Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22351) Def26 válasza Tegla80 (#22348) üzenetére


Def26
félisten

Lol. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22352) vg válasza Madwe (#22347) üzenetére


vg
addikt

Nekem marhára ellenszenves ez a 4 fős co-op mód. Sőt, minden olyan játék ahol ráerőltetik az emberre. A legutóbbi AC kurva jó kalandjáték volt, jó történettel, érdekes főhőssel(a multi részére rá se néztem.). Itt meg lesz négy hős, gondolom négy szerteágazó minitörténettel ami a végén egy hatalmas buliban csúcsra ér. Kár, hogy elkúrtnak tűnik ez a új rész, de majd esetleg a régi gépekre érkező rész újra egy hősös kaland típusú lesz.

(#22353) Madwe válasza vg (#22352) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem úgy jött le hogy marad minden a régi, single főhős, de lehet online co-op missziókat is nyomni (esetleg ugyanazokat mint singlebe de nehezítetten vagy random generál missziókat) ha arra van kedve az embernek. De a cooptól még a sinlge élmény szerintem nem fog csordulni (ha csorbulna s pl 4 kis karakter lesz a sztoriban akkor kb rád erőltetnék a coopot, azt meg nem nagyon szokták), csak ha arra van kedve az embernek játszhat úgy is... Remélem igazam lesz :D

(#22354) whYz válasza vg (#22352) üzenetére


whYz
addikt

Miert eroltetnek ra az emberre? Ez egy sima single lesz amit haverokkal is vegig lehet vinni coopban. Miert faj neked, hogy nem csak egyedul lehet jatszani? Gondolom ha tobben leszunk a palyan akkor erosebbek lesznek az enemyk ha meg egyedul akkor gyengebbek, problem solved.

(#22355) vg válasza whYz (#22354) üzenetére


vg
addikt

Nekem nem fáj, ha ilyen "többen játék" lesz, akkor egyszerűen kinyilvánítom a nem tetszésemet azzal, hogy nem vásárolom meg a portékát. Én még/már az a fasz vagyok, aki szereti egyedül végigizgulni a történetet, főleg ha alapvetően kalandjátékról van szó.

(#22356) Madwe válasza vg (#22355) üzenetére


Madwe
nagyúr

De ha a single része teljes értékű, akkor akár meg is veheted, nem :D? mármint ilyen szempontból nem csorbul az ac élmény, ugyanúgy van egy erős single története, kalandja, csak van opció arra is hogy ha akarod, akkor haverokkal is nekimenj. De ez csak egy plusz, mindenféle eddig megszokott elem marad a helyén, max ugyanúgy nem nyúlsz a coophoz mint eddig a multihoz. S akkor lényegében semmi változás nem volt ilyen téren, nem értem hol a gond :D? vagy már elvből ha valamit lehet coopban játszani meg se veszed, még akkor sem ha a single része teljes értékű?

(#22357) whYz nem is értem miért nincs split screen manapság... oké mindenki graphic whore és kimaxolják aktuális tudásuk alapján a gépek erőforrásait így nem tudná megjeleníteni, de egy kicsit csökkentett febontás belefér split screennél... Nomeg lenne értelme az lg passzív 3d tv ezen funkciójának, miszerint mindenki a saját kijelzőjét látja... :) kár h kimentek a local coop game-ek a divatból, kb 1-2 psn-es kis címtől eltekintve nem sok jóra számítok a jövőben sem :S pedig nekem az a fő húzó erő, az a konzol lényege, haverokkal kanapén baromkodás... nomeg egy jó kis gt felváltva kormánnyal, de egyelőre egyik sincs meg igazán... :)

[ Szerkesztve ]

(#22357) whYz válasza vg (#22355) üzenetére


whYz
addikt

OMG! Egyedul is vegigtolhatod majd az egesz tortenetszalat, nem lesz semilyen megkotes, nem lesz kotelezo a tobb player. Mar 1000 jatek megjatszotta ezt, ha ketten akarunk jatszani, becsatlakozok egy masik szinu karakterrel de ettol meg a story nem valtozik, nem kapok egyedi uj tortenetet csak folytatjuk az alap tortenetszalat ketten, erositett/tobb ellenseggel.

Miert faj ez neked, hogy lesz egy ilyen opcio is? Nem kotelezo, csak egy lehetoseg.

En inkabb arra leszek kivancsi, hogy lesz-e split screen. Jo lenne.

