Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#260951) cyberkind válasza erahurka (#260936) üzenetére


cyberkind
félisten

Abszolút nem, nagyon jól odarakták magukat, viszont még a Classic mód is vérlázítóan könnyű, kb ez lehetne az eredetiben a very easy, viszont a játék nagyon jó.

Paranormal Cocktivity

(#260952) Mike válasza saelin (#260950) üzenetére


Mike
veterán

Én meg attól hogy olyan lesz mint a castle clash vagy a summoners war, és simán elszórsz rá 50-100k-t egy év alatt

[ Szerkesztve ]

(#260953) vargalex válasza Mike (#260948) üzenetére


vargalex
félisten

Mondjuk a tokon lévő műanyag fólia (ami alatt a borító van és jellemzően erre a fóliára vannak ragasztva a cimkék) lehet, hogy kisebb hőmérsékleten elkezd zsugorodni, mint a cimke ragasztása engedni... Kirakat/autó üveget/karosszéria elemeket nyilván jobban melegíthetsz.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#260954) saelin válasza Mike (#260952) üzenetére


saelin
veterán

Az majd kiderül. Remélem inkább time saver micro tranzakciók lesznek benne és nem lvl gate vagy hasonlók...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#260955) KoNZoLik@ válasza Carlos Padre (#260944) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen jó pár éve nincs már acetonos cucc...tudom, mert 2 nővel élek együtt(egyik a lányom)😅

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#260956) erahurka válasza cyberkind (#260951) üzenetére


erahurka
félisten

PS4-en is jól fut? Simán meg Slimen.

(#260957) cyberkind válasza erahurka (#260956) üzenetére


cyberkind
félisten

Azt nem tudom, én nem ott néztem, de sokkal jobban fut mint a Mafia 3 bármikor bármilyen beállításokon, és jelentősen szebb is.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#260958) hitchins


hitchins
őstag

Jatekmeteseket hogyan tudom lementeni pendrive-ra.
Csak biztonsagi mentest talaltam de az sajnos nem jo.

(#260959) hitchins válasza hitchins (#260958) üzenetére


hitchins
őstag

Targytalan kozben meglett.
Valamiert nem akart mukodni :F azt hittem valami meg kell hozza de 10-ik nekifutasa csak megmozdult.
Valamiert hiaba nyomtam ra nem hozta be a jatekmenteseket csak egy ures kepernyot

[ Szerkesztve ]

(#260960) KoNZoLik@ válasza hitchins (#260959) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Csinál ilyeneket a PS4, meg még különbeket is😅

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#260961) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

The Last of Us Part II Beach Theme
- Ingyen

Live-Die-Respawn

(#260962) RangerFox válasza oriic (#260961) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ezt nehéz szavakba önteni, de annyira szívszorító emlékeket ébreszt bennem ez a kép, hogy legszívesebben soha nem néznék rá többet, nemhogy háttérnek állítsam be... (Pedig még vár rám egy grounded végigjátszás...)

(#260963) RudY válasza RangerFox (#260962) üzenetére


RudY
addikt

Letöltöttem rögtön, beállítottam és pont azzal az érzelmekkel jöttem vissza, amit leírtál, úgyhogy le is cseréltem. :(

(#260964) erahurka


erahurka
félisten

Konzolvilág appban az 5% kedvezményt hogy kell érvényesíteni? A Cusimát így rendeltem és simán ment, de azóta egyszerűen nem találom. Vagy nincs mindig? Kicsit ködös, eléggé úgy tálalták annak idején, hogy az 5% az fix.

(#260965) Madoc válasza erahurka (#260964) üzenetére


Madoc
veterán

Annak a kedvezménynek már vége.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#260966) penge111 válasza saelin (#260950) üzenetére


penge111
addikt

Amúgy le lehet már tölteni, vagy csak majd a start napjától. Bocsi nem vagyok ps előtt

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#260967) saelin válasza penge111 (#260966) üzenetére


saelin
veterán

Pont most este hattól pre-loadolható!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#260968) KaitouP válasza saelin (#260967) üzenetére


KaitouP
veterán

Már töltöm is lefelé. :R 1 nap 23 órát ír, utána kezdődik csak a játék? Behúztam én is a Starter Pack-et

Más: Valaki amúgy mondta korábban hogy nem lesz multiplay benne, pedig lesz, a PS Store-os adatlapon írja is.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#260969) saelin válasza KaitouP (#260968) üzenetére


saelin
veterán

Lesz benne coop, de valami adventurer lvl 40-et el kell hozzá érni és teljesen combat only. Nem nyithatsz ládát más világában, csak a tiédben. A mobok dropjait mondjuk nem tudom. Azt lehet megkapja a coop partner is. (ez ilyen Nioh-s megoldás ahogy látom)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#260970) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Az utolsó szériàs Ps prohoz vajon adtak headsetet nem tudjàtok?

