Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#260851) Wesder válasza marilllyo (#260850) üzenetére


Wesder
félisten

Ez engem is rendesen felbszott mindig. A 3. tàborral màr kiegyeztem volna a mocsàrban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#260852) Carlos Padre válasza marilllyo (#260850) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az rendben volt, de a végén már tikkelt a szemem ha meghallottam, hogy I have a plan :D Engem ennél sokkal jobban zavart, hogy minden sztori a táborban kezdődött és az isten háta mögött végződött de nem volt olyan, hogy gyorsutazás a táborba, úgyhogy galoppozhattál vissza a halál faszára fél órán át. :((( Így nem nehéz elhúzni a sztorit.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#260853) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Oké ez mocsok jól néz ki! [link]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#260854) Tatyla


Tatyla
őstag

Hogyan tudom összeköni a kontrollert egy Huawei P30-as telefonnal?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#260855) erahurka válasza marilllyo (#260850) üzenetére


erahurka
félisten

Kihagytad a pontok közül a 10-10 óra lovaglást A-ból B-be :U

(#260856) erahurka válasza Carlos Padre (#260852) üzenetére


erahurka
félisten

Vigyázz, mindjárt neked támadnak hogy mit akarsz a vadnyugaton, autót? :U

(#260857) Wlac válasza erahurka (#260856) üzenetére


Wlac
Ármester

Az első részben volt. :D

“The wha-"

(#260858) S e t h válasza erahurka (#260855) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem hagyta ki.
Téged nyomaszt nagyon.
De a 300 ezer kilométeres vezetés egészen más dimenzió.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#260859) erahurka válasza S e t h (#260858) üzenetére


erahurka
félisten

"Engem ennél sokkal jobban zavart, hogy minden sztori a táborban kezdődött és az isten háta mögött végződött de nem volt olyan, hogy gyorsutazás a táborba, úgyhogy galoppozhattál vissza a halál faszára fél órán át. :((( Így nem nehéz elhúzni a sztorit."

Nem csak engem zavart :U

De tudom hogy kár veletek vitatkozni, mert nem tudtok. Nektek tetszett, úgyhogy ez a játék tökéletes. :R

(#260860) boost válasza erahurka (#260859) üzenetére


boost
addikt

nekem annyira betett az a sztoricsavar, a karibi, hogy mikor visszakerültem ahol voltam, akkor abbahagytam a játékot. :D Majd a télen befejezem, csak X-en van a mentésem.

[ Szerkesztve ]

(#260861) erahurka válasza boost (#260860) üzenetére


erahurka
félisten

A karibi rész nagyon jó volt pedig, ott kerül felszínre, hogy Dutch teljesen elkorcsosult.

Mondjuk ott én is majdnem letettem, mikor a partot érés után vissza kellett lovagolni a bázisra, ami még oké volt a zenével, aztán kitalálta a játék hogy lovagoljak vissza majdnem pontosan oda, ahonnan indultam. :Y Szerencsére azon kevés alkalmak egyike volt, mikor szépen átvezetőben megoldották és egyből odateleportáltam. :C

(#260862) S e t h válasza erahurka (#260859) üzenetére


S e t h
nagyúr

De tudom hogy kár veletek vitatkozni, mert nem tudtok.
Nem úgy történt, hogy te kínáltad fel az egyik szervedet fogyasztásra, mert elfogytak az érveid? :)

Nektek tetszett, úgyhogy ez a játék tökéletes
Nem nagyon létezik tökéletes játék, de lehet érvelni pro és kontra vulgaritás nélkül is.

De lehet csak nekem fura, hogy az egyik azért gáz mert sokat kell lovagolni, de a kigumizott kontrollerrel ment több százezer km egy szimulátorban ingerküszöb alatti.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#260863) Wesder válasza S e t h (#260862) üzenetére


Wesder
félisten

Lovaglàsért nem jàrt trófea a platinàhoz. Ha lett volna màr is szeretné.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#260864) belan válasza james001 (#260796) üzenetére


belan
addikt

Az jól lenne nagyon.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#260865) oriic válasza belan (#260864) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg csak a PC-s ujrakiadasok bukkantak fel.

Live-Die-Respawn

(#260866) belan válasza oriic (#260865) üzenetére


belan
addikt

Hát kíváncsi leszek lesz belőle egyáltalán valami.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#260867) oriic válasza belan (#260866) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Konami, szoval maradjon a hype szinted a beka feneke alatt mint sokunknak, igy nem lesz nagy a csalodas. :D

Ha bejelentenek vmit, akkor orulunk, ha nem akkor meg meg az elet tovabb.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#260868) belan válasza oriic (#260867) üzenetére


belan
addikt

Pontosan :K.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#260869) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Végigment mind a 4 sztori dlc a Borderlands 3-ban. Megvan a 100%, jó volt.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#260870) Deck válasza sp8787 (#260847) üzenetére


Deck
titán

Persze ezzel nehéz vitatkozni. De jönnek majd még dlc-k, stb. Tehát ez még nem a kész játék.

