Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#256301) memoril válasza RangerFox (#256299) üzenetére


memoril
aktív tag

Pontosan hova és mit írjak szerinted ?

(#256302) .LnB válasza memoril (#256301) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Itt tudsz írni. És azt írd, ami történt: [link] Magyar Support. Esetleg még Szandinak írhatod, hogy üdvözlöm. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#256303) Jim-X válasza .LnB (#256302) üzenetére


Jim-X
őstag

:C ;]

A játék az nem játék!

(#256304) memoril válasza .LnB (#256302) üzenetére


memoril
aktív tag

felhivtam és vissza utalják

(#256305) .LnB válasza memoril (#256304) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na, ez gyorsan ment.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#256306) Rage47 válasza .LnB (#256300) üzenetére


Rage47
veterán

sztem már egyszerűbb lenne, ha vennének PS-t, úgyis elkerülhetetlen lassan, ha értékelhető gamekkel akarnak játszani :D

(#256307) RangerFox válasza .LnB (#256300) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ez a játék annyira nem üti meg az ingerküszöbömet, hogy komolyabban foglalkozzak a vele kapcsolatos hírekkel... Bezzeg a CoD exclusive game mode miatt nem bojkottáltak. ;]

[ Szerkesztve ]

(#256308) hyggelig válasza RangerFox (#256307) üzenetére


hyggelig
senior tag

De az Márvel, azaz vonza az idiótákat is tartalmazó tömegeket.
Meg manapság mindenért ki kell akadni. Ez a trend.

(#256309) .LnB válasza RangerFox (#256307) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elkeserítően gagyinak tűnik nekem is. De annak elég, hogy Avengers a neve.

Bárcsak hallanám annak az egy megbeszélésnek a történéseit, amelyiken felvetült a következő:
-Figyeljetek, a Sony megcsinálta a Pókembert open world-re. Teljes szabadság, lengedezés... Mi meg beszorítjuk Thor-t, Iron Man-t, akik repülni tudnak, egy hídra, szűk területekre?!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#256310) memoril válasza .LnB (#256305) üzenetére


memoril
aktív tag

Nagyon profi telefonos ügyintézés volt ! Mindenkinek ajánlom öket !

(#256311) .LnB válasza memoril (#256310) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szandi volt? Mert akkor hirtelen találok valami okot a hívásra. :D

-Playstation Magyarország. Jó napot kívánok. Miben segíthetek?
-Én: Jó napot kívánok. Szandra?!
-Igen.
-Én: Szia, csak jó munkát szerettem volna kívánni.
-Köszönöm. Megadhatom a magán telefonszámomat?
-Én: Csak ha ragaszkodsz hozzá.

;] :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#256312) Wesder válasza .LnB (#256300) üzenetére


Wesder
félisten

A probléma itt azzal van hogy mind3 kiadàs ugyanannyiba fog kerülni. Amúgy a tavalyi E3-on màr elhintette a SE hogy lesznek PS ex tartalmak a jàtékban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#256313) memoril válasza .LnB (#256311) üzenetére


memoril
aktív tag

Nem egy fiú volt

(#256314) VTom válasza .LnB (#256309) üzenetére


VTom
veterán

Elvileg az a hír járta még tavaly, hogy legalább évente jön majd hozzá DLC, plusz történettel, a végén fő boss-szal. Így érdekes lehet a koncepció, de ha a játékmenet csak fix pályán darálás lesz amíg meg nem nyílik az átjáró a továbbjutáshoz, ahol aztán megint darálni kell, akkor elég érdektelen számomra is.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#256315) .LnB válasza Wesder (#256312) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na igen, szokatlan a 300ft-os gamepass után.. De hát az Xbox nem arról szól, hogy egy csomó pénzt "spórol"tok" a GP-szal?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#256316) Wesder válasza .LnB (#256315) üzenetére


Wesder
félisten

Gratulàlok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#256317) .LnB válasza VTom (#256314) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a játék egy mobil játék (koncepció), AAA köntösben tálalva.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#256318) Frod válasza .LnB (#256300) üzenetére


