Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23851) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

A Killzone SF-nál meg kell venni a coopot ? :F

(#23677) gyuribácsi88 : Hidd el, nem csak M.o.-on számít "drágának". ;)

PS4

(#23852) boost válasza mrhitoshi (#23851) üzenetére


boost
addikt

aha, azt írják 10 doclsi. Külön térképek jönnek a coophoz tervezve.

Rabbitf_24: A sima TR-t végigtoltam PS3-on, de a definitív érdekelne. Zavvin 10e ft újonnan. De szerintem nem éri meg újrajátszani.. Esetleg valaki újrajátszotta PS3 után PS4-en?

[ Szerkesztve ]

(#23853) mrhitoshi válasza boost (#23852) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Na ez nevetséges. Mi a picsáért kell megvenni egy játékhoz a coop részt ? :W

PS4

(#23854) boost válasza mrhitoshi (#23853) üzenetére


boost
addikt

Szövegértelmezésből kettes. Nem csak egy új módot kapsz, hanem új pályákat is hozzá. Bf4 meg egyéb játékoknál is ugyanígy működik, ráadásul ott még coop módot sem kapsz, csak új multi módokat, meg pályákat.

(#23855) Madwe válasza mrhitoshi (#23853) üzenetére


Madwe
nagyúr

Standalone dlc, meg lehet majd venni az alapjáték nélkül is csak a coopot, amúgy manapság már mindenért fizetni kell :)

(#23856) boost válasza Madwe (#23855) üzenetére


boost
addikt

Mondjuk ez praktikus, hogy nem kell a játék hozzá. Kiadók is rájöttek, hogy mire kijön a DLC, már eladták a tulajok a játékot. Így viszont egy kis plussz pénzért mégegyszer játszhatnak az őjh DLC-vel. Lényegébe a kiadó kétszer is jól jár. AC4-re is beszerzem majd a DLC-t, ahhoz sem szükséges a játék lemeze.

(#23857) mrhitoshi válasza boost (#23854) üzenetére


mrhitoshi
veterán

De nem értesz engem. :U
Nekem nem kellenek új pályák, skinek, stb.. nem érdekel. Egyszerűen coop multizni akartam volna, errefel nem lehet, csak ha megveszed a játék egyik részét.

(#23855) Madwe : Na ja, csak ha már kifizettem a teljes játékot, akkor nehogy fizessek már még egyszer az egyik részéért.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#23858) Madwe válasza mrhitoshi (#23857) üzenetére


Madwe
nagyúr

Amely részét fél évvel a megjelenése után adtak ki hozzá? miért kapnád meg ingyen?

(#23859) Rabbitf_24 válasza boost (#23852) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Én PC-n toltam végig, igaz DLC-k nélkül. Egy végigjátszást simán megér, amíg nem jönnek a nagy címek. mire az összes trófeát begyűjtöm... lassan fog az menni. :) Ezért haladok nagyon lassan az Infamoussal is, mert minden drónt, minden ügynököt lenyomok... De ez így élvezetes. :)

(#23860) boost válasza Rabbitf_24 (#23859) üzenetére


boost
addikt

ez most a DLC-s változat? milyen DLC-k vannak hozzá?

(#23861) Rabbitf_24 válasza boost (#23860) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Elvileg az összes kiadott benne van.

(#23862) Mister_X válasza shunter (#23834) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez nem basztatás, hanem csak egyszerűen elvi kérdés. A launch title az, amit a gép megjelenésekor elérhetővé tesznek. Ennyi erővel mind az InFamous, mind a Watch_Dogs launch title és majd a The Last of Us HD is az lesz :U Kérem...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#23863) gyuribácsi88 válasza Mister_X (#23862) üzenetére

Ne idegeskedj, úgysincs ps4-ed ;] :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#23864) boost


boost
addikt

Szerintem ez kötekedés. 1 év távlatából a két hónap csúszás az szinte semmi. Nintendo erre használja a Launch Window kifejezést, ami 12 hónapot jelent. WiiU-nál is Launch Window Lineup-ot jelentett be. (amit persze nem tartott be, dehát Nintendo :D )

(#23865) mrhitoshi válasza Madwe (#23858) üzenetére


mrhitoshi
veterán

A coop. Ha egy olyan DLC-t adnak, amely új ruhakát, pályákat tartalmaz, és a multit akarják bővíteni, akkor ok, de így, hogy vedd meg külön a coop módot, nevetséges.

