belan válasza KoNZoLik@ (#260580) üzenetére


belan
addikt

;] én odadom a promat patika állapotú, vettem hozzá egy új kontrollert is mert régi tönkrement, szóval sok garancia van még rá, a gépre is van 6,7,8 hónap kB. Téged ismerlek szóval 20 ezerért viheted. ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#260605) boost válasza oriic (#260600) üzenetére


boost
addikt

+1

(#260606) Bazsi1987 válasza oriic (#260600) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én nem azért nem adtam oda 60-ért a gépet mert azon a 15 ezren zsidóskodok, hanem inkább oda adom majd később 60-ért aki tényleg játszani akar vele és nem nyerészkedni....

(#260607) F-ECT$


F-ECT$
titán

Nagy tételben vennék Ps4 Pro-kat 20k-ért. Csak garis érdekel. Pm. Köszi! Jelige: nem nyerészkedek :)

Komolyabbra fordítva: 57k-ért szerintem olcsón adta, ha hirdeti és várt volna pár napot, akkor 80k körül is el tudta volna adni.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#260608) Deck válasza F-ECT$ (#260607) üzenetére


Deck
titán

Kipróbálom majd a 80k-s árat lesz-e aki vinné :K :))

PS5

(#260609) Lackooo84 válasza oriic (#260595) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Persze, mert akkor másoknak is le kell árazni, ha piacképesek akarnak maradni, valahol érthető. :DDD De nincs mese, a PS5 megjelenés körül ez lesz. Aki nem akarja bagóért eladni, az vár.

The Truth is out there...

(#260610) belan válasza Deck (#260608) üzenetére


belan
addikt

Ha most meg hirdetem a sajátomat még 80k el menne majdnem 8 hónap garancia van még rá, kontroller 9 hónap garancia mindjart meg is hirdetem fehér patika állapotú. ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#260611) fausto


fausto
addikt

Én eddig elvoltam a FAT PS4-gyel, úgy voltam vele, hogy majd lecserélem PS5-re. De most látva a játék árakat + azt, hogy nem nagyon van olyan exkluzív, ami miatt érdemes lenne váltani, egyre jobban hajlok arra, hogy veszek egy Pro-t és majd csak 1-2 év múlva váltok a következőre. Már csak a VR játékok miatt is érdemes lenne.

(#260612) Deck válasza belan (#260610) üzenetére


Deck
titán

Meg ne vegyem és tovább adjam 90k-ért.. ;]

PS5

(#260613) Lackooo84 válasza KoNZoLik@ (#260601) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Befejezhetnéd már ezt a kupec rinyát már! Meg azért ahhoz is pofa kell báttya', hogy ha valaki nálad olcsóbban meg jobb feltételekkel akar eladni egy használt, vagy akár ÚJ! gépet, te már nyomatod privátban a fikázós "ezennyemegannyi a boltban" üzeneteket.... Csak azt hiszed mindenki üvegben él, és nem tudja mi a dörgés árazás szinten. :DDD Azért is jelenteni kellett volna, és már lehet, hogy nem lennél itt mint megmondóember...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#260614) tothjozsi96 válasza fausto (#260611) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Szerintem érdemes lehet a váltás. Én a helyedben csak akkor váltanék ha 4K TV-d van, amúgy nem feltétlen.

Kollégám fiának lett vásárolva Slim gép, ugyan olyan LG TV-je van mint nekem. Nem mondtam volna meg hogy ez Pro vagy Slim, God of War-al próbáltam ki.

(#260615) belan válasza Deck (#260612) üzenetére


belan
addikt

Oooo te kis piszok ;].

