Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#253701) adalbert1 válasza Wesder (#253649) üzenetére


adalbert1
veterán

Most játszom a Far Cry 5-öt a Last of Us Part II után, és ez az ahhoz képest egész könnyed játék :), szinte játszatja magát, kicsit sajnálom, hogy nem játszottam vele hamarabb.
A környezetet nagyon jól eltalálták, van néhány vicces szereplő, igaz a story-n és a karaktereken bőven dolgozhattak volna még (de talán egyik Far Cry játékot sem ezek miatt játssza az ember).
A Far Cry 3 anno szintén tetszett, a 4 pedig annyira nem fogott meg, hogy talán 1 óra után kivettem a meghajtóból. A Primal eleinte jó ötletnek tűnt, de ott egyszerűen nem tudtak elég tartalmat belevinni, hogy érdekes legyen hosszabb távon ez az ősemberes környezet, az első pár óra élvezetes volt, de utána nagyon hamar unalomba fulladt.
Szóval az eddigiek alapján én kíváncsian várom, hogy a hatodik részben mit fognak tudni hozni, ha már az 5-nek a hangulatát elérik, akkor az nálam nyert ügy, 2 komolyabb cím között eljátszogatni bőven jó lesz majd.

(#253702) Gery9112 válasza Mr X (#253699) üzenetére


Gery9112
őstag

Ha most olvasná a kreatív csapat a kommenteket csoportos harakirit követne el. :DDD Kiszivárgott a formabontó, zseniális sztori.

(#253700) felixo
Nem vagyok gépközelben de biztos, hogy nem 32 giga a játék. Illetve mihez képest kevés? a COD Modern Warfare-hez képest valóban az.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#253703) fausto válasza Gery9112 (#253696) üzenetére


fausto
addikt

Ezt ne már itt, csinálok egy FC6 spoileres kibeszélő topikot :D

(#253704) markknight válasza felixo (#253700) üzenetére


markknight
veterán

Még régebben lehetett olvasni, hogy 50 giga kell a játéknak minimum. De az eddigi videókon csak nagy földeket, meg kies tájakat láttam, ez is igaz. Amúgy meg ki tudja milyen technológiák lapulnak meg a játék alatt, szerintem nem lesz gond vele.

(#253705) RangerFox válasza felixo (#253700) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Mondom, valószínűleg 2 részletben töltődik le a játék, és a második feléhez hozzácsapták a bonus contentet.

(#253706) Wesder válasza adalbert1 (#253701) üzenetére


Wesder
félisten

Jó volt az 5 szó se róla, de a 3 valahogy jobbként él az emlékezetemben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#253707) felixo válasza Gery9112 (#253702) üzenetére


felixo
őstag

Pedig annyit tölt (még folyamatban van) le.
Azért egy open world játék, ami ilyen grafikával érkezik ... szerintem kevés a 32.

Redmi Note 9

(#253708) Gery9112 válasza felixo (#253707) üzenetére


Gery9112
őstag

A végén miután feltelepítette több lesz majd nem kell aggódni.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#253709) saelin válasza felixo (#253707) üzenetére


saelin
veterán

Azért annyira nem. A skyrim is 30-40 GB-os és mégis mekkora map van benne. Ha sokszor használják ugyan azokat az asset-eket, akkor simán lehet ennyi a teljes játék.

Az előző játékuk pl 30 GB alatt van és az is mocsok jól nézett ki!

By the way:
Nem kell fosni! Biztos kellően tartalmas és jó játék lesz egyben.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#253710) Edgar2621 válasza felixo (#253700) üzenetére


Edgar2621
őstag

Meg nem erősített információk szerint rövidebb mint az Order :DDD

XO: Gollami26

(#253711) Wesder válasza saelin (#253709) üzenetére


Wesder
félisten

Majd PS5-ön hogy fog paràzni, mikor 60-80GB lesz egy jàték de egyébként meg úgy fog kinézni hogy a bokàja nem marad szàrazon, mert lecsokizza. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#253712) hombre[EU] válasza felixo (#253707) üzenetére


hombre[EU]
veterán

írj a supportnak,hogy csomagoljanak neked 10-20giga junk file-t a játék mellé,hogy nyugodtabb legyél :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#253713) saelin válasza sting2 (#252901) üzenetére