(#22358) vg válasza whYz (#22357) üzenetére


vg
addikt

Hiába omájgádozol, meg futod felemelt kezekkel a köreidet. Tehát a plakáton lévő egyik arc a főszereplő... aha. A többi kellék. Aha. Jó, nem változik a történet, akkor meg olyan lesz mint a Dead Island. Egy fillért se ér. Nekem.

(#22359) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#22349) üzenetére


gianni85
veterán

Persze szép és jó a Horizon 2, de a Crew trailer most nagyon megfogott, kb jó lesz az is, és az meg multiplatform

(#22360) whYz válasza vg (#22358) üzenetére


whYz
addikt

Mint irtam ezt mar jopar jatek megjatszotta, nem az ubi talalja fel a spanyolviaszt . Nehogy azt mondd, hogy most meglepodsz, hogy igy mukodik a co-op es ezert nem fogsz vele jatszani. Akkor gondolom jopar jatekot kihagytal, mert volt benne opcionalis co-op lehetoseg.

(#22361) gyuribácsi88 válasza gianni85 (#22359) üzenetére

Így van, jön ps-re a The Crew, a Driveclub, meg a Project Cars, ennyi nekem bőven elég autós fronton.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#22362) vg válasza whYz (#22360) üzenetére


vg
addikt

Mit láttunk eddig a játékból? Kizárólag co-op pálya, nincs infó ki a főszereplő. Gyanítom ez nem is folytatás, hanem leagázás. Ha így vesszük, akkor neked paradicsom lesz a játék. Annyit még hozzá tennék, hogy volt egy játék nem is rég, ahol rá voltál kényszerítve a co-op-ra, azt pedig a Dead Space 3, három darab co-op pályája.

[ Szerkesztve ]

(#22363) Def26 válasza gianni85 (#22359) üzenetére


Def26
félisten

Horizon kb. annyi lesz mint 360 -on. 2 hétig leköt azt annyi.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22364) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Hát gyerekek talán ez volt az eddigi legcsalódás keltőbb E3 amit volt módomban végig követni. Gyakorlatilag nulla érdekes új IP, csak a már 6x megunt folytatások kicsit jobb grafikával. Ami meg érdekes lenne, az mind még több évre van a megjelenéstől, vagy eltolták 2015-re :(

Nem gondoltam volna, hogy ennyire megbánom a PS4 vételét :W

(#22365) sittes79 válasza GeneraL_XTX (#22364) üzenetére


sittes79
addikt

Akkor még most gyorsan add el mielőtt jön ez a szépség :)

Az asszonynak is tetszik, megy a bútorokhoz nálunk....

(#22366) Tegla80


Tegla80
addikt

"ND es PS4"

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#22367) Tutu7030 válasza Tegla80 (#22366) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ez így ebben a formában... :Y Kérdés, hogy milyen lesz a végleges kiadás :F

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#22368) Petya2900XT válasza sittes79 (#22365) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Fáj a szívem olyan gyönyörű,de állandóan piszkos a fehér joyom és ezerszer megfogadtam,h többet nem veszek,mert képtelen vagyok tisztán tartani...pedig nem vagyok egy igénytelen típus.. :(((

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#22369) Garada válasza sittes79 (#22365) üzenetére


Garada
őstag

Joy az tetszik a gép meg teljesen mindegy nekem, hogy milyen színű. :D

(#22370) Tegla80 válasza Tutu7030 (#22367) üzenetére


Tegla80
addikt

Nekem spec ez egy olyan jatek,aminel ha az alap U serias graffal tolnak az arcomba,h U4,akkor is kellene.
A vidi meg a kinezet az csak 1dolog,ha tele van a jatek okossaggal ,mint eddig is az nekem mar eleg. Nem vagyok U fan,de komolyan osszerakot jatekok voltak eddig mind,igy szeretem oket.

Sony® & PlayStation®

(#22371) sittes79


sittes79
addikt

Itt tudtok destiny alfára jelentkezni

De ne jelentkezzetek, mert akkor kevesebb az esélyem...köszi ;]

(#22372) boost válasza sittes79 (#22371) üzenetére


boost
addikt

Destiny olyasmi lesz játékmenetben, mint a Mass Effect bolygós részei?

[ Szerkesztve ]

(#22373) Def26 válasza boost (#22372) üzenetére


Def26
félisten

Remélem nem. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22374) krx21 válasza sittes79 (#22365) üzenetére


krx21
nagyúr

Mi ez? Kórházi kivitel? ;]

(#22375) oriic válasza boost (#22372) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem. Különböző bolygók lesznek amik különböző zónákra és különböző területekre lesznek felosztva. Ott kell majd küldtéseket csinálni. Elvileg mindegyik zóna hatalmas lesz, ebből kifolyólag a bejárható bolygófelületek is gigantikusak lesznek. És lesz több bolygó, sőt több naprendszer is.

