Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22701) idegen lény válasza boost (#22517) üzenetére


idegen lény
őstag

Köszönöm a válaszokat! :R Ez el is döntötte a dilemmámat. Mivel nincs internetem, ezért csak antennával tudok internetezni.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#22702) idegen lény válasza #79621120 (#22569) üzenetére


idegen lény
őstag

Ingyen sem kéne. Épp elég aberrációról lehet látni-hallani a híradóban, ami az emberek hangulatát lenyomja. Remélem, nem ebbe az irányba megy a Sony!

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#22703) Sonic*


Sonic*
aktív tag

Sziasztok!

Szombaton veszek PS4-et, és lenne egy kérdésem. Jó az, hogyha magyar felhasználót csinálok, vagy legyen UK inkább? :R

Majd kiderül..vagy beborul!

(#22705) shunter


shunter
aktív tag

Cserélt valamelyikőtök tv-t azóta amióta megvan a ps4? A lényegi kérdésem az lenne, hogy megéri e lacserélnem a 4-5 éves 42"-os, FHD, LG, sima háttérvilágítású LCD tv-met, egy ugyanekkora méretű, ámde új modellre. Dob akkorát a képminőségen, hogy megérje lecserélni?

(#22706) haddent válasza shunter (#22705) üzenetére


haddent
addikt

Hát ezt csak te tudod. Ha jó az a panel, akkor én nem költenék rá (de hát persze ha van "fölös" akkor miért ne?).

(#22707) shunter válasza haddent (#22706) üzenetére


shunter
aktív tag

Ez az h nincs összehasonlítási alapom. Azért is kérdezte úgy, h cserélt e valaki tv t mióta megvan a ps. Voltam bent az Euronics ba, de nem láttam érdemi külömbséget az újjabb modelleknél. De ez megint nem mérvadó, mert nem volt egymás mellett a két tv, és nem is a ps volt rákötve.

(#22708) Tegla80 válasza shunter (#22705) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha dobtal volna konkret tipusszamot 1szerubb lenne.
Lenyeges dolog ,h melyik kategoriabol szarmazik az az lg.(belepo kozep vagy komolyabb modell volt akkor.Most joval olcsobbak mar akarmely kategoriat is nezzuk, mint akkor...)
Fogyasztas es ficsorok tekinteteben sztem mindenkepp az uj a jobb,kepminosegben ha a regi is egy komolyabb modell akkor lehet nem is lenne elorelepes.
(sztem)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#22709) shunter válasza Tegla80 (#22708) üzenetére


shunter
aktív tag

Igaz... árat elfelejtettem. Akkor volt 165e. Lényegébe belépő szint (asszem). Típust most nemtudok írni, nemvok otthon.
Hírtelen kipattant ötlet volt beírni a kérdést :-)

Amúgy ha tv, akkor csak a képminőség, képjavító technológia ami érdekel.3d még talán, Smart funkció nem érdekel. Néztem a hajlított tv ket is, de nem nyűgöztek le.

[ Szerkesztve ]

(#22710) boost válasza shunter (#22709) üzenetére


boost
addikt

tudom elég off amit írok,
de én 3 éves akkor elég prémium 720p plazmáról cseréltem F6500 -as Samsung 1080p LCD-re, és megdöbbento"en fakó az LCD a plazma után. :D

(#22711) shunter válasza boost (#22710) üzenetére


shunter
aktív tag

Nem off, a tv összehasonlítás sztem jó téma itt is, mivel mégis csak az jeleníti meg a képet. Sok múlik rajta, grafikai szinten. Én mikor vettem az lcd t, plazmáért mentem. Egy rakat tesztet elolvastam. Montam magamnak, ok, csakis plazma. Mikor bementem a boltba, pont egymás mellett volt 2db 42"-os tv. Egyik lcd, másik plazma. Akkor már meg is gondoltam magam. Szebbnek tűnt az lcd. A plazma annyira élénk volt, h bántotta a szememet, az lcd viszont szép selymes volt. Így lcd lett a plazmából :-)