Xbox One: bandymnc

(#260971) Tatyla válasza KaitouP (#260968) üzenetére


Tatyla
őstag

Szerintem attól hogy ezt írja lehet indítható lesz holnap a preordereseknek

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#260972) RudY válasza bandi0000 (#260970) üzenetére


RudY
addikt

A tavaly májusban vásárolthoz én nem kaptam.

(#260973) Mr Bond 007 válasza RudY (#260972) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Tavaly júniusi vételnél volt benne.

(#260974) bandi0000 válasza RudY (#260972) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Én is úgy enlékszek, hogy enyémhez nem volt pedig pár h9napos

Xbox One: bandymnc

(#260975) Kendek válasza bandi0000 (#260970) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ugyanazok a tartozékok járnak hozzá mint anno az eredeti FAT konzolhoz. Vagyis táp, HDMI és USB kábelek, DS4 és a mono headset.

<-ƘƘ->

(#260976) zojjektum válasza bandi0000 (#260970) üzenetére


zojjektum
senior tag

Elvileg a dobozon rajta van mi jár hozzá.

(#260977) meke válasza bandi0000 (#260970) üzenetére


meke
csendes tag

Áprilisi vásárlásban volt.

(#260978) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mafia: Definitive Edition

Utána néztem. Szóval nem játszottam vele, de egy kis összefoglaló. Elvileg nem lett rossz. Nem tökéletes, de ezt a nyomott árat megérheti. Igazából az a lényeg, hogy nem cseszték el. Vannak módosítások, de nm vészesek. Ha lenne konzolom, valószínűleg megvenném. És szinte tuti, hogy meg is fogom.

Még korai, de már találtam glitch-es videót róla. Ugyan az mint a Mafia 2-3 definitive. Szóval belesüllyed az út alá az autó és csak repülsz a semmibe, be nem töltődő textúrák. Viszont ez egyetlen PC-s videó volt. A tesztek nem tesznek ilyesmiről említést, szóval nem tudni még, hogy mennyire gyakori jelenség.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#260979) RudY válasza Mr Bond 007 (#260973) üzenetére


RudY
addikt

Hogy néz ki ez a cucc? Lehet hogy nekem is volt, de még ott van a dobozában. :DDD

(#260980) tboy93 válasza .LnB (#260978) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mindenben van bug. Tegnap vegignyomtam az Ericat, az konkrétan 2 ora videozas, de a felenel sikerult kifagynia teljesen a jateknak :DDD

(#260981) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Elkezdtem inicializálni a ps-t de retek lassú, 18h ír, és jön a vihar, ha kihúzom, akkor valszeg nyekk lesz a vinyón az adatoknak, de újratelepítéssel gondolom életre kelthetem a ps-t nem?

Xbox One: bandymnc

(#260982) bandi0000 válasza bandi0000 (#260981) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Közben êszrevettem a mêgse gombot :D

Xbox One: bandymnc

(#260983) Aguinaga válasza bandi0000 (#260982) üzenetére


Aguinaga
őstag

Van valami gyors inicializálás is, nem?
Nekem amúgy 7216b van, tavaly novemberi, abban volt mono headset.
Te is eladtad?

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#260984) bandi0000 válasza Aguinaga (#260983) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Elvileg holnap jönnek êrtre, nincs értelme tartogatni 1 hónapot, akkor gondolom mégtöbben adják el

Xbox One: bandymnc

(#260985) saelin válasza bandi0000 (#260981) üzenetére


saelin
veterán

Miért preferálod a lassú törlést? Szerintem - eladás esetén - épkézláb ember azokból a maradékokból ami marad semmi privát dolgot nem fognak tudni rólad kideríteni. Kétlem hogy offline olyan adatokat tárolna a gép mint a bankkártya adatok, psn jelszavak stb.

De javítsatok ki ha tévedek. Legrosszabb esetben is max látják mivel játszottál. :F

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#260986) Kendek válasza saelin (#260985) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Semmi értelmeset nem lehet kinyerni, az adatok erősen titkosítva vannak (ezt még senki sem törte fel) és inicializáláskor új kulcsot generál (a régi pedig visszaállíthatatlanul örökre elveszik). Szóval teljesen elég a gyors törlés is.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#260987) KoNZoLik@ válasza bandi0000 (#260981) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Vissza tudsz lépni és kezd előlről,de a gyorsat válaszd az kb 2 perc, és ugyan úgy mindent legyalul a gépről!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#260988) .LnB válasza bandi0000 (#260984) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Itt volt a vevő, rányomtam a gyors inicializálásra, volt vagy egy perc és kész is volt. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#260989) proly01


proly01
őstag

Sziasztok!
Esetleg ha valaki előjegyeztette (nem előrendelte) a PS5-öt és nem tart rá igényt,kérem írjon rám privátban!
Nagyon köszönöm! :R

Ugyanis én előrendeltem 2 helyen is (szep 9 én) de 1 nap különbséggel jött minap az email,hogy sajnálják,de csak legelőbb 2021 februárjában kapom meg. A telefonomra mikor is kérdőre vontam a boltot az volt a válasz,hogy:
Hát igen! Májusban elő kellett volna jegyeztetni!
:(((

....Pr:)ly....

