Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kraftxld


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Felhasználási ötletek is jöhetnek :D
Ja, persze EDU M365 sincs hozzá, hogy a gyereknek legalább legyen Word / Excel.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2) sanzi89


sanzi89
addikt

Iskolákban halomban állnak az ilyen gépek gyári dobozban, kb. használhatatlanok. :(
De plusz 8GB ramra évek óta nincs pénz a 10 éves szerverbe.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#3) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Ránézve a Dell oldalán 128gb-os ufs tárolóval lenne 460$ USA-ban. Gondolom "valakin" keresztül vették hogy csorogjon egy kis apró, de ha windows 11 pro helyett home (s-mode) - val van kérve akkor csak 314$ viszont akkor 64GB-os eMMC tárolóval lehet csak kérni. Egyik opcióban sincs ezek közül érintő kijelző.

[ Szerkesztve ]

(#4) efemm válasza kraftxld (#1) üzenetére


efemm
tag

A Tisztaszoftver oldalán tudsz szülőként, kréta azonosítóval office licence-et igényelni.
Nem tudom, hogy mennyire "állnak halomban" az iskolákban. A tavalyi második körben csak +2 notebook-ot kaptunk a ténylegesen igénylők létszáma felett "oktatási célra", idén már +10-et két osztályra, vagyis az igénylőktől függetlenül a tényleges osztálylétszámnak megfelelő gép érkezett.
Szerintem elég lesz a teljesítményük arra, amire valók, mondjuk egy nyelvi laborban, vagy valami hasonló, online eszközt igénylő tanórára.

(#5) LZs?! válasza kraftxld (#1) üzenetére


LZs?!
aktív tag

Ötlet: add oda valakinek, akinek még ilyen sincs (de jól jönne neki), és adott esetben még 'igényelni' sem tud.

A 'papír' szerint árát nem éri meg, ez tény; már nagyvállalati szinten is - nem, hogy államin - ThinkPad T14 (csak példának, mint 'legnépszerűbb' típus) prev/last gen szériás gépeket vesznek nagytételben 500/600 EUR körül.

Szóval műanyag, gyér és túlárazott...de valakinek ilyen sem lenne, ellenben hasznára válhat - és nem demagóg akarok lenni.

Maga a kezdeményzés jó, és semmivel sem kontraproduktívabb, mint a tankönyv-hozzájárulás vagy az iskolai étkezés támogatása. Még akkor is, ha a pályafutását gyorsan elektronikai hulladékként végzi - 'fogyó' céleszköz. Egyébként pedig az anyagi megfontolásokon túlmenőleg a 'mentális' ráfordítástól is megkíméli szülőket - a legtöbben még telefont sem tudnak választani maguknak ténylegesen a saját igényeikre (trend/divat faktort most mellőzve), akkor miként tudnának a gyerek számára laptopot a digitális oktatáshoz, bármit is jelentsen ez mind nekik és a gyerekeknek, mind az állami kútfő apparátusának.

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#6) kraftxld válasza efemm (#4) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Na, ez jó tipp köszi! Megkérdezem holnap a gyerekek project managerét (feleség :D) hogy mi a kréta belépés.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#7) kraftxld válasza LZs?! (#5) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Inkább marad tartalékba, bárki kérhetett volna. Aztán nehogy egyszer valami ráérő TEK-es ezt is ellenőrízze és behajtsák az inflációval növelt árat :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#8) UnA


UnA
Korrektor

Írtad, hogy a fél HD felbontást betiltanád, de van itt két dolog:
- 12" alatti kijelző
- Windows

Ez egy olyan kombináció, ami halálos lehet nagyobb felbontással, mert a Microsoft egyszerűen képtelen volt egységes és jól skálázható UI-t összehozni.

