Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23601) oriic válasza boost (#23600) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD

Jaj nehogy már ilyet csináljon, elhisszük a dolgot.

Live-Die-Respawn

(#23602) keIdor válasza oriic (#23597) üzenetére


keIdor
titán

Full kamu az ember, ne higgyetek neki. ;]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23603) bolka1982


bolka1982
csendes tag

Sziasztok!

Azt megtudjátok mondani, hogy a Bundle csomagban kapható PS 4-es csomagokban található játékok azok minden esetben megkapja a maga "Bundle" feliratát? Csak mert ugye azok jóval kevesebbet érnek mondjuk cserénél, mint egy sima kiadás a játékból. Ergó ha megvenném majd a The Last of Us-os csomagot, abban is ilyen játék lenne?

Killzone-os csomagot láttam, abba Bundle-es játék van azt tudom.

[ Szerkesztve ]

(#23604) gianni85 válasza bolka1982 (#23603) üzenetére


gianni85
veterán

valami jelzés mindig van rajtuk, legjobb esetben csak a hátulján van rajta sárga színnel egy not for resale vagy hasonló szöveg

(#23605) PreD82 válasza gianni85 (#23604) üzenetére


PreD82
csendes tag

Biztos így van ez? Vagy csak lehet én nem vettem észre a Watch Dogs-os Bundle-nél...

[ Szerkesztve ]

(#23606) WaterWawe válasza tDr1v3r (#23594) üzenetére


WaterWawe
őstag

Holnapig sajnos ilyen lesz, akkor lesz TV hozzá. :)

(#23607) shunter


shunter
aktív tag

INFAMOUS hoz, a PAPER TRAIL kiegészítőt ti tudtátok aktiválni? Csak mert nekem nem engedi. Se facebookal se másképp... :-(

(#23608) gianni85 válasza PreD82 (#23605) üzenetére


gianni85
veterán

Valaminek kell rajta lenni, normál esetben nem kapsz egy rendes retail játékot a bundle-ben. Max az a szerencsés helyzet állt elő amit írtam, hogy a hátulján volt alig láthatóan (nem is biztos hogy kiemelt színnel) feltüntetve h not for resale vagy valami. Én pl boltban vettem celofános WatchDogs-ot és annak is sárgán rajta volt a hátulján. Újonnan "csak" 15900 volt, szerintem bundle-ből lett kiszedve

(#23609) tDr1v3r válasza WaterWawe (#23606) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Menu / Ratio / Original. :P

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#23610) WaterWawe válasza tDr1v3r (#23609) üzenetére


WaterWawe
őstag

Tudom, már átraktam :D

(#23611) spawn21 válasza gyuribácsi88 (#23599) üzenetére


spawn21
veterán

na hazamegyek én is photoshoppolok valamit ;]

iPhone 13p

(#23612) szrichie77


szrichie77
csendes tag

Ha Angliából rendelek egy AC4-et, azon van magyar felirat?

(#23613) Djuree


Djuree
félisten

Nektek berakja a Facebook profilkepet? Mar kisebbre vettem a méretet de így is csak fekete négyzet.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23614) spawn21


spawn21
veterán

Hú de gyönyörű bf4 a ps3 -hoz képest. Nagyon érződik

iPhone 13p

(#23615) ForRedGlory válasza spawn21 (#23614) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Megis eladod ;]

(#23616) ImpersonatoR válasza shunter (#23607) üzenetére

Itt kell aktiválni https://infamouspapertrail.com/ Össze kell kötni a psn accal is sztem.
De el kell kezdeni a kuldit hozza ha lefotóztad a bizonyítékokat akkor utána tudsz továbbmenni addig nem enged mert a honlapon kell megvizsgálni a személyes tárgyakat amiket összeszedtél nyomok után.

(#23617) spawn21 válasza ForRedGlory (#23615) üzenetére


spawn21
veterán

Ezt cseréltem el. Nekem ez kellett :P

iPhone 13p

(#23618) mettek válasza WaterWawe (#23592) üzenetére


mettek
addikt

Nekem is tiamat fülesem van. Ezt te tudod a ps-sel használni valahogy? Vagy pc-re van kötve?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#23619) haddent válasza oriic (#23597) üzenetére


haddent
addikt

Ez viszont saját kép, itt valami készül ;] !

-- ja és összeraktam és igen még megy :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23620) Tutu7030 válasza haddent (#23619) üzenetére


Tutu7030
veterán

:Y :W :W :DDD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#23621) Madwe válasza haddent (#23619) üzenetére


Madwe
nagyúr

Paszta/venti upgrade vagy csak úgy miért ne alapon szétkaptad és újra összeraktad :D?

