Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23901) Nescafé


Nescafé
őstag

Kontroller nállatok meddig birja?

 iPhone 15 Pro

(#23902) Elderath válasza Nescafé (#23901) üzenetére


Elderath
őstag

launch ps4 és még semmi baja mindennapos használat mellett.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#23903) Tatyla válasza Elderath (#23902) üzenetére


Tatyla
őstag

kérdés:
ha legközelebb az usa accra veszek pluszt,attól még a sima magyar accommal is tudok multizni?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#23904) gyuribácsi88

£69.98 :Y

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#23905) STC Speed válasza Elderath (#23902) üzenetére


STC Speed
őstag

Sztem merülésre gondol

(#23906) Tegla80 válasza Tatyla (#23903) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Ha primary ra rakod az us accot akkor igen.
Azonban ez igy nem minosul meghosszabbitasnak es az eddigi plus od bukod(nem indul mar el amid megvan.Max ha majd erre is ujra becsengeted a plus -t. Ha csak ps4 rol beszelunk,akkor nem sok mindent vesztesz ezen idoszakbol,de ha van ps3ad vagy vitad,akkor ez azokra is ervenyes es igy a dolog mar lehet fajobb is.)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#23907) Nescafé válasza STC Speed (#23905) üzenetére


Nescafé
őstag

Igen azt nem irtam oda..

 iPhone 15 Pro

(#23908) gianni85 válasza STC Speed (#23894) üzenetére


gianni85
veterán

Nekem hetek óta standbyban van :)

(#23909) Tatyla válasza Tegla80 (#23906) üzenetére


Tatyla
őstag

PS4-re gondoltam csak hogy pl.BF4-el tudok e multizni

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#23910) Elderath válasza Tatyla (#23903) üzenetére


Elderath
őstag

Szerintem igen. Ha egy gépen van a 2 acc, akkor menni kell. De miért akarod USre megvenni? EU ps+ ugyanaz vagy jobb, mint a US

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#23911) Tegla80 válasza Tatyla (#23909) üzenetére


Tegla80
addikt

Nekem uk n van a plus es us store-bol vasarolt bf4el jatszom.
Mint irtam,menni fog neked is ;)
Mivel only ps4 vagy, a valtas us plus ra meg igy az elejen akkor nem is olyan fajo neked.

Elderath
mert olcsobb a plus is es a tartalmak is us acc-ra ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#23912) Tatyla válasza Elderath (#23910) üzenetére


Tatyla
őstag

mert ha pluszban vannak akciók még mindig olcsóbb dollárban mint ojróban...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#23913) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Nem tudom ki akar vásárolni mostanában Zavvi-n, de felajánlok egy 10% kedvezményre jogosító kódot. 6676-1EE5-429C Június 1.-ig érvényes.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#23914) boost válasza mrhitoshi (#23913) üzenetére


boost
addikt

június 30 van.

(#23915) mrhitoshi válasza boost (#23914) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Júl. Elvesztettem az időérzékem a PS4 mellett. :DDD

[ Szerkesztve ]

PS4

(#23916) oriic válasza gyuribácsi88 (#23904) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát ez nekem nem tetszik. Adtak volna elefántot mellé :DDD

Live-Die-Respawn

(#23917) gyuribácsi88 válasza oriic (#23916) üzenetére

Csak egy kis modding kell, átfested a csávó ruháját meg a haját és már kész is :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#23918) Tutu7030 válasza STC Speed (#23894) üzenetére


Tutu7030
veterán

Én még egy ilyennel is kikapcsolom.:D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#23919) krx21 válasza Tutu7030 (#23918) üzenetére


krx21
nagyúr

Dettó ez van nekem is.... Hibátlan... :K De vigyázni kell, mert vannak gyengébb, de nagyon hasonló típusok is...

[ Szerkesztve ]

(#23920) Tegla80 válasza Tutu7030 (#23918) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha ez egy tulfeszvedett elosztoba van bedugva akkor er csak valamit.(Letezik amugy abbol is dugaljankent lekapcsolhato tipus es akkor ez mar nem is kell. ;) )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#23921) WaterWawe válasza Tutu7030 (#23918) üzenetére


WaterWawe
őstag

Belegondolok hogy amikor 7x annyit ért a PC-m mint egy PS4, akkor sem használtam ilyet... Lehet be kéne szerezni egyet. :D

(#23922) Rabbitf_24 válasza Tegla80 (#23920) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

a túlfeszültség védett elosztót meg le se kell kapcsolni. :-)

(#23923) krx21 válasza Tegla80 (#23920) üzenetére


krx21
nagyúr

Jó a túlfesz, de erre a feladatra miért is kell?