(#260990) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Mafia Defenitive: kb. a felénél járok, hát a hangar 13 ismét hozta a formáját, ezzel a clunky irányítású bugos szarral. :DDD A növényzet az orrom előtt nő ki b+, autók + NPC-k despawnolnak mellettem... Szerintem ezért megint kapni fognak... :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#260991) ImACeltic válasza Lackooo84 (#260990) üzenetére


ImACeltic
őstag

Melyik gépen tolod?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#260992) KoNZoLik@ válasza ImACeltic (#260991) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Xbox360-on :DDD Amúgy én mindenhol csak jókat olvastam a játékról, persze vannak hibák biztos, de hol nincsenek?

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#260993) Lackooo84 válasza ImACeltic (#260991) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

PS4 pro. Most meg a hang ment el 2x egymás után. Pattant egyet aztán síri csend. :DDD

The Truth is out there...

(#260994) ImACeltic válasza Lackooo84 (#260993) üzenetére


ImACeltic
őstag

DF-hez hasonló csatornán nem láttam nagyon gáz dolgokat a teszten.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#260995) Scholes9 válasza Lackooo84 (#260993) üzenetére


Scholes9
nagyúr

XOX-on despawnt tapasztaltam csak eddig.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#260996) saelin


saelin
veterán

1 nap 9 óra a Genshin Impact startjáig. Kár hogy nem indul előbb, mert most vasárnap sok időm lenne rá délelőtt... Este hat után már csak egy pár órám lesz vele kockulni. :O

Amúgy van egy event. Ha október 5-e előtt eléred az adventurer lvl 20-at kapsz egy ingyen karaktert Barbara-t. [link]

De amúgy még van pár ilyen free kari és csak annyi az egész hogy játszani kell és adventurer lvl-t fejleszteni, ami lényegében az account level.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#260997) moya#no1


moya#no1
aktív tag

Üdv. Görgettem a hsz-eket de nem találtam meg, lehet már volt róla szó. Tegnap a a modemet lecserélték 1000Mb/s tudó készülékre (Telekom) A ps4 egy Apple TimeCapsule ból kapná a netet, mert sajna a modem messze van. És az alábbi hibaüzenetet írja “ Használatban lévő Útválasztó esetleg nem támogatja az IP-csomag töredezettséget, és a PS4 néhány hálózati funkciója korlátozott lehet. A részletekért forduljon az Útválasztó gyártójához. Letöltés 10-20Mb/s feltöltés 20-30Mb/s Néha a psn ből is kidobál. Tudna segíteni nekem valaki ? Köszönöm

Just Ride KTM

(#260998) marilllyo


marilllyo
veterán

Elkezdtem nyomni a Days Gone-t másodjára. Survivor 2 (Túlélő 2) nehézségen. Bevallom sokkal jobban élvezem így, mint normalon. Igaz NG+-ban tolom, aminek hála minden cucc megvan. A hordázás kicsit körülményesebb... :D Gyorsutazás híján kénytelen vagy mindenhova elmotorozni... hála az égnek, annak a fejlesztései is megvannak. Szerintem nem lesz vele gond...bár a fűrészmalomtól már most rémálmaim vannak...nem tudom még mit kezdek majd vele ezen a nehézségen. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#260999) ImACeltic válasza marilllyo (#260998) üzenetére


ImACeltic
őstag

Amúgy ugye vágjátok, hogy nem a fűrészmalomnál lévő horda a legnagyobb. Van egy a térkép szélén valahol, ha jól emlékszem egy vasút alagútban. Én mintha ott számoltam volna a legtöbb fület. Viszont sokkal könnyebb, mint a fűrészmalmos horda, mivel feltudtok menni az alagút tetejére és ott keskeny sávban tudnak felétek menni, aztán a lóbaszó gép pityuval szépen lehet belőlük darálthúst csinálni miután a kezdeti kicsalogatást követően közéjük lett baszva pár nagy molotov.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#261000) Kendek válasza moya#no1 (#260997) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha futtatsz egy internetkapcsolat tesztelést, akkor ott a NAT-típusra mit ír? A 3. típus az ami nagyon korlátozott, és a leírtak alapján ezt alapvetően a többszörös NAT-olás (és annak beállításai) okozza (potenciálisan szolgáltatói szinten, plusz egy modemrouter és utána még egy router). Bár ez a nagyon rossz magyar fordítás az MTU-ra utalhat, de ebben a kontextusban semmi értelme nem lenne.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.