Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#256701) dollarZ18 válasza Tegla80 (#256694) üzenetére


dollarZ18
tag

A Mudrunner is van olyan jó co-opban, mint a Snowrunner?

(#256702) S e t h


S e t h
nagyúr

Volt már úgy, hogy azt éreztétek vmi globális méretű hoax részei lennétek?
Én nem találok olyan helyet a neten, ahol ne szuperlatívuszokban írnának a Persona 5-ről, pedig már vagy ezerszer néztem utána és mindig maradt a wtf érzés.

Vagy ezt a játékot csak jrpg rajongók tesztelték? Néha már ilyen érzésem is volt, mert sehol egy negatív kritika, én meg írd és mondd, 3 óra alatt 3x aludtam el rajta és igazából nem is tudom megfogalmazni mi a problémám vele.
Aztán arra jutottam, hogy mivel nem az én műfajom, így ez az egyik ok, de a másik talán még inkább felelős lehet érte. A zene.
Melankólikus, andalító, lassú, akár egy altatódal és pillanatok múlva azt veszem észre, hogy már csorog a nyálam a nyitott szám szélén.
A történet alapja nem rossz, sőt, de maga a kivitelezés sajnos az a stílus, ami miatt én naponta talán egy félórát, vagy talán egyet tudok majd eltölteni előtte.

Érdekes módon a rajzfilmszerű megjelenítés a kislányomnak nagyon tetszik, ahogy mesélem neki a történetet, de érhető okból ebből nem szeretnék gyakorlatot csinálni, mert bár nem nagyon tudom milyen korhatáros az alkotás, de a japánokat ismerve lesz itt még mi szem és szájnak ingere, hiába fiatalkorúak a szereplők, vagy talán pont azért.

Szóval fogok vele játszani, próbálok is ébren maradni, de amikor lágy dallamok közepette a nagybátyám nyolcadszorra hívja fel a figyelmemet a jó magaviseletre, különben kivág az utcára, nos akkor kezdtem érteni miért is olyan hosszú ez a játék.

De az is lehet, hogy a tlou2 és tsushima után ez kicsit más lelkiállapotot igényel, vagy éppen a stílushoz való adaptív készséget, mondanám, hogy rajtam nem fog múlni, de majd meglátjuk.


This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#256703) .LnB válasza S e t h (#256702) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] A legjobb. :D Nem is értem, hogy mi bajod van vele. Zeneileg is nagyon jó game. Azért fogékonynak kell lenni a JRPG-khez hozzá.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#256704) boost válasza S e t h (#256702) üzenetére


boost
addikt

èn soha más JRPGvel nem tudtam játszani, de a Persona 5 nekem is a bestofokbestofa a játékok között. De a 4 talán még inkább. Az 5 már olyan, mikor valami tutti ötlet túl sok pénzt kap, és túl megagiga lesz.

(#256705) Omateee


Omateee
tag

Sziasztok!

A mostani leárazásban akciós a Batman: Arkham Collection, PS+ mellett 5k.
PS+ havi játékként az Arkham Knight-ot már megkaptuk korábban, így nekem csak az első 2 rész kellene. Ennek fényében is megérheti ennyiért a Collection, vagy várjak, míg leakciózzák a Batman: Return to Arkham-ot, ami az első kettőt tartalmazza?

(#256706) Tegla80 válasza dollarZ18 (#256701) üzenetére


Tegla80
addikt

Az nagyon rovid ehez kepest es huszadannyi dolog nincs benne. Ez sokkal tobb es jobb es valtozatosabb,nameg szebb es sokkal kidolgozottabb is.(az nagyon sotet es kezdetleges meg.)
Ott annyi a lenyeg,h epits garazst es hord be a fat,mig ebben rengeteg arutipus van es jarmu es kulonbozo feladat.... a mud a kezdeti probalkozas mig snowrunner egy komplett jatek ahoz kepest .
Tudom nem keves penz,de ha az orak szamat nezem amit bele lehet rakni mar most es meg ami jon akkor a mud ehez kepes egy pici es nagyon lebutitott demo amit latva sokan lehet meg sem vennek a snowrunnert ennyiert. Viszont ha beleneznek akkor lathatjak a valosagot. :K
[link]
[link]
jah meg annyi,h mudrunner-bol is a fullos van meg.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#256707) boost


boost
addikt

Letöltöttem a MudRunnert... hááát, nem azt mondom, hogy egy Terep2, de azért vannak érthetetlen dolgai. Megcsináltam a a tutorialt, ott már fura volt, hogy pl miért van egy garázs előtt sártenger.. :D (hogy nehezítsék a játékot), aztán belevágtam az elso challengebe és kb ott vesztett el a játék.
- látszólag sima aszfalton is úgy pörgött el a kerék, mint a fene nagy sebességnél
- a challenge végén az a feladat, hogy menj el messzebb letenni a járgányt, én egy sima füves terepen mentem, sehol egy fa, majd elakadt a kocsi. Nem sárban, nem dombon, sima füves terepen. dobhattam el a challenge-t.
- nekem zavaróan nagyon csúszik minden. Tudom, hogy ez a játék lényege, de nekem túlságosan, kivesz a játékélményből engem.

