Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#253201) taki01


taki01
őstag

Meg hozta a GLS a F1 2020-t. :D
Egyből egy masszív 18GB-s frissítéssel kezd a game. :)

(#253202) Frod válasza taki01 (#253201) üzenetére


Frod
addikt

Na, akkor GLS ment, szuper! Jó játékot!

Do you see the white shadow?

(#253203) taki01 válasza Frod (#253202) üzenetére


taki01
őstag

Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#253204) Carlos Padre válasza Scholes9 (#253171) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én 32vel végeztem, és sok minden kimaradt, pedig igyekeztem mindenhova benézni. Szégyen de még egy munkapad is elmaradt valahol. :(

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#253205) Carlos Padre válasza Wesder (#253170) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az igazat. Semmit nem utálnak jobban a kis buborékukban. ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#253206) Carlos Padre válasza frankdelgado (#253188) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Te voltál az egyik aki miatt tiltva lettem :P

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#253207) Wesder válasza Carlos Padre (#253205) üzenetére


Wesder
félisten

Hihihihahaha. Ha tényleg azt mondtad, ami szerinted igaz (és amúgy is) akkor valaki nagyon a szivére vette.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#253208) Nayrobi válasza Nayrobi (#253196) üzenetére


Nayrobi
őstag

Plusz ezek mellé még, most bukkant fel az appban:

Infinite MiniGolf
The Turing Test

(#253209) frankdelgado válasza Carlos Padre (#253206) üzenetére


frankdelgado
őstag

Akkor magammal ràntottalak :DDD .

(#253210) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Nekem ugyan mit kellene tennem a két topicban hogy valami intést kapjak? ;] :U

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#253211) Nayrobi válasza Bogyi007 (#253210) üzenetére


Nayrobi
őstag

Még egy kis pinball?

(#253212) Bogyi007 válasza Nayrobi (#253211) üzenetére


Bogyi007
veterán

Az jó ötlet, mivel mindkét konzolra van. Egy bejegyzés és mindkét helyről repülök.
Na akkor az én kriptonitom meg is van. :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#253213) erahurka válasza taki01 (#253201) üzenetére


erahurka
félisten

Behalok hogy még mindig azt a Bburagót adják hozzá :D Már a 2018-hoz is Rosberg 2016-os kocsija volt az ajándék ha jól emlékszem :C

Mondjuk ez pont az egyik olyan autó az elmúlt évekből, amit kitennék a polcra :Y

[ Szerkesztve ]

(#253214) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Épp megy ez a Nacon Connect. Elvileg új Test Drive bejelentés lesz. Most az új Vampire játékot mutogatják.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#253215) 30z.Samu válasza taki01 (#253201) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jól néz ki! :Y

Ez a Schumacher Edition mit tartalmaz?

Sic Parvis Magna

(#253216) erahurka válasza 30z.Samu (#253215) üzenetére


erahurka
félisten

Lóf*szt. Három extra autót meg festéseket meg ilyen hülyeségeket. A fémtok mondjuk menő.

(#253217) 30z.Samu válasza erahurka (#253216) üzenetére


30z.Samu
félisten

Óóó! Pedig mekkora lenne, ha lenne a játékban "retro" bajnokság, mondjuk 90-estől a 2000-es évekig bezárólag. De akkor ez mitől Schumacher Edition? Mert a kocsi sem Ferrari, amit adnak hozzá. Még csak nem is az a Merci (Brawn-GP), amivel Schumi versenyzett.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#253218) consono válasza hombre[EU] (#253184) üzenetére


consono
nagyúr

Nem aludtam el :) Inkább az van, hogy mindent lopakodva csinálok, akkor is, amikor utólag kiderül, hogy nem kellett volna. Parázok, na, az van :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#253219) cyberkind válasza .LnB (#253214) üzenetére


cyberkind
félisten

Mennyire király volt az első része 14 éve, most meg... :( A mostanitól se várok sokat, nekem, akinek FH túladagolása lett, lehet jó lesz, de kétlem, hogy valami igazán minőségit tudnának csinálni.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#253220) erahurka válasza 30z.Samu (#253217) üzenetére


erahurka
félisten

Nem mondom mit vennék be keresztbe ha készülne egy F1 1950-2020 játék amihez extra DLC-ként sorra jönnének a világbajnokságon kívüli pályák, mint pl. a Népliget.