(#9) kraftxld válasza UnA (#8) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

A szuper vékony káva miatt ugyanebbe a fizikai méretbe szerintem a 14" simán belefért volna, az meg elbír minimum 1600x900-at vagy akár full hd-t is.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#10) MasterDeeJay

Ez gondolom közbeszerzésen került az államhoz, ott meg ugye eleve szorzó van mindenre.
Hogy pozitív is legyek, a gép amúgy nem lenne rossz, 2x ennyi rammal, nagyobb SSD-vel, jobb kijelzővel, jobb procival, jobb billel és paddal....ja ok mégsem tudok pozitív lenni. Vagy végülis maradhat a ram, ssd, proci de akkor valami light linuxal, viszont valóban a kijelző, bill, pad marad hulladék.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#11) Krugszvele


Krugszvele
senior tag

Láttam egy ilyen közoktatási laptopot! Viszont idén szeptemberben egy másik ismerősöm kapott ugyancsak oktatási laptopot ami a saját elmondásuk szerint kb. 450 ezres bolti árral megvásárolható!
Arról nincsen hír, vagy tényleg csak egy típust kapnak?

(#12) MasterDeeJay

Most gyorsba előszedtem az amcsi oktatási célra használt Dell chromebookomat. Na az tanulásra való. Külön van led jelezni tanár felé több színben.
Celeron N2840, 4Gb ram, 16Gb eMMC. 10 éves gép.
Szóval már akkor eléggé gyenge volt, viszont chromeOS meg száguld rajta. Bootidő pár másodperc, oprendszert elcseszni sem lehet, üzemidő is 10h+.
Windows és windowsos progikat nem is lehet rajta futtatni (azaz lehet hogy lehetne trükkökkel de nem érdemes)
Aztán ugye chrome os miatt ha megdöglene a noti akkor másikhoz átül a gyerek, bejelentkezik és visszakapja a dolgait. Ez volt 10 éve, ma már talán jóval fejlettebb dolgokat kapnak a hanyatló nyugaton.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#13) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Ennél sokkal rosszabb gépek vannak az iskolai infó termekben. Egyébként régen is ugyanez ment, megjöttek az atomos kakóbiztos laptopok 1024*768 kijelzővel. Azok már akkor is hulladék katagóriába tartoztak.
Hát most ezek se sokkal jobbak. +4gb ram kéne, meg nagyobb ssd, és használható lenne.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#14) Fred23


Fred23
nagyúr

Én csak a 8GB RAM-ot hiányolom, gyereknek szerintem ez a gép tanuláshoz és alap dolgokra teljesen jó lehetne valami könnyebb felülettel linuxon. A Windows miatt viszont kéne a 8GB RAM.

Anyumnak van egy hasonló erejű konfigja szintén 4GB RAM-mal, MX Linux-ot tettem rá, és úgy még annyi is éppen elég; nem egy villám persze, de FB-ozáshoz még megfelel.

[ Szerkesztve ]

(#15) koby11h


koby11h
aktív tag

Lányom (ált isk.felső tagozat) használja M365 licenccel, Chrome, Adobe Reader, 7-Zip van fenn. Kb. iskolai feladatokra - Word szöveg, PPT, Excel, net-es keresések, online nyelvoktatás-, Kréta, Youtube zenehallgatás, Facebook/Messenger, online filmekre tök elég. N100 + 4 GB + 128 tárhely, Home Win11.

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#16) Gdi


Gdi
senior tag

Ebben a gépben a 4GB memória Windows alá rettentő kevés. És valóban, a kijelző is lehetne jobb felbontással.
Az N100 azért nem egy olyan rossz proci, csak ne lassú eMMC-vel legyen.

Szerk:
Dobj rá valami LX/XFCE-s, bloat nélküli linuxot.

[ Szerkesztve ]

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#17) Narxis


Narxis
nagyúr

Olyan ez mint maga a magyar (köz)oktatás, onnan se jösz ki üres fejjel/kézzel. Kapsz valamit, aztán, hogy az mennyire használható már más kérdés. Az evidens, hogy az ilyen állami eszközbeszerzéseknél vastagon fog a ceruza mert haver/rokon ebből vesz új autót/házat/nyaralót de igazából bámulatos, hogy senkinek sem rebben a szeme sem, vállat vonnak és az élet megy tovább.

Thanos was right.

(#18) plömplöm


plömplöm
őstag

nem latitude ez az inspiron?