PS5

(#260871) boost


boost
addikt

Jöhetne egy Metal Gear Zombie, izé Survivor folytatás... :DD

(csak vicceltem)

(#260872) syler123


syler123
veterán

Eredeti analog szenzort nem lehet valahol beszerezni? Vagy legalábbis olyan minőségűt. Nem mintha a gyári nagyon jó minőséget képviselne :D Olvasgatom az alis értékeléseket és nem túl jók egyiknél sem a visszajelzések.

(#260873) wierra válasza syler123 (#260872) üzenetére


wierra
senior tag

Mi a gond az analóg karral?

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#260874) syler123 válasza wierra (#260873) üzenetére


syler123
veterán

Driftel, néha ránt is egyet. Sony-nál kitakarították, de nem oldotta meg. Forrasztás nem áll távol tőlem, csak kellene találnom egy jó minőségűt, amire kicserélhetem.

[ Szerkesztve ]

(#260875) wierra válasza syler123 (#260874) üzenetére


wierra
senior tag

Nálam a bal kar "akadt". Szakadozva valósította meg a parancsot. Kitakatítottam én is, halottnak a csók.
Ezt a fehér érzékelőt (?!) cseréltem ki, egyelőre jól működik.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#260876) syler123 válasza wierra (#260875) üzenetére


syler123
veterán

Megkérdezhetem honnan rendelted azt az érzékelőt? Az felelhet a mozgásért? Mert ha igen, akkor én sem cserélem a komplett analogot, ennek a cseréje megvan forrasztás nélkül.

(#260877) Frod válasza syler123 (#260876) üzenetére


Frod
addikt

1-1,5 dollárért vannak analóg egységek Ali-ról, abban ott van ez a fehér korong is.
Simán kikapható belőle, és cserélhető.

Nagyon bízom benne, hogy a DualSense-nél nem lesz probléma ebből, hogy hónapok alatt összecsinálják magukat a karok. Elég mókás lenne, 26 ezerért...

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#260878) tboy93 válasza Frod (#260877) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ne reménykedj. Szerintem nem azért drágult a kar, mert annyival jobb minőség lett :D

(#260879) wierra válasza syler123 (#260876) üzenetére


wierra
senior tag

Innen rendeltem, de azért nézz szét, hátha máshol olcsóbb.
Két dologra hívnám fel a figyelmed a szereléssel kapcsolatban:
- a rezgőmotor lepkefing kábelét, forrasztását a szentlélek tartja; pillanatra nem figyelsz és már szakad is.
- mielőtt készre összeszereled a kontrollert, próbáld ki, hogy jól sikerült-e javítás. (Nálam az az átlátszó kengyelszerű rögzítőbiszbasz, ami kar szürke pöcke mellett fut két oldalt, az alul kimozdult. Megfelelő fogó nélkül anyázós volt helyre tenni, miután ismét szét kellett szedni a kontit.)

Mod: egyébként a kitakarítása márcsak azért is felesleges, mert oda semmiféle kosz nem jut és nem is juthat be.

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#260880) syler123 válasza wierra (#260879) üzenetére


syler123
veterán

Köszi!

Első körben akkor megpróbálom ezt cserélni! :)

(#260881) belan


belan
addikt

Nem bírtam ki ne legyen dlc is 100 százalék ;].

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#260882) wierra válasza syler123 (#260880) üzenetére


wierra
senior tag

Sok sikert!
Legyenek meg a megfelelő szerszámok és a kellő türelem, és akkor simán menni fog! ;)

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#260883) penge111 válasza belan (#260881) üzenetére


penge111
addikt

Grat, én még csak a 4. régió végén járok. Úgy érzem, már van benne vagy 40 órám :) Nagyon lassan haladok, mondjuk idáig minden kodomát és sub missiont megcsináltam. A Nioh 1-et rövidebbnek éreztem. Platina kérdéses, nem mozgatnak az olyan acsik, mint amik itt vannak. :U

Ui: amúgy ugye nem én vagyok a hülye, de pl este voltam egy sub missionba, azt a pályát egy az egybe átemelték a NIOH 1-ből? Nagyon sok újrahasznosított elemet vélek felfedezni...

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#260884) belan válasza penge111 (#260883) üzenetére


belan
addikt

Igen ilyen újrahasznosított eleme benne, nekem 390 órám van benne Max level vagyok 400,es démoni nehézséged le nyomtam ng++.nioh 1 is jó de ezt még jobban élveztem. Pályák is jobbak lettek szerintem. Paralysisel buildel már nyögve nyelős volt a démoni nehézség sokszor.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#260885) sp8787 válasza penge111 (#260883) üzenetére


sp8787
addikt

Van mindketto submission palyat main-be, meg main egy reszet main-be.