[ Szerkesztve ]

(#22712) boost válasza shunter (#22711) üzenetére


boost
addikt

Mondjuk annak a plazmának volt pár nyu"gje is, pl rendszeresen beégett ( ideiglenesen), baszomnagy volt, tehát vastag/nehéz, és nem lehetett volna feltenni a falra, 720p, mikor a ps4 1080p-s, meg egyébke´nt is csak bizományba volt nálam. A fakó inkább arra vonatkozik, hogy az SD adás sokkal szebb volt plazmán, mint most 1080p LCD-n. Valahogy HD-bb volt. Aki sokat SD-zik, annak tényleg a plazmát ajánlom.

[ Szerkesztve ]

(#22713) kiki22


kiki22
senior tag

Erdekes nem is reggeltem destiny alfara de megis kaptam kodot.aki nem reggel az is kap?

(#22714) boost válasza kiki22 (#22713) üzenetére


boost
addikt

Ha valaki kapott kódot, de nincs rá szüksége, elküldené nekem? Engem érdekelne, azt hittem reggeltem is, mert jött a desitinytol levél, hogy reggeljek, de kód nem.

(#22715) Tatyla válasza shunter (#22705) üzenetére


Tatyla
őstag

dehogy nekem is az van teljesen jó...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#22716) gianni85 válasza Sonic* (#22703) üzenetére


gianni85
veterán

én mindenképp US-t csinálnék és arra tenném a PS+-t, mellé meg magyar vagy UK PAL lemezes játékok DLC-it megvenni, ha arra kényszerülsz.

(#22717) moltam88


moltam88
tag

Én is kaptam Destiny alpha kódot, de nem szeretném felhasználni: GT72-3PN9-T58C

(#22718) oriic válasza moltam88 (#22717) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:Y :R

Live-Die-Respawn

(#22719) Def26 válasza moltam88 (#22717) üzenetére


Def26
félisten

Fene, lassú voltam. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22720) moltam88 válasza Def26 (#22719) üzenetére


moltam88
tag

Biztos lesz még másik, úgy tűnik nem egyedi jelenség, hogy az is kapott kódot, aki nem kért :)

[ Szerkesztve ]

(#22721) Ps Vita válasza Def26 (#22719) üzenetére


Ps Vita
őstag

Én is :DDD

(#22722) Def26 válasza moltam88 (#22720) üzenetére


Def26
félisten

Most beléptem haver profiljával (ő kapott) és épp töltöm. Hogy ez nekem miért nem jutott előbb eszembe. :D Azért köszi.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22723) gyuribácsi88

Írták facebook-on hogy akinek nincs BF hardline béta kódja, az írjon az EA szupportnak hogy neki bizony megvan a BF 4 prémium, de mégsem kapott kulcsot, és örülne egy kulcsnak. Idáig elég sok embernek bejött ez a módi mert küldtek neki kódot, annak ellenére hogy pl nincs is neki BF 4 prémium-ja. Szóval csak gondoltam szólok hogy be lehet ezt is próbálni, mert nem vizsgálják meg hogy van e BF4 prémiumod, csak simán küldenek egy kódot.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#22724) falijja válasza Def26 (#22719) üzenetére


falijja
őstag

Én viszont fene gyors ...Köszi a kódot még ha nem is nekem lett szánva moltan88.. :R -és persze shunter fórumtársnak a gyors értesítést.. :R

(#22725) shunter válasza falijja (#22724) üzenetére


shunter
aktív tag

Hehe, én meg még nálad is gyorsabb. :-) így legalább helyre hoztam, h csesztem szólni, h lehet regeli az alfáért :-)

(#22726) shunter válasza shunter (#22725) üzenetére


shunter
aktív tag

*reggelni

(#22727) Ectorius


Ectorius
csendes tag

Ha valaki gondolja, akkor jöhetne velem Destiny-zni. Még 1-2 órát tuti nyomom.

