Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22951) Bencus88


Bencus88
nagyúr

(#22952) Advent


Advent
tag

Uff !

Gondolkozom egy Ps4 gépen és az exclusive kiadásokon kívül más multiplatform játék is érdekelne majd ps-n. Pl Diablo 3 + kieg. Az a kérdésem ezzel kapcsolatban hogy a multi rész hogyan működik? Annak már utána néztem hogy eleve fizetni kell a szolgaltatásért (annyira nem vészes összeg) de az érdekelne inkább hogy a játék a battle.net-re csatlakozik fel vagy a Sony valamilyen szerverét használja erre a célra szóval a lényeg hogy van-e lehetőség pc-s gamerrel egy játékban lenni???

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Muki-13 , Btag : LiquiDSuN#2963 , Steam : Liquid_Sun

(#22953) Bencus88 válasza Advent (#22952) üzenetére


Bencus88
nagyúr

nincs rá lehetőség.

(#22954) hudekira0 válasza Rabbitf_24 (#22950) üzenetére


hudekira0
tag

akkor neked is elég lenne, nekem is összejön h heti 5-6 óra, de szerencsére azért több is szokott lenni, meg az ismerősömnek is és mi élvezzük. Akkor neked is azon érdemes gondolkozni h most belefektetsz vagy megelégszel még a ps3al, de ősztől majd tavasztól már jönnek a csak next gen címek is.

(#22955) Rabbitf_24 válasza hudekira0 (#22954) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

én inkább most belefektetek, már most is van jópár game, amit tolnék. :)

(#22956) Madwe válasza Rabbitf_24 (#22955) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem is érdemes ez esetben ps4et venni, a legfontosabb címek úgyis kijönnek ps4re, 1-2 esetleg kimaradhat, de arra ott lesz a psnow ha mindenképp kell. PS3 csak azoknak lehet jó választás akik napi szinten játszanak annyit mint te heti szinten, mert ilyen ütemben (saját tapasztalat, bár nekem néha még annyi sincs :( ) bőségesen elég a kínálat!

(#22957) haddent válasza Cimbye (#22873) üzenetére


haddent
addikt

A triggerek egy kis "sinbe" vannak bepattintva, azon gördülnek. Próbáld meg (elég erősen) egyszerűen felfele/befele visszapattintani, simán lehet, hogy csak kiugrott. Ha nem akkor mindenképp kapd szét, gari nem ugrik amiatt (ha meg eltört amiatt már úgyis mindegy) és hátha meg lehet szigszalag+wd40 -ni, az mindenre gyógyír :DD

Madwe úgy is van! :DDD Egyébként 2x akkroa akksi jön épp hozzám

[ Szerkesztve ]

(#22958) Madwe válasza haddent (#22957) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ennyi! :)

[ Szerkesztve ]

(#22959) mrhitoshi válasza Rabbitf_24 (#22933) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Igaz felsorolták már szinte az összes exkluzív címet, de azt hozzátenném, hogy ezek a játékok (szerintem) képviselik a csúcsot. A TLOU úgy tudott újat mutatni, hogy mostanság már a csapból is a zombis játékok ömlenek. Az Uncharted grafikailag kifogástalan. A 3 annyira brutális volt. A PS3 a mai sz.gépekhez képest egy 0, de még ebből a 0 vasból is kihoztak annyit, hogy simán felveszi a versenyt a mai játékokkal, igaz nem nagyon volt rajta AA. :D
Az LBP-nek nincs párja, nagy élmény vele játszani. (hozzáteszem, akkor a legjobb, ha már ittál :DD)

Egyébként egy Heavy Rainhez hasonló játékot már igazán kihozhatnának. Igaz nincs ilyenre esély, de PS3-on az a játék úttörő volt. [link]
A Beyond Two Souls kimaradt az életemből. :'(

Más: Be lehet még valahogy jutni a Destiny alfába ? :F

[ Szerkesztve ]

PS4

(#22960) caska1991


caska1991
tag

Sajnos nem. Volt egy intervallum míg lehetett igényelni. Én speciel a hülye fejemmel rosszul adtam meg a PSN ID-t. Várhattam a kódot.. :W Mindegy.. majd a béta :)

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#22961) Rabbitf_24 válasza mrhitoshi (#22959) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Köszönöm szépen, ennyi pozitív véleménnyel meg lettem győzve. A túloldalról a Halo széria meg a GOW lenne a nagy befutó, de a HALO nem izgat, mert nem tetszett, GOW-ot meg toltam X360-on szóval az már a megvolt kategória. :) Infamoust megnéztem, ez lesz az első amit megveszek kb... :D

