Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23801) boost válasza WaterWawe (#23800) üzenetére


boost
addikt

Szerencsére nincs. :)

(#23802) phgergo válasza WaterWawe (#23800) üzenetére


phgergo
aktív tag

Te inkább codozz! :K

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#23803) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

most vagyok az infamous felénél. neon power megvan kiegészítőkkel. gyönyörűen meg van csinálva. az éjszaka, a fények. nagyon pazar. mi lesz majd, ha megismerik a fejlesztők a hw-t... alig várom a folytatást. ..

(#23804) stilo18 válasza Rabbitf_24 (#23803) üzenetére


stilo18
addikt

Neon képesség tényleg elképesztő jól néz ki a játékban éjszaka....:)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#23805) shunter válasza Rabbitf_24 (#23803) üzenetére


shunter
aktív tag

Csak egyet tudok érteni. Durva, h egy launch cím ilyen kurv@ jól néz ki. Mi lesz itt még...

(#23806) phgergo


phgergo
aktív tag

A Sony weboldalon, hol tudom megtekinteni azt, hogy a Plus által milyen Vita-s játékokat kaptam meg? Nem találom, és lehet vennék egy Vitat!

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#23807) boost válasza phgergo (#23806) üzenetére


boost
addikt

A trazakcióid közt láthatod.

(#23808) phgergo válasza boost (#23807) üzenetére


phgergo
aktív tag

Tudnál kicsit segiteni leszűkítnei? :) Mert a Download Listnél nincs, és máshol se találom. :R https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-hu/home/games

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#23809) boost válasza phgergo (#23808) üzenetére


boost
addikt

Itt: https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-gb/download/list

Nekem listázza a játékokat, valamint mellette, hogy PS3 PS4, Vita cím, esetleg is is.

[ Szerkesztve ]

(#23810) phgergo válasza boost (#23809) üzenetére


phgergo
aktív tag

Nekem csak a PS4es cimek vannak ott. PS Vitásat is hozzá adtam, vagyis megvettem 0 FT-ért. De le van járva a Plus 1 honapja, és szeretnék venni vitát de 2 felhasználóm van. Jó lenne tudni melyikre milyen Vitás cim van ha ujra aktiv lesz a Plus :))

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#23811) boost válasza phgergo (#23810) üzenetére


boost
addikt

Akkor menj a Vita topikba, ott elmondják, hogy Vitán csak 1 user van, amire vetted a játékokat, és amin van plussz, azt látod. Többit tényleg ott...

(#23812) gyuribácsi88

Lezárték a topicot amit nyitottam, mert szerintük inkább itt kéne flamelni meg offolni, hát gratulálok :U

Nem tudom az a topic mégis kit zavart volna, 1.000.000 semmit érő 2 hozzászólásos topic van, érdekes azokat nem zárják le.

Hatalmas taps a moderátoroknak :C :U

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#23813) malphitee válasza Cimbye (#23769) üzenetére


malphitee
senior tag

Ja de amennyit elköltesz játékra 4 év alatt annyi pénzből utána veszel egy náza gépet kb.

(#23814) ForRedGlory válasza malphitee (#23813) üzenetére


ForRedGlory
félisten

PC-re is meg kell venni a jatekot, ami szinten nem olcso es raadasul utana eladhatatlan, mar ha klienshez van kotve.

(#23815) spawn21


spawn21
veterán

Keresem ezt a felvesszûk a játékot funkciót a gépen, de nem találom. Mert akármilyem bf4 szerverre megyek. Folyton golyóálló emberekbe ütközök. a atílusuk pedig nagyon jó. Csak simán áll a nagy semmibe és írtja az embereket. Nem is akarmilyen módon.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#23816) malphitee válasza ForRedGlory (#23814) üzenetére


malphitee
senior tag

Hát nem tudom én valahogy ingyen hozzájutok az összeshez :D (Nem véletlenül írtam, amit írtam)

(#23817) boost válasza malphitee (#23816) üzenetére


boost
addikt

Majd amikor a fönököd se fizet ki a munkádért, vagy amikor lecsuknak a rendorok, mert nem fizetted ki a megrendelt pizzát, csak elsétáltál, kajálás után, akkor nem fogsz így mosolyogni.