PS4

(#23866) Mister_X válasza gyuribácsi88 (#23863) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha így folytatja a Sony, nem is lesz ;] Pedig már gyűlik a pénz.

Amúgy idegeskedik a fene, csak allergiás vagyok a sületlenségekre.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#23867) Madwe válasza mrhitoshi (#23865) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tehát egy új játékmódot, ami sokkal több munkát igényel, s külön pályadesignt, azt adják ingyen, a sima skineket meg pénzért :D? amúgy ez sajnos tényleg teljesen bevett szokás, bf4nél is dlc-kkel jön egy csomó mód (air superiority és a többi) ami a simában nincs benne...

[ Szerkesztve ]

(#23868) boost


boost
addikt

Ma felajánlottak egy XBO-t a PS4emért, de nem mertem elcserélni. :D Illetve igazán nincs is időm elmenni értem, meg ezzel foglalkozni. Nem tudom még, hogy mi legyen. Idén egyedül a Lastofus, ami komoly cím, és jön "csak PS4"-re, de azt meg tavaly már kitoltam. Nem vonz, hogy újrajátsszam. Jövő tavasszal a the order jön, de az meg nagyon nem izgat. Nekem túl dark. Többi mind multiplatform. Viszont XBO-ra jön Halo C, .. aztán kb ennyi, ami érdekel. :D

(#23869) Rabbitf_24 válasza boost (#23868) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Hagyd meg, igazából a játékok 99%-a úgyis megjelenik mindkét konzolra, ezen meg úgyis szebb lesz minden. ;]

(#23870) boost válasza Rabbitf_24 (#23869) üzenetére


boost
addikt

ha valamelyik futtatná a Nintendo játékokat, arra váltanák, azonnal. Jó lenne egy WiiU, csak arra meg a multiplatform játékok nem jönnek.

(#23871) Madwe válasza boost (#23870) üzenetére


Madwe
nagyúr

második platformnak tökéletes, majd amikor 50k körül lehet szerezni egyet én is beszerzek :)

(#23872) boost válasza Madwe (#23871) üzenetére


boost
addikt

Nálam már a kisfiam (2) az elsődleges platform, szóval a PS4 is csak másodlagos. Egy harmadik platform már nem fér bele :D

[ Szerkesztve ]

(#23873) mrhitoshi válasza Madwe (#23867) üzenetére


mrhitoshi
veterán

De miért kell egyáltalán külön elkészíteni? Tegyék bele alapból abba az idióta játékba. Ezért vagyok mérges, hogy az egész csak lehúzás, ostoba marketing.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#23874) shunter válasza Mister_X (#23866) üzenetére


shunter
aktív tag

Sületlenség? Hehe, jólvan. Elnézést, hogy nem a te értelmezésed szerint fogalmaztam

(#23875) kovsol válasza mrhitoshi (#23873) üzenetére


kovsol
titán

Nem értek egyet ezzel. Kiadtak egy teljes értékű játékot amivel lehet single és multi módban is játszani.
Most kiadnak valami extrát utólag amire van igény, de nem fért bele anno az alap játékba. Ezért szerintem jogosan lehet pénzt elkérni.

May the Force be with you!

(#23876) shunter válasza shunter (#23874) üzenetére


shunter
aktív tag

Mister_X: De hagyom is a dolgot. Nem izgat. Tök lényegtelen, máshogy fogalmazunk. Ennyi.

Most azt nem tudom eldönteni, h mire cseréljem az infamoust. Mert a már kiadott gémek közül semmi se érdekel. Max TR, de az meg megvan Boxra. Lassan jön a The Last of Us. Na az érdekelne. De arra meg tuti nem lesz csere ember.

Am ha már KZ ár rekord.... én 2500+postáért(590) vettem :-)

[ Szerkesztve ]

(#23877) boost válasza shunter (#23876) üzenetére


boost
addikt

Akkor tényleg tied a rekord. :D
LastOfUs-re lesz szerintem csere ember, nagyon jó játék, de elég megosztó a sztori. 2 embert is ismerek, aki megvette elsőnapos vételként teljes áron PS3-ra, és a prológus után nem folytatta, mert túl nyomasztó volt. (Ha láttad a PS4 trailert, abban azért elég sok minden kiderül)
Én is így voltam vele, de végül pár héttel később folytattam, mert nem jött a nyárra semmi olyan, ami érdekelt volna.

