Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#256451) marilllyo válasza saelin (#256450) üzenetére


marilllyo
veterán

És a csóri Fc3? :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#256452) EczkE válasza marilllyo (#256451) üzenetére


EczkE
addikt

Azert a 2.5£ en sem tudtam ott hagyni. Jo volt nosztalgiazni. :D (plusz platina :D )

Asszem mindenféleképpen!

(#256453) marilllyo válasza EczkE (#256452) üzenetére


marilllyo
veterán

Dettó... Ez már ilyen presztízs kérdés volt nálam, mint a Doom 3.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#256454) Wesder válasza saelin (#256450) üzenetére


Wesder
félisten

Gyanítom màr bőven visszahozta a 2milliàrd$-os vételàràt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#256455) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Control milyen állapotba van jelenleg ps pron? Olvastam hogy megjelenéskor voltak gondok ;)

(#256456) Wesder válasza Bazsi1987 (#256455) üzenetére


Wesder
félisten

Igaz én X-en jàtszottam, de amennyire mélyen van a Remedy nyelve a Sony-ban szerintem ugyan olyan jól biztos fut. (ha nem jobban) A DLC-ben volt egy hely, ahol ha melee-ztél akkor kb 5-re esett az fps, de amúgy nem volt ott semmi, csak véletlen megnyomtam és néztem mi ez a diavetítés. :DDD

Kötelező jàték, vétek kihagyni.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#256457) Frod válasza Bazsi1987 (#256455) üzenetére


Frod
addikt

Másik fórumon én azt a választ kaptam, hogy még Pro-n is nagyon gatya az fps, és mivel a Remedy volt olyan balga, hogy közölte, hogy jön nextgen-re is, így én inkább megvárom azt a verziót, pedig nagyon, de tényleg nagyon kíváncsi vagyok a játékra.
(lehet ebből is lesz majd ingyen valami update ps5-re akinek megvan most, de ha jól tudom ilyesmi még nem hangzott el részükről - ha lesz, akkor nyugodtan vehető a mostani akcióban is)

Do you see the white shadow?

(#256458) Rigormortiis válasza Gery9112 (#256421) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Mondjuk a Battlefield 3-4-1 DLC-i pont olyanok voltak, amik bőven megérték az árukat, és többnyire egytől-egyik remekül sikerültek. Én is simán kicsengettem volna a Premium Pass árát az V-höz.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#256459) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Aeon Must Die balhé:

[link]

Live-Die-Respawn

(#256460) .LnB válasza oriic (#256459) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tiltva van a twitter. Mi a cirkusz?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#256461) oriic válasza .LnB (#256460) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#256462) 30z.Samu válasza .LnB (#256460) üzenetére


30z.Samu
félisten

Miért van tiltva? :D

Sic Parvis Magna

(#256463) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

DIRT 5 | Ice Breaker First Look -gagyi
NBA 2K21: Everything is Game (Current Gen Gameplay) -na ezen se fejlesztettek már semmit. Kíváncsi vagyok már nagyon a nextgen verzióra.

(#256462) 30z.Samu
Melóban. De egyébként sincs már twitter fiókom. És sokszor így telón se tudom megnézni a bejegyzéseket

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#256464) marilllyo válasza oriic (#256461) üzenetére


marilllyo
veterán

Most láttam először a trailert. Még akár érdekelt is volna a game... Kár érte.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#256465) .LnB válasza oriic (#256461) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sajnos ezzel semmire sem mennek. Ezért is tették ki YT-ra. Ez jogilag sajnos nem ér semmit, ezért nem a bíróságon támadták a céget. A játék jogai a stúdiónál vannak, ők "csak" nem kaptak fizetést. Ez max arra jó, hogy páran majd nem támogatják a stúdiót a játék mevételével.
A Kotaku már megkereste az érintetteket, de még válaszokat nem kaptak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#256466) lazioforever


lazioforever
tag

Ha már a Far Cry 3 szóba jött: szerintetek melyik Far Cry játékkal érdemes kezdeni, ha nekem ez a franchise eddig teljesen kimaradt? Gondolkodom, hogy csak rá kellene már néznem egy részre. Játékélmény szempontjából melyiknek éri meg legjobban nekiállni? Sok helyen olvastam, hogy a 3 volt a legjobb rész, máshol meg az 5-öt mondják a legteljesebbnek. Ki melyiket ajánlja?

