Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22901) falijja válasza Madwe (#22894) üzenetére


falijja
őstag

hahahaha hát mit ne mondjak nem egy egyszerű eset.... :DDD

(#22902) Madwe válasza gianni85 (#22899) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát ez egy kiskapu, igazából nem is kéne hogy létezzen, uh. az hogy körülményes az csak természetes :) Amúgy most vettem észre hogy a bf4 és ac4 fut ps3omon is (anno ezeket arra vettem és upgrade-eltem) nem úgy volt h onnantól kezdve már csak ps4en fog futni? mindenesetre haver akinél ott a ps3am örült neki :D

(#22903) mrhitoshi válasza whYz (#22900) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Akkor direkt összeköttetés nincs a PS4-en. :O

PS4

(#22904) whYz válasza mrhitoshi (#22903) üzenetére


whYz
addikt

Csak digitalis kimenet van a ps4-en. Ha a tv-n nincs RCA kimenet es nagyon kell akkor vegyel egy optikai-RCA atalakitot.

(#22905) gyuribácsi88 válasza Madwe (#22894) üzenetére

Köszi az infót :R

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#22906) barcabome


barcabome
aktív tag

PS4-hez tudnátok ajánlani headsetet, ami kompatibilis és jól működik a mikrofon része, illetve a hangzás is jó, max 15k-ig?

Nem kell fullos csak jól használható, nem kell hardcore legyen.

Akár vezetékes is lehet, de nem lenne baj, ha vezeték nélküli. Nem tudom ebben az árkategóriában van-e ilyen, de, ha tudtok, akkor várom a tanácsokat.

(#22907) gyuribácsi88 válasza barcabome (#22906) üzenetére

Tessék itt egy lista kb 200 fejhallgatóról. Részletesen hogy melyik támogatja a ps4-et, csemegézz ;) Csemege lista

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#22908) caska1991


caska1991
tag

http://www.argep.hu/product_2122116.html

Volt már róla szó, dicsérték sokan. Én is ilyet készülök venni :)

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#22909) Garada


Garada
őstag

Hallottátok ti is a hírt? PS4-hez jön telefonra egy olyan app hogy a készüléket tudd mikrofonnak is használni így sok embert megkímél attól, hogy beruházzon mikrofonos fülesre.

(#22910) boost válasza Garada (#22909) üzenetére


boost
addikt

Ezt hallottam, de csak a singstar játékkal kapcsolatban, ahol lényegébe olyan, mintha egy mikrofont tartanál. Mellesleg egy mikrofonos headset (pl amit a telefonokhoz adnak) nem egy nagy befektetés. ès biztos, hogy jobb megoldás, mint úgy ja´tszani, hoyg egyik kézben tartod a telót. :D

[ Szerkesztve ]

(#22911) Garada válasza boost (#22910) üzenetére


Garada
őstag

Egy próbát teszek majd kíváncsiságból de különösebben nem érdekel a hír mert a jelenlegi fülesemmel tökéletesen elégedett vagyok :D

(#22912) spawn21 válasza barcabome (#22906) üzenetére


spawn21
veterán

3,5-ös jack van rajta. nem mindegy milyen fülest dugsz bele, aminek van mikrofonja?

iPhone 13p

(#22913) Madwe válasza spawn21 (#22912) üzenetére


Madwe
nagyúr

Vezeték nélkülinél nem mindegy, valamint vezetékesnél is csak 30ohmig jó, felette halk.

(#22914) spawn21 válasza Madwe (#22913) üzenetére


spawn21
veterán

Nekem a régi ps3-as Sony-m van, de ahogy látom a karra is lehet kötni.

iPhone 13p

(#22915) gianni85 válasza barcabome (#22906) üzenetére


gianni85
veterán

keresd ki a számodra legszimpatikusabb iphone kompatibilis headset-et és kész :) Vezeték nélküli és csudagémer headset ilyen áron nem igazán van, de egy mikrofonos Sennheiser/AKG és társai cuccal úgyis jobban jársz

(#22916) mrhitoshi válasza whYz (#22904) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Megoldottam a TV-n keresztül.

PS4

(#22917) barcabome


barcabome
aktív tag

USB-set érdemesebb venni vagy jack-est? Ha a kontrollerbe dugom a headsetet, akkor elvileg jobban merül a kontroller nem? (Így sem bírja sokáig) :DDD

Eladtam a régi monitoromat, így most anélkül tudnék venni egy headsetet, hogy megérezném az ára hiányát, szóval jó lenne a napokban beszerezni egyet. Van egy régi Philips headsetem, amit már a cellux tart össze, mert kikopott az állítóján a rovátka, de tökéletesen meg vagyok vele elégedve, csak azon ugye nincs mikrofon.

:Y

[ Szerkesztve ]

(#22918) whYz válasza barcabome (#22917) üzenetére


whYz
addikt

Jobban meruk, viszont hordozhato lesz.