(#22962) mrhitoshi válasza caska1991 (#22960) üzenetére


mrhitoshi
veterán

ahh. BF Hardline-ra is jelentkeztem még az E3 alatt, ott meg b@sznak küldeni egy nyomorult kódot. :W

(#22961) Rabbitf_24: Az Infamous-t nem említettem, de az is jó, azt mondják. :D Én játszottam az 1-gyel, de szerintem jobb a Prototype. :U

PS4

(#22963) shunter válasza Rabbitf_24 (#22961) üzenetére


shunter
aktív tag

Én hitelesnek tartom magam ezen a téren, mert én is, sőt az xbox360 haveri köröm is áttért ps4 re. Sőt már adatok vannak róla, hogy a jelenlegi ps4 tulajok kicsivel tőbb mint 30% a más platformról tért át!
A ps4 kontroller fogása nekem olyannyira tetszik, hogy már 360 on is ezzel játszanék, pedig megvoltam győződve h a világ legjobb kontrollere az x360 é, és nem... :-)

Az exklúzívok terén, (saját véleményem szerint) a ps jobbak. Talán azért mert történet orientáltak, ami nekem fontos. Valahogy nekem az xbox os címek sosem voltak a szívem csücskei, irigyeltem is a ps3 tulajokat. Talán amit bánnék az a QuantumBreak.
+hozzátenném hogy nekem a killzoneSF is bejött, nálam nem egyenlő a nullával, sőt picsánverte a codot, bf, de még szivesebben vittem mint a nagyrabecsűlt bioshock infinitit, amit félbehagytam... uh ez szubjektív.

A két konzol közti erő külömbség, nem annyira számít mint az exklúzívik, de sztem akkor is számít. Ár/érték/teljesítmény arányba a ps4 a nyerő, és ez igazán hosszútávon fog meglátszódni

[ Szerkesztve ]

(#22964) krx21 válasza shunter (#22963) üzenetére


krx21
nagyúr

És akkor már hozzá kell tenni, hogy a hardver közeli fejlesztőfelület is előrébb jár a PS4-nél, ez még talán fontosabb a végeredmény szempontjából mint maga a hardver...

(#22965) shunter válasza krx21 (#22964) üzenetére


shunter
aktív tag

Íííígy van :-)

Találtam egy jókis oldalt. Sok infót közöl a Destinyről.
http://destinyhungary.hu

(#22966) boost


boost
addikt

Ez mind így van, csak azok a hülye firstparty AAA játékok, azok nem akarnak jönni. :D

(#22967) Rabbitf_24 válasza shunter (#22963) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Találtam Infamous 2 és Killzone bundlest is, már csak ezt kell eldönteni. Látom ősszel jön egy pár game...
Itt is van silver meg gold előfizetés mint az xboxnál, vagy itt máshogy működik?

[ Szerkesztve ]

(#22968) mrhitoshi válasza Rabbitf_24 (#22967) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Itt csak PS+ előfizetés van, vagy semmi. :D
Elméletileg csak a PS+-szok tudnak multizni, de én pl. tegnap coopoztam haverral a Dead Nation-ben úgy, hogy egy nem PS+-os fiókkal voltam, illetve ő is mondta, hogy volt neki is olyan, hogy lejárt a Ps+ előfizetése, de tudott tovább játszani a fifával online.

PS4

(#22969) shunter válasza Rabbitf_24 (#22967) üzenetére


shunter
aktív tag

Sztem bundle t ne vegyél, csak alap csomagot. KillzoneSF kb 5e ft használtan, infamus meg kb 10e ft. Itt PSN+ van. Ezzel tudsz multizni, felhőbe tárolni a mentéseket, és havi 2 játékot kapunk ingyen, ami olyan amilyen, lesz majd jobb is....

(#22970) Madwe válasza mrhitoshi (#22968) üzenetére


Madwe
nagyúr

Dead nationt gondolom ps+al "vetted" ingyen nem? tehát ott tuti van ps+... Esetleg az lehet hogy másik accountoddal voltál belépve, de amelyiken van a ps+ az primary - ez esetben az összes ps4en levő acc hozzáfér az azzal vásárolt játékokhoz és a multihoz is.

