Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#253101) saelin válasza .LnB (#253096) üzenetére


saelin
veterán

Nem akarom én a lengyeleket védeni, mert a játékaik megteszik azt helyettem is, csak... Nem értem mi van most. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#253102) headhunter86 válasza Mezcal (#253100) üzenetére


headhunter86
senior tag

Mert az Origin volt az első ami újított. Azóta az hasznosítják újra harmadszor. Azzal még én is játszottam. Mondjuk a nagy pálya és sok ismétlő mellékmisszió miatt nem értem a végére. Ezek a játékok már túl nagyok nekem. Viszont Witcher 3 lekötött végig. 150 órám volt benne kiegekkel együtt. Szóval van az a nagy játéktér ami nem tántorít el, de akkor legyen tartalommal megtöltve. Sajnos AC-nél ez egyáltalán nincs így.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#253103) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ubisoft jövője:

Watch Dogs Legion - debil marhasággal próbáljuk elfedni, hogy kiadjuk harmadjára is ugyan azt.
Hyper Scape - Kell nekünk is egy olyan Apex, ha már a Respawn-nak ennyire bejött
Roller Champions - Biztos ez az egyetlen rész tetszett nekik a Alita: Battle Angel c. filmben (A gameplay-ek alapján borzasztó gagyi!)
Skull & Bones - Szerintem 80% kamu amit mutattak belőle. Jó ha egy Sea of Thieves marad belőle a végére. ^^
Beyond Good & Evil 2 - Soselesz. Soká.
Gods and Monsters - Nintendo-nak nagyon bejött a Zelda: BotW, csinálunk mi is egy olyat.
Rainbow Six Quarantine - Sikeres voltaa z event R6:Siege-ben, adjuk ki különálló játéknak.
The Settlers - Még ők se tudják, hogy hogy áll a fejlesztés.
Far Cry 6 - Ciki lenne megint copy+paste másolni, ezért gyors újragondolják. Itt lesz egy változás, mint amit az AC: Origins hozott.

Namost, ezek a címek, vagy eddig se voltak belátható megjelenési távolságon belül, vagy eltolták. És miért? Mert már ők is cikinek tartották amit leműveltek az elmúlt évben. Ők, saját maguk látták be, amit mi már évek óta ugatunk. :D
A Valhallát kihagytam, de igazából egyértelmű. Ők is látják, hogy ebből baj lehet, de már nem tolhatják azt is el. Ahogy ma írtam, kihoznak belőle amit tudnak a név miatt, és az ünnepi szezon miatt. De számítanak a negatív hangokra. Nem a negatív kritikákra, a negatív hangokra.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#253104) Carlos Padre válasza .LnB (#253090) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Na ez egy jó cucc kész. :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#253105) Carlos Padre válasza saelin (#253094) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A warhammer 40k-val az a baj, hogy minimum a kánon könyveket el kéne olvasni, egy pár oldalas szinopszisból nem lehet jó játékot csinálni abban a világban.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#253106) Szabi® válasza headhunter86 (#253099) üzenetére


Szabi®
addikt

Én a helyükben delete-elnék minden projektet és az összes csapatot ráállítanám valami újra.Pl Guerrilla Games = Horizon Zero Dawn
Annyira nem kelhet valakinek a pénz hogy 12 rész után folytat valamit,ami már nem megy.A motor amit használnak mindig is problémás volt.
AC3 Bostonnál volt 15 fps-em,háromszor akkora géppel,mint amit kért :(

:D

(#253107) sp8787 válasza Szabi® (#253091) üzenetére


sp8787
addikt

(#253092) saelin
En ugyan semmit nem irtam az AC-rol.
Just sayin

(#253108) Edgar2621 válasza ProEvoFan (#253080) üzenetére


Edgar2621
őstag

Azt a kva milyen dara megye ebben a játékban :Y
Nice job

XO: Gollami26

(#253109) sp8787 válasza .LnB (#253093) üzenetére


sp8787
addikt

@(#253096) .LnB
Olyan majdnem 200 orat azert jatszottam vele szoval sztem nem kell ezt tulragozni.
Unalmas sablon egy ido utan az egesz.

Pont azt magyarazom ,hogy az egy abszolut masik sokkal kiemelkedobb szint.
Soha nem jatszottam pl. a Nier-el(nem tudom jo pelda e) de te igen.

