Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#253451) Frod válasza Peace (#253408) üzenetére


Frod
addikt

Nem hallottam erről, remélem csak valami pletyka volt.
Én tegnap pc-ről "vettem" meg őket, utána jött is az email minden tételt részletezve.

Do you see the white shadow?

(#253452) Bazsi1987 válasza hyggelig (#253450) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Ismerem fiatal korom óta bátyjaval együtt kosaraztam apja éveken át edzőm volt, tény hogy sikereivel együtt nőt a bulvár szereplése is meg az ego is, de amit le tett az asztalra innen Bajárol az példa értékű és nem kevés munkája van benne, ami látszik is rajta :DD

(#253453) Nayrobi válasza markknight (#253254) üzenetére


Nayrobi
őstag

Champion Edition, ahogy látom van benne 16 ingyenes karakter, plusz egy rakás megvehető is.

(#253454) frankdelgado válasza Carlos Padre (#253448) üzenetére


frankdelgado
őstag

Te nem vagy 100 as padre ha azt gondolod h nekem van modi haverom, olyat viszont többet is tudok mondani, aki konkrètan vadàszik ràm. :DDD

(#253455) markknight válasza Nayrobi (#253453) üzenetére


markknight
veterán

Elõfizetek akkor, thx!

(#253456) Carlos Padre válasza frankdelgado (#253454) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem rád céloztam sejthetnéd azért :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#253457) frankdelgado válasza Carlos Padre (#253456) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ja ok, felületes voltam... :DDD

(#253458) Scholes9


Scholes9
nagyúr

39,5 óra után én is végeztem a LoU 2-vel. Összességében nagyon adta, csúcsra járatták a PS4 Pro-t. A Zelda, Bloodborne és az Uncharted 4 mellé ez is bekerült a generáció legjobbjai közé számomra :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#253459) frankdelgado válasza Scholes9 (#253458) üzenetére


frankdelgado
őstag

Akkor csapassad a strandolo halàlt, azis frankón nèz ki!

(#253460) Scholes9 válasza frankdelgado (#253459) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Igen, azt is folytatni fogom, a Last of Us miatt abbamaradt :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#253461) frankdelgado válasza Scholes9 (#253460) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nem tudtam letenni, ezèrt àllt 2 hetet a lou2.... :)

(#253462) saelin válasza frankdelgado (#253461) üzenetére


saelin
veterán

Nekem is volt közte egy pihenő. Nagyfalat volt esőre.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#253463) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

My Team:

:P

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#253464) Bazsi1987 válasza .LnB (#253463) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Láttom alakul én most csak ezt tolom a mycarriert is abba hagytam, picit rá mentem de egy forintot de költők rá ;)

(#253465) ImACeltic válasza .LnB (#253463) üzenetére


ImACeltic
őstag

Én MyLeague-t tolok néha úgy, hogy all-time minden játékossal csináltam teljesen új, egyéni draftot, ahol én választottam először és 2-3 csere erejéig kikapcsoltam a gép ellenállását is. :D

Curry/Rondo
Jordan/Middleton/Steve Francis
Antetokoumpo/Gerald Wallace
Garnett/Ben Wallace
Ming/Embiid/Steven Adams

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#253466) .LnB válasza Bazsi1987 (#253464) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én maradok a My Career-nél. Vagyis már nem játszok vele. :)

(#253465) ImACeltic
Azt még sose néztem meg, hogy mi. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#253467) Bazsi1987 válasza .LnB (#253466) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nekem is az lesz a fő de majd következő részig azt pihentetem, de ott azzal fogom rögtön kezdeni és maxolni ;)

(#253468) .LnB válasza Bazsi1987 (#253467) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A csapatomban, azért Bogdanovics helyére még kukázok egy Lebron-t, aukcióban szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#253469) F-ECT$


F-ECT$
titán

Végigtoltuk a lányommal a Spyro trilógiát. Minden platina és skill pont meglett, de némelyiknél azért volt anyázás. Szerintem a 2-es rész volt a legnehezebb, az 1-es meg a legkönnyebb, ott csak a repülős pályák voltak kicsit trükkösebbek.

