Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23651) Madwe válasza boost (#23647) üzenetére


Madwe
nagyúr

PS2 idején nem ez volt a helyzet sonyval szvsz s bízom benne most sem így lesz

(#23652) oriic válasza InterFox (#23646) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De most gondolj bele, ha igy lenne, akkor mindneki olcsón beszerezné PS3-ra a cuccokat és utána azzal tolná PS4-en, ez nem biznisz a SONY-nak. :DDD

Live-Die-Respawn

(#23653) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#23644) üzenetére


gianni85
veterán

én csináltam, de vissza is váltottam utána. Szerencsére megúsztam 0 buktával és kijátszottam az első 3 XO exkluzív játékot. Muszáj voltam visszajönni, mert majdnem minden Live-os ismerős PS4et vett. Az már más kérdés, hogy az utóbbi időben alig van pár percem online játszani :D Na de majd augusztustól...
Egyébként baromi jó gép az XO, ha egyből jött volna Kinect nélkül a PS4 ára alá belőve, szerintem alig pártolnak át régi X-esek PS-re. Engem speciel ez a 900p vs 1080p totál hidegen hagy

(#23654) boost


boost
addikt

Zavvi-n lemezes TombRaider 30€ PS4-re és XBO-ra is. Ennyiért megéri megvenni, és kb el is lehet adni.

Last of Us Day One Edition meg 43€. Az is elég jó ár.

[ Szerkesztve ]

(#23655) boost


boost
addikt

Zavvin InFamous: Second Son Special Edition PS4 ( amihez adnak egy piros sapkát) 49€.

(#23656) krx21 válasza gianni85 (#23653) üzenetére


krx21
nagyúr

Döbbenetes, hogy mindenki az árkülönbségre hivatkozik! :F Ha csak 3 havonta veszel 1 játékot, mekkora a két konzol között az árkülönbség százalékosan mondjuk 2 éves távlatban??? Szerintem lényegtelen...

(#23657) gianni85 válasza krx21 (#23656) üzenetére


gianni85
veterán

csak a HW tükrében zavar az ár. Egy gyengébb HW ne legyen drágább. Így értettem. Szóval szvsz a Kinect nélküli gépet se 399$/€-ért kellene adnia az MS-nek, hanem legalább 50$/€-val olcsóbban, hogy bőven a PS4 alá menjen.

[ Szerkesztve ]

(#23658) boost válasza krx21 (#23656) üzenetére


boost
addikt

Persze, de ha az emberek hosszútávon gondolkodnának pénzügyileg, régen máshol tartana ez az ország.
Asszem ezzel mindent elmondtam. :)

gianni: 380-ért mår komoly lenne érte az érdeklődés.

[ Szerkesztve ]

(#23659) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#23660) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Üdv.
Megköszönném, ha felvilágosítanátok az ügyben, hogy Ps4-en magyar regg-el, lehet e Free to play gémekkel játszani jelenleg(pl.: Warframe, warface stb.). :F

Zolka

(#23661) Madwe válasza Cruzolka (#23660) üzenetére


Madwe
nagyúr

Természetesen lehet, ps+ se kell a free to play multihoz!

[ Szerkesztve ]

(#23662) Cruzolka válasza Madwe (#23661) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

THX :R

Hétvégén tervezem a Konzol megvásárlását, de csóró "gyerekként" csak a jövő hónapban tudok hozzá Játékokat vásárolni(Killzone- InFamus-stb.) Egy játék / hó... :O

A Warframet pedig nagyon kipróbálnám :K !!!

Zolka

(#23663) WaterWawe válasza Cruzolka (#23662) üzenetére


WaterWawe
őstag

Jó a Warframe, én is tegnap vettem meg a konzolt, ahhoz képest hogy ingyenes teljesen jó. A War Thunder se rossz, de mivel én azt PC-n sokat toltam ezért nem volt nagy meglepetés. :)

(#23664) Cruzolka válasza WaterWawe (#23663) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Biztosan amatőr amit kérdezek, de mi a menete Ps4-en egy free to play játék(Warframe) letöltésének :F

Ezt is a Ps store-ból lehet elérni?