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#260616) TCr válasza Lackooo84 (#260613) üzenetére


TCr
veterán

De azért nagy a f*szom, mert harmincezeré' veszem az összes játékot, mert megtehetem.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#260617) KoNZoLik@ válasza Lackooo84 (#260613) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Azért, mert neked rosszul esett,hogy árultál egy TLOU2 Bundle pakkot 15K-val drágábban mint a hivatalos bolti ár, és én ezt szóvá tettem neked PÜ-ben, hát bocs, de igen nem tetszett, ennyi báttya! Azóta tudom rosszul is alszol, és már a platinázás sem megy annyira Lacika ;]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#260618) belan


belan
addikt

Amúgy egy kérdés ps5 menni fog minden ps4 játék esetleg nioh 2 vagy csúcsima? Vagy ez ps5 topick téma? Ha valakit zavar nyugodtan mondja meg ha nem ide kellett volna írnom. ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#260619) predakon


predakon
őstag

PS4 1tb slimemet cserélem Prora egy az egyben :D

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#260620) Carlos Padre válasza Madoc (#260561) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én meg a méjségen ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#260621) TCr válasza predakon (#260619) üzenetére


TCr
veterán

Kettőt kérek, maradhat? :DDD

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#260622) Carlos Padre válasza .LnB (#260566) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha tudnád hányszor dörgölhettem volna az orruk alá, hogy én megmondtam, ha nem lennék lusta? Párszor azért megtettem :P

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#260623) Deck válasza belan (#260618) üzenetére


Deck
titán

100%, hogy nem lesz gond vele.

PS5

(#260624) Carlos Padre válasza boost (#260575) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mindenre IS :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#260625) belan válasza Deck (#260623) üzenetére


belan
addikt

Akkor mar csúcsimat lehet azon nyomom ;] meg nioh 2 is tovább most kis szünet 386 óra után persze ha nem küldöd a képeket a új build hez akkor tovább pörög ;] ;].

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#260626) Lackooo84 válasza KoNZoLik@ (#260617) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Tévedsz, nekem nem esett rosszul semmi, jót nevettem az erőlködéseden. Inkább neked esett rosszul, hogy a vatta új gépet TLOU2-vel olcsóbban adtam, mint te a használtat... :DDD Egyébként 10k-val adtam drágábban, és már rég sehol nem lehetett akkor kapni/megvenni, mert mindenhol elfogyott. :U Írtam is neked, hogy ha a MM-ban 120k, akkor vegyél egyet légy szíves... ;] Máshol az alapgép volt 15k-val drágább játék nélkül, mint amennyiért én adtam a TLOU2-vel. Máskor kicsit számolj, meg járj utána a piaci áraknak mielőtt hülyeségeket irkálsz priviben. Há' milyen nepper lesz így belőled? :D Ja, és amint kicsit visszább láthatod a platinázás is igen jól megy, pacsi! :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#260627) belan válasza Lackooo84 (#260626) üzenetére


belan
addikt

;]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#260628) fausto válasza tothjozsi96 (#260614) üzenetére


fausto
addikt

Nincs 4K tévém (még), de a VR miatt gondolkozom rajta + ha már még 2 évig nem váltok, nem árt egy újabb gép

(#260629) penge111


penge111
addikt

Azt jól olvastam, hogy ps4 lemezekkel is kompatibilis lesz a Ps5, tehát nem csak digitális ez a visszafelé kompatibilitás?!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#260630) Carlos Padre válasza penge111 (#260629) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem csak, de arra azért figyelj, hogy a PS5 digital edition nem kompatibilis a ps4 lemezekkel. Volt már ilyen kérdés.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#260631) boost válasza penge111 (#260629) üzenetére


boost
addikt

A kompatibilitás még mindig kérdéses. Azt nyilatkozzák, hogy tesztelik és fokozatosan lesz egyre több játék kompatibilitássá nyilvánítva. Kezdésként talán a top 100.. ilyesmi rémlik. De akkor a lemezes is.

(#260632) Carlos Padre válasza boost (#260631) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Te év eleje óta nem olvashattál ps5 híreket akkor :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#260633) belan


belan
addikt

Meg rendeltem ps5 gondolom a menü nem lesz magyar még egyből?

