Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#256201) RangerFox válasza penge111 (#256197) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

sxxorpnál van a játék. Sokáig kerülte a topikot, nem is válaszolt a privátokra, aztán most állítólag elkezdett játszani vele... Sajnálom, hogy így elakadt, mert ez egy nagyon jó kezdeményezés, csak hát nem mindenki tartotta be a játékszabályokat... Azért húztam át a játékot, hogy új emberek ne jelentkezzenek érte feleslegesen. A sorrend megmarad, hamarosan továbbküldi a következőnek a sorban.

NyMRooD: Erről nem tudok, én nem töröltem senkit a listából, csak áthúztam a neveket.

[ Szerkesztve ]

(#256202) penge111 válasza RangerFox (#256201) üzenetére


penge111
addikt

Ok, köszi az infót :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#256203) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meg is érdemlitek a kavarást, hogy nem vettétek day1 a Death Stranding-et! ;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#256204) saelin válasza .LnB (#256194) üzenetére


saelin
veterán

Játszom majd a Tsushima-val is, csak most kell egy instant fun nekem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#256205) Frod válasza Bogyi007 (#256183) üzenetére


Frod
addikt

Az megvan azért, hogy az egyik egy exkluzív játék, a másik esetben viszont egy multiplatform címről beszélünk, ahol a játékosok egy részét - akik ugyanannyit fizetnek a termékért - kizárják egy opcióból!?
Személyes vélemény: én úgy látom, hogy az utóbbi időben egyre több a crossplatform cím, fontosabb lett a játékosok összehozása a megosztottság helyett, furcsának érzem ezt a lépést. Nyilván van pénzügyi oka, lesz aki emiatt inkább veszi PS-re ha van rá lehetősége.

A Polygon is lehozta egyébként, de lásd (#256180) RangerFox válasza feljebb: maga a karakter lesz (ideiglenes?) PS-exkluzív.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#256206) DrDobos


DrDobos
őstag

Hali!
Bocsi a láma kérdésért, nem rég óta van PS4-em, és eddig is storeban vettem par jatekot. Hogy mukodik a dobozos jatekok használtan való vétele? Van akarmi buktatója? Egesz konkretan (hatha szamit valamit) ebben a hirdetesben szereplo SpiderMan GOTY-t vennem meg. Elore is koszi a segitseget:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#256207) Deck válasza penge111 (#256197) üzenetére


Deck
titán

Engem is érdekelne. Tudja valaki mi történt?

PS5

(#256208) RangerFox válasza DrDobos (#256206) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A régióra figyelni kell, mert ha esetlegesen dlc-t szeretnél az adott játékhoz vásárolni, akkor a psn fiókod és a játék régiójának meg kell egyeznie (ebben az esetben ez nem jelent semmit, mert a Spider-man dlc-i a lemezen vannak). A másik, ha magyar feliratot szeretnél, akkor magyar dobozos játékot kell venned. A hirdetésben szereplő magyar dobozos, így emiatt se kell aggódnod.

[ Szerkesztve ]

(#256209) DrDobos válasza RangerFox (#256208) üzenetére


DrDobos
őstag

Ertem :R mivel ez GOTY, gondolom a dlck miatt sem kell aggodnom :) akkor rairok az eladora ha minden oké, köszi szépen :R

Samsung Galaxy A55 5G

(#256210) opr válasza RangerFox (#256201) üzenetére


opr
veterán

Azert ez igy nem aranyos, hogy finoman fogalmazzak...

Tudom, hogy nem nagy fenyegetes, mert azert annyira nincs sok kodom, csak akkor van ugye, ha jon olyan uj ps ex, ami engem nem erdekel, de ha valaki nem jatszik tisztessegesen a forgo-porgo korbejaro lemezekkel, azt En is kihuzom a listamrol...

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#256211) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Ha egy kellemesen irányítható, teljesen átlagigényeket kiszolgáló simcade autós játékot kerestek, akkor ne menjetek tovább a Grid-nél.

Két hónapnyi rallizás után felüdülés, hogy nem kell minden kanyarban küzdenem a kocsikkal :DD

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#256212) NyMRooD válasza RangerFox (#256201) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ok, akkor én visszaírtam magamat (áthúzva), meg dobtam egy pm-et szandra1988-nak, hogy ő húzta-e ki magát vagy őt is valaki más.

u.i. Ha okkal lettem kihúzva azt elfogadom csak akkor légyszi jelezze aki törölt.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#256213) i@lex válasza Frod (#256205) üzenetére


i@lex
őstag

For the players...