[ Szerkesztve ]

Zolka

(#23665) Madwe válasza Cruzolka (#23664) üzenetére


Madwe
nagyúr

Konzol se kell hozzá, ha magyar accountot akarsz akkor itt hozz létre egyet vagy ha már van jelentkezz ott be, majd keresd ki az ingyenes címet amit akarsz s "vedd meg", amint lesz ps4ed ezt az accountot használva le tudod majd tölteni (ha lesz ps+od akkor távolról a honlapról is elindíthatod a letöltést a ps4re ha standbyban van)

(#23666) Cruzolka válasza Madwe (#23665) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Köszönöm a gyors választ, eddig ps3-on csak Single gammákat toltam, ezért ez a Tudatlanság, magyar acc-om az már van. Kösz mégegyszer :R

Zolka

(#23667) haddent válasza haddent (#23619) üzenetére


haddent
addikt

Nah, Arctic MX4 -el újrakenve, 1 órája maxon pörgetem, szép kiegyensúlyozottan megy a venti, tippre halkabb valamivel és talán a teteje kicsit hűvösebb, hátul meg melegebb jön ki. Persze ez simán lehet placebó is. Szétszedésnél jól kicsesztem magammal mert az optikai meghajtóval lett valami és utánna olyan hangja volt mint egy zetornak. Megint szét, optikát is diribdarabra, 23 féle kis Sony fogaskerékkel játszadozni, össze, imádkozni és lám jó :DD
A gyári paszta szokásos szürke meggumisodott száraz szar, aki kicsit konyít hozzá, meri és teheti legkésőbb gari lejártakor végezze ezt el (persze ez csak jótanács, aztán a laptopot is sokan úgy használják ahogy megvették 10 éve :DDD )

(#23668) Petya2900XT


Petya2900XT
aktív tag

Ki hogy érzi a kontroller egy töltéssel való üzemideje nem csökken drasztikusan?...Neogafon már nem egy hsz-t olvastam ahol arról írtak,h a kezdeti 6-8óra helyett rezgés nélkül már csak 4-5órát bírja...low budget aksi lenne benne? :U

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#23669) vg válasza Petya2900XT (#23668) üzenetére


vg
addikt

Az egész gép egy low budget cucc, ha nem tűnt volna fel.

(#23670) Garada válasza vg (#23669) üzenetére


Garada
őstag

Köszönjük az utálatod, máskor nem kérünk ide.
Petya2900XT:Minimális különbséget én is érzek.

[ Szerkesztve ]

(#23671) vg válasza Garada (#23670) üzenetére


vg
addikt

Nem utálat, tapasztalat.

(#23672) gyuribácsi88 válasza vg (#23671) üzenetére

A gép mitől low budget? Nekem pl a kontrollerrel sincs semmi bajom, rezgés nélkül használom és 5-6 óra után még van 1 csík a háromból. De a géppel mi a baj? Nem bírta ki mikor a falhoz vágtad mérgedben? :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#23673) Cruzolka válasza vg (#23671) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Ne paráztass má', pont most vagyok Ps4 vásárlás előtt( A Ps3 Fat/Slim/superSlim konzoljaimmal soha nem volt semmi probléma...) :(((

Zolka

(#23674) tDr1v3r válasza gyuribácsi88 (#23672) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A ház tök az szerintem... de nem baj, a hardverre költötték legalább azt amit azon spóroltak.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#23675) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Nem tudom miért panaszkodtok. Ennyi erővel az összes PS low-budget kategória, mert mindegyik sz@r műanyagból készült. :U
Viccet félre téve: A PS3 Super Slimnél sokkal jobb. Anyaghasználatot tekintve szerintem nem rosszabb a PS3 Fat/Slim-nél.
Illetve az új kontroller sokkal masszívabb cucc, mint a DS3.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#23676) Madwe válasza Cruzolka (#23673) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ezzel sincs csak van aki 450+ezerért akart konzolt venni i7 szintú procival meg titannal, aranyvázban... semmi baja...

(#23677) gyuribácsi88 válasza tDr1v3r (#23674) üzenetére

Lehet, én nem tudom. Én leraktam az asztalra és azóta ott van. Nem esett szét, nem repedt ketté :)

Madwe; hát kb :K remélem a következő generációs konzol valami bivalyerős masina lesz, és legalább 350-400 ezer forintba fog kerülni. Aztán majd megnézem hányan veszik meg, már ezért a 120K-ért is sírnak :U

De ezt betudom annak hogy Magyarországon vagyunk, itt mindenki olcsón akar jót, erőset, megbízhatót, időtállót.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#23678) haddent válasza Madwe (#23676) üzenetére


haddent
addikt

De egyébként érdemes lenne nem csak a külsejét nézni. Az alaplap egy nagy masszív vastag nyák, két oldalról acéllemmezzel közrefogva, kb 25 csavarral rárögzítve. A hűtés is hőcsöves egészen jó. A külseje műanyag igen, de nem az a fényesedő szemét. Szerintem nagyon rendben van, nem recseg ropog semmi baja még a pc házak is megirigyelhetnék (kivéve a luxus kategória nyilván, bár külsőre, ránézésre nekem ez jobban bejön mert egyedi :DDD )

vg gyárihiba, de lehet akár összeszerelés minősége is...