(#23622) shunter válasza ImpersonatoR (#23616) üzenetére


shunter
aktív tag

Köszi, de eddig megvok. A küldetés elkezdve, bizonyítékok megvannak. A honlapon, a bejelentkezésnél van baj. Nem enged be. Azt írja, h nincs jogosultságom. Lehet nem telóról kellene, hanem pc ről, vagy nemtom.

[ Szerkesztve ]

(#23623) ImpersonatoR válasza haddent (#23619) üzenetére

Mennyire volt cementes? MX4 ment alá? Kíváncsi vagyok mennyit hoz rajta.

(#23624) haddent válasza Madwe (#23621) üzenetére


haddent
addikt

Hát az a baj hogy tényleg nagyon tetszik a dizájn és sajnálom :W Egyelőre csak gyakorlás volt a holnapira, berendeltem 60Gramm anyagot az ipontól :DDD (Most csak egy egészséges pasztázás lesz aztán később ki tudja)
FragStaR elsőre (mint a DS4 esetében is) nagyon patent a műanyag borítás, de már másodszorra is szépen jön, de vissza is megy. Ami nagyon tetszik hogy jó vastag a pcb, jó erősen sok csavarral nagyon egyben van, ne tévesszen meg senkit ez a műanyagosdi..
Igen MX4 lesz. Mérni ugye nagyon nem tudok mit meg hogy, rosszabb egész biztosan nem lesz. Amit én remélnék, hogy az apu környékén a ház ugye most átmelegszik, talán ha hatékonyabban adja le a hőt akkor nem. Bár ehhez az is kéne, hogy a venti ne tunyuljon :U

Easter egg: ha alaplapi elemet kell cserélni akkor konkrétan ennyire szét kell majd szedni :))

[ Szerkesztve ]

(#23625) hrvp


hrvp
aktív tag

YouTube
Még szerencse, hogy nem bugos az új EA játék :D

(#23626) stilo18 válasza spawn21 (#23617) üzenetére


stilo18
addikt

Sokkal jobb játék, mint a Killzone!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#23627) gyuribácsi88 válasza hrvp (#23625) üzenetére

2-300 meccset lejátszottam eddig, egyszer nem találkoztam ilyen buggal. Volt olyan hogy laggolt mint a sz@r, de onnan kiléptem, valószínű valami amerikaival dobott össze, aki valahol a louisianai mocsarakból játszott, mobilnettel :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#23628) InterFox


InterFox
senior tag

Nem hittem volna, hogy a NOW kölcsönzős cucc lesz.
Lehet azt tudni, hogy ha van a PSN-en, vásárolt PS3 játékod akkor mi a helyzet?
Mert ez így ebben a formában gáz...

PSN ID: interfoxthedead

(#23629) Mrdevil válasza haddent (#23619) üzenetére


Mrdevil
addikt

Az igen, látom unatkozol, nincs játék, uborkaszezon. :D :DDD ;)

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#23630) pHantom x


pHantom x
tag

Sziasztok.

Az hallottam, hogy valahogy átlehet vinni PS3-ról, PS4-re játék. És ha igaz akkor hogyan?

Előre is köszönöm:)

(#23631) stilo18 válasza pHantom x (#23630) üzenetére


stilo18
addikt

Majd valaki megerősít, de szerintem már nincs upgrade....

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#23632) Herczi válasza stilo18 (#23631) üzenetére


Herczi
senior tag

Én is úgy tudom, hogy márciussal vége lett.

(#23633) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Na, aki akar vegyen fel psn-en, nick: iWaterWawe
Eddig még csak a CoD Ghost van meg, maga a konzol az nagyon tetszik, ez a játék kevésbé. :))

(#23634) boost válasza InterFox (#23628) üzenetére


boost
addikt

A PS3 -ra PSNen megvásárolt játékok továbbra is játszhatók PS3-on.

pHantom x: nem.

[ Szerkesztve ]

(#23635) pHantom x válasza boost (#23634) üzenetére


pHantom x
tag

PS4et akartál írni nem?

Amúgy CODokat lehet venni storeba?

(#23636) STC Speed válasza WaterWawe (#23633) üzenetére


STC Speed
őstag

Nekem is 1 hete van:D
Felveszel?
Esetleg aki nyomja battlefield hardline al,és jönne headsettel játszani,vegyen fel pls: PetiSX (PSN)
:DD

(#23637) InterFox válasza boost (#23634) üzenetére


InterFox
senior tag

Nem nem.
Ha van PSN-en PS3-as játékod, az a PS4-es NOW-on játszhatod é?

PSN ID: interfoxthedead

(#23638) oriic válasza InterFox (#23637) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, újra ki kell bérelned majd.

Live-Die-Respawn

(#23639) boost válasza oriic (#23638) üzenetére


boost
addikt

mondjuk valami kedvezményt én is reálisnak tartanék. Mondjuk 20-25%.