Mindenesetre ajánlom én is kisgyerekeseknek, végig jó szórakozás volt, pedig egymás után, más játékot nem beiktatva toltuk le.

Dive ever, work never.

(#253470) RangerFox válasza F-ECT$ (#253469) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

És felnőttként mennyire szórakoztató? Mert ha túl egyszerű egy játék, számomra hamar unalmassá válik. Mondjuk a Crash első része kellemes kihívást nyújtott, azt nagyon szerettem, ahhoz képest itt milyen a nehézség?

[ Szerkesztve ]

(#253471) F-ECT$ válasza RangerFox (#253470) üzenetére


F-ECT$
titán

Crash szerintem nehezebb, de azzal csak pár pályát mentem eddig.

A pályák és ellenfelek viszonylag könnyűek, ha 100%-ra akarsz menni, az jelent némi kihívást. Illetve van 1-2 idegesítően nagy nehézségbeli ugrás néhány pályán, de 8-10 próba után minden megcsinálható.

Én jól elvoltam vele, de sosem voltam nagy platformer.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#253472) Edgar2621 válasza .LnB (#253463) üzenetére


Edgar2621
őstag

A végén már dobálja a nagyobbnál nagyobb lapokat a 2K, de ettől még egész évben p2w volt ez a játékmód.

Szép csapat, kíváncsi vagyok mit mondasz majd ha játszottál pvp-t.

XO: Gollami26

(#253473) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#253474) Gery9112 válasza penge111 (#253427) üzenetére


Gery9112
őstag

Én is a napokban kezdtem el 100%-olni. Hát.....látványban és dizájn szempontjából a játék nagyon jó...... és kb. ez az összes pozitívum. A sztori hülyeség és totál katyvasz de a legbosszantóbb, hogy elvileg a patchnotes alapján már a játék 2.0-ás verziójával játszom, ami teljesen átdolgozásra került.....Ehhez képest simán előfordul, hogy ugrás közben nem kapja el a peremet vagy a fal mellé csapja a csákányt és elegánsan a mélybe zuhan......ha a Call of Dutyban lenne ilyen azt mondom nem érdekel mert az egy mészosztlősz de egy Tomb Raider játékban ha egyetlen dolognak kéne tökéletesen működni az pont ez az. :W

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#253475) m_anger


m_anger
csendes újonc

(#253476) zsolt19900


zsolt19900
őstag

sziasztok

úgy látszik egyelőre kiszállok a PS világából

az lenne a kérdésem (láttam gyík-ban, csak picit homály elsőre), hogy lementeni és teljesen úgymond "nullára" tenni a gépet accountomat stb. hogyan álljak neki?
2 acc is van a gépen, az egyiken vannak játékok stb. a másikon nincs megvásárolt játék, azon játék mentések vannak

Szeretném a leendő gazdájának úgy odaadni, mint ha új lenne a gép

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#253477) .LnB válasza m_anger (#253475) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#253478) m_anger válasza .LnB (#253477) üzenetére


m_anger
csendes újonc

Ez új, most készült. Több dologról van szó benne, amiről a videóban nem.

(#253479) Edgar2621 válasza m_anger (#253475) üzenetére


Edgar2621
őstag

Nekem nagyon érdekes volt, nem ismerem ezt a világot úgyhogy jó volt róla olvasni.
Viszont vigyázat, durva spoilerek vannak benne, egy legalábbis biztosan :)

XO: Gollami26

(#253480) gyuromoj válasza Edgar2621 (#253479) üzenetére


gyuromoj
veterán

Szépen be is sz*ptam... :W

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#253481) koncsik válasza gyuromoj (#253480) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

7.sor: "(Vigyázat, aki még nem játszotta a játékot, a történetet illetően spoilerekbe futhat!)"