saelin
veterán

Én ma kaptam kézhez ezt a könyvet. 17-ig megpróbálom kiolvasni (csak 345 oldal, az nem vészes) és így teljesen ráhangolódni a történésekre. Nem vagyok egy pre-order guy, de a Tsushima az olyan japán fanatikusokanak mint én... minden pénzt megér! Még ha egy icipici fantasy is lesz benne - mint a könyvben, ami nem spoiler, mert már a borítón szó esik róla -, akkor is mocsok jó lesz! Ilyen autentikus japán játékunk még nem volt, mint amit a Tsushima ígér az eddig látottak alapján.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#253714) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Sziasztok
Az NBA 2K20-ban hol tudom meg, hogy hogy kell passzolni?
Mert az elején a training részén ilyen nem volt, később meg coptam csak vele. Van ilyen meccs előtti training vagy ilyesmi?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#253715) .LnB válasza vodrosjozsi (#253714) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

X - sima átadás
Háromszög - magas átadás
Kör - pattintott átadás.
Háromszög 2x (gyorsa) - Allex-Oop feladás

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#253716) vodrosjozsi válasza .LnB (#253715) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Jaj de jó, köszi! És hogy tudom leszerelni az ellenfeleket?
Mert oké, hogy azt írja, hogy R3, de na, tök új játékos vagyok, ez volt ma az első alkalom, hogy ezzel játszom.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#253717) .LnB válasza vodrosjozsi (#253716) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Helyezkedéssel. Elzárással. Gyors mozgással. Passzokkal.
Mobilis karakterrel, a jobb analóggal a labdat teszed jobbra-balra. Ballal meg mozogsz. Ez nem egyszerű. Ezt gyakorolni kell. Erre az én játékosom nem volt alkalmas, szóval ebbe nem tudok sokat segíteni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#253718) Lackooo84 válasza S e t h (#253626) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ez remélem nő... :U

The Truth is out there...

(#253719) bbdzyx válasza vodrosjozsi (#253716) üzenetére


bbdzyx
senior tag

A menüben keresd a 2KU menüpontot. Ott az összes lényeges alapmozdulatot tudod gyakorolni.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#253720) eisento


eisento
addikt

lehet csak nekem uj 『Ghost of Tsushima』時代劇映画風トレーラー [link]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#253721) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Warhammer 40,000: Inquisitor - Prophecy [link]
Nem úgy volt hogy ez a kiegészítő önállóan is futtatható?
Nem tudom működésre bírni.

(#253722) RangerFox válasza ProEvoFan (#253721) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

"Please note, Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr (sold separately) is required to play this expansion pack."

(#253723) myckey


myckey
veterán

PS- Dynamic Theme GhostofTsushima

Itt pedig egy leírás, egy szerencséstől...a játék bizonyos tartalmairól, egyebekről.
Sztorit nem lövi le.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#253724) ProEvoFan válasza RangerFox (#253722) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

El sem olvastam, mert még a tesztekben is leírták, hogy önállóan futtatható.
Az alapjáték az egyetlen lemezes játékom, tehát nem para, de inkább megveszem digitálisan, a f@szom az aki dugdossa a lemezt. :N
Amúgy jó játék, bátran ajánlom mindenkinek és a platina is rejt egy kis egészséges kihívást.

(#253725) ProEvoFan válasza myckey (#253723) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem olvasom el, mert spoiler lehet.
Elolvastad?
Mit mond, nagyon jó játék lett?
Elég egy igen/nem. :R

(#253726) myckey válasza ProEvoFan (#253725) üzenetére


myckey
veterán

Szerintem ebbe bátran bele lehet olvasni, de mindenki saját belátása szerint.... :)

"I played the game for a few hours and it is much better than I expected. My friend, a reviewer, who already has the platinum, really liked the game."

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#253727) Gery9112 válasza myckey (#253723) üzenetére


Gery9112
őstag

Jó, hogy még tart az NDA 😀
Bár ez tökéletesen igaz: Expect an improved, more concise and better produced AC.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#253728) myckey válasza Gery9112 (#253727) üzenetére


myckey
veterán

Én nem értek a lovakhoz, csak tájékozódom. :) ;]

(#253729) felixo

Ez nem csak a "pénzesebb" verziókhoz tartozik?
De persze, nagyon hangulatos.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#253729) felixo válasza myckey (#253723) üzenetére


felixo
őstag

Ez már régi dinamikus téma.
Ez lesz az új pre-order : [link]

Redmi Note 9

(#253730) vodrosjozsi válasza .LnB (#253717) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Szomorú vagyok emiatt :(
De megvan, le van töltve, 1 éves ps+ tagságom van, talán megtanulom addig. Köszi a segítséget!

bbdzyx: rendben, köszi neked is!