(#23878) gianni85 válasza Madwe (#23871) üzenetére


gianni85
veterán

fél éve várok rá, hogy 50ért vehessek egyet, de még használtan se találok :(

(#23879) boost válasza gianni85 (#23878) üzenetére


boost
addikt

ennyiért szokott lenni használtan. Ráadásul N-nél a digi játékokat megkapod a géphez, nem acchoz vannak, ezért azt is érdemes figyelembe venni, mikor veszed a gépet.

[ Szerkesztve ]

(#23880) WaterWawe válasza shunter (#23876) üzenetére


WaterWawe
őstag

Cseréld CoD Ghost-ra, segítek szívesen ezügyben. :)

(#23881) Mrdevil válasza WaterWawe (#23880) üzenetére


Mrdevil
addikt

Még csak most adtam neked, már adod is tovább.

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#23882) gianni85 válasza boost (#23879) üzenetére


gianni85
veterán

kösz a tippet. 60ért láttam már, de akkor pont nem volt feles zsetonom

(#23883) falijja válasza shunter (#23876) üzenetére


falijja
őstag

Azt meg én adtam el neked ...úgyhogy most te jössz az infamousal, de csak 1500-ba és akkor fizetheted a postát is... :DDD

(#23884) Mister_X válasza gianni85 (#23878) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egyik konzolboltban volt bontatlan 8GB-s gép 50k-ért készletsöprés gyanánt jópár darab, arról még it a fórumon is lecsúsztak páran.

@shunter: inkább az a gondom, hogy te hogy értelmezel dolgokat. Launch title = gép megjelenésekor elérhetővé tett játék. Nem pedig rá fél évre. Pont. Mert ezzel mentalitással a Drive Club is az lesz, mert azza' demózták az eehármon.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#23885) shunter válasza falijja (#23883) üzenetére


shunter
aktív tag

Hehe :-) be kellett írnom Zotya, tudtam, hogy rekord esélyes.

(#23886) WaterWawe válasza Mrdevil (#23881) üzenetére


WaterWawe
őstag

Igen, kijátszottam. A Multija egy az egyben ugyan az mint az utolsó 4 Cod-é, szóval nem mutatott sok újat, ezért adok rajta tovább.

(#23887) phgergo


phgergo
aktív tag

Imádom a Zavvi-t, elég jó árak vannak most is :) [link]

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#23888) gyuribácsi88

Deep Down béta júliusban

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#23889) STC Speed válasza boost (#23843) üzenetére


STC Speed
őstag

Én infamoust vennék már ennyiért:D
Vki nem adna nekem olcsón? Xd

(#23890) Tatyla válasza gyuribácsi88 (#23888) üzenetére


Tatyla
őstag

július mézes lesz Destiny +Deep Down béta....

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#23891) Nescafé válasza STC Speed (#23889) üzenetére


Nescafé
őstag

Azt be akarom majd szerezni én is :)
Egyenlőre csak killzone van amit adtak a géphez, meg a Free to play játékok..

PSN nevet lehet változtatni amúgy?

Update :

szgergely : Köszi akkor marad ez..

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#23892) boost válasza Nescafé (#23891) üzenetére


boost
addikt

nem.

(#23893) WaterWawe válasza STC Speed (#23889) üzenetére


WaterWawe
őstag

Én meg Destiny-t :))

(#23894) STC Speed


STC Speed
őstag

Ti ha kikapcsoljatok a gepet standby modban hasznaljatok vagy full off?

(#23895) Rabbitf_24 válasza STC Speed (#23894) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Én full off. Megvárom mig kihűl, addig szépen töltöm a kontrollert, uh jelenleg nem látom értelmét a standbynak.

(#23896) WaterWawe válasza STC Speed (#23894) üzenetére


WaterWawe
őstag

Én Standby, tudok letölteni közben és ha nem vagyok otthon akkor a telefonommal be tudok állítani letöltéseket interneten keresztül a PS appal. :)

(#23897) Madwe válasza Rabbitf_24 (#23895) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én kontrollerhez vettem dockot, viszont standbyba teszem mindig, mert alig fogyaszt, cserébe automata update-eli a dolgokat valamint ha veszek valamit melóban mire hazaérek azt is letölti :)

(#23898) Bencus88 válasza Rabbitf_24 (#23895) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ha teljesen ki van kapcsolva tölt a kontroller?

Na akkor jó :DDD sb-a én csak akkor rakom, ha töltök le valamit vagy kontroller.

[ Szerkesztve ]

(#23899) Madwe válasza Bencus88 (#23898) üzenetére


Madwe
nagyúr

nem

(#23900) Rabbitf_24 válasza Bencus88 (#23898) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

akkor nem.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.