Két Benetton meg egy Ferrari az extra ha jól tudom. Plusz ugye amik az alap kiadáshoz is járnak, egy sor McLaren, Williams, stb...

Schumi amúgy kétszer lett bajnok a Benettonnal, aztán átvitte a sikerkovácsokat a Ferrarihoz és ott is szerzett később 5 címet.

(#253221) hombre[EU] válasza consono (#253218) üzenetére


hombre[EU]
veterán

like this? :DDD szegények lumbágot kapnak a végére

Life, Uh, Finds A Way

(#253222) .LnB válasza cyberkind (#253219) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Katasztrófa ez az egész bemutató. Test Drive-ból se mutattak semmit. Kb csak a címe derült ki. Meg, hogy a WRC játékok fizikája lesz az alapja, csak nem rali autókkal. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#253223) sxxorp válasza taki01 (#253201) üzenetére


sxxorp
őstag

Jó játékot! Megvan az F1 2019? Ha igen, akkor némi összevetést szívesen fogadunk + ha kiderül mennyire jó a M. Schumacher plusz tartalom (a tavalyi extrákat szidták).

(#253224) 30z.Samu válasza erahurka (#253220) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, ismerem Schumi karrierjét nagyjából. :K Azt a story-t ismered anno hogy került be a Jordan-hez? :D Ha készülne egy ilyen játék az Über Brutal Special Edition-t rendelném elő azonnal! :D

(2013-ig néztem a Forma 1-et, most már kb azt sem tudom ki kivel van :D )

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#253225) cyberkind válasza .LnB (#253222) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor jól láttam, hogy ennyi volt, de sajnos nem lep meg, ami ezzel a szériával történt kb az utóbbi 10 évben, az nem hullámvasút, az zuhanás, innen nem tudom hova van még. De melyik WRC játék lesz a fizikája, az egész jól sikerült 7 vagy 8, esetleg a régiek mert csak arra volt pénz? :DDD Azért a 12-es Test Drive Ferrari után ide jutni is tehetség és tudás kell, még annak ellenére is, hogy az a játék nem lett semmi extra, de akkor is csak Ferrarik egy ilyen játékban. :U

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#253226) consono válasza hombre[EU] (#253221) üzenetére


consono
nagyúr

Azért nem mindig :) Lehet, hogy félreérthető voltam amúgy, Abbyvel kezdem a Day 2-t.

"In God we trust. All others must bring data"

(#253227) erahurka válasza 30z.Samu (#253224) üzenetére


erahurka
félisten

PC-re van egy moddolt cucc amiben MINDEN benne van. Mondjuk rakás szar, szerintem irányíthatatlan is, de van :DDD Minden szezon minden pályája az összes vonalvezetéssel, plusz vébén kívüli helyszínek is. A Népliget is! :Y

Gebbbe szokta streamelni Twitchen és Youtube-on időnként ha érdekel.

(#253228) 30z.Samu válasza erahurka (#253227) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet megnézem, köszi! :R Az a story megvan hogy Schumi hogy kapott ülést a Jordan-nél? :D

(#253229) Szabi89: Én sem találtam semmit, pedig érdekelne, nagyon hallgatnak. 1-2 éve interjúztatták Jean Todt-ot, mondta hogy meglátogatta és csak annyit mondott hogy egy picit jobban van.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#253229) Szabi®


Szabi®
addikt

Schumacher állapota javult ? Google nem sok mindent dob ki,csak hogy vettek egy rezidenciát Mallorcán.

(#253230) wolf13 válasza Szabi® (#253229) üzenetére


wolf13
őstag

Nem tudni , mivel titkolják.

(#253231) S e t h válasza Szabi® (#253229) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha javult volna vélhetően tudnánk róla.
Szerintem vegetál.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#253232) hombre[EU] válasza Szabi® (#253229) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az ō állapotáról már csak egy hír fog jönni, sajnos.

Life, Uh, Finds A Way

(#253233) 30z.Samu válasza hombre[EU] (#253232) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha ennyire gáz lenne az állapota, akkor talán jobb lenne elengedni, nem? Oké, tudom hogy ez most kegyetlenül hangzik meg minden. De ez így már nem élet, pláne ha megnézzük előtte milyen karriert futott be. Az is milyen durva már, hogy kb egész életében kockáztatta az életét és egy lábtörésen kívül nem nagyon volt komolyabb sérülése, erre meg egy síbaleset töri ketté az életét. :( Szerintem még reménykednek, ahogy mindenki más persze.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#253234) Szabi®


Szabi®
addikt

Én azt hittem hogy fel fog épülni,vagy hogy esetleg már annyira jobban van ,hogy beszél vagy valami. :( Tragédia.