[ Szerkesztve ]

(#23924) Tegla80 válasza krx21 (#23923) üzenetére


Tegla80
addikt

Nalam ugy all a dolog,h alapban a tulfeszvedett eloszton van minden.
modem,router,ps3,ps4,noti,tv,telo ,kormany,stb Mindent ezen hasznalok,h a ovjam a kutyuim. A kulon kapcsolhatosag pl nekem azert jo,mert van pl a noti tap ami sipol es nem kihuzom,csak kapcsolom.A ps is sipol picit nalam,igy azt is kapcsolom,ha huzamosan nem hasznalom.Ejjel kihallhato,ha nagy a csend a lakasban.Kb hete nincs aram alatt most sem.Nem volt idom jatszani.Modemet, vagy a router-t is igy inditom ujra,mert neha azok is igenylik..
Kelleni nem kell,de jatek kozben egy aramkimaradas majd rogton visszateres ellen ha az tobb mint amit a rendszer szeretne,jol johet a tulfeszvedelem.
Meg egy szunetmentest szeretnek beiktatni,h a ps-eim ezzel is kimeljem olyankor.
Plusz a koaxra a tv-n kell meg kiepitenem vedelmet,h ne tossza szet,ha a kabelrendszeren erkezne az aldas.
En ilyen vok,igyexem vigyazni a nekem draga dolgokra.
Szoval nekem ezert van,de kelleni tenyleg nem kell,viszont sztem jo ha van.
(foleg,ha kompletten minden rafer es igy kialakithato a tenyleges vedelem.Egyik kutyun keresztul sem erheti el az aram a masikat olyankor. Remelem :B )

Sony® & PlayStation®

(#23925) Djuree válasza Tegla80 (#23924) üzenetére


Djuree
félisten

közvetlen villámcsapás ellen szart se érnek azok a kis házi túlfeszvédők. azokat is szétvágja simán.
ha biztos védelmet akarsz akkor többfokozatú koordinált túlfeszvédelem kéne, de nem ér ennyit az egész ha csak házba kellene. bár az ember ezzel legalább tudja magát nyugtatni hogy van valami.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23926) haddent válasza Djuree (#23925) üzenetére


haddent
addikt

Hát talán a legolcsóbb és legbiztosabb megoldás lehetne egy szünetmentes táp, az akksin azért valamivel kevésbé jut át mint egy "túlfeszvédett hosszabbítón"

(#23927) falijja válasza WaterWawe (#23921) üzenetére


falijja
őstag

Akkor gondolom a hűtésed annyi mint kb a ps4....most akkor sajnáljalak....? :DDD

(#23928) Mrdevil válasza krx21 (#23919) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nekem is vannak ilyen kis kapcsolók, 4db. De nem a legdrágább, mi bajt okozhatnak ilyenkor? Nem kapcsol át, vagy mifene?

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#23929) krx21 válasza Tegla80 (#23924) üzenetére


krx21
nagyúr

A feszültségtüskék ellen általában nem jók a túlfeszültségvédők... A villám ellen sem... A kettő között esetleg, ha van olyan! ;] Én ezért ezt használom: APC Line-R 1200VA Automatic Voltage Regulator és még ez után van kötve egy szünetmentes... :K

(#23930) Tegla80 válasza krx21 (#23929) üzenetére


Tegla80
addikt

Akkor ennek is utana nezek,h ne csak placebo hatasom legyen. ;)
thx mindenkinek mindent a temaval kapcsolatban...
:R

Sony® & PlayStation®

(#23931) haddent válasza krx21 (#23929) üzenetére


haddent
addikt

Akkor te bebiztosítottad ... :DDD

(#23932) konyi79


konyi79
addikt

A témában érdeklődők számára ajánlom pl ezt elolvasni. Az oldalon található információkból kihámozható, a túlfesz védelemmel ellátott elosztók a T3 besorolásnak felelnek meg (már amelyik), azaz a bennük lévű szupresszor diódával a kis energiájú tüskéket képesek levágni. Esetenként hasznos lehet, de alkalmazhatóságuk erősen függ a kőrnyezetüktől is. Ami tény, megfelelő fokozatok nélkül nem képes hatékonyan levezetni komolyabb energiát, ez esetben vagy átenged, vagy egyszerűen elszáll. Legrosszabb esetben túlterhelésük miatt a silányabb kivitelek akár tüzet is okozhatnak. Értelemszerűen ahol több fogyasztó sűrűbben helyezkedik el a hálózaton, ott a hálózatra felülő tüskék jobban eloszlanak az érintett fogyasztókon, igy az ilyen eszköz is hatékonyabb tud lenni (pl lakótelep), mint egy ritkább kertes övezetben. Emellett egy modern lakásban, ami tele van nagyértékü informatikai eszközökkel, drága tv, konzol stb, és komolyan gondolja ezek megóvását, javaslom a lakás központi eloszrójába egy T2 fokozatú túlfeszültség védelmet beépíteni. Ezután a végponton elhelyezett tf elosztó valóban minimalizálja a rájuk kötött berendezés károsodásának a kockázatát.