Nem szukseges 4 pines csatlakozosat keresned, van hozza atalakito is.

Ha nem akarod a kontrollerbe dugni akkor csak az usb kabel/wireless marad.

[ Szerkesztve ]

(#22919) falijja


falijja
őstag

Srácok van nekem egy turtle beach xp500 asom ...hogy tudom a ps4 el a chatet is működésre bírni....?

(#22920) barcabome


barcabome
aktív tag

Ilyen van valakinek? Vélemény?

[link]

(#22921) bolha23 válasza falijja (#22919) üzenetére


bolha23
aktív tag

Kell hozzá egy ilyen chat kábel, amivel a kontrollerbe kötöd a fülest.

(#22922) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

(#22923) sittes79 válasza ForRedGlory (#22922) üzenetére


sittes79
addikt

"WTF only 2 PS4 games!!!!!!!!!!!! Where are the games SONY!!!!!"

Ennyi!

(#22924) boost válasza ForRedGlory (#22922) üzenetére


boost
addikt

hát, ezeket megtarthatják maguknak. :D

(#22925) spawn21 válasza boost (#22924) üzenetére


spawn21
veterán

Mondjuk jó lenne valami értelmes játék.

iPhone 13p

(#22926) Def26


Def26
félisten

Destiny kurva jó játék. Előrendelem az biztos.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22927) Tegla80 válasza Def26 (#22926) üzenetére


Tegla80
addikt

Es meg mindig muxik az "alpha". :C
Epp tolom ;)

Sony® & PlayStation®

(#22928) front3r válasza ForRedGlory (#22922) üzenetére


front3r
őstag

A múlt héten vettem meg a Flower-t. :D

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#22929) shunter válasza Tegla80 (#22927) üzenetére


shunter
aktív tag

Ebbe a Destiny be mennyi idöt belelehet majd ölni. :-) Rákattanós lesz nagyon.

(#22930) Garada válasza Tegla80 (#22927) üzenetére


Garada
őstag

Igen. mivel kaptunk egy kis plusz játszóidőt :D

(#22931) Madwe válasza boost (#22924) üzenetére


Madwe
nagyúr

Flower jó játék, ha van asszony ő biztos imádni fogja! (2 játékból egy ingyenes volt egy meg ezer éve megvan, sebaj :D)

[ Szerkesztve ]

(#22932) Mrdevil válasza Tegla80 (#22927) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen, csak épp tegnap olvastam, hogy a Bungie nem javasolja, hogy folytassuk az alpha futtatását. ( habár még fut ) Az még nem derült ki, hogy miért, én már nem futtatom, bár szét is játszottuk már az alphát. Kicsit már unalmas is, meg bosszantó ez a 8-as szint határ, hiába kapok jó fegyókat, nem használhatom. Epekedve várjuk a Bétat.... :K
Egyértelmű, hogy ez a játék jó lesz, főleg ennyi pénzből.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#22933) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Hello

vacilálok a PS4 és a One között. Az exkluzív címekben gondolkodok, mert a vas az kb megegyezik. Xbox-nál elég jól képben vagyok ezekkel viszont ezen az oldalon egy kicsit sötétben tapogatózok. Tudom, ki lehet googlezni ezeket, de ha leírnátok pár mondatban, hogy itt milyenek ezek a játékok az sokat segítene.

Köszönöm.

(#22934) krx21 válasza Rabbitf_24 (#22933) üzenetére


krx21
nagyúr

A két vas között is van annyi különbség a PS4 javára, mint egy generáció között a VGA piacon...
Szerintem nem elhanyagolható és ennek már most vannak következményei igen sok helyen...(720p vs 900p vs 1080p stb)

[ Szerkesztve ]

(#22935) gianni85 válasza Rabbitf_24 (#22933) üzenetére


gianni85
veterán

többnyire folytatódnak a PS3on bejáratott címek, eddig Killzone (sci-fi fps) és Infamous (szuperhős tps), jön majd LittleBigPlanet (platform), Uncharted (akció-kaland tps), God of War (hack&slash), de lesznek teljesen új játékok is, mint pl az Order1886 (akció tps) vagy Driveclub (arcade racer)
Amit kihagytam, majd más megemlíti :)

(#22936) Rabbitf_24 válasza gianni85 (#22935) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Killzone és God of war ismert, a többi az nem nagyon :B . Az új Killzoneról néztem viedókat, nagyon jó lett. A többinek utánanézek. Mennyire más a joy az x360 irányítójához képest? Régebben volt olyanom, gondolom hasonló ez is. Köszönöm :R

(#22937) tDr1v3r válasza Rabbitf_24 (#22936) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Fogási komfortban végeredményben kb. ugyanaz, de az analógok egymás mellett vannak, és nyilván a layout is másabb. De mint írtam végeredményben kb. ugyanaz a szint mindkettő.