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#19) Egon válasza Narxis (#17) üzenetére


Egon
nagyúr

Pontosan.
Ennyiért, ekkora tételben, ez a kiépítés = szégyen. Gyakorlatilag a gyerekektől lopnak, ami nyilván annak fáj jobban, aki csóróbb, és abszolút rá van utalva a segítségre.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#20) kraftxld válasza plömplöm (#18) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Bocsi, tényleg Latitude, kevertem picit :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#21) prolad


prolad
őstag

Itt azért a Dellnek is jár egy seggberúgás, ezt a konfigot így a Latitude szériába kiadni. Persze a belépő felére meg nem annyira hard-core business széria minr pár évvel ezelőtt, de egy használható minimumot nyújtani kene.
Sok mindenre ez így nem lesz használható, amikor egy középkategóriás telefon lelépi. És 260-ért, amikor a feléért is húznám a szám. Inkább az aktuális HP 250 G típust, az se egy remekmű, de használható hardver lényegesen olcsóbban.

(#22) pusszycat


pusszycat
nagyúr

Az aláírásomban ott van az a gép ami 200.000 FT volt csak ,de ehhez képest egy tér idő ugró.

Na jó kimásoltam

Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

Most komolyan mit akarnak egy olyan vacak gépel, h elmenjen örökre a kedvük a számtech-től. :(

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#23) plömplöm


plömplöm
őstag

jönnek itt a jobbnál jobb ötletek, egy valamit nem látok egyikben sem, miszerint érintőképernyős 2-in-1 lenne, márpedig a tárgyban említett termék az. a 4GB memó persze büntet, ez nem kérdés.

"A laptopok tulajdonjoga marad az államnál, a gyerekeknek vissza kell adniuk az eszközöket, amikor elballagnak az iskolából"

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#24) Alusky


Alusky
aktív tag

Ez egy fos.

(#25) Salamander válasza plömplöm (#23) üzenetére


Salamander
tag

Az rendben van, hogy érintőképernyős, de ehelyett inkább használható lehetne. Még a 10+ éves tartalék notebookomban (Dell E6440) is nagyobb ram és SSD van. Ez így túlárazott elektronikai hulladék csak.

Ráadásul pont annak lenne segítség, aki tényleg rászorul, de megint velük szúrnak ki a nagyobb lopás érdekében.

iPhone 13 Mini + SE3 + SE1 + 7 + 4S | #StopPutin

(#26) tthom


tthom
senior tag

Ráadásul tavaly errefele állítólag 14-es Thinkpad-eket osztogattak, azért kértünk mi is. Mert az előrelépés lett volna az itthonihoz, ami a gyereknek van. Ez nem.. Önmagában az N100 jól sikerült, office célra tök jó, de ez a mini kijelző, meg 4gb ram.. Hát izé..

(#27) vince


vince
őstag

Lányom tavaly kapott egy Lenovo 300w Yoga Gen 4 Laptop nevű csodát, az ikertestvére ennek a Dellnek. Annyi előnye van így ennek a gépnek, hogy túl sokat nem ül előtte a leányzó ;]

Fiam két vagy három éve kapott (középiskolásként) egy Dell Latitude 5520-at, az teljesen korrekt gép, én is szívesen odaülök elé. i3-1125G4, 8 / 256, FHD kijelző.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#28) Vladi válasza MasterDeeJay (#10) üzenetére


Vladi
nagyúr

Persze... nagyobbb ház, jobb műanyag, nagyobb kijelző, másik gyártó... vagyis másik laptop. :D

Más: sulinetre ki emlékszik még? Pedig azt is hogy szidták, hogy drágák és lassúak a gépek. Viszont aki addig nem tudott, az akkor belépett a home pc világba.