Frod
addikt

Tegnap már kifejtettem a véleményemet erről.
Pár éve egy hasonló húzás még elment volna egy vállrándítással, de manapság amikor a népharag elsöpörte a lootboxot, a cégek pedig (a továbbra is elsődleges profiton felül) hajlandóak felhasználóbarát lépéseket hozni (crossplatform, ingyenes tartalom, smart delivery, stb), ott egy ilyen döntés inkább hátraarc.
Multiplatform cím mellé ne adjunk már plusztartalmakat, vagy a másiknak jogosan legyen olcsóbb 5€-val, stb. (nyilván ez költői...) Esetleg előre közöljék le, hogy csak X ideig exkluzív.
A Pók játékot pedig egyáltalán nem keverném ide, az egy exkluzív játék, aki akarja megveszi.
Itt fogták a legnépszerűbb Marvel karaktert, és közölték, hogy "ja kérem, hát ő csak nálunk lesz"...
(egyébként bárki mást adtak volna, nem lenne "ügy" ebből, de Pók messze a #1 kari)

Bár engem a bojkott nem érint, mert amúgy sem tetszik a játék az eddigiek alapján, de a húzás szerintem is minimum megkérdőjelezhető.

(#256317) .LnB erre eddig így nem gondoltam, de remek összegzés.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#256319) .LnB válasza Wesder (#256316) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#256320) Gery9112 válasza Frod (#256318) üzenetére


Gery9112
őstag

Én még abban sem engednék, hogy ideiglenesen exkluzív. Ha megjelenés napján szeretnék játszani akkor a teljes árért a teljes terméket várom. Vagy legyen exkluzív de akkor jóárasítva veszem meg a játékot és gondolom nem az a kiadó érdeke, hogy a 60 eurós alapár helyett 25-30-ért vigyék az emberek. Sajnos nagyon ügyesen kondicionálták a játékosokat arra, hogy mindezt elfogadják. Először jöttek a skinek, booster packok majd később a küldetések (lásd RDR 2) és most már ott tartunk, hogy konkrét karakterek......

Persze lehet itt mondani, hogy de hát PS-re veszem meg és az én élményem teljes...a probléma ott van, hogy ha ez a hozzáállás lesz a norma akkor a jövő játékai így néznek ki:
Pókember - X hónapig csak Playstation-re.
Hulk - X hónapig csak Xboxra.
Vasember - X hónapig csak Steam-en.
Thor - X hónapig csak Epic Store-on.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#256321) Wesder válasza Gery9112 (#256320) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, ez a "nekem jó a többieket meg leszrom" hozzààllàsnak nem lesz jó vége.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#256322) hombre[EU] válasza Gery9112 (#256320) üzenetére


hombre[EU]
veterán

és mikor az activision "butítja" az xboxos codot,hogy a pro legyen a stabilabb build? :DDD billions and billions my friend

Life, Uh, Finds A Way

(#256323) RangerFox válasza Gery9112 (#256320) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Már a Ps2-es időkben is voltak platformhoz kötött exkluzív karakterek, ez nem újkeletű dolog, csak rég jött már ki az anthem, és a játékosok nem tudnak más miatt nyávogni (vagyis de, csak pont most csengett le az xboxos bemutató, így kellett valami új)... Ezzel a játékkal nagyobb bajok is vannak az eddig látottak alapján, mint hogy egy karakter Ps exkluzív lesz.

(#256324) VTom válasza Gery9112 (#256320) üzenetére


VTom
veterán

A játékot elnézve ez inkább arról szól, hogy legalább a Pókember miatt vegye meg valaki PS-re teljes áron :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#256325) Wesder válasza RangerFox (#256323) üzenetére


Wesder
félisten

Ja a Soulcaliburban is volt, na de minden platformnak megvolt a sajàt exklúzív karaktere.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#256326) hombre[EU] válasza VTom (#256324) üzenetére


hombre[EU]
veterán

valaki? úgy néz ki elég nagyot fog menni a game [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#256327) Frod válasza Gery9112 (#256320) üzenetére


Frod
addikt

"Persze lehet itt mondani, hogy de hát PS-re veszem meg és az én élményem teljes."