Talán majd még elindítom máskor...

[ Szerkesztve ]

(#256708) fausto válasza Omateee (#256705) üzenetére


fausto
addikt

A Return to Arkham 4k körül szokott lenni, annál olcsóbb még nem volt. Ez alapján neked kell eldönteni, hogy megveszed most 5k-ért vagy vársz egy kicsit és valszeg egy ezressel olcsóbbban megkapod. Már ha engedi megvenni, mert néha hülye a Store és ha a bundle valamelyik része megvan, nem engedi megvenni a csomagot.

(#256709) TCr válasza dollarZ18 (#256701) üzenetére


TCr
veterán

Nem, nincs, a sokkal kevesebb lehetőség miatt. De amúgy jó kis játék, valami nagyon-nagyon nyomott áron megéri.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#256710) Kendek válasza Omateee (#256705) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azért készülj fel rá, hogy nagyon hitványul fut mind a kettő. Annyira nem vagyok rá érzékeny, de ezeknél már a játszhatóság határát súrolja.

<-ƘƘ->

(#256711) hyggelig válasza S e t h (#256702) üzenetére


hyggelig
senior tag

You'll never see it commmiiiing :DDD

Sorry, nem hagyhattam ki :D

Amúgy hidd el, csak az eleje ilyen, aztán azért erősen beindul és a zenéje is páratlan.
Jó tanács, fejhallgatóval játszd, mert a körülötted élők agyára fogsz menni a zenéjével (szegény párom szeme is tikkel, ha meghallja a főcímet :D)

és NAAAAAGYOn nem a kislányodnak való, mert erősen 18+-os. Főleg a témája, mert szex az nincs benne, de még a csókot se mutatják, ha összejönnél valakivel.

[ Szerkesztve ]

(#256712) dollarZ18


dollarZ18
tag

Köszi a válaszokat Tegla és TCr! :R

(#256713) Omateee válasza fausto (#256708) üzenetére


Omateee
tag

Köszi a választ, ezt még átgondolom, meg utána járok ennél vajon bugolhat-e a store.

(#256710) Kendek
A konzol verzió is ennyire rosszul optimalizált? Azt olvastam, hogy a PC-s port az, ami borzasztóan rosszra sikerült.
Akkor ezt tovább gondolva az Arkham Knight mennyire élvezhető önálló játékként nem ismerve az előzmény részeket?

(#256714) TCr válasza boost (#256707) üzenetére


TCr
veterán

Javaslom, ha lehetőséged adódik, ment egyet offroadolni egy közepesen sz@r terepre egy Niva-val. ;)

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#256715) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most láttam, hogy ingyenes ez a Disintegration játék. Én azt se tudtam, hogy ez megjelent. Az első trailer se tetszett, bár sokan a Halo-Bungie szál miatt, azt hitték, hogy lehet belőle valami. Úgy olvasom, hogy nem lett. :D Itt a topikban is van keményen négy darab komment róla (most már öt).

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#256716) Frod válasza Kendek (#256710) üzenetére


Frod
addikt

De hát ezek előző gen-es portok. Ennyire rossz munkát végeztek volna?

(#256713) Omateee
Jó videójátékhoz híven úgy van megcsinálva, hogy önállóan is tud élvezni.
(bár nekem a saját hozzáállásom az ilyet nem tűri :DDD )
Esetleg abból lehet "gond", hogyha a Knight után mész vissza a korábbi epizódokra akkor sokkal fapadosabbnak fogod érezni.
(Egyébként csak a Knight pc-s rajtja lett katasztrófa, max arról olvashattál, a régiekkel kapcsolatban nem voltak ilyen hírek. És pár hónap után azt is kikalapálták)

(#256715) .LnB
Valamit rossz helyen nézek, hogy nálam 12.5e?
(nem mintha amúgy érdekelne, mert ez is olyan játék, amivel csak 'többen vagyunk', ahogy szokták mondani)

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#256717) Omateee válasza Frod (#256716) üzenetére


Omateee
tag

Most kicsit beleásva magam olvastam, hogy a megjelenés után jött a Return to Arkham-hoz egy patch, ami tartalmazta a Pro optimalizálást valamint javított a framerate droppokon és növelte a stabilitást.
Kendek te mikor játszottál az első két résszel? Mindezek ellenére is feszegeti a játszhatatlanság határát?