(#22728) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Ha 2 PS Store-os accountom van abból lehet baj? Amint megvettem a konzolt, kapásból magyart csináltam, de amerikaival jobban járnék (anyagilag mindenképpen:) ). Ha mindkettőnél ugyan azok az adataim (név, lakhely, stb.) akkor ugye nem tiltanak/ törölnek?

(#22729) boost válasza HaZsolt (#22728) üzenetére


boost
addikt

Amcsi kontóval csak amcsi címet tudsz beállítani.

(#22730) HaZsolt válasza boost (#22729) üzenetére


HaZsolt
őstag

Jó tudni, beállítom mondjuk New Yorkot. Semmi gondom nem származhat belőle?

(#22731) sittes79


sittes79
addikt

Már az iponban sem lehet bízni :(

Kiváncsi vagyok mennyi lesz us store-ban.

GTA V 21k

(#22732) HaZsolt Főleg ha 60 dollá lesz, de például a last of us a 16.500 Ft-val nem rossz ár a lemezesért, szerintem megér + 3000-et a digitálishoz képest, de a 20.000+ az már tényleg problémás.

[ Szerkesztve ]

(#22732) HaZsolt válasza sittes79 (#22731) üzenetére


HaZsolt
őstag

Pont az ilyen árak miatt kell, US storeba regisztrálnom:( :( .

(#22733) GazRic


GazRic
senior tag

Van egy kis problémám.

Elfelejtettem PSN jelszóm. PS4-en beenged, de PCn böngészőből nem. Megváltoztatni nem engedi. Kezdek morcos lenni ... mit lehet tenni ilyenkor?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#22734) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Free to play játékokhoz kell Plus előfizu?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#22735) gianni85 válasza tDr1v3r (#22734) üzenetére


gianni85
veterán

:N eddig nem

(#22736) boost válasza GazRic (#22733) üzenetére


boost
addikt

Jelszóvisszaállítás: [link]

(#22737) Tegla80 válasza boost (#22736) üzenetére


Tegla80
addikt

Es ide,h is fog belepni???(nem tudja a jelszavat :U )
supportal kell beszelnie es az emilcimere lekuldik......
(a psn hack kor sokan igy aktivaltak ujra mert hasonloan nem tudtak a sajat jelszavuk.A rendszer torolt mindent es ujra be kellett irkalni a belepeshez. )
Egy buktatoja van,ha nem tudja az acchoz tartozo emil jelszavat,h belepjen megnezni a kapott emilt. (Emilt is lehet persze valtoztatni,de ahhoz is jelszo kell. Szval vagy support vagy ennyi a story.)
Jah es ez egesz addig max jo is igy,amig a sony ki nem nullazza a belepo adatokat a ps rol.(Volt mar tobbszor ra pelda,mikor tamadas erte oket,hacker oldalrol)
Utana a gepen sem tudja majd hasznalni a sajat accjat ha nem tud belepni.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#22738) spawn21


spawn21
veterán

Üdv!

Srácok, ezen is olyan rakat kula a bf4? Tudom valahogy a az accountomat átvinni? (Ps3-ról)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#22739) Tegla80 válasza spawn21 (#22738) üzenetére


Tegla80
addikt

Hat itt sem egy leanyalom,h finoman mondjam. :D
(a singlis mentest szereti felejteni,de ezt mar irtam amott.)
A multy is szeszelyes sokszor,de azert ha epp jokor jatszol lehet jo is. (privat server stabilabb altalaban . En ezeket preferalom,csak hc-s keves van)
Osszesegeben nezve,sztem itt jobb,de messze nem tokeletes ez sem.