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#253482) ImACeltic válasza m_anger (#253475) üzenetére


ImACeltic
őstag

Spoileres, erre figyeljetek. Amúgy nagyon jó, érdekes interjú.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#253483) saelin


saelin
veterán

Ez a Microsoft-os Minecraft nem igazán akar működni ps-en. Már másodszor futok bele, hogy a játék frissítés után nem tud elindulni, mert beragad a loading képernyőn. Restart, rebuild database, reinstall... Mit tudok még csinálni? :F

Szerk:
Úgylátom működik a hotfix! ;]

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#253484) gyuromoj válasza koncsik (#253481) üzenetére


gyuromoj
veterán

Azon atsiklottam. :(((

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#253485) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Ha elsődlegesként aktiválva van a PS4 egy másik felhasználóra, de teljesen inicializálnám a gépet, akkor azt írja, hogy folytatás esetén a fenti júzer nem fogja tudni deaktiválni a gépet.

Lehet ebből bármilyen problémám?
Gondolom nem, de azért... :D

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#253486) Kendek válasza AxBattler (#253485) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Böngészőből tudja majd utána is deaktiválni, illetve ha egy másik konzolt tesz meg elsődlegesnek. De amúgy csak fél perc az egész, átlépsz hozzá és deaktiválod...

<-ƘƘ->

(#253487) Scholes9 válasza m_anger (#253475) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Tetszett :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#253488) Szabi® válasza Bazsi1987 (#253452) üzenetére


Szabi®
addikt

Nekem csak egy edzőm volt baján,a Kern Róbert :)

(#253489) Bazsi1987 válasza Szabi® (#253488) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Ő küzdő sportba utazott utazik ugye? ;)

(#253490) headhunter86 válasza m_anger (#253475) üzenetére


headhunter86
senior tag

Érdekes volt. Tetszett nekem is. Viszont alig látok most ettől a fekete háttértől. :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#253491) AxBattler válasza Kendek (#253486) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem tudok átlépni.... de akkor nem para.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#253492) Gebriel válasza .LnB (#253419) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem is értem, hogy tudjátok az adott témát újra és újra kibeszélni? :U

[ Szerkesztve ]

(#253493) headhunter86 válasza .LnB (#253477) üzenetére


headhunter86
senior tag

Követem Imit, de ez az interjú kimaradt. Ha tudom, hogy ez a téma, előbb megnézem. Kösz, hogy linkelted. Érdekes szakma lehet. Bár az biztos, hogy tehetség is kell hozzá, nekem tuti nem menne. Nincs bennem meg ez művészi véna :D

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#253494) Szabi® válasza Bazsi1987 (#253489) üzenetére


Szabi®
addikt

Így van,pontosan :) Nem tudom még csinálja e ? Amikor mi jártunk hozzá ,már 4 danos volt.Akkoriban ez nem volt kis szó Magyarországon.
És ő volt az Európa bajnokság főszervezője is :)

(#253495) felixo


felixo
őstag

Ghost of Tsushima 07.17. megjelenés akkor már 100% ?
Konzolvilág még jelzett semmit az áprilisi megrendelésemre. Last Of Us 2-nél ilyenkor már rég meg kellett erősíteni a rendelést, plusz az átváltozásról is írtak párszor.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9

(#253496) .LnB válasza m_anger (#253478) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, igaz. De nem is azért linkeltem, hogy felül licitáljam a te interjúdat. :) Érdekes szerintem mindkettő.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#253497) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tsushima-t tervezi valaki rögtön, elsőre fekete-fehérben végigjátszani?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#253498) sp8787 válasza hyggelig (#253450) üzenetére


sp8787
addikt

Ez a sportolo dolog Mo-on, de azert mashol is vicces dolog.

A tarsadalom dolgozo resze azert fizet egy fiatal eleteros retegnek ,hogy ne dolgozzon es zero erteket allitson elo es folyamatosan kivegyen de ne tegyen be soha semmit.

(#253499) Batyops válasza .LnB (#253497) üzenetére


Batyops
aktív tag

Nagyon tetszik a játék képi világa szép színek nagyon hangulatos az egész ,úgyhogy én nem tervezem fekete fehérben játszani.

(#253500) felixo válasza .LnB (#253497) üzenetére


felixo
őstag

Én tuti nem. :N
A mai világban ki az a h.lye, aki fekete-fehérben akar játszani ? :F :Y

Redmi Note 9

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.