[ Szerkesztve ]

(#253235) Mr X válasza 30z.Samu (#253233) üzenetére


Mr X
veterán

Engedélyezett ott egyáltalán az ilyenfajta eutanázia?

(#253236) BoneDragon


BoneDragon
veterán

(#253237) cyberkind válasza BoneDragon (#253236) üzenetére


cyberkind
félisten

Kérdés mennyit sikerül ebből megőrizniük a végleges játékba, mert egyébként brutál szép és hangulatos(nak tűnik).

Paranormal Cocktivity

(#253238) hombre[EU] válasza 30z.Samu (#253233) üzenetére


hombre[EU]
veterán

és mi van akkor,ha esetleg rá egy évre lép egyet az orvostudomány? nehéz. ha szenvedni fog gondolom megoldják...

Life, Uh, Finds A Way

(#253239) Szabi® válasza BoneDragon (#253236) üzenetére


Szabi®
addikt

Én ezt már nem élvezném így remasteredelve.Ennek akkor 2003 nyarán megvolt számomra a feelingje.Azt már vissza nem hozza .
De pont láttam az nvidia is csinált a Quake 2-ből egy Ray trancig demót,már nagyon nem lenne meg a hangulata azzal a látvánnyal.
Az ott és akkor büntetett 97-ben. :)

(#253240) Kendek válasza consono (#253226) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Jah, az mindjárt más, akkor azért már előrébb vagy mint gondoltam. :)
Amúgy nem kell annyit és mindig lopakodni, én pl. lerambózok mindenkit. :DDD

<-ƘƘ->

(#253241) .LnB válasza BoneDragon (#253236) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez biztató, sikerült rögzíteniük pár másodperc gameplay-t, amikor a karakter nem zuhan be a pálya alá. Haladunk.. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#253242) .LnB válasza S e t h (#253231) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Legutóbbi hír az volt, hogy megpróbálják az őssejt kezelést nála.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#253243) ldave válasza .LnB (#253214) üzenetére


ldave
félisten

A Spiders (Greedfall) új játéka érdekel, ha megint hozzák ezt a 7-8 pontos színvonalat, akkor jöhet.

A Slime draws near! Command?

(#253244) .LnB válasza ldave (#253243) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De ezt inkább a Greedfall miatt mondod mi? Mert (szinte) semmit sem mutattak ebből a Steelrising-ból se.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#253245) ldave válasza .LnB (#253244) üzenetére


ldave
félisten

Aha, a Greedfall volt az első játék, ahol azt mondtam, hogy ezt már megveszem. Követtem korábban is a Spiders játékokat, de a korábbiaknál még úgy éreztem, hogy az nekem még kevés, valami még hiányzik.

A Slime draws near! Command?

(#253246) .LnB válasza ldave (#253245) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én a Greedfall-lal voltam pont így, pedig figyeltem akcióban is sokáig. De nekem valami még hiányzik belőle.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#253247) Rigormortiis válasza cyberkind (#253219) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ugyan, a TDU nagyon jó volt, és aztán a Crew sem volt semmivel sem rosszabb.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#253248) ldave válasza .LnB (#253246) üzenetére


ldave
félisten

Ha Witcher 3-at vársz tőlük, akkor sosem kapod meg :) Én örülök, ha mostantól hozzák a stabil 8 pontos AA Bioware élményt. Hiánypótló az is a mai RPG piacon.

A Slime draws near! Command?

(#253249) hombre[EU] válasza .LnB (#253242) üzenetére


hombre[EU]
veterán

azzal sokra nem mennek,mert több mint valószínū az agyának egy része "kuka" (nem fog már funkcionálni)...ezért írtam,hogy már csak egy hír lesz, így nem hiszem,hogy fogják ōt mutogatni vagy beszélni róla

Life, Uh, Finds A Way

(#253250) .LnB válasza Rigormortiis (#253247) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most a The Crew, hogy jön a Test Drive Ultimate-hez?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.