(#256718) Tegla80 válasza TCr (#256714) üzenetére


Tegla80
addikt

Ne mar,pont olyannal ami jo is oda.
Inkabb menjen egy hobbiterepjaroval a szep alugörgökkel meg a nagy ballonos utcai kerekkel. :DD (es hivjon nivat kihuzni magat,h lassa mit tud az oreg ocskavas. :)) )

Sony® & PlayStation®

(#256719) _drk válasza boost (#256699) üzenetére


_drk
őstag

Bundle-ban 220 valamivel, +1 joyyal majdnem 250.
Az már szerintem sok lenne.
Ezért nincs is árazás mert nekik sincs halvány fogalmuk se mennyit kérhetnek el.
A vas biztos lenne annyi, de pandemic és válság idején még nyugaton se kapkodnák el, főleg hogy nincs mellé kínálat.
Játékgépnél nagyon is számítanak a +10 ezrek vagy 100 dollárok.

Ps4 meg ennyiért már sok, lassan készletkisőprés kellene nem 125k-s ár. 2 éve 105ért vettem.

(#256721) Wesder válasza hombre[EU] (#256720) üzenetére


Wesder
félisten

Na végre :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#256722) hombre[EU] válasza Wesder (#256721) üzenetére


hombre[EU]
veterán

lassan majd a keresōmotor is megtalálja azt amit bepötyögsz :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#256723) Kendek válasza Omateee (#256717) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Lehet pont a Pro patch tett be neki, elképzelhető, hogy kicsit túltolták (volt már rá példa). Év elején játszottam ki amúgy őket, a Knight az még vissza is van. Kicsit elment tőle a kedvem, hogy ilyen gyalázatosan futott az első kettő. A Knight talán jobb lesz Pro-n mert az nem kapott patch-et, és a teljesítményfokozó mód az biztosan segít neki (ugye azt más fejlesztőcsapat csinálta plusz elvileg alapból jobban fut). Az Asylum és a City is jobb lenne úgy szerintem, de így már nincs állítási lehetőség.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#256724) TCr válasza Tegla80 (#256718) üzenetére


TCr
veterán

Hát pont az a lényeg. :K
De egyenesen az sem fog menni. Sem offoad, sem aszfalton.

[ Szerkesztve ]

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#256725) Lackooo84 válasza fausto (#256708) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát ha megvan neki az Arkham Knight akkor felesleges ezt megvenni ja.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#256726) Lackooo84 válasza Omateee (#256705) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Lásd fentebb...

The Truth is out there...

(#256727) .LnB válasza Frod (#256716) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jajj, elírtam, bocsánat! Olvastam, hogy volt ingyenes hétvége, aztán véletlen azt írtam le. :( Akciós, nem ingyenes,

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#256728) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Rendelte itt elő valaki az Avengerst a Konzolvilágtol? Kapott elorendelői béta kulcsot? Mert én nem! Írtam nekik, de semmi válasz! Tényleg fel kell hívnom őket??

(#256729) Wesder


Wesder
félisten

Ha esetleg valakit érdekelne.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#256730) Szabi® válasza Wesder (#256729) üzenetére


Szabi®
addikt

Alan Wake visszatér :R

S e t h ""Volt már úgy, hogy azt éreztétek vmi globális méretű hoax részei lennétek? ""

Én az Ubisoft mostani termékpalettájánál éreztem ezt.Látod te a Personával vagy így.
Másnak az meg egy életre szoló alkotás,amiért konzolt vett :)

[ Szerkesztve ]

(#256731) Frod válasza KD6-3.7 (#256728) üzenetére


Frod
addikt

Szerintem nagyjából felesleges már, mert az előző hétvége volt csak ahol használhattad volna, most hétvégén már - kód nélkül elérhető - open-béta lesz PS4-en.
(Amennyire tudom vasárnap estig tartott az előrendelői)

Do you see the white shadow?