Live-Die-Respawn

(#22376) Logen88


Logen88
aktív tag

Project CARS E3 2014 Trailer | PS4

The Last of Us is a masterpiece.

(#22377) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Első körben nem varázsolt el ez a BF

Amúgy plusz nélkül is lehet vele játszani hátha valaki azért nem szedte le.

(#22378) krx21 válasza Logen88 (#22376) üzenetére


krx21
nagyúr

És hol van a GT7???? :F Annak nem kellett volna lennie?

(#22379) boost válasza krx21 (#22378) üzenetére


boost
addikt

Vagy egy GT6 remake. Nekemis nagy csalódás.

(#22380) Garada válasza krx21 (#22378) üzenetére


Garada
őstag

Tényleg, ez teljesen kimaradt nagy a csönd róla :F

(#22381) Mrdevil válasza Garada (#22380) üzenetére


Mrdevil
addikt

Sok minden kimaradt ebből az idei E3-ból, bár még zajlik. Gyengusz ez eddig szerintem. ( új GOD Of War? )

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#22382) sittes79


sittes79
addikt

Mikor szokott lenni us store update magyar idő szerint? Gondolom este felé....

(#22383) k4rL^ válasza sittes79 (#22382) üzenetére


k4rL^
senior tag

Blogon azt láttam valahol, hogy talán du PST idő szerint, aktiválhatnák már az E3 sale-t. :D

(#22384) tuki2200 válasza sittes79 (#22371) üzenetére


tuki2200
senior tag

Remélem ez a Hardline-al ellentétben sikerül :DD

(#22385) Tatyla válasza Bencus88 (#22377) üzenetére


Tatyla
őstag

én már hiába regisztráltam leszedni már nem lehet...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#22386) Bencus88 válasza Tatyla (#22385) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nekem nem kellett regisztrálni, mondjuk azért biztos, mert megvan a 4

(#22387) Tatyla válasza Bencus88 (#22386) üzenetére


Tatyla
őstag

nekem is megvan mégse tudom letölteni...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#22388) Herczi


Herczi
senior tag

Na pont most akartam kérdezni, le lehet-e még szedni a Hardline bétát, de akkor ezek szerint ennyi volt.

(#22389) Def26 válasza Herczi (#22388) üzenetére


Def26
félisten

Nekem azt írták, hogy értesítenek, ha bekerültem.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22390) Herczi válasza Def26 (#22389) üzenetére


Herczi
senior tag

Azt nekem is, még tegnap mikor reggeltem.

(#22391) vg válasza Def26 (#22389) üzenetére


vg
addikt

majd gyere :)

(#22392) Herczi


Herczi
senior tag

Volt már BF4-ben olyan bugotok, hogy 30-40 másodpercente ugrik egyet a kép, meg elmegy a hang egy pár másodpercre?

(#22393) Garada válasza Herczi (#22392) üzenetére


Garada
őstag

Nem tapasztaltam ilyet.

(#22394) Herczi válasza Garada (#22393) üzenetére


Herczi
senior tag

Akkor most játszhatok valami mással is, mert a végén kiderül, hogy a ps a szar :DDD

(#22395) Garada válasza Herczi (#22394) üzenetére


Garada
őstag

De pontosítanál kampány vagy online résznél tapasztaltad ezt? Mert lehet akár szerver hiba is vagy nem tudom pontosan.. :)

(#22396) gyuribácsi88

A next és a prev :Y :C

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#22397) Dexar007 válasza gyuribácsi88 (#22396) üzenetére


Dexar007
veterán

Az elson tavasz van, a masodikon osz. ;]
Ettol fuggetlenul megveszem pc-re,ha elfut a gepemen. Pedig elso napos vetel volt ps3-ra,es a mai napig jatszom vele.

Give me your cum,bull!

(#22398) Herczi válasza Garada (#22395) üzenetére


Herczi
senior tag

Multi, hainan resorton kezdődött flood zonenon folytatódott, utána meguntam és kiléptem.

(#22399) malphitee válasza Dexar007 (#22397) üzenetére


malphitee
senior tag

MIért nem ps4 re veszed ha fos géped van?

(#22400) gyuribácsi88 válasza Dexar007 (#22397) üzenetére

A multi része miatt én ps4-re veszem meg. Ráadásul a rockstar az a cég, akit megtisztelek azzal hogy megveszem eredetiben a játékait.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.