Az acc: beirod megvetelkor a meglevo adataid es mar meg is vagy vele.
(mehet sztereoba is a 2acc 1szerre ps3-ps4en is. 2 kulon rendszer)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#22740) spawn21 válasza Tegla80 (#22739) üzenetére


spawn21
veterán

Király. Akkor ma vásárlás :DDD

iPhone 13p

(#22741) stilo18 válasza shunter (#22711) üzenetére


stilo18
addikt

A boltokban a plazma tv képét a felette világító neon csövek vágják hasra... Otthoni körülmények között elmondható, hogy azonos árban mindig jobb képet adtak a plazma tv-t...

A Tv csere...

Én váltottam, de egy LG 42LV4500-ről egy Philips 47PFL4307 - re.
Igaz nálam a méret növekedés volt a lényeg, de sikerült képminőségben is lépni egyet, kettőt előre...

Játékra iszonyat jó ez a model, nagyon alacsony az input lagja...

230 volt a keret, LG-t szerettem volna megint, de mivel ár /érték alapján ez a Philips jobb vételnek tűnt, ezt választottam.

Hozzá teszem ebben is LG panel van...

Spawn21: nálam semmi gáz már a multinál.

[ Szerkesztve ]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#22742) shunter válasza stilo18 (#22741) üzenetére


shunter
aktív tag

Ahammm. Köszi. Őszintén Phillips en én is gondolkodok, főleg a hátsó led világítás miatt. Azt mondják elég jó fícsör. Élőbe nem de YT on már néztem róla videókat. A tiedé is olyan?

(#22743) spawn21 válasza shunter (#22742) üzenetére


spawn21
veterán

Nekünk van ilyen a csáldban, nagyon jó kis izé.

iPhone 13p

(#22744) Cimbye


Cimbye
tag

Figyelem!

Akinek nincs Destiny alpha kódja az is le tudja szedni. Én beléptem haverom profiljába (aki kapott kódot és úgy szedte le), ott a store-ba belépsz, downloads és onnan elkezdem letölteni, visszaléptem a saját profilomba és voila :)

Ha elindult a játék, elkéri az email címedet, beírod és már indul is a game :))

Csak egy megbízható ismerős szükséges hozzá aki kapott kódot és megengedi hogy belépj a profiljával és leszedd :DD

[ Szerkesztve ]

PSN:HUN-Cimbye Xbox live:HUN Cimbye PS4,Xbox One,iPhone 5 HALO RULEZ!!!

(#22745) stilo18 válasza shunter (#22742) üzenetére


stilo18
addikt

Nem, mert sajna az már nem fért volna bele a keretbe 47 colban.
Amivel számolnod kell, ha esetleg Philipset veszel :
Ár /értékben nagyon jó képminőséget fogsz kapni, AmbiLight kurva jó dolog... Viszont a menürendszer fapados a konkurenciához képest, illetve a smart rész se olyan jó...
Én úgy voltam vele nekem a képminőség fontosabb mint az extra feature - ök...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#22746) hudekira0


hudekira0
tag

ainek kell van egy plusz alpha kulcsom!! :) (destiny)

(#22747) Shamat válasza hudekira0 (#22746) üzenetére


Shamat
aktív tag

Én kérném szépen, köszönöm! :R

DEAD LIKE ME

(#22748) hudekira0 válasza Shamat (#22747) üzenetére


hudekira0
tag

húú na most sülök egyet :D
bocsi nem kaptam meg, megjött a másik címemre amivel ugyan úgy regisztráltam és végül nem az lett h beleírták a kódot(én meg amikor írtam a hozzászólást nem néztem h ott e a kód hanem csak az emailt h megjött), hanem írták h nem kaptam meg, na most már ilyen van a fórumon van aki meg regisztrálás ellenére nem került be.

(#22749) shunter válasza stilo18 (#22745) üzenetére


shunter
aktív tag

Ha a smart része nem jó, azt simán kikerülhető egy pc vel. Most is úgy van az lg m.

(#22750) Shamat válasza hudekira0 (#22748) üzenetére


Shamat
aktív tag

Semmi gond, bár beleéltem magam. :DDD

DEAD LIKE ME

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.