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#260634) sasa134 válasza belan (#260633) üzenetére


sasa134
addikt

miért ne lenne?

Avanti Roma

(#260635) Deck válasza belan (#260633) üzenetére


Deck
titán

Ez nem xbox. :D

PS5

(#260636) Carlos Padre válasza belan (#260633) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Miért, megzavar ha nem látod a tápellátás menüpontot, hogy akkor most hol kell kikapcsolni? :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#260637) belan válasza Carlos Padre (#260636) üzenetére


belan
addikt

Ja és úgy hagyom ;] deck jogos, sasa134 csak kérdeztem mert ps4-nél se volt magyar egyből.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#260638) RudY válasza Carlos Padre (#260630) üzenetére


RudY
addikt

...és a PS5 lemezekkel sem? Lesz még ilyen kérdés. :DDD

(#260639) marilllyo válasza Wlac (#260476) üzenetére


marilllyo
veterán

Nah! Jó későn reagálok rá. :D

Nálam is lepörgött a Days Gone stáblista.

Én vagyok az egyetlen, aki szerint a Horizon Zero Dawn, Days Gone, Ghost of Tsushima, Spider Man teljesen egy kutya? 12 pont egy tucat.
Számomra mind a 4 (bár a GOT-ba csak belekezdtem) tök hasonló. Csak a setup más. Ne értsétek félre... mind a négy cím jó játék. Nálam ezek egy jó standard-et hoznak. Mind a négy játéknak szép a grafikája és jó velük játszani. Mindegyik lop innen-onnan de a jókat.
Szóval, amiket most írok a Days Gone-ról általánosságban, azt ugyanúgy írhatnám a másik háromra is.
A játékmenet jó! Jól van kitalálva az egész rendszer. Jó vele játszani. Nincs túlspilázva. Ahol kell, ott le van egyszerűsítve. A harcrendszer szerintem tök baró. Fegyverek jók. Skillek jók. Motivál a skillpontok megszerzése és a felszerelés fejlesztése.
A főküldik szerintem okék voltak. Dramaturgia szempontjából kicsit gyengus. Volt pár epic jelenet, de gombóc nem volt sehol a torkomba.
Valamivel szerethetőbb volt az egész mint a Horizon esetén. Deacon karaktere is jó. Tetszettek a párbeszédek. De egyértelműen az epic jeleneteknél éreztem egy kicsit gyengének a dolgot.
Tetszett, hogy nagyjából mindent megmagyaráztak, amit tudni szeretnél. A vírus eredete stb..stb. Kifejezetten érdekes volt.
A mellékküldik valóban egyhangúak, de ugyan már...A pókembernél monotonabb nem lehet szerintem semmi. Továbbá semmivel sem monotonabb és önismétlőbb, mint bármelyik Far Cry játékban. Nem tudok haragudni rá.
Nálam frame-rate probléma, fagyás egyszer sem volt. PS4 pro üvöltött ugyan, de bírta az iramot pedig tegnap egy 7!!!! órás egybefüggő játszival értem a végére. :D dat kockaság
Grafikailag nem tudnék belekötni. Szép volt, mint minden Sony ex. cím.
Az MI volt itt-ott eszméletlenül ostoba. Nevetséges bugok voltak benne. Illetve egy alkalommal beragadt az L2 és ilyen célzó nézetben tudtam csak sétálni percekig. A felirat volt néha bugos. Hol megjelent, hol nem...
Ezeket leszámítva másba nem futottam bele. Lehet, hogy csak szerencsém volt.
Ami hirtelen még gagyinak tűnik, hogy ugyebár megmentettem az utolsó tábort...én vagyok a hőse, de azért még pár hordát ki kell iktatnom, hogy elnyerjem a bizalmukat annyira, hogy megvehessem tőlük a kézi gránátot. :DDD Vicces...