(#256467) TCr válasza ProEvoFan (#256445) üzenetére


TCr
veterán

A GTAV csak a shark card-ok miatt toplistás folyamatosan.
BTW egy szánalom lett a GTAO, már elég régen.

(#256466) lazioforever: kezdd nyugodtan a 3-mal.

[ Szerkesztve ]

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#256468) KD6-3.7 válasza .LnB (#256463) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Tényleg nagyon semmire kellő az a DiRT5 ... Mindig a 2. rész jut róla eszembe, azt pedig imádtam, de akkoriban az újdonságnak számított. Elhagyták már a GYMKHANA témat ugye? Azzal az őrületbe lehetett kergetni! Nem mintha terveznem megvenni.

(#256469) hyggelig válasza .LnB (#256460) üzenetére


hyggelig
senior tag

Itt a youtube, a facebook, instangram, twitter, spotify, az összes gamer/geek sajtó (vagy bármi, aminek a linkjében a "game" szerepel, majdnem az összes online shop (az ebay mondjuk nem :D), blogok.

A gamepod sem jön be, de a többi más aloldal meg igen.

Örülök, hogy ez bejön :DDD

(#256470) Frod válasza lazioforever (#256466) üzenetére


Frod
addikt

Az első kettő még teljesen más játék, úgyhogy érdemes a 3-assal kezdeni, pláne ha még mindig egy ezresért vehető (nem tudom él-e még az akció).
Ott találták ki "A recept"-tet, innentől kisebb-nagyobb csiszolásokkal ugyanazt az élményt kapod meg a többiben is.
Azért nem az 5-öt mondom, mert utána lehet nem lesz ínyed visszamenni a régiekre...

(saját vélemény: játssz inkább bármi mással, ha egyet láttál mindet láttad)

Do you see the white shadow?

(#256471) Gery9112 válasza Rigormortiis (#256458) üzenetére


Gery9112
őstag

Szerintem is megérték az árukat a BF4 a mai napig fent van a gépemen. :R

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#256472) lazioforever válasza Frod (#256470) üzenetére


lazioforever
tag

Nem áll szándékomban végigmenni a teljes sorozaton, egyet akarok kipróbálni az eddigiek közül, hogy mégis milyen a játék stílusa..
Ezt a "szinte ugyanaz mind" elvet hallottam már, jó páran mondták. :)
Szóval akkor maradjak a legutóbbi, 5. résznél?

(#256473) Frod válasza lazioforever (#256472) üzenetére


Frod
addikt

Ha csak egyet próbálnál ki, akkor vagy a legjobbnak tartott 3. rész, vagy a legutóbbi teljes értékű 5. rész játszik. Döntsön az egyéni ízlésed: az egyik trópusi szigetvilág, a másik montana-i hegyvidék.
(Úgy látom a 3 már pont nem akciós, viszont az 5+kiegészítője együtt most 6e - ezzel olyan 50 órát tuti elvagy)

Do you see the white shadow?

(#256474) Gery9112 válasza Wesder (#256456) üzenetére


Gery9112
őstag

Még mindig várom a STEAM-es kiadást de nagyon kussolnak róla..... :(

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#256475) Deck válasza lazioforever (#256466) üzenetére


Deck
titán

Akkor az 5.

PS5

(#256476) sayCet


sayCet
aktív tag

Alzán Death Stranding 6890 ft

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#256477) Wesder válasza KD6-3.7 (#256468) üzenetére


Wesder
félisten

Visszahozták.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#256478) stilo18


stilo18
addikt

Csak egy kis mellékes sztori.

Ugye tönkrement a tavaly áprilisban vett Pro - m.