Egyébként lányaim kaptak használt laptopot 50 k értékben/fő plusz hozzá linux mintet. kész. 8. osztályig osszák be. :D

(#23) plömplöm

Tök jó. majd oda teszik a nemonline pénztárgépek és a lélgeztetőgépek közé... :U

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#29) vince válasza Vladi (#28) üzenetére


vince
őstag

Sulinetes konstrukcióban olyan alkatrészekből raktad össze a gépet, amiből akartad, nem volt kötelező kész (már akkor elavult) konfigurációt venned.

szerk.: Sulinet Expressz, ha ugyanarról beszélünk :D

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#30) plömplöm válasza Vladi (#28) üzenetére


plömplöm
őstag

nem, nem jó. azt értem, hogy a konkrét adott kiépítés 589$-os listaára helyett a 8GB-ra módosítással járó egyéb módosításokból adódó 859$-os listaár már nem fért volna bele az egyébként rosszul megfogalmazott kiírásba, de ekkora darabszámnál már lehet beszélgetni a pld jelen esetben dellel, hogy megveszünk tőletek 123456db ilyet, ha 8GB van benne, de a többi marad, nem kell az n200, nem kell lte, nem kell zajcsökkentős csodamikrofon, nem kell az 5Mpxl világlátó kamera, csak a 4->8GB kell és kész. 4GB-tal nem veszünk semmiféle informatikai eszközt windows11 használatra 2024-ben. pont.

az m.2 ssd egyébként cserélhető a termékben, ha jól látom, ez egy aprócska jó hír :)

[ Szerkesztve ]

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#31) donmackó


donmackó
őstag

Nálunk a nagy lány HP PROBOOK X360 11-et kapott. Ráadásul win11-gyel, gondolhatod meddig tartott amég update-elte magát. Inkább vissza vittük a suliba és kapott egy használt 250 g8-at. Mondjuk meg kell hagyni, a táska az jó választás, kár hogy olyant nem találtam.

Release the cable hounds!

(#32) tthom válasza donmackó (#31) üzenetére


tthom
senior tag

Azé.. a táska 14es gépekhez van.. nem lehetett méretben hozzáillőt? Vagy nincs se a HP-nak, se a Dell-nek?

(#33) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Felhasználási ötletek : egy Alpine Linux+Gnome3 egész jól elmenne rajta, és sokadik gépnek jó olvasni-gépelni (az érintő miatt) :D Meg egy USB-sorossal autódiagnosztikára :D

Értem én, hogy olcsón kellett sokat beszerezni azoknak, akiknek nem jut, de a használhatatlannal se mennek sokra :(

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#34) ricsi99


ricsi99
addikt

Aztacurva... inkább 10 zsak kruplit osztogatnának... az még hasznosabb lenne a rászorulóknak
Pozitívumot találtam
A töltőt fel lehet használni másik géphez..

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#35) mefistofeles

Gimnazista fiam kapott ilyen förmedvényt.
Pici, szar a kijelző de legalább lassú és gyenge mint a libafos.
Nem vinném bele a politikát de nem kell itt semmi másra gondolni, mint hogy valami havernál volt elfekvőben egy raktár ilyen hulladékból és azt a kormány jópénzért megvette, így kitömve a haver zsebét, aztán adakozó jótétlélekként kiosztották a gyerekeknek. Semmi másról nem szól ez mint újabb milliárdokat tömni egy testvér zsebébe!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#36) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Acer Aspire A515-57 (i5i+16gb ram) amit vettem az is éppen a használhatóság határán van W11H-val.
A kijelzővel megemelt gépház kitalálójának külön helyet szánnék a pokolban.
Durva hogy a laptop piac mennyire lemaradt a telefonok mellet. :W 240K :W

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#37) pusszycat


pusszycat
nagyúr

Valaki mutasson már hivatalos boltban 260.000 Ft. egy ilyen gépet, ilyen speckokkal. Ha talál valaki ilyet, komolyan mondom leborotválom a bundámat. :))
Ha meg nincs, akkor ez megint zsebtömés. ;]

Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#38) efemm


efemm
tag

Projekt megnevezése: Digitális oktatáshoz való egyenlő hozzáférés feltételeinek biztosítása a tanulók és a pedagógusok számára
Projekt azonosítószáma: RRF-1.2.1-2021-2021-00001
Megítélt támogatás: 158 896 425 519 Ft