Komolyan azt akarod mondani ,hogy ez a 2 jatek kozel egy szinten van ebbol a szempontbol.
Ezt nem gondolhatod komolyan!
Azt meg en is le tudom szurni par videobol ,hogy melyik csapat az igazan kreativ a ketto kozul.

(#253110) Mezcal válasza headhunter86 (#253102) üzenetére


Mezcal
addikt

Nem látom azt a problémát az Originsben, amit felvázoltál. Még a küldik is változatosak.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#253111) RangerFox válasza sp8787 (#253109) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Csak kíváncsiságból: mondanál fejlesztőcsapat-játék párost, amik szerinted kreatívak?

(#253112) Gáboromm


Gáboromm
tag

Van ps plusom, miért nem tudom tölteni a havi ingyenes cuccokat.

Múlt hónapban a battlefront és wwii azonnal kiadta.

Most mi van?

Még mindig battlefr. és cod wwii van a ps plus oldalon.

Eladó cuccaim, kontrollerek, játékok: http://bit.ly/2Y5nUyA

(#253113) Frod válasza .LnB (#253103) üzenetére


Frod
addikt

+1
Ez gyakorlatilag így hibátlan.

Annyival kiegészíteném, hogy részemről város az R6:Q + szerintem az FC6 igenis, ugyanaz a copy-paste cucc lesz ismételten.
Watch Dogs annyira semmilyen, hogy mindenki annyira emlékszik belőle, hogy volt egy nagyi aki tolta a boxot benne - btw annyira üvölt róla, hogy direkt tolták túl azt a részt, hogy majd rá lehessen sütni mekkora "fun".
Ha nem lesz Prince remaster/újrész/remake, akkor szakadjon rájuk a ház.

(#253112) Gáboromm
nem is fogod tudni, mivel keddenként fordulnak az új havi játékok, ~12.00 körül már lehet behúzni őket.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#253114) sp8787 válasza RangerFox (#253111) üzenetére


sp8787
addikt

Fromsoft,David W. Bradley,Richard Garriott,FF.....blahblahblahblahblahblah

(#253115) Lackooo84 válasza Gáboromm (#253112) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

:U :DDD

The Truth is out there...

(#253116) Gáboromm válasza Frod (#253113) üzenetére


Gáboromm
tag

Minden hónap első kedd? Ezt nem tudtam, le van ez írva valahol?

Eladó cuccaim, kontrollerek, játékok: http://bit.ly/2Y5nUyA

(#253117) markknight válasza Gáboromm (#253116) üzenetére


markknight
veterán

A hivatalos oldalon

(#253118) Gáboromm válasza markknight (#253117) üzenetére


Gáboromm
tag

:Y nincs kiírva főoldlara. Linket tudsz adni?

Eladó cuccaim, kontrollerek, játékok: http://bit.ly/2Y5nUyA

(#253119) gangstagergo válasza Gáboromm (#253118) üzenetére


gangstagergo
senior tag

[link] Oh my God i can't believe how smart are you!

(#253120) Carlos Padre válasza gangstagergo (#253119) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Degonivagy.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#253121) Wesder


Wesder
félisten

Ezért is imàdom a Control-t.
Nem tudtam hogy jussak fel ide, így hàt megoldottam màshogy (ismét)

Egy negatívuma volt hogy lehet skippeltem egy küldetést, ami ability pontok miatt problémàs lehet.


Míg írtam a hsz-t megtalàltam az utat is, (az orrom elött volt, csak megint vakondot jàtszottam :U ) hàt nem tudom... Gondolom az ability pontot is megkapom ha leadom a küldetést.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#253122) Gáboromm válasza gangstagergo (#253119) üzenetére


Gáboromm
tag

:C Te vagy okos már. Nem az érdekelt (már), hogy júliusban mikor jön ki bakker!

Hanem, hogy hova van az írva, hogy minden hó keddjén jön ki a ps plus játékok?

Értelmes és pozitív választ várok! vagy nagy elvárás ezen a helyen?