Sony felhív, hogy tudnak e adni számot, ahol megcsinálják.

Kaptam, srác felveszi, mivel már lejárt a gari, így 34k Ft lenne munkadíjjal.

Konzolvilagos ismerősöm adott egy másik számot.

Felhivom, mondom mi a probléma, oké, email címet ad, írjam le mi a gond, küldi érte a futárt.
Kérdezem mennyi lesz, mondja ingyenes, 1 év garancia, 1 év szavatossági idő van a gépre.

Kérte a Media Markt-nál kapott számlát.
Tudom vannak negatív tapasztalatok a Hireltech - el, én örülök, hogy ingyen meglesz, spóroltam egy 20-ast minimum.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#256479) Wesder válasza Gery9112 (#256474) üzenetére


Wesder
félisten

Az Epices verzióval mi a baj? Szerintem az AWE DLC után lesz Steamen. Most jön majd augusztusban.

Most néztem a tralert és benne volt Alan Wake. :C:Y

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#256480) Wesder válasza Wesder (#256479) üzenetére


Wesder
félisten

"AWE will take Bureau Director Jesse Faden to the Investigations Sector of the Oldest House, where the Federal Bureau of Control closely examines Altered World Events (AWE) – happenings where paranatural forces breach our world with sometimes grave consequences. Players will be required to enter the Investigations Sector and confront the creature lurking within this long-abandoned part of the Bureau. To reclaim the Investigations Sector from its clutches, Jesse will need to explore the Altered World Events investigated here, including one from the town of Bright Falls where Jesse learns more about the disappearance of the writer Alan Wake."

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#256481) Mezcal válasza KD6-3.7 (#256468) üzenetére


Mezcal
addikt

A Dirt 3 volt a legjobb rész, több százt órám van benne. A gymkhana szerintem egy érdekes plusz volt, akinek nem jött be, az nem szánt rá elég időt. :)

[link]
Ilyeneket toltam vele.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#256482) Gery9112 válasza Wesder (#256479) üzenetére


Gery9112
őstag

A játékaim legnagyobb része Steam-en van és szeretem a dolgaimat egy helyen tartani meg nekem az epic store és az epic lépései nem szimpatikusak de ez magánvélemény persze. :R
Igen a végén szakállas Alan Wake :)) amint lejár az Epic exkluzivitás már veszem is Steam-re de előtte újra végigviszem az Alan Wake-t.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#256483) Wesder válasza Gery9112 (#256482) üzenetére


Wesder
félisten

Én nem tudom végigjàtszani az Alan Wake-t. Annyira rossz a gameplay hogy nem esik jól jàtszani vele. A story viszont érdekelne, mert az AW-QB-Control azonos univerzumban jàtszódik. (állítólag)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#256484) ldave válasza Wesder (#256483) üzenetére


ldave
félisten

Hát akkor irány a youtube!

A Slime draws near! Command?

(#256485) Wesder válasza ldave (#256484) üzenetére


Wesder
félisten

Rögtön. Inkàbb végigszenvedem ha màr megvan.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#256486) ldave válasza Wesder (#256485) üzenetére


ldave
félisten

Hajrá, nekem is az a kedvenc időtöltésem, hogy nem tetsző játékokkal szenvedek.

A Slime draws near! Command?

(#256487) Gery9112 válasza Wesder (#256483) üzenetére


Gery9112
őstag

A gameplay valóban nagyon repetitív de engem valahogy kilóra megvett a karakterekkel, az epizodikus felépítéssel, zenével, sztorival meg a Night Springs élőszereplős kis tv sorozattal, amiben a fejlesztők vannak. A QB-n kívül az összes Remedy játék nagyon bejött és ezért is várom már, hogy a Controlt tolhassam. :))

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#256488) Wesder válasza Gery9112 (#256487) üzenetére


Wesder
félisten

A QB-ben mi nem tetszett?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#256489) Frod válasza Gery9112 (#256487) üzenetére


Frod
addikt

Annyira imádtam a játékot - bár elsősorban nem a gameplay, hanem inkább a körítés/hangulat/lore miatt - hogy a megjelenés után nem sokkal kaptam egy fülest, hogy 6e Ft a Collector kiadás belőle az óbudai MediaMarkt-ban. Telefonon odaszóltam, hogy azonnal tegyék el, megtalálni is alig tudták, volt pár db mindössze.
Pedig ez bőven 10 éve, a nagy virágboltos x360-as korszak volt mindenkinél.
Na, nekem ennyire bejött. Azóta is a polc éke :)

Do you see the white shadow?