(#23640) haddent válasza boost (#23639) üzenetére


haddent
addikt

Vagy mondjuk 100% -ot. Minimum lenne, hogy beválthatod a PSN -es PS3 -as játékot PS4 PS NOW -os ra.

(#23641) boost válasza haddent (#23640) üzenetére


boost
addikt

Azért az árban benne van a a technológia megvásárlása, kifejesztése, és az üzemeltetés is.

(#23642) oriic válasza haddent (#23640) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen ezt kellene csinálni szerintem is.

Live-Die-Respawn

(#23643) boost


boost
addikt

Aki XBO-s, és PS4-re váltana, az dobjon egy üzit. Én erősen gondolkodom a dolgon, hogy XBO-ra váltok.

(#23644) gyuribácsi88 válasza boost (#23643) üzenetére

Na ilyet is ritkán látni :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#23645) haddent válasza boost (#23641) üzenetére


haddent
addikt

Ez rendben van, de te azért a játékért már fizettél. Szerintem így lenne igazságos..
De hamár pénzéhes lennék akkor is csinálnék 1 promóciót, hogy mivel most béta van és most vezetjük be, 1-2 hónapig be lehet váltani. Cserébe lenen jónéhány bétateszterük. Mert azt képzelni, hogy aki már megvette és kitolta ps3- on majd itt is megveszi hogy egy béta tesztprogram részt vehessen az merő pofátlanság és naívság egyben.

szgergely mi az oka? Multiplatformokban visszaesés, exkluzívok közül mi nyűgözöt ennyire le?

[ Szerkesztve ]

(#23646) InterFox válasza oriic (#23638) üzenetére


InterFox
senior tag

Ez esetben:
Káromkodás, káromkodás, káromkodás, káromkodás, anyázás.

PSN ID: interfoxthedead

(#23647) boost válasza haddent (#23645) üzenetére


boost
addikt

De te azért fizettél, hogy a PS3on bármikor tudj vele játszani. Ahogy bármikor játszhatsz is vele. Másik, ahogy mondod, ha megvette, és kitolta, akkor miért akarná mégegyszer játszani? Ha meg aktív játékos, egy játékban, pl bf4, akkor az úgyse adja el a gépét. Én tutti olyan címekkel játszanék Now-n, amivel nem játszottam még. Szóval szerintem keveseket érint ez a probléma. Én továbbra is egy gesztusértékű 20%-ot tartanék reálisnak. Mint szolgáltató is. Persze, ingyen sör, és ingyen játék, ez lenne a szuper, de ez nem fenntartható hosszútávon.

Másik kérdésed: miért cserélnék? Hát, nem igazán beszélhetek a bennfentes infóimról, amik közvetlenül a Sony fejesektől származnak, meg csak rontanám az üzleti helyzeteimet, ha kiteregetném a kártyáimat.. :D

Viccet félretéve: Sony bekapcsolta a pénzgyárat. Kétszer annyi eladott PS4 van, mint XB. Ami már benn volt a csőben játék induláskor, azt még kitolják, és mint a Nintendo, visszaállnak a közelezőre. Uncharted, Gow, és az alap játékok 3 évente. Nem fognak külső stúdióknak, mint az Atlus számlát nyitni, és nyakbaönteni őket dollártízmilliókkal az exklúzív címekért. Szóval pont ugyanaz a helyzet, mint előző generációban volt, csak fordítva. Ott a Sonynak kellett lépni, és lépett is. Most az MS tolja a címeket.

De nem is ez a lényeg, hanem, hogy Zoo Tycoon és Halo Master Chief Collection csak XB-re van. :)

(#23648) gyuribácsi88 válasza boost (#23647) üzenetére

Hát ha HALO fan vagy, minek vettél ps-t? :DDD

Ha én HALO fan lennék eszem ágába se jutott volna ps-t venni. Amúgy meg majd ha az ms elkezdi tolni a jó címeket akkor veszek one-t a ps mellé, de erre még lehet várni legalább 2 évet.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#23649) boost válasza gyuribácsi88 (#23648) üzenetére


boost
addikt

Nem vagyok Halo fan, de szívesen játszanék vele. 1-1be meg szívesen cserélném a konzolt.

[ Szerkesztve ]

(#23650) hrvp válasza gyuribácsi88 (#23627) üzenetére


hrvp
aktív tag

Poénnak szántam, a videó elején is ott a szöveg.
Én sem találkoztam még ekkora bugokkal, sokkal inkább apróságokkal amiket kár, hogy elcsesztek/kihagytak.
EA MMA-ban lehetett pacsizni a meccs elején, vagy pl. amikor valaki túlélt egy komoly submission battle-t. Másik meg, hogy a földre rogyott ellenfélre nem megy rá egyből, hanem püfölni állva a levegőt, ez baromi gagyi. Az előző ufc játékban még a merevre ütött emberre is rá lehetett menni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.