(#39) MasterDeeJay válasza pusszycat (#37) üzenetére

Ennyire gyenge specifikációsat valóban nem is lehet kapni.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#40) efemm válasza pusszycat (#37) üzenetére


efemm
tag

A projekt 2022-ben indult, akkor (még a tavaszi választások előtt) kaptak a tanárok (nálunk: HP ProBook 640 G8) notebook-ot, és talán a 9. osztályosok ugyanolyat. Másfél évig sehol semmi, de EU-s lóvé sem jött, 2023. novemberben kaptak a 7. osztályosok (nálunk: HP Pro x360 fortis 11) gépeket, és most Dell Latitude 3140-et az 5. és 6. osztályosok.
Elég régen indult a projekt, a fene tudja, hogy mikor és mennyiért lettek megrendelve, mennyi volt akkor az USD/HUF árfolyam. Egy-egy évfolyam az
százezer tanuló, ennyit beszerezni nem is tudom, hogy hogyan lehet, hacsak nem igény szerint gyártják le.

(#41) koby11h válasza efemm (#40) üzenetére


koby11h
aktív tag

Bocs, nem választ akartam :)

Nálunk is a hetedikesek kaptak HP Pro x360 fortis 11-et, az iskolában.
És szerintem páran beleestek abba, hogy a saját elvárásaitokból vagy nem általános iskolai célú felhasználásból kiindulva minősítitek ezeket a gépeket. Mert amire 2 éve, kezdetkor szánták ezeket, arra szerintem egy ilyen gép elég most is.
Az árát nem vitatom, azt sem kutatom, hogy hová került a pénz nagy része, ez ok. Az is tény, hogy lehetett volna 2 év alatt frissíteni az elvárt konfigurációt. Tény az is, hogy egy normális ssd-s, 8-16 GB memóriás laptophoz képest ezek lassabbak, Windows 11 havi update pl. kétszer annyi ideig tart rajtuk.
De az iskolai dolgokra akiket én látok, azok teljesen jól tudják használni. Másra nem, de ha az az igény, akkor lehetett nem kérni és tényleg venni kell egy erősebb gépet, saját forrásból.

[ Szerkesztve ]

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#42) alcsa


alcsa
senior tag

Én azt hittem, hogy Új-Zélandon éltek :))

(#43) mefistofeles válasza koby11h (#41) üzenetére

"de ha az az igény, akkor lehetett nem kérni és tényleg venni kell egy erősebb gépet, saját forrásból."
Nem tudom nálatok, hogy volt de mi előzetesen sem a típusról sem a specifikációról nem kaptunk semmiféle infót. Ha tudom biztos nem kérem. Aprón 40-ért sokkal jobbat veszek.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#44) kraftxld válasza alcsa (#42) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Egy pár éve itt rontjuk a levegőt Magyarországon, majd visszamegyünk valamikor :))

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#45) koby11h válasza mefistofeles (#43) üzenetére


koby11h
aktív tag

Sok a gyerek a környéken, láttuk miket kaptak korábban. Volt sulijukban is olyan, aki átvétel után pár nappal visszavitte és vásárolt magának inkább. Viszont errefelé nem egy olyan család van, ahol a 4-5 főre 1 számítógép volt, ott tényleg segítség.
De ismétlem, lányom N100, 4GB, 128GB valami - amire használnia kell, arra tök elég. És igen, Stardew Valley, GTA V, Minecraft... az az én gépemen megy... :)

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#46) fatpingvin


fatpingvin
őstag

corebootot a gyári BIOS helyére és jó lesz ez...
...
...routernek, kb. vagy terminálkliensnek.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#47) hcl válasza mefistofeles (#35) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Tutira nem raktár, hanem valaki jó szerződést kötött a Dellel, az meg örült, hogy az alját kiszórja jó pénzért.

Mutogatni való hater díszpinty

(#48) koby11h válasza hcl (#47) üzenetére


koby11h
aktív tag

Szerintem is valami ilyesmi, nagy mennyiségi kedvezménnyel.

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#49) Tamás88


Tamás88
őstag

Windows leszed (hogy ne lopja a gyereked adatait) Linux felrak, probléma megoldva, van benne minden ami kell.

(#50) Sanyi.mTs válasza Vladi (#28) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

én is linuxot használok otthon.

csak sajnos mikor jön a gyerek, hogy lenne házi feladat és a suliban paintben gyakorolnak, akkor kénytelen vagyok elővenni a tartalék gépet, amin w10 van

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.