(#256214) NyMRooD válasza i@lex (#256213) üzenetére


NyMRooD
őstag

Elsőre vicces volt a kontrollernél, másodjára még elmegy, harmadjára már szánalmas lesz.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#256215) .LnB válasza i@lex (#256213) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Players. Akik játszani szeretnek. Nem azoknak, akik csak 300ft-os, digitális könyvtár gyűjteményüket lapozgatják, hogy fúú mennyi vaaan.... ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#256216) nemorino válasza RangerFox (#256208) üzenetére


nemorino
tag

Biztos? Amikor megjelent akkor arról cikkeztek, hogy a GOTY dobozban kód lesz, nem tartalmazza a dlc-t a lemez.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#256217) Wlac válasza DrDobos (#256209) üzenetére


Wlac
Ármester

A Spider-Man GOTY lemezen, ha jól emlékszem nincs rajta az extra tartalom, hanem a tokban található kóddal töltheted le. Kérdezz rá az eladónál, nehogy az legyen, hogy a sima változatot kapod csak.

“The wha-"

(#256218) hyggelig válasza .LnB (#256215) üzenetére


hyggelig
senior tag

;] ;] ügyes :D

(#256219) balazs025 válasza RangerFox (#256208) üzenetére


balazs025
senior tag

Sajnos ez nem pontos, mert a Spider-man dlc valami oknál fogva a GOTY esetén is kódként kapjuk meg, és nincs a lemezen rajta.

(#256220) DrDobos válasza Wlac (#256217) üzenetére


DrDobos
őstag

Köszi nektek, akkor erre azért rákérdezek :)

Viszont akkor ha felhasználta a kodot, hiszen miert ne tette volna, akkor van egy olyan eros erzesem hogy en mar azt nem fogom tudni aktivalni, igaz? :B

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#256221) opr válasza i@lex (#256213) üzenetére


opr
veterán

Lehet ezen szenvedni, de jatekoskent konkretan ugyanezt a dontest hoztam volna. Tenyleg ad annyit a jatekhoz a DS, hogy kell es kesz, ugy teljes a PS5. Ugy is, hogy van itthon vagy 5 DS4, ebbol egy bontatlan, egyedi is (valszeg ez marad is igy).

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#256222) Wesder válasza NyMRooD (#256214) üzenetére


Wesder
félisten

Főleg hogy ezt én mondtam egy időben, de màr kinőttem ezt az ovis viselkedést. Mondjuk néha tényleg vicces.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#256223) .LnB válasza hyggelig (#256218) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]
;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#256224) hyggelig válasza DrDobos (#256220) üzenetére


hyggelig
senior tag

A kódokat csak egyszer lehet felhasználni. Szóval, ha ő már élt ezzel a lehetőséggel, akkor vedd úgy, hogy az alap játékot árulja.

(#256225) .LnB válasza DrDobos (#256220) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én a jófogás-ról nem tudom, hogy mennyire megbízható. A Hardverapró az az, ha figyelsz az eladó értékeléseire.
De 7495ft a GOTY a store-ban, az legalább biztos.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#256226) NyMRooD válasza Wesder (#256222) üzenetére


NyMRooD
őstag

Néha vicces, ahogy írtam pl a kontrollereknél, de többször elsütve már nem az, egyébként is, az MS hibája (mint minden is), ők nem társak a versenyben ;] ha megemberelik magukat majd megint muszáj lesz a Sony-nak betartania a szlogenjét, szóval köszi Ms :D

Viccelek, kéretik nem komolyan venni, mármint azt, hogy az MS hibája, valójában a tiétek xbox tulajoké, vehettetek volna legalább még1 konzolt otthonra, hogy segítsetek rajtunk ;]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#256227) saelin


saelin
veterán

Fall Guys Spoiler:
It's fun guys! It's fun!

Csak éppen a szerverek rogytak meg launch után 15 perccel... :DD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#256228) DrDobos válasza .LnB (#256225) üzenetére


DrDobos
őstag

Koszi a valaszokat! Igen, a storet lattam, csak gondoltam ha kijatszottam, tul is adok rajta :(

Samsung Galaxy A55 5G

(#256229) Wesder válasza NyMRooD (#256226) üzenetére


Wesder
félisten

Kettőt is vettem, úgyhogy hagyjàl békén. :P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#256230) S e t h válasza Wesder (#256229) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem tudom eldönteni, hogy neked a munkád ilyen frankó, vagy ennyire nincs semmi játék amit tolhatnál.:DDD

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#256231) Wesder válasza S e t h (#256230) üzenetére


Wesder
félisten

Szabadsàgon voltam, meg màr konzolom sincsen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#256232) .LnB válasza Wesder (#256231) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pedig olyan mint ha egész évben szabadságon lennél. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#256233) Fox Mulder


Fox Mulder
aktív tag

A Sony exkluzív címei "mostanában" kaptak magyar feliratot. Ez így marad a jövőben is? Nyilatkozott a Sony ez ügyben valamit?

(#256234) Benyoboy93


Benyoboy93
csendes újonc

Hali!
Akinek megvan a Bloodborne hajlandó lenne segíteni a Cursed Defiled Chalice Dungeon utolsó bossnál. (Amygdala) Most szántam rá magam, hogy kiplatinázzam a játékot, mivel már csak ez az egy boss kell hozzá. Level 120-130 között vagyok, ha jól emlékszem. Köszi! :)

(#256235) 30z.Samu válasza Fox Mulder (#256233) üzenetére


30z.Samu
félisten

Gondolom attól függ hogy milyen eladást produkálnak itthon a játékok.

Sic Parvis Magna

(#256236) Wesder válasza .LnB (#256232) üzenetére


Wesder
félisten

Lényegében igen, mert kb 2 hétre mentem vissza dolgozni a karantén utàn, ami tartott 3 hónapig, aztàn jött 3 hét szabadsàg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#256237) Bazsi1987 válasza Wesder (#256231) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Switchet is el adtad?

(#256238) nemorino válasza DrDobos (#256228) üzenetére


nemorino
tag

Akkor Te sem tudnád eladni GOTY kiadásként. Szerintem alkudd le 4000-4500 Ft körülre, vagy kevesebbre és vedd meg mellé ezt: https://psprices.com/region-hu/game/2454444/marvel-s-spider-man-the-city-that-never-sleeps-season-pass Az ártörténetben látszik, hogy rendszeresen 2995 Ft-ra van akciózva, mire végzel a játékkal esélyes, hogy ismét akcióban lesz.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#256239) Wesder válasza Bazsi1987 (#256237) üzenetére


Wesder
félisten

Pàromnàl van. Neki adtam mert mindig is szeretett volna egyet.
Az Odyssey jó volt, megérte.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#256240) TCr válasza Benyoboy93 (#256234) üzenetére


TCr
veterán

Szerintem Amygdala-t könnyebb egyedül legyűrni (ha betanultad a move set-jét), mert ha többen vagytok bent nála, egy kiszámíthatatlan rage-es szemétláda lesz.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#256241) DrDobos válasza nemorino (#256238) üzenetére


DrDobos
őstag

Ez igaz. Ha jol ertem, amit linkeltel az az alapjatekon feluli osszes kiegeszito?

Samsung Galaxy A55 5G

(#256242) balazs025 válasza DrDobos (#256241) üzenetére


balazs025
senior tag

Igen. (És ez bár már csak az én véleményem, de szerintem a dlck simán kihagyhatóak. Én megbántam, hogy plusz pénzt adtam értük.)

(#256243) DrDobos válasza balazs025 (#256242) üzenetére


DrDobos
őstag

Meg en sem tudom, hogy majd az a plusz ~10ora játékido meger e ennyit nekem :)

Samsung Galaxy A55 5G

(#256244) Steve1207 válasza DrDobos (#256243) üzenetére


Steve1207
veterán

Ja látom írtátok is. Sokszor idegesítő volt amúgy a kiegészítő, de akinek bejön nagyon a sima játék vállalható annyiért. Én pl nem bántam meg azt a 3e-et értük, két mozijegy áráért.

[ Szerkesztve ]

.

(#256245) RangerFox válasza Wlac (#256217) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Bakker, ezt csúnyán benéztem, köszi, hogy kijavítottatok! :R

(#256246) FunPro válasza Steve1207 (#256244) üzenetére


FunPro
senior tag

Hol olyan olcsó a mozi? :Y

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#256247) TCr válasza FunPro (#256246) üzenetére


TCr
veterán

Vidéken.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#256248) wrongduke


wrongduke
aktív tag

Sziasztok!
Segítsetek légyszi. Van két játékom a Borderlands 3 és a Wolfenstein Youngblood, lemezesen mind a kettő.
Ezeket tudom úgy játszani, hogy nekem nincs konzolom, csak PSN regisztrációm, elviszem a játékot haverhoz, felrakjuk lemezről, én másodlagos profil leszek(?), majd ha át megyek másik cimbihez, ott megmaradnak mondjuk a cuccaim (felhő), max elölről kezdjük a játékot?

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#256249) V60


V60
aktív tag

Sziasztok!

COD MW 2019 Data Pack 1-t képtelen vagyok letölteni az oldalról ahol lennie kéne. Hogy tudnám valahogy megszerezni? Vagy tölteni, vagy elrabolni stb... mert már tényleg kicsit idegesít, hogy lemezes játékkal nem tudok napok óta játszani, elindítani. :W :W :W

Ötleteket előre is köszönöm. :R

Üdv Zola

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#256250) Kendek válasza wrongduke (#256248) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A konzol lehet elsődleges, de ez itt nem lényeges. A fiókoddal belépsz és játszol, majd pl. egy pendrive-ra kimented a játékállásodat és egy másik konzolon meg átmásolás után tudod folytatni. A lemezeket persze viszed magaddal mindenhová, be kell rakni és telepíteni mielőtt játszani tudnál.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.