(#22971) gianni85 válasza Rabbitf_24 (#22967) üzenetére


gianni85
veterán

silver nincs már, csak xbox live free, vagy xbox live gold :) lényegében vagy van gold-od, vagy nincs. Ugyanez a PSnél is, vagy van Plus-od, vagy nincs :)

(#22972) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Csekkoljatok e-mailt, spam mappát. Elvileg az EA kiküldött megint rengeteg Hardline Beta kódot. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#22973) Garada válasza Mrdevil (#22972) üzenetére


Garada
őstag

Már az is kap aki nem kért szerintem :D

(#22974) boost


boost
addikt

Ha valaki kapna, küldön át egyet nekem. Köszi

Rabbitf_24: 10-12ért tudsz venni használt játékot. Ennyiért utána el is tudod adni. Új ára 18-20ezer.

[ Szerkesztve ]

(#22975) Rabbitf_24 válasza shunter (#22969) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Olyan sok használt játékot nem láttam, amik jó árban lennének, de gondolom az idő múlásával az árak is esnek majd... :)

(#22976) caska1991


caska1991
tag

Csak US accounttal működik egyébként a HARDLINE béta ?

[ Szerkesztve ]

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#22977) mrhitoshi válasza Madwe (#22970) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Igen. A +-os fiókkal "vettem", de egy másikkal játszottam vele online, ami nem +-os. De akkor így világos. :)
És azt hol állítom be, hogy melyik az elsődleges ?

[ Szerkesztve ]

PS4

(#22978) Madwe válasza Rabbitf_24 (#22975) üzenetére


Madwe
nagyúr

jatekaim.hu-n keresgélj.

(#22977) mrhitoshi [SETTINGS] > [PSN] > [Activate as Your Primary PS4]

Itt fontos tudni, hogy egy gépen akár az összes rajta levő account lehet primary. Viszont egy adott account összesen csak 1 gépen lehet primary. Azaz van a és b accountod és c és d géped, az lehet hogy a és b acc is primary c gépen, de azt nem lehet hogy a primary c-n és d-n is.

(#22979) Mrdevil válasza caska1991 (#22976) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#22980) Advent válasza Bencus88 (#22953) üzenetére


Advent
tag

Kösz az infot !

Psn ID: Muki-13 , Btag : LiquiDSuN#2963 , Steam : Liquid_Sun

(#22981) bolha23 válasza Mrdevil (#22972) üzenetére


bolha23
aktív tag

Akkor ebből a körből is kimaradtam :((

(#22982) Mrdevil válasza bolha23 (#22981) üzenetére


Mrdevil
addikt

Lehet, de még küldhetik.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#22983) SnIp3r


SnIp3r
csendes tag

Ha van kedvetek joinoljatok rám, csinaltam egy hardcore szervert minimappal. :)

Jah, Kovee voltam :)

[ Szerkesztve ]

PS4 ID : Kovee1979

(#22984) shunter


shunter
aktív tag

Nah.... összejött ez a acc közösítés. Szedem is haveról a bf4 dlc ket. Egy újabb kérdés. Így a Psn+ is osztódik? Tehát elég ha csak az egyikünk fizet elő?

(#22985) Def26 válasza shunter (#22984) üzenetére


Def26
félisten

Igen. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22986) caska1991


caska1991
tag

skacok hogy lehet ps4en elovarazsolni a hardline betat ????

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#22987) sittes79 válasza caska1991 (#22986) üzenetére


sittes79
addikt

[link]

nyílván neked ps4-et kell választani.

[ Szerkesztve ]

(#22988) caska1991


caska1991
tag

kod mar van.. toled kaptam csak most van idom vele foglalkozni :)

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#22989) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Ha valakinek van Infamous second son és megunta, akkor keressen meg. ;) A hét végén csatlakozok a csoporthoz egy masinával. :K

(#22990) shunter válasza Rabbitf_24 (#22989) üzenetére


shunter
aktív tag

:-) jó vétel. nem fogod megbánni :-)

(#22991) shunter válasza Def26 (#22985) üzenetére


shunter
aktív tag

Köszi. És ha haver a jövőbe, valami oknál fogva megszünteti, h ő az én primery-m, akkor amit letöltöttem az accjáról játékok, dlck, esetleg psn+ os ingyen játékok, az bukta? Azaz többé nem tudom használni?