(#23933) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Nekem meg jó lakásbiztositasom van, havi 3K-ért, jöhet a villám majd fizetnek egy új gépet. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#23934) boost válasza F.B.I. (#23933) üzenetére


boost
addikt

...Ha a szervíz hitelesíti. A PS3 topikban járt úgy egy srác, hogy villámcsapás hazavágta a PS3-at, a tévét,és a UPC routert. Mindegyik géphez külön külön kellett igazolás a biztosítónak, hogy fizesse a javítást, hogy villámcsapás volt, amit meg is szerzett, csak a Sony szervíz mondta azt, hogy ez nem villám csapás miatt romlott el. Vitte a bizonylatokat, hogy a többi cucc is emiatt romlott el, higgyék el, de nem érdekelte o"ket. :(((

(#23935) gianni85 válasza boost (#23934) üzenetére


gianni85
veterán

vinném át egy másik Sony szervizhez... Volt már ebben a topikban is példa pár nyomi szervizről, egyesek viszont szerencsére korrekten dolgoznak.

(#23936) mrhitoshi válasza F.B.I. (#23933) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Dettó. Jöhet a vihar én készen vagyok. :DDD

PS4

(#23937) boost válasza gianni85 (#23935) üzenetére


boost
addikt

Ez a korrekten dolgoznak ez azért elég érdekes megfogalmazás. Ha te sony szervízben dolgoznál, és hoznak be egy gépet, amire azt mondja a tulaj, hogy villámcsapta, viszont te a saját tapasztalatoddal ebben nem vagy meggyözödve, akkor azért kockáztatnád a munkahelyed, hogy írj neki egy olyan igazolást, amiben te sem hiszel?

Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy a szervízes tényleg úgy gondolta, hogy ez sima meghibásodás.

(#23938) gianni85 válasza boost (#23937) üzenetére


gianni85
veterán

:U rendesen olvasnom se ártana, benéztem, valamiért azt olvastam, hogy a szerviz a biztosító igazolásával nem csinálta meg, de ha a biztosítónak kellett a szerviz igazolása az természetesen más

(#23939) F.B.I. válasza boost (#23934) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ismerem a srácot, a végén minden jóra fordult. :K

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#23940) boost válasza F.B.I. (#23939) üzenetére


boost
addikt

az a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#23941) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Beszereztem egy Sony Wireless Stereo Headset 2.0-t. Nevetséges milyen rövid USB kábelt adnak hozzá a töltéshez. Ráadásul nem is tudom a kontrollert és ezt egyszerre tölteni a PS-ről, mert 2 USB van csak rajta. :(((

(#23942) gianni85 válasza WaterWawe (#23941) üzenetére


gianni85
veterán

morogtam már én is a 2db USB miatt, kb mindenki lehurrogott, hogy mindenre elég annyi :D használj mobiltöltőt (ha nem ájfonod vagy butatelód van)

(#23943) WaterWawe válasza gianni85 (#23942) üzenetére


WaterWawe
őstag

Nos az a gond hogy pont iPhone-om van :D (Ami önmagában nem gond, csak ilyen szempontból)

[ Szerkesztve ]