(#23818) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#23812) üzenetére


gianni85
veterán

:C

(#23819) Def26 válasza spawn21 (#23815) üzenetére


Def26
félisten

Jó a játék. Másra fogd, hogy béna vagy. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23820) krx21 válasza gyuribácsi88 (#23795) üzenetére


krx21
nagyúr

Lezárták... Pedig indulhatott volna a harc! ;]

(#23821) boost válasza Def26 (#23819) üzenetére


boost
addikt

egyetértek.

(#23822) Def26 válasza krx21 (#23820) üzenetére


Def26
félisten

Nem is értem. Szerintem valamelyik lányos lelkű xbox hero jelentette... Pedig még csak veszekedés sem volt ott. Tök simán ment a beszélgetés. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23823) gianni85 válasza Def26 (#23822) üzenetére


gianni85
veterán

vagy egy WiiU tulaj diszkriminatívnak érezte :)

(#23824) spawn21 válasza Def26 (#23819) üzenetére


spawn21
veterán

Azt sosem titkoltam ;]

iPhone 13p

(#23825) boost válasza Def26 (#23822) üzenetére


boost
addikt

semmi értelme nem volt a topiknak, csak hangulatkeltés. Annak meg semmi értelme, hogy anyázzon mindenki. Külön topik van, ott mindenki kirázhatja, attól függo"en, hogy milyen gépe van. :U

(#23826) gyuribácsi88 válasza Def26 (#23822) üzenetére

Itt már normálisan beszélgetni sem lehet, vagy nyalni kell valakinek a seggét, vagy anyázni valakit. Ha a kettő közt megállunk egy pillanatra és esetleg ne adj úr isten, értelmes beszélgetés veszi kezdetét az egyből szemet szúr valakinek. Na mindegy ez van. Ráadásul nem VS topic volt :U Igazából nem várható el már sehol az hogy az emberek tudjanak gondolkodni és szöveget értelmezni. :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#23827) beatboxbazsi


beatboxbazsi
újonc

Olyan kérdésem lenne, hogy nem kapcsol be a ps4-em... Bekapcsolom elsőre csak csippanás majd még egyszer meg nyomom és akkor bekapcsol felvillan a kék led de csak 1 mp-re azt annyi és a lemezt sem akarja kiadni és ha nyomom a bekapcsolást 7mp-ig arra sem csinál semmi. Mit lehet vele csinálni?

(#23828) haddent válasza gyuribácsi88 (#23826) üzenetére


haddent
addikt

Pedig fontos lenne egy topik. Rengeteg tehetetlen vásárlás előtt álló jövőbeli tulaj van. Ha benéz PS4 vagy XO topikba, azt fogja venni ahova előbb megy mert onnan nem engedik el. Ide egyszer lehet belépni és halálig tart :DDD

(#23829) kovsol válasza haddent (#23828) üzenetére


kovsol
titán

Melyik konzolt válasszam?

May the Force be with you!

(#23830) Mister_X válasza shunter (#23805) üzenetére


Mister_X
nagyúr

WTF, már az InFamous launch title-nek számít? :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#23831) phgergo válasza Mister_X (#23830) üzenetére


phgergo
aktív tag

Végülis ki mit vesz meg először rá, nem? :D :C

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#23832) phgergo válasza phgergo (#23831) üzenetére


phgergo
aktív tag

Csak nehogy utána megvegye a CoD-ot, azt hiszi PS3-on játszik... :DD

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#23833) WaterWawe válasza phgergo (#23832) üzenetére


WaterWawe
őstag

Ne is mondd... :(

(#23834) shunter válasza Mister_X (#23830) üzenetére


shunter
aktív tag

Attól, hogy nem full a megjelenéskor adták ki, még az. De mind1... Látom itt divat a másikat basztatni...