(#22992) Tatyla válasza caska1991 (#22988) üzenetére


Tatyla
őstag

reedem code a store-ban...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#22993) Madwe válasza shunter (#22991) üzenetére


Madwe
nagyúr

igen, ahoz többé nem férsz hozzá

(#22994) boost


boost
addikt

Nektek mi a véleményetek a játékok HD-sítéséről?

Itt egy gamepod cikk a témában. [link]

Saját vélemény:

A sorozatok HD kiadásítása, mint pl a Halo Master Cheif Collection remek ötlet. (Főleg, hogy 1 játék áráért megkapod mind a 4 részt, az összes multis pályával) Jöhetne egy Uncharted HD Collection is. De hogy pl a LastofUst HD-sítják, ami tavaly jelent meg, vagy a TombRaider-t, az elég fura. De végülis a multiplatform címek is több generációra jönnek. Most mindegy, hogy utólag HD-sítják, vagy megjelenéskor.

Amit kicsit sajnálok, de tudom, hogy ez a velejárója, hogy ilyenkor (amikor nem a nekem megfelelő címet HD-sítik :D ) a stúdiók ezekkel foglalkoznak, és nem új játékok dolgoznak.

[ Szerkesztve ]

(#22995) Madwe válasza boost (#22994) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tekintve hogy a ps4 userek fele nem rendelkezett ps3al, igencsak jó már most üzletileg a hdsítés hiszen sokakat érdekel, s kevesebb meló mint egy full új cím (kivéve ha CODról van szó mert ott minden copypaste jóformán :P) Én pl tlou-t és gta5öt is be fogom szerezni ps4re, pedig volt 3am, de arra nem szereztem be őket...

(#22996) krx21 válasza boost (#22994) üzenetére


krx21
nagyúr

Mivel kevés a játék, én örülök neki... Ráadásul ezeknél nagyobb esélyt látok a 60fps-re is. ;]

(#22997) boost


boost
addikt

Egy Mass Effect HD Triology jöhetne, MOST. :D Nekem kimaradt. Illetve egy kicsit játszottam a hárommal, de jött a LastOfUs... Szóval Sony, ha ezt olvasod, akkor adj egy kis lóvét a Bioware-nek. :)

[ Szerkesztve ]

(#22998) Tegla80 válasza boost (#22994) üzenetére


Tegla80
addikt

"Nektek mi a véleményetek a játékok HD-sítéséről?"

Reszemrol,kuka
es a miert:
Van mind2 gepem es amit akartam azt azon mar kijatszottam.(vagy meg fogok)
Johet HD sitva barmi,de plusz penzt tolem ezert ne remeljenek......
En a gammat 1x tolom ki,azt kanyar.... platina es egyebb kukisagok erteke es ertelme nalam 0.
En uj jatekokra vagyom ezen a gepen,de az atpartolt boxos es mas emberek miatt ertheto,penz-penz-penz (penz-penz-pina "8ker" esen :D ) minden uj player.Ezzel nem is lenne gondom,de itt vagyunk "Mi" is,a "regiek",nekunk is kene valami,nemde ??!! :U

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#22999) gianni85 válasza Tegla80 (#22998) üzenetére


gianni85
veterán

nálam is hasonló a helyzet, amit eddig lastgen játékot kiadtak PS4re, vagy terveznek kiadni, azok mind megvoltak. Hasonlóan egyszer játszom ki játékot és nem vagyok hajlandó még1x teljes, de még féláron se megvenni. Egy kivétel talán a GTA5, mivel azt túl gyorsan toltam ki, és az online is kimaradt.

(#23000) Anonymus X válasza gianni85 (#22999) üzenetére


Anonymus X
tag

Személy szerint örülök az ilyen "hádésítéseknek", mert lehetőséget adnak olyan játékok végigjátszására, amelyek nem az adott generáció masináin jelentek meg. Mivel nem volt PS2-m, roppantul örültem, hogy a GoW 1-2 ilyen formában tiszteletét tette PS3-on és így végigjátszhattam ezeket a részeket a GoW 3 mellett.

Én inkább a HD változatok minőségén filóznék picit. Úgy gondolom, hogy a kevesebb több, azaz nem feltétlen kéne a klasszikusokat összebarmolni. Eredeti formájukban is szívesen látom őket, legfeljebb felbontásnöveléssel és esetleg framerate növeléssel (ezek a HD változatok közelebb állnak az eredetihez). Azonban azokat is jó megoldásnak tartom, ahol a grafikát is szintre hozzák, de a régi látvány is bármikor visszakapcsolható (Monkey Island, Halo Anniversary).

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.