(#256490) Gery9112 válasza Wesder (#256488) üzenetére


Gery9112
őstag

A sztori jó volt de itt már úgy éreztem, hogy nem tudta a Remedy eldönteni, hogy sorozatot akar készíteni vagy játékot. Ha a játékban több gameplay lett volna és az átvezetőket kiadták volna külön sorozatként egy szavam se lett volna.
Plusz valahogy nekem nem volt olyan "feelinges" mint egy Alan Wake vagy gameplayek és trailerek alapján a Control.

(#256489) Frod: Nekem is "turbózott" xboxom volt és az Alan Wake volt az első játék ( plusz utána a Red Dead 1), ahol elgondolkodtam, hogy talán ezért mégis kellett volna fizetni.....Hiába 100%-oltam Boxon, ahogy jött a PC-s bejelentés előrendeltem egyből, úgy éreztem ennyit megérdemelnek a fejlesztők és a minőségi játékokat támogatni kell.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#256491) Wesder válasza Gery9112 (#256490) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem a film vitte el a hàtàn az egészet, meg a gameplay is egész jó lett a végére szvsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#256492) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Ghost of Tsushima befejezése után gondoltam be kéne pótolni az elmaradt exkluzív címeket, ezért beterveztem a Bloodborne-t és a Killzone-t.

Egy kérdés, a Bloodborne-ban mit szeretnek annyira az emberek? :D

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#256493) FunPro válasza ImACeltic (#256492) üzenetére


FunPro
senior tag

Dark Souls gyerekeknek! :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#256494) S e t h válasza ImACeltic (#256492) üzenetére


S e t h
nagyúr

Adrenalin?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#256495) Wesder válasza ImACeltic (#256492) üzenetére


Wesder
félisten

Soulslike.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#256496) hombre[EU] válasza ImACeltic (#256492) üzenetére


hombre[EU]
veterán

best arpg ever :D [link]

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#256497) TCr válasza ImACeltic (#256492) üzenetére


TCr
veterán

A hangulatot, a kihívást és azt az oldschool jutalmazási rendszert, amit nem egy újabb megszerzett baszó fegyver / páncél / stb. limlom ingame szar ad meg, hanem maga a továbbjutás, "végre ezt is megcsináltam" érzés öröme.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#256498) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Eddig úgy érzem nem ez lesz az én játékom, de kicsit "beleéreztem" ebbe a "na még egyszer nekiugrok, most megbaszom őket" dologba amit elismételtem kb 10 halál után is. :D

Szeretem a kihívást, szinte az összes játékot nehéz fokozaton játszom, de a túlságosan nehéz, szenvedős dolgok már nem jönnek be. Csucsunál is inkább levettem az utolsó boss fightoknál a nehézséget.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#256499) nemorino válasza ImACeltic (#256492) üzenetére


nemorino
tag

Hogy nem kell többet játszani vele :D (Nem bírtam kihagyni, én bevallom elvéreztem Father Gascoigne-nál, abbhagytam a játékot. Régen volt, azóta ügyesebb lettem valamivel, még lehet, hogy egyszer megpróbálom, de olyan sok játék van, amivel szívesebben játszok... )

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#256500) TCr válasza ImACeltic (#256498) üzenetére


TCr
veterán

Ha tényleg ráérzel, el fogod ismételni 30 után is.
Hol jársz benne?

(Azt ugye tudod, hogy ha nagyon nem megy, hívhatsz coop segítséget?)

[ Szerkesztve ]

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.