[ Szerkesztve ]

(#23679) vg válasza gyuribácsi88 (#23672) üzenetére


vg
addikt

Majd ha kiadja a lemezt játék közben és forgatni kell a gépet, akkor majd te is megtapasztalod a szar, olcsó kínai minőséget.

(#23680) Cruzolka válasza Madwe (#23676) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Akkor No Para!!!
Más konzolt úgysem vennék!!! Volt XBoszkom:) is , de minek :W

Szóval had jöjjön az a 4-es!!! :C

[ Szerkesztve ]

Zolka

(#23681) gyuribácsi88 válasza vg (#23679) üzenetére

Jó hát igen, azt tudom ezt írtad a múltkor hogy volt ilyen gondod, de ebben a fórumban itt kb csak neked, szóval ezért ez nem olyan dolog hogy minden gép olyan. Valami olyasmi lehet a gond mint a One esetében, ott meg csapkodni kellett a gép tetejét mert valami 3 forintos műanyag fogaskerék elmozdult a meghajtóban.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#23682) vg válasza gyuribácsi88 (#23681) üzenetére


vg
addikt

Gondolod csak nekem? Legalább 5-6 ember írta már itt a fórumban is. Keress rá.

(#23683) tDr1v3r válasza gyuribácsi88 (#23677) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nyugi, amint lejár a gari szét fog. ;]

A gépház maga PS2 Slim szint anyaghasználatilag szerintem (mondjuk azt rég nem fogdostam, lehet túlzok), nincs meg az az atombiztos feeling mint a fat PS3-nál (ami inkább porcelán :D ), de nem vészes mert a hardverre költötték, onnét kezdve meg a sz*r otteszi hogy milyen.

Legalább a kontroller megkapta a törődést ilyen téren... bár a stickekkel igazán kezdhetnének valamit mert haveré is elkezdett kopni, pedig neki már újabb gépe van.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#23684) Madwe válasza vg (#23679) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért mert 1-2%nál jelentkezik hiba, attól még nem szar, ez minden terméknél előfordul a többszázezres telefonok-tabletek-laptopokon át a milliós tv-kig és többtízmilliós autókig.

(#23685) gyuribácsi88 válasza tDr1v3r (#23683) üzenetére

Ha széthullik veszek másikat, xbox360-nál 7év alatt már megszoktam az 1-2 évenkénti cserét :DD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#23686) karlo1977


karlo1977
csendes tag

Sziasztok aki tolja a UFC és van kedve játszani vegyen fel:Csocsesz1 köszi
:R

(#23687) vg válasza Madwe (#23684) üzenetére


vg
addikt

Teljesen mindegy, olcsó anyagokból van összetéve.

(#23688) Tegla80 válasza vg (#23679) üzenetére


Tegla80
addikt

Nekem japo gepem van,igy nem mind kinai xar. ;)

Sony® & PlayStation®

(#23689) vg válasza Tegla80 (#23688) üzenetére


vg
addikt

Ez tök jó, de nekem is japán volt...

(#23690) Doma88


Doma88
tag

Az hogy lehet, hogy a Wolfenstein The New Order Occupied Edition-t az egész országban nem lehet kapni? Minden konzolos bolt azt írja, hogy "Nincs készleten/elfogyott". Ennyire kelendő volt a játék vagy mindegyik berendelt 2 db-ot aztán azt még előrendelésbe eladták? Azért furcsa mert viszonylag új játékról van szó. Külföldről természetesen lehet szerezni de 4-5k-val drágábban mint amennyiért itthon lehetTETT volna venni. :((

[ Szerkesztve ]

(#23691) boost válasza Doma88 (#23690) üzenetére


boost
addikt

Itt még van: 42GBP [link]

(#23692) Petya2900XT válasza gyuribácsi88 (#23685) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

6éves a Box kontrollerem..napi több átlag 2órát játszok vele és tökéletes állapotban van még a koráboz képest..soha nem értettem hogy lehet egy év alatt egy konztrollert hazavágni..pedig nálam is volt nem egy nyári nap ahol sikerült úgy leülni reggel a gép elé hogy csak azt vettem észre h megint reggel van :DDD

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#23693) gyuribácsi88 válasza Petya2900XT (#23692) üzenetére

Asszem félreértettél valamit, nem kontrollert, hanem gépet kellett vennem másikat, mindig a gép adta meg magát, nem a kontroller. :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#23694) haddent válasza vg (#23687) üzenetére


haddent
addikt

De mostmár tényleg az anyaghasználatnak mi köze ahhoz, hogy kiadta a lemezt? Ez valami ótvar bug, gyártási hiba, tippre az érintőgomb kicsit túlérzékeny. Az az érintős gomb konkrétan egy darab lemez ami hozzáér az alaplapon 1 felülethez. Azt a felületet direkt rövidrezártam 1 csavarhúzóval, az is aktiválta. Tehát simán lehet hogy azzal volt csak valami. Na mindegy, úgyse győzlek meg.. :DDD