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#253731) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#253725) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Semmi spoiler, lényegében megerősítette amit már bemutattak kiegészítve pár személyes impreszióval. Jó lesz na.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#253732) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#253725) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Shuhei lelkes.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#253733) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#253732) üzenetére


hombre[EU]
veterán

beautifulest ? :D

Life, Uh, Finds A Way

(#253734) Wesder válasza hombre[EU] (#253733) üzenetére


Wesder
félisten

Szegény nem beszélni ànglus.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#253735) erahurka válasza myckey (#253723) üzenetére


erahurka
félisten

Basszus egyszerűen vicc ez a PS4. Redeemelni akarom a kódot böngészőben, kéri a jelszót, aztán a végtelenbe elkezd tölteni. OK, újratöltöm az oldalt, akkor már tudok redeemelni. Aztán bekapcsolom a PS4-et, odamegyek a témákhoz, már listázza a Tsushima témát, de azt írja, meg kell vennem hozzá a játékot.... Benyomom weben a téma letöltését. Letölti a gép, de a témaválasztóban ilyen letöltés közbeni állapotba bugol a téma. Hát beszarok. Végül az értesítések közül be tudtam állítani de ez azért mi a franc így 2020-ban?

(#253736) markknight válasza erahurka (#253735) üzenetére


markknight
veterán

(#253737) erahurka válasza markknight (#253736) üzenetére


erahurka
félisten

:C

(#253738) Gery9112 válasza erahurka (#253735) üzenetére


Gery9112
őstag

Japán lenni apró pénisz, Amerika pedig hatalmas,óriási pénisz.
Látod már el is felejtetted a gondod 😀😀

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#253739) vodrosjozsi válasza erahurka (#253735) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Mi ez amúgy, ingyen játék?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#253740) Edgar2621 válasza vodrosjozsi (#253739) üzenetére


Edgar2621
őstag

Tsushima téma a leírtak általam történő értelmezésének eredménye, de fenntartom a tévedés jogát :)

XO: Gollami26

(#253741) ldave válasza ProEvoFan (#253721) üzenetére


ldave
félisten

Most vettem meg a teljes csomagot, hétvégén ránézek milyen, remélem leköt majd egy végigjátszás erejéig.

A Slime draws near! Command?

(#253742) erahurka válasza Edgar2621 (#253740) üzenetére


erahurka
félisten

Az biza! :K

(#253743) myckey


myckey
veterán

nagyítva brutál :)

from Funimation & Sucker Punch

PS Japan 4k kedvcsináló

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#253744) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Egy hiányosságomat igyekszem bepótolni, és ezért elkezdtem a Ni Nő Kuni első részét.

Istenem, mennyire gyönyörű ez a játék! Annyira tökéletes a külalak, mint a Persona 5 vagy az Odin Sphere Leifthrasir.

Plusz olyan kemény történettel indít, hogy éppen csak a könnyeimet nem nyelem itt szombat reggel...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#253745) marilllyo válasza ldave (#253676) üzenetére


marilllyo
veterán

Miután kiküldték azt a kérdőívet... Én azért reménykedtem benn, dzsungel lesz meg dínók... :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#253746) Rigormortiis válasza ProEvoFan (#253721) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én is így emlékeztem. Megvettem a Prophecyt, de semmi...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#253747) saelin válasza Rigormortiis (#253746) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem csak Pc-n standalone a kieg. 900 Ft-ért én is behúztam és majd megpróbálom újra, mert az utolsó 2-3 alkalommal hatalmas csalódással töröltem le a játékot.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#253748) sxxorp válasza erahurka (#253346) üzenetére


sxxorp
őstag

Szereted a paneleket. Alapvetően egyetértek, hogy Hamiltont nem büntetik eléggé, de pont a múlt hétvége után mondani a szokásost nem szerencsés (rajthely, és idő-büntetés). Ráadásul pont úgy forgatta ki Albont jelentős sérülés nélkül, amit a játékban állandóan kifogásolsz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#253749) sxxorp válasza penge111 (#253347) üzenetére


sxxorp
őstag

Köszi, hogy felidézted, mentettem a Wishlist-re :)

(#253750) sxxorp válasza Weareus (#253384) üzenetére


sxxorp
őstag

Hetekig volt a Telekomnál 127 centis 4K TCL, meglepően jó feketével (nem OLED, de VA panel), jól jeleníti meg a játékokat is, 78000Ft-ért...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.