Pont ez az, hogy mondhatnám ezt, de PS tulajként is teljesen elfogadhatatlannak tartom.
Az ideiglenességet még - ahogy te is írod - már megszoktuk az elmúlt években. Skin pack, booster pack... oké, nem dől össze a ház, legalábbis szerintem ezek azért elengedhetőek.
De konkrét tartalom-megosztottságra rég nem láttunk példát, ez eléggé a múltat idézi, és nagyon nem kéne ilyeneket visszahozni.
(talán a Prince dlc még 2008-ból, az sem ma volt, bár biztos volt ennél később is)
Mert ha itt hagyja a közösség, akkor mindenki elkezdi ezt csinálni.

(#256326) hombre[EU]
Amióta csak megmutatták a játékot, egy pozitív hang sok, annyit nem hallottam róla, se itt, se máshol. Ettől még milliós eladások első héten, ahogy általában... ¯\_(ツ)_/¯

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#256328) NyMRooD válasza Wesder (#256312) üzenetére


NyMRooD
őstag

Lehet érte szidni az SE-t, hogy belement, illetve szavazhatsz a pénztárcáddal, undorító dolog, de hát ez van, mást nem lehet tenni, mint annál a játéknál aminél az ment, hogy csak zöld oldalon lesz 4k.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#256329) Wesder válasza NyMRooD (#256328) üzenetére


Wesder
félisten

1000%-ig biztos voltam abban hogy az FC6 nem csak boxon lesz 4K.

Eddig nem érdekelt annyira az Avengers, gondoltam majd egy 50-es akcióban behúzom, de ezek utàn majd GwG/PS+-ban jó lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#256330) .LnB válasza Frod (#256318) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én egy kicsit rugalmasabban állok ezekhez a dolgokhoz. Ez a Marvel, Spider-Man téma pont hidegen hagy. De én PS-t is azért vettem mert Kojima erre készített játékot, de vettem már Switch-et is csak a Zelda miatt..
Szóval nekem ez a téma, max egy unott vállrándítást ér.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#256331) NyMRooD válasza Wesder (#256329) üzenetére


NyMRooD
őstag

Persze, de ha meglépték volna mit tehetnél? Szavazhatsz a pénztárcáddal, én sem veszem meg teljes áron, mondanám, hogy szolidaritásból, de annyira nem is húzott be a dolog.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#256332) hyggelig válasza .LnB (#256330) üzenetére


hyggelig
senior tag

Szintén.

Most az, hogy egy játékban csak PS-en lesz Pókember, eléggé semmilyen hír.
Ez nem pay-to-win rendszer, amiért a lootboxok rosszak. Simán élvezhető a játék akkor is, ha nem PS-en játszol és még végig is tudod játszani.

(#256333) VTom válasza hombre[EU] (#256326) üzenetére


VTom
veterán

csak vicceltem, tudom, hogy nagy igény van rá. Nem csak magamfajta 40 éves gamerek vannak, kevés szabadidővel :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#256334) balazs025 válasza Wesder (#256329) üzenetére


balazs025
senior tag

Ahhoz képest, hogy 1000%-ig biztos voltál benne, elég sokat beszéltél róla a ps5 topikban, hogy mennyire gáz, hogy 4k-ra vesz valaki (MS) exklúzivitàst. :)

(#256335) hombre[EU] válasza NyMRooD (#256328) üzenetére


hombre[EU]
veterán

szavazhatsz a pénztárcáddal

errōl ez jutott eszembe :DDD szavaznak rendesen

Life, Uh, Finds A Way

(#256336) wolf13 válasza Wesder (#256329) üzenetére


wolf13
őstag

1000%-ig biztos voltam abban hogy az FC6 nem csak boxon lesz 4K.

Ezt már az UBI is nyilatkozta nem is olyan régen.

(#256337) sting2 válasza VTom (#256324) üzenetére


sting2
addikt

:DDD

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#256338) NyMRooD válasza hombre[EU] (#256335) üzenetére


NyMRooD
őstag

Már mint azzal, hogy nem veszi meg x-re teljes áron az avanger-t, persze ezt elég sok embernek kellene eljatszania, hogy értse a se (square Enix), bár lehet félre magyaráznák.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#256339) oriic válasza hyggelig (#256332) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Most az, hogy egy játékban csak PS-en lesz Pókember, eléggé semmilyen hír."