A Killzone szerintem kb. vicc kategória, max. majd IGC-ben fogja megérni számomra.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#22938) gianni85 válasza Rabbitf_24 (#22936) üzenetére


gianni85
veterán

előnyére fejlődött a PS3 óta. Számomra még mindig az X360 vagyis most már az XO controller az etalon, de tökéletesen megfelel a Sony DS4 is, kényelmes, jó a súlya, a beépített aksi kicsit gyenge

(#22939) spawn21 válasza tDr1v3r (#22937) üzenetére


spawn21
veterán

Egetértek, a Killzone olyan 0 játék élményt ad.

Ami a kollégának estelg valami +-t adhat. Az feldolgozott Last of us, és társai. De szerintem érdemes várni egy kicsit a vétellel. Én speciel megbántam, mert alig van rá hasznalható játék.

iPhone 13p

(#22940) tDr1v3r válasza spawn21 (#22939) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Osztom.

A kolléga helyében én egy PS3-at vennék és az ottani exxklúzív címeket pörgetném ki míg nem jönnek értelmesek az újra...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#22941) spawn21 válasza Rabbitf_24 (#22936) üzenetére


spawn21
veterán

Vedd meg az enyém :DDD

iPhone 13p

(#22942) Rabbitf_24 válasza gianni85 (#22938) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Kössz az infókat! Még nézelődök, de ez a PS4 egyre vonzóbb nekem... :K

(#22943) krx21 válasza spawn21 (#22939) üzenetére


krx21
nagyúr

Az hogy a Killzone 0 játék élményt adjon, túlzásnak és félrevezetőnek tartom... Teljesen rendben van az a játék... Persze ez szubjektív... De ha az 0 akkor nem nagyon tudom mi lehet 2-es vagy 3-mas a jelenlegi fps-ek közül?

(#22944) Rabbitf_24 válasza spawn21 (#22941) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

ennyire sz@r? ;]

(#22945) spawn21 válasza Rabbitf_24 (#22944) üzenetére


spawn21
veterán

Nekem jelenleg az :DDD

krx21: metro, dishorned is jobb stroival rendelkezik. Élvezhetőbb játékok. A killzone évek óta ugyan az. Hiába gyönyörű. Ha játszottál más játékokkal, akkor Te is tudod.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#22946) tDr1v3r válasza krx21 (#22943) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Mihez képest van rendben? Kb. ugyanaz a szint mint a Crysis-ok szvsz, mind techdemo jellegre mint történetre...

Inkább egy Killzone 2 Remastered-et adtak volna ki, többre ment volna vele mindenki. Annak legalább még a multija is elég jó mai szemmel nézve, nem csak a kampány...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#22947) boost


boost
addikt

Rabbitf_24
Ha olyan vagy, aki hetente végigpörget egy játékot, akkor a PS4 / XBO még nem neked való. Egyrészt drága dolog hetente 15-20ezret kiadni egy játékért, másrészt meg gyorsan végigérsz a "jó játékok" listán.

BF4 mániákusoknak szuper, Cod mániákusoknak szintén nem igazán éri meg (anyagilag), mert grafikai különbség szinte nincs.

Ha van elég (elég sok) pénzed, akkor megéri ősszel venni egy nextgen gépet, a multiplatform címek miatt. Bár szinte az összes játék jön előzőgenre is, szóval ha csak a játékélmény számít, még mindig jobban jársz anyagilag egy PS3-XB360-al.

Idénre a nextgenből talán jobban megéri egy XBO, arra jönnek idén firstparty, tehát XBO only címek. Az igazán jó Sony címek csak jövőre jönnek (pl Uncharted). Jövő év végefelé. (The Order nem tűnik világmegváltónak)

[ Szerkesztve ]

(#22948) Madwe válasza tDr1v3r (#22940) üzenetére


Madwe
nagyúr

Minek vegyen ps3at ha lassan mindent kiadnak remasteredben 4re :D?

(#22947) szgergely +1, viszont ha a sony címek jobban tetszenek neki, fontos a multiplat címek nagyobb felbontása/több fps, akkor jobban jár a sonyval, konzolt nem 1 évre vesz az ember... Valamint ha kollega is olyan szoros időhiányban szenved mint mi itt egy páran és örül ha 1-2 havonta befejez egy címet, akkor már most is minden igényét kielégíti a ps4, sajnos nem mindenkinek van ideje hetente kipörgetni a címeket...

[ Szerkesztve ]

(#22949) hudekira0 válasza Rabbitf_24 (#22942) üzenetére


hudekira0
tag

én megvagyok vele elégedve nem játszok vele minden nap és elvagyok a játékokkal. ha nem napi 5-6 órát játszol akkor szerintem megveheted nyugodtan őszre úgy is jön több játék már jóval.

(#22950) Rabbitf_24 válasza hudekira0 (#22949) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Heti 5-6 óra lenne játékra sajnos...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.