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccaim, kontrollerek, játékok: http://bit.ly/2Y5nUyA

(#253123) Madoc


Madoc
veterán

Lepergett a stáblista a tlou2-n nekem is. Erős 8/10-es nekem. (nagyon elnyújtották már a végét, az a santa barbara nekem nem hiányzott volna, az asszony is megunta nézni.) A Rdr2 a Gow és a zelda botw kapott csak nálam ettől jobb értékelést. Nagyon jó volt.
Tuti platinázom, pályánként 3-4 cuccot hagytam el úgy hogy minden bokorba benéztem :Y.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#253124) gangstagergo válasza Gáboromm (#253122) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Ha kérdezel valamit és kedvesen kapsz rá egy fórumtárstól választ miért kell még bizonygatnia és alátámasztania? Továbbá a topic összefoglalójába is levan írva a válasz de egyszerűbb beleböfögni a világba egy jó nagyot mint gondolkodni ;]

(#253125) fausto válasza Gáboromm (#253122) üzenetére


fausto
addikt

Miért nem tudod egyszerűen elfogadni, hogy így van?
Tessék, itt egy 2015-ös cikk
Ha ennél hivatalosabbat szeretnél, túrd át a PS Blog bejegyzéseket 2015 június körül

(#253126) 30z.Samu válasza Gáboromm (#253122) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jesszus ember! :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#253127) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

8 bit invaders deluxe verzió elég jó áron van most.

(#253128) .LnB válasza sp8787 (#253109) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én ezt nem tudom dekódolni. Az első bekezdést még értem. De a többit nem, hogy mire reagálva írtad, vagy mi a gondolatmeneted?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#253129) Batyops


Batyops
aktív tag

Tegnap megnéztem az Ac valhallaból kiszivárgott videót hát dettó előző Ac csak más köntösben. A harcot azért megmosolyogtam a csaj akivel mentek olyan 10 méterre rugdosta el az ellent magától csak úgy repkedtek. Ez a vikinges téma lehet elviszi a hátán az egészet ,de nem tudom azért ez szerintem már kevés. Aztán lehet elkezdek vele játszani és beránt majd kiderül.

(#253130) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

off: Horizon Zero Dawn gets a price increase on PC a sok vpn-s matyi jól kicseszett az argentin/török stb emberekkel...ezt ne csináljátok,nem okos

Life, Uh, Finds A Way

(#253131) AxBattler válasza .LnB (#253103) üzenetére


AxBattler
félisten

+ Splinter Cell - baromi melós lenne összedobni egy 2020-as színvonalú lopakodós-akció-politikai-kémjátékot, agykapacitásunk sincs hozzá, szóval inkább csak bedobjuk a brand-et, felhőztetünk, és a sokkal mainstream-ebb Wildlands-be + Breakpoint-ba vendégszerepeltetjük Sam Fisher-t, tolja már meg picit az eladásokat.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#253132) Mr X válasza AxBattler (#253131) üzenetére


Mr X
veterán

Hú, egy normális Splinter Cell játékot nagyon el tudnék viselni.

(#253133) taki01


taki01
őstag

Sziasztok!

A platinumshoptól rendeltem F1 2020 Schumacher Editiont. Elvileg ma kellene jönnie a pénteki telefonos egyeztetés alapján. Valakinek van valami tapasztalata a bolttal, illetve ha valaki más is onnan rendelte akkor írjon már hogy ő kapott-e valami értesítést a mai szállítással kapcsolatban.

(#253134) 30z.Samu válasza taki01 (#253133) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem szokott gond lenni, Nekem általában délután jön meg a csomag.

Sic Parvis Magna

(#253135) erahurka válasza taki01 (#253133) üzenetére


erahurka
félisten

A bolttal nem, de a Codemasters F1 játékaival sajnos van tapasztalatom 🤭

(#253136) Gigicuci válasza taki01 (#253133) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Jó kis bolt az, nem lesz gond.

(#253137) Lackooo84 válasza hombre[EU] (#253130) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Rafináltak. :DDD

The Truth is out there...

(#253138) Frod válasza taki01 (#253133) üzenetére


Frod
addikt

Nem a bolttól függ, a futártól.
GLS/DPD-vel nem szokott gond lenni, ellenben nekem a legutóbb valami totál ismeretlen, senki-nem-hallott-róla céggel küldték, úgyhogy nem is jött meg aznap pénteken, következő hétfőn próbálkoztak...

Do you see the white shadow?