Ezzel lehet, hogy egyedül vagyok... Én kihagyott ziccernek éreztem azt, hogy legyen egy küldi, ahol valaki ilyen freaker-ré változik. Last of us 1-ben is volt... A kettőben már nem. Én hiányoltam ezt belőle.

Ma este is megy tovább a dolog... Szépen folytatom. Tetszett annyira, hogy megkapja a 100%-ot, ami egy NG+ "Survival 2" nehézségű végigjátszást is jelent ugyebár...A fűrésztelepi horda érdekes lesz...Ezt leszámítva nem ijeszt meg.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#260640) KoNZoLik@ válasza marilllyo (#260639) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem vagy egyedül szerintem, mindegyik ugyan az csak pepitában👍 De gyakorlatilag ha azt vesszük az összes játék ilyen, menj lőj vagy csapkodj védekezz perizz tápolj ugrálj vagy lengedezz ülj autóba vagy motorra, de lehet gyalog is vagy lovon,de van ahol repülőn helikópéteren még dzseszkín is, vegyél új készleteket vágd le a bossokat & stáblista, the end??? :DDD

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#260641) Deck válasza KoNZoLik@ (#260640) üzenetére


Deck
titán

Ennyiből minden hasonló stílusú és felépítésű játék ugyanaz. A Far Cry sorozat ugyanaz pl. Ezek nem. :D

PS5

(#260642) KoNZoLik@ válasza Deck (#260641) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Jajaja most szerkesztettem😂

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#260643) jupp008 válasza marilllyo (#260639) üzenetére


jupp008
senior tag

Szerintem nem teljesen egy-kaptafa.
HZD, Pókember teljesen tetszett (Tsushima -n még gondolkodom). Days Gone -on pedig gondolkodtam sokáig tetszeni fog -e, 2 hete meg is vettem, de néhány óra után feladtam és pár nappal később eladtam. Nekem nagyon nem adta. És nem a történet miatt.

(#260644) TCr válasza jupp008 (#260643) üzenetére


TCr
veterán

Mi miatt?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#260645) Imilenni válasza marilllyo (#260639) üzenetére


Imilenni
addikt

Szerintem amiben ugyanazok/hasonlóak hogy open world az összes.
Szerintem a velejáró dolgokra gondolod hogy egykaptafárakészültek :D

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#260646) boost válasza Deck (#260635) üzenetére


boost
addikt

XBox Seriesben is lesz magyar menü

(#260647) syler123 válasza marilllyo (#260639) üzenetére


syler123
veterán

Nekem kimondottan tetszett a Days Gone, 1 trófea hiányzik a platinához, az első platinám lesz. Remélem összejön.
A new game+ al én még várok, előtte játszok más játékokkal.

(#260648) bbdzyx válasza marilllyo (#260639) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Én még nem értem a végére, de hasonlóképp vélekedek. A játékok, amiket felsoroltál egy kaptafára menő iparosmunkák, de dramaturgia és párbeszédek tekintetében pont a Days Gone-t érzem a leggyengébbnek. Lehet erre rátesz egy lapáttal, hogy magyar felirattal tolom, amiben még a helységneveket is tükörfordították. :W
Annyira antipatikus és érdektelen karakter Deacon és Piás ( :DD ), valamint ebben a zombis témában már a sztori sem fog újat mutatni, hogy szenvedés lesz a végére érnem.
A TLoU2 után pedig egyszerűen szörnyű a lopakodás és a harc is.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#260649) Wlac válasza marilllyo (#260639) üzenetére


Wlac
Ármester

Egyetértek veled. Mondjuk szerencsére voltak viccesebb bugok is nálam. Nagyon enyhe spoiler a link mögött.Tudom, hogy valaki linkelt anno egy "egész testeset", de sajnos nem találom.

“The wha-"

(#260650) belan válasza boost (#260646) üzenetére


belan
addikt

Azt várjuk ki ;].

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.