(#23835) stilo18 válasza spawn21 (#23815) üzenetére


stilo18
addikt

Simán Share gomb...aztán a végén nyomsz egy olyat ,hogy videó mentése...

Majd a srácok leírják pontosabban, most nem tudom megnézni...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#23836) falijja válasza phgergo (#23832) üzenetére


falijja
őstag

Hát azért van különbség nem is kevés...!!! ps4 re leszedtem a demót...360 ra is megvan a game...szarrá fingá veri kb..

shunter.: ja amúgy már megjelenésekor az infamous al reklámozták hogy exclusive...

[ Szerkesztve ]

(#23837) boost


boost
addikt

Ez a Killzone tiszta Mass Effect 3, ha leszámítjuk az RPG és kampányválasztós rendszert. Még a küldetésekben is sok a hasonló. Nekem nagyon tetszik.

(#23838) Rabbitf_24 válasza boost (#23837) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

A multija is elég korrekt. A kezdőknek titulált warzone-t nem érdemes használni, mert nem tesz különbséget a rendszer kezdő és nem kezdő között, aztán megy az újoncok irtása...

(#23839) shunter válasza falijja (#23836) üzenetére


shunter
aktív tag

Ezért írtam, h launch cím. Szarrá demózták a ps4 bemutatásakor. Az, h csúsztatták a megjelenését, az egy dolog.

(#23840) kovsol válasza Rabbitf_24 (#23838) üzenetére


kovsol
titán

Nekem az is tetszik, hogy lehet botok ellen is "multizni".

May the Force be with you!

(#23841) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Ez volt már? PS4 laptop. :N
[link]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#23842) Djuree


Djuree
félisten

ezekhez a ps4 játékokhoz már nincs kiskönyv? vagy csak nekem nem adják hozzá? mindhez csak ilyen 1 lapos fos van.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23843) boost válasza Djuree (#23842) üzenetére


boost
addikt

is-is. Ubi játékokhoz még van egy kis könyv, KZhoz pl nem volt.

Más: hihetetlen, hogy már 4ezerért is van KZ Shadow Fall hardveraprón. Azt hittem, hogy egy darabig rekorder leszek, hogy 4500ért meg tudtam venni a hétvégén. :C

[ Szerkesztve ]

(#23844) Madwe válasza Mrdevil (#23841) üzenetére


Madwe
nagyúr

Kell hozzá még egy aggregátor és máris mehet a mobilitás :U

(#23845) WaterWawe válasza boost (#23843) üzenetére


WaterWawe
őstag

Próbálkozom is vadászni egyet, de mind csak Budapesti átvétel… :W

(#23846) Djuree válasza boost (#23843) üzenetére


Djuree
félisten

ne is mondd, én 5000-ért vettem 2 hete, akkor az jó ár volt, mostmár nem annyira. szörnyű h így értéktelenedik.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23847) boost válasza Djuree (#23846) üzenetére


boost
addikt

Mondjuk ez érthető. Az egyik legnagyobb darabszámban eladott PS4 játék, mivel ez járt a bundle kiadáshoz induláskor. Eredetileg is így terveztem, hogy ilyenkorra szerzem be. Örülök, hogy így tettem. Ezután még jön egy jólárusított Infamous SS, és itt is van a szeptember.

(#23848) Remi1234 válasza WaterWawe (#23845) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Te csak ne nézegess már mást :D

PSN ID: RemiFungus

(#23849) gianni85 válasza Djuree (#23846) üzenetére


gianni85
veterán

gameren már hónapokkal ezelőtt el lehetett csípni 5000ért. Én is annyiért vettem, aztán egy gyors végigjátszás után bukta nélkül tovább is adtam. Knack-et viszont alig találni, és ha igen, akkor is elég drága (mármint számomra). Az jöhetne tényleg év végén PS+ ba :D

(#23850) Rabbitf_24 válasza kovsol (#23840) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Azt hogyan lehet? Jó lenne egy kicsit gyakroloni.... :(

Megjött a TR Definitive, kíváncsi vagyok milyen lesz. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.