Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22051) sittes79 válasza zzola (#22045) üzenetére


sittes79
addikt

Azt azért mondjuk el, hogy ott figyel a 200 pinges hülyegyerek Kambodzsából...szóval nem ilyen videókból kell ki indulni szvsz. Ilyet tudok én is, ha amcsi szerverre megyek fel 5 másodperces késéssel.

[ Szerkesztve ]

(#22052) zzola válasza sittes79 (#22051) üzenetére


zzola
félisten

Ebből is ki lehet indulni. Más online játéknál ki tudták küszöbölni a ping adta hibákat. De egyébként neked hogyan derült ki, hogy a 200 ms-os tagot nem lehet lelőni? :U

(#22053) falijja


falijja
őstag

[link] hamarabb lesz ps5 mint gondolnánk...?

[ Szerkesztve ]

(#22054) Madwe válasza falijja (#22053) üzenetére


Madwe
nagyúr

4-5 éven belül biztos nem jön, nem a hw hanem az sw eladásokból élnek meg igazán, nem érné meg elöbb újjal kiállni... Sw eladások pedig a ciklus vége fele egyre jobbak, most se véletlen jön ki kb minden prev genre, hiszen ott jobban fogy, több a haszon kiadóknak és msnek sonynak is... Mellesleg ps3 megjelenésekor is tele volt a net bennfentes szállítói információkkal a ps4ről, anno 2007ben tele volt a net 2010-11es ps4es megjelenéssel. Mindenki akar egy kis hírnevet cserébe össze vissza beszél :)

(#22055) Def26 válasza falijja (#22053) üzenetére


Def26
félisten

Én mondtam. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22056) Dexar007 válasza Madwe (#22054) üzenetére


Dexar007
veterán

En orulnek ha 4-5 even belul kivegeznek a mostani generaciot. Vicces,hogy egy konzolt 8 evig probalnak eletben tartani,mikozben a ps3 ereje is mar jo par eve a veget jarta.De azert folyamatosan adjak ki a jatekokat,lebutitva, sd kozeli felbontasban,elsimitas nelkul, majd elszalad 15 es 30 fps kozott valahogy. :U

Give me your cum,bull!

(#22057) whYz válasza Dexar007 (#22056) üzenetére


whYz
addikt

Nem valoszinu, hogy a sonynak v az ms-nek megeri uj konzolt tervezni. Rengeteg fejlesztesi koltseg, eleinte veszteseges eladas, a fejlesztok szivnak az uj hw-el stb.
Sokkal jobban megeri ha nincs uj konzol a jatekok meg jonnek ezerrel, a grafika meg igyis-ugyis szar lesz uj konzollal is a pc-hez kepest, lasd mostani generacio.

(#22058) Def26 válasza whYz (#22057) üzenetére


Def26
félisten

Ki kell dobni a budget amd mocskot és akkor lehet rendes gépet építeni. Bocs az amd drukkerektől. :D ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22059) falijja válasza whYz (#22057) üzenetére


falijja
őstag

Ja szar olyan pc hez képest aminek csak a videó kártyája annyiba van mint maga a ps4....a 120 ezres vízhűtésről már ne is beszéljünk olyant is hallottam már... :DDD

(#22060) gyuribácsi88

Remélem hogy következőre majd 5-6-7-8 év múlva egy brutál erős konzolt csinálnak, ami 300-350.000Ft lesz, aztán majd lehet azért sírni hogy drága, ők meg majd közlik hogy; erős gépet akartatok itt van tessék. Ja hogy ezt meg nem tudjátok megfizetni? Hát így jártatok. :U

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#22061) whYz válasza falijja (#22059) üzenetére


whYz
addikt

Igen igy van, ezt nem is tagadom, a ps4 egy eleg kompromisszumos gep, rengeteg megkotesnek kellett megfelelnie, ezert nem erheti utol egyik uj konzol sem a pc szintjet, ami nem feltetlenul baj. A pc-nek pedig ott a folyamatos fejlodes, ha pedig kovetni akarod, hogy az uj jatekokkal is maxon tudj jatszani akkor egy kisebb vagyont is bele tudsz olni, mig a konzolnal eleg ha egyszer megveszed. Mondjuk ezt ellensulyozza a konzolos jatekok magas ara, de valamit valamiert. :)

Def26: Mit raknal bele ami hasonloan energiatakarekos, olcso a gyartasa es meg eros is? Nem letezik alternativa.

(#22062) Def26 válasza whYz (#22061) üzenetére


Def26
félisten

Gyartatnak maguknak. :) Eddig is ez volt és nem