Annyiban hir, hogy a Marvel ezert kapott egy szep adag penzt, mivel a videojatekos Pokmanus jogok naluk vannak. Mas kerses hogy milyen karaktert kapunk, ugyanis az eddigi hirek szerint egy eddig nem latott Spidermanrol van szo. (Vagyis nem a PS4 jateknak a foszereploje erkezik)

Live-Die-Respawn

(#256340) VTom válasza oriic (#256339) üzenetére


VTom
veterán

A jelenlegi processzt követve akkor lehet, hogy ázsiai lesz? :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#256341) oriic válasza VTom (#256340) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem hiszem. Mondjuk vicces lenne pl a Spider-verse japan kislanykajat latni az biztos. ;]

Live-Die-Respawn

(#256342) hyggelig válasza VTom (#256340) üzenetére


hyggelig
senior tag

Jin Park(er), your friendly neighborhood. :DDD

(#256343) hombre[EU] válasza NyMRooD (#256338) üzenetére


hombre[EU]
veterán

értem én, csak látod,hogy mindenki morog az mtx-ek miatt miközben mindenki lapátolja bele a pénzt (mert ezt a 2milliárdot nem páran költötték el)...ugyanez a helyzet ezekkel a tartalmakkal is. morognak, de megveszik

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#256345) fausto válasza Wesder (#256321) üzenetére


fausto
addikt

Itt a topikban inkább a "nekem jó, annak meg külön örülök, hogy másnak szar", esetleg "nekem most jó, megveregetem a saját válam, de ahhoz túl buta vagyok, hogy felfogjam, hosszú távon nekem is szívás lesz" hozzállás van mostanában.

(#256346) Gery9112 válasza RangerFox (#256323) üzenetére


Gery9112
őstag

Az, hogy régen is volt erre példa nem legitimálja a dolgot. Igaz nem tudom melyik játékra gondolsz PS2-es időszakból itt most konkrétan de azért is lehet ekkora a népharag mert - bár nem követem a Marvel filmeket már egy ideje - de az eddigi Bosszúállók filmekben azért volt szerepe Pókembernek, nem is kicsi.
És nem, még az se lesz enyhítő körülmény ha csak nyúlfarknyi szerepe lesz a játékban.

(#256327) Frod: Bocsi azzal a mondattal nem rád céloztam konkrétan hanem mi itt a fórumon letudhatnánk ennyivel a dolgot mert aki megveszi valószínűleg PS-re fogja megvenni. :R
Igen a 2008-as Prince epilógus XBOX only DLC is egy nagyon szép példa. :(

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#256347) .LnB válasza Gery9112 (#256346) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na látod, követned kellett volna a filmeket. Semmit nem nyertél volna vele, csak azt, hogy tudnád, ott se rég kapta meg a jogokat a Marvel, a Sony-tól. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#256348) oriic válasza .LnB (#256347) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kapta meg. :)

Szerk:

A temahoz:

Nem szoktam GS-t linkelni, de ezt most egesz jol osszeszedtek:

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#256349) Gery9112 válasza .LnB (#256347) üzenetére


Gery9112
őstag

A Sony nem tud adni jogot a Marvelnek, a Marvel (Disney/Marvel) adta nekik a filmes jogokat még 1999-ben.
A mostani kollaboráció is szerintem annak tudható be, hogy a Sony már egyszer rebootolta a 2002-ben elindított Sam Raimi féle pókembert 2012-ben Andrew Garfielddel csak a 2. filmre csúfosan megbukott és ezért a Disneyvel újratárgyaltak egy win-win szitut mert életképesebbnek látta a Sony a Pókember filmeket ha közben kötődik a Disney/Marvel univerzumhoz.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#256350) .LnB válasza oriic (#256348) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha kölcsön adok neked valamit, akkor nem kapod meg? Ideiglenesen.
(#256349) Gery9112
Ez most ilyen szavakon baszódás? :((( Megegyezett a Marvel a Sony-val, hogy benne lehet a Marvel filmekben a Páókembör. Így jó?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.