(#253139) hyggelig


hyggelig
senior tag

(#253087) saelin Az anime vagy manga réteg cucc, de ha az ember túlteszi (netán szereti) a művészi stílust, akkor igen jó történeteket élhet át. Sokszor olyan témákba és világokba amikbe a nyugati kreatívok bele sem szagolnak.

Hogy ez mennyire igaz. Még az ugyanolyan történeteket is teljesen másképp mesélnek el, mint Nyugaton. De ez nem csak Japánra, hanem Dél-Koreára is teljesen igaz.

(#253140) taki01 válasza Frod (#253138) üzenetére


taki01
őstag

Valami PDS hungary kft. aki a futár cég. A GLS-el és DPD-vel nekem se volt semmi bajom mert küldenek emailt, hogy ma hozzák, de itt még azt se kaptam.

(#253141) Bad Pritt válasza ProEvoFan (#253080) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nex Machinával játszottál? Az jobb vagy ez? Kb ugyanannyi a kettő, nagyon gondolkozom, de nem tudom, melyiket lenne érdemes, mert mindkettő faszának tűnik.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#253142) markknight válasza erahurka (#253135) üzenetére


markknight
veterán

A mostaniról nagyon jók a kritikák

(#253143) Frod válasza taki01 (#253140) üzenetére


Frod
addikt

Fú, lehet ők voltak nálam is. Kívánom a legjobbakat :D
Majd azért jelentkezz ha történik valami!

Do you see the white shadow?

(#253144) Nova96


Nova96
őstag

Na két hét-három semmi internet után, kijátszottam én is a TLOU II-t( volt közben meló és minden más) :B
Szerencsére semmi spoilert nem tudtam, mert kerültem mindent amit lehetett, így voltak meglepetések. Őszintén nem ezt vártam a történetből , sőt igazából teljesen mást. Ennek ellenére én eszméletlen élménynek éltem meg, tökéletes? Nem, dehogy Más kérdés tökéletes művészet nincs. , de hogy eltudok tekinteni tőle? Persze rég szippantott be ennyire egy játék. Grafika eszméletlen (fps kevés :DDD ), a harc rendszer élmény volt, a zenék mint mindig eszméletlen jók.
Azt a 18.000 FT bőven megérte, a többit mindenki más döntse el.

Az emberek újra megörültek interneten, már párom mesélte , petíció meg minden sz*r. Egy két ember nem tudja, hova tenni magát komolyan. Ha minden újracsinálnának egy-pár hülye ember miatt mi lenne a világból. :U Ilyenkor jövök rá, az a Taigetosz jó dolog lenne.
A történetről felében ez jutott eszembe, egy kis meme (ami akár spoiler)

(#253145) RangerFox válasza markknight (#253142) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

"It makes you FEEL like an F1 car" :DDD

(#253146) Gery9112 válasza Mr X (#253132) üzenetére


Gery9112
őstag

Már nagyon jó lenne, folytathatnák a sztorit és Sam Fisher lehetne újra Michael Ironside.
Egy újabb Prince of Persia se lenne rossz...vagy a 2008-as folytatása vagy Sands of Time szerű trilógia.
Annyi jó régi cím van a Ubinál de nem tudják elengedni a tornyokat....az új Settlers sorsa is tuti azért lett kérdéses....nincs elég torony.... :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#253147) GZoli7 válasza Gery9112 (#253146) üzenetére


GZoli7
senior tag

Húzhatóak az ehavi játékok. Erica is, aki türelmetlen... :D

Bocs, nem válasz.

[ Szerkesztve ]

(#253148) Gery9112 válasza GZoli7 (#253147) üzenetére


Gery9112
őstag

Ericát is lehetne húzni. :))

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#253149) markknight


markknight
veterán

Mostanában azt csinálja a PS, hogy PC-ről böngészőből nem indítja el a letöltést.. Ez az egy jó funkció volt a store-ban, már ez sem működik. Kiírja, hogy nem tud kapcsolódni a PS-hez, közben pedig van tárhely, net, meg sör a hűtőben. Más is találkozott mostanában hasonlóval? Körülbelül 2-3 hetes jelenség.

[ Szerkesztve ]

(#253150) .LnB válasza markknight (#253149) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap nálam működött PC-ről.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.