(#23944) Garada válasza gianni85 (#23942) üzenetére


Garada
őstag

Lehet kapni ilyen bővítő fejet hozzá és így 4 fejet kapunk 2 helyett :D

(#23945) frango13


frango13
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék majd venni egy PS4-et(Valószínűleg Destiny bundle csomagot) és előtte informálódom a gépről.
Először is érdekelne, hogy milyen hosszú a kontroller usb kábele? Nem nagyon találtam infót erről.
A kontroller csak wireless kapcsolaton keresztül kommunikál a géppel vagy az usb kábellel is képes kapcsolódni?(Főleg a kommunikációban bekövetkező késések miatt érdekelne.)
Kicsit kevésnek tartom az 1 év garanciát. Minimum 2 évet várnék el. Ennyire nem bírja a strapát? Olyan konzol ez, hogy legalább 1-2 évente lehet venni másikat?
Olvasom, hogy a karok szeretnek elkopni. Gondoltam, hogy rakok rájuk kontrolfreeket. Ezt magyarországon sehol nem lehet kapni? Milyen az anyaguk? Kényelmesek?
Érdekelne még, hogy hol lehet olcsón PS+ előfizetést venni. Dobozos játékokat fogok várásolni úgy tervezem, de ha van egy-egy jobb akció akkor digitálisat is. Ezért UK accot(azt olvasom erre az a legjobb) szeretnék csinálni.
Ha van még esetleg valami hasznos kiegészítő vagy akármi, amit érdemes beszerezni a géphez vagy tudni a gépről azt kérlek osszátok meg velem!
Elnézést, ha esetleg túl alap dolgokat kérdezek, de a mai konzolokkal kapcsolatban nem igazán vagyok képben. Az utolsó konzolom a PSX volt. :)

Köszönöm! :)

:)

(#23946) Garada válasza frango13 (#23945) üzenetére


Garada
őstag

A kábel nem túl hosszú én max fél méterre saccolom.Természetes hogy USB kábellel is képes kommunikálni ezért is tudsz töltés közben játszani.Kontrolfreek védő mindenképp kell és csak az USA tartományból lehet őket beszerezni de elég jó áron kaphatóak.Van pár variáció köztük de én teljesen meg vagyok velük elégedve megvan az összes fajta védő ha pontosítást szeretnél írj egy privátot :)Egyébként én 2 év garanciát kaptam a gépre.

[ Szerkesztve ]

(#23947) shunter válasza frango13 (#23945) üzenetére


shunter
aktív tag

Az usb kábel kb 1,2-1,5 méter között van. De eléggé merev. Még a telómhoz vettem vaterán 1,8m es kábelt. Nagyon jó, abszolút nem merev. Kb 300ft volt. Azt használom.

Az mondják leginkább az első szériás stick ek kopnak. Én elővigyázatosságból beszereztem egy ilyet:
http://www.dvdgalaxis.hu/controller_thumb_grips_4_pack_orb_ps4_41758?utm_source=argep&utm_medium=cpc&utm_campaign=direct_link

Igen, 1 év gari van csak. Sajnos. De ez van, ezt lekell nyelni. De ez még nem azt jelenti, hogy hamar megfog hibásodni.

Ha olcson akarsz digitálisan vásárolni akk csak USA acc. Elsőre macerás rá pénzt rakni, de utána egyszerű. Amazon.com on lehet hozzá feltöltő kártyát venni.

[ Szerkesztve ]

(#23948) Madwe válasza frango13 (#23945) üzenetére


Madwe
nagyúr

Van ahol vehetsz plusz éveket gariba. Strapabíró a szerkezet, nem azért van rá 1 év mert utána úgyis tönkre megy :)

UK store az egyik legdrágább, akkor már inkább hu, vagy ha digitálisan is veszel arra érdemes usa accot is létrehozni, korongosokhoz ha kell dlc akkor meg azt hu storeban. Vagy rendelhetsz korongot kanadából 13-14k kb, ami olcsóbb mint a magyar s ahoz elvileg jó az usa store dlcben is.

(#23944) Garada akkor már inkább a ds4 charging stationt venném, máris nem kell kontrollerhez usb. Fülest meg lehet tölteni mondjuk egy android telefon/ kindle kábellel fali aljzat átalakítóval bárhonnan, s akár 4-5mes kábelt is lehet erre használni (én így teszek) így a psbe csak a wireless dongle megy.

[ Szerkesztve ]

(#23949) shunter válasza Madwe (#23948) üzenetére


shunter
aktív tag

Jó ez a ds4 charging station, csak így játék közbe nemtod használni a joy t. Sztem ez csak akkor praktikus ha 2 kontroller van a háznál.

[ Szerkesztve ]

(#23950) frango13 válasza Madwe (#23948) üzenetére


frango13
aktív tag

Egy helyen láttam, hogy +10% felárért +1 év garancia. Azért az sok...
Akkor már tényleg nem tudom... Úgy olvastam, hogy vegyes(dobozos, digitális) játékokhoz UK az ajánlott. A régió miatt.
A kontroller kábelt csak azért kérdeztem, mert arról akarom használni(legalább 2 méteres kellene). Vezeték nélküli kapcsolatnak gondolom nagyobb a késése. Nem akarok még töb lagot, mert a TV-m alapból nem erős input lag témában. :)

Köszönöm a válaszokat! :)

:)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.