(#260886) belan válasza belan (#260884) üzenetére


belan
addikt

Újrahasznosított eleme van benne. Javítva

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#260887) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

PlayStation Girl Reloaded
PS4 Recap. "boi" :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#260888) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sikerült eladnom a PS4-et. Talán majd tudok venni az árából két 80€-s PS5-ös gamet. :)
Eszméletlen, hogy bezuhant a 4 ára, már most. Én meg úgy voltam vele, hogy majd októberben meghírdetem.. 80-ért ment el ez a pakk, így mindenestül: [kép] Azt hittem kapok érte 90-et. Hát nagyon nem.

Most pihi. Így terveztem mindent egyébként is. A Tsusima után már a PS5-re vártam. Van is egy előlegezett rendelésem, szóval nem aggódom, de ha valamiért még sem kapnék novemberben, akkor majd várok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#260889) erahurka válasza S e t h (#260862) üzenetére


erahurka
félisten

"De lehet csak nekem fura, hogy az egyik azért gáz mert sokat kell lovagolni, de a kigumizott kontrollerrel ment több százezer km egy szimulátorban ingerküszöb alatti."
Egyiknél ott kell ülni és megakasztja a történet flow-ját, a másikat otthagytam 3 órára. Plusz egy autóversenyzős játékba hova akarjak gyorsutazást? :D

"Nem úgy történt, hogy te kínáltad fel az egyik szervedet fogyasztásra, mert elfogytak az érveid?"
Miután 200 hozzászóláson át nyomtátok a hülyeséget, hogy mér' akarok autót a vadnyugatra, stb. Mintha én találtam volna fel a spanyolviaszt azzal, hogy gyorsutazást akarok egy open world játékba. :((

(#260890) hombre[EU] válasza .LnB (#260888) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az jó deal volt valakinek :) ...nekem annyiért vitték el az 500as slimet, egy kontrollerrel és 7-8lemezzel...

Life, Uh, Finds A Way

(#260891) Deck válasza erahurka (#260889) üzenetére


Deck
titán

Hagyd rájuk.. :))

PS5

(#260892) Carlos Padre válasza .LnB (#260888) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha meg nem jut majd veszel xboxot, mint mindenki más.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#260893) tboy93 válasza .LnB (#260888) üzenetére


tboy93
nagyúr

Most nem is maradt semmi konzol?

(#260894) tboy93


tboy93
nagyúr

Igy betegszabi alatt gyorsba vegignyomtam meg a Rise of the Tomb Raidert is, meg az Ericat. Elobbi nem volt rossz, de ez a resz sem hozta nekem az Uncharted szintet. A kozepe eleg lapos volt, untam. Az Erica erdekes, de mondjuk annyira nem kotott le, hogy ujrajatszam a tobbi ending miatt. Ingyen jo vot, penzt nem adtam volna érte.

(#260895) Deck válasza Carlos Padre (#260892) üzenetére


Deck
titán

Nem alternatíva neki se a box

PS5

(#260896) Frod válasza .LnB (#260888) üzenetére


Frod
addikt

Sajnálom valahol.
Mármint el akartad adni, és ez sikerült, de csak a RDR2 9-10e, két kar használtan megint csak 10-10, legújabb szériás Pro gép... meg 50 ezek szerint!? Vicc. :(
Az biztos, hogy a most használtan vásárlók kb év üzlete amit nyélbe tudnak ütni.

KontrolFreak kupakokat miért nem tartottad meg? Gondolom jó lesz az 5-höz is, és az sem két fillér.

Do you see the white shadow?

(#260897) Wesder válasza Deck (#260895) üzenetére


Wesder
félisten

Kàvénàl szóltak utólag hogy mégis lesz előleg az Xboxra is, mert nagyobb a kereslet, mint vàrtàk, még az àllítólagos nagyobb készlettel is. Ebből indult el az a pletyka, hogy akinek nem jutott PS, az Xboxot vett.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#260898) Deck válasza Wesder (#260897) üzenetére


Deck
titán

Köszi az infót! :R

PS5

(#260899) ruti válasza .LnB (#260888) üzenetére


ruti
Közösségépítő

:( ennyiért én is inkább megtartanám, mondjuk én gyűjtögetős embertípus vagyok (meg biztos tudat alatt ott motoszkál, h úgysem váltok azonnal)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#260900) Kendek válasza Frod (#260896) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A PS5-re váltás miatt most majd túlkínálat lesz a PS4-ből. Szóval aki el is akarja adni a régi konzolját, annak versenyképes árat kell kérnie. Ez így működik, szóval lehet csak hirdetni is hátha lesz egy balek rá, meg eladni. Én meg egyelőre biztosan megtartom, nálam elfér. :)

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.