(#23695) Mister_X válasza haddent (#23694) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Felteszem én a költői kérdést, hogy miért ilyen "túlérzékeny" (csavarhúzóval aktiválható lol) érintőpanelt raktak bele? Fat PS3 paneljével semmi de semmi gond nem volt, Slim meg ugye

Ha ilyen mennyiségben jelentkezik efféle hiba, az hanyagságra utal. Engem kifejezetten zavarna, hogy egy 400€-s konzol ilyesmiket művelne és nem érdekelne, hogy 100 gépből csak 5 csinálja ezt.

Xbox ONE se különb, ott az olvasó fölé mért precíziós newtonátvitel okozta tehetetlenségi erő orvosolta a kávédaráló effektust (azaz rá kellett b*szni egyet) :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#23696) spawn21 válasza Mister_X (#23695) üzenetére


spawn21
veterán

De jó, hogy alig érek hozzá :DDD

iPhone 13p

(#23697) haddent válasza Mister_X (#23695) üzenetére


haddent
addikt

Én az Xbox One -t se tudom hibáztatni, hogy őszinte legyek. A drága egyetlen szeretett futárjaink a 70-el és kézifékkel driftelve kanyarodás mellett még szeretnek rendkívül elővigyázatosan kutatni és a legalsó csomagot úgy elővenni, hogy közben a többinek haja szála se sérül. Na, szóval ott is szerintem a szállítás a ludas.
Pontosan nem tudom, hogy ps4 esetében ez hogy működik, de valami rém egyszerű történet. Van a gomb, arról a burkolat belesjében 1 fém pöcök hozzáér az alaplapon egy kiképzett kis rézfelülethez (amit ha megérintessz vezetővel egyből beaktiválódik), és ennyi. Olcsó, működik és impozáns. Az hogy vezetővel aktiválható nem újdonság, a többszázezres telefonok többtízezres profi atompontos kapacitív kijelzőjét is tudod fémmel izélgetni :K
Nyilván nem is biztos, hogy ez a baja, hiszen ezen (a leírtak alapján) olyan rengeteg minden nem tud elromlani :DDD De attól, hogy néhány embernek 1-2x kiadta a lemezt az eladott több nem tudom hány millióból, az semmi.

Abban egyetértünk, hogy nem ezért fizetett senki, ha nekem csinálná 1x elnézném másodszorra vinném gariztatni.. ha valóban szériahibáról lenne szó, a média csurig lenne vele. Ugye félő volt a kék ledes hiba, de abból se lett semmi komoly.

[ Szerkesztve ]

(#23698) krx21 válasza Mister_X (#23695) üzenetére


krx21
nagyúr

Szerintem az összeszerelés minőségét leginkább az tudja megállapítani, aki szét is szedte, mint haddent kolléga... Nem igen volt rossz véleménye... Az enyém is tökéletesen működik... Nem tudom miért kell megmagyarázni, hogy sza*, mikor sokkal kevesebb a meghibásodás, mint az előző gen megjelenésénél...

(#23699) gianni85 válasza haddent (#23697) üzenetére


gianni85
veterán

Én első perctől azt mondom, hogy tettek volna bele rendes nyomógombokat, meg egy tálcás meghajtót. Olcsóbb lett volna a gép, a meghajtó miatt picit vastagabb, de legalább a hűtés is méretesebb lehetett volna. Én vg-vel értek egyet, a PS4 egy totál budget cucc, a csilivili érintőgombok és slotin drive ellenére.

(#23700) haddent válasza gianni85 (#23699) üzenetére


haddent
addikt

Hidd el, akkor az lenne a baj, hogy a sok marha letöri a tálcát :DDD
Egyébként ez nem kéne, hogy meglepetésként érjen sokakat. A konzolok mindig is arról szóltak, hogy egy megfelelő hardveres teljesítmény mellett a mesterien optimalizált kódnak köszönhetően mégis nagy dolgokat lehet belőle kihozni. A fizikai felépítésével / külsejével viszont nem értem mi bajotok lehet. PS2 és PS3 superslimhez és X360 -hoz tudok viszonyítani személyes tapasztalat alapján, röviden nem egy kategória (de a ps4 javára) egyik sem. Az Xbox one -t is meg lehet nézni, szétszedték az egészben nincs 4 csavar retek pattintgatós műanyag f*s az egész, a hűtőbordát is a szokásos pattintós fémkeret tartja...
Szóval akkor az eddigi konzolokat és az XO-t minek mondanátok vajon, ha ez spár büdzsé? :F

ezt láttátok? Alu. analóg kar :Y

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.