(#256732) sztanozs


sztanozs
veterán

PS4 kontrollert kendácsolt már valaki?
A lefele mutató DPAD gombot nem akarja bevenni. Szétszedtem, letisztítottam és megküldtem grafit-ceruzával (ahogy anno a számológépekben/távirányítókban), de csak kb 10 percig működött, utána már nem. Lehet, hogy nem is az volt a gond? Mi tud ebben egyáltalán tönkremenni?

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#256733) moddingR


moddingR
aktív tag

Sziasztok!

Milyen winchesterre ajánlott most cserélni a gyárit? 1TB pro gép. :R

(#256734) KD6-3.7 válasza Frod (#256731) üzenetére


KD6-3.7
őstag

A fene!
Akkor majd a megjelenéskor játszom, mostanság nyaralás lesz és nem leszek gép közelben elvileg.

(#256735) Kendek válasza moddingR (#256733) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ami az összefoglalóban van lista az még mindig él. Ha sima 2 TB-os vinyó kell, akkor én személy szerint a WD20SPZX-et tudom javasolni.
Ha jobb teljesítményt szeretnél, akkor persze SSD, bármelyik 2,5" SATA jó (max a QLC-t kerüld mert az sok adat írásakor jelentősen belassul). E mellé pedig ráköthetsz külső USB-s vinyót is.

<-ƘƘ->

(#256736) _drk


_drk
őstag

Jól látom hogy a Jedi Fallen Order bekerült EA Accesba?
Át viszem Csucsimát elő is fizetek akkor.

(#256737) KD6-3.7 válasza _drk (#256736) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Én nem látom sehol! Neten se írják, hogy benne lenne! :F

(#256738) james001


james001
veterán

Aki esetleg szereti a Funko POP figurákat,azoknak jó hír hogy újabb PS karakterek csatlakoztak a kínálathoz: Ratchet & Clank,Sam (Death Stranding),Joel és Sweet Tooth (Twisted Metal).

Szerk.: Bár ahogy nézem csak a Gamestop-ban lesznek elérhetőek,szóval bakfitty :(

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#256739) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Egy friss pletyka szerint bekerül Puskás a Fifa 21-be. :Y , Olyan legendákkal együtt, mint Davor Šuker, Xavi, Bastian Schweinsteiger vagy Éric Cantona.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#256740) cyberkind válasza 30z.Samu (#256739) üzenetére


cyberkind
félisten

Schweinsteiger már a legendás körben van? :D

Paranormal Cocktivity

(#256741) EczkE válasza 30z.Samu (#256739) üzenetére


EczkE
addikt

Ez mar nem pletyka, hivatalos. [link]

Asszem mindenféleképpen!

(#256742) _drk válasza KD6-3.7 (#256737) üzenetére


_drk
őstag

Azt írja EA Access.

(#256743) hombre[EU] válasza _drk (#256742) üzenetére


hombre[EU]
veterán

csak annyit jelent,hogy az access elōfizetōk kapnak ~10%-ot

Life, Uh, Finds A Way

(#256744) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Kicsit lassan, de most lett platina a Hidden Agenda.
Nekem bejött, igaz eléggé kiszámítható volt számomra már első végigjátszáskor is.
Listán feliratkozott fórumtársra ráírtam a kölcsönzéssel kapcsolatban.
Köszönöm szépen a felajánlónak és annak is, aki továbbította. :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#256745) gangstagergo válasza gyuromoj (#256744) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Köszönöm, hogy továbbítod nekem! :R

(#256746) saelin válasza hombre[EU] (#256720) üzenetére


saelin
veterán

Komoly. Jó sokáig tartott nekik ezt megoldani.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#256747) cyberkind


cyberkind
félisten

Nézem ezt az Avengers beta gameplayeket, és nem értem mi történik, mi ez a játék, tényleg ezt sikerült összerakni a SE CD duónak közel 5 év alatt? Nem vagyok Marvel fan, de a Sony féle Spiderman bitang jó, ez meg valami izé. Nem vártam a játékot, de valami másra vagy többre számítottam.

Paranormal Cocktivity

(#256748) saelin válasza cyberkind (#256747) üzenetére


saelin
veterán

Mostmár én is nézek róla valami videót, mert nekem csak a bemutatók vannak meg. Ott egész jó játéknak tűnt, persze én sem voltam tőle elájulva mert nem vagyok Marvel (főleg Avangers) rajongó. Sokkal jobban szeretem ha egy hősre koncentrál a játék és a köré épülnek a játékmechanikák.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#256749) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

:DDD

The Truth is out there...

(#256750) 30z.Samu válasza EczkE (#256741) üzenetére


30z.Samu
félisten

:Y

Lehet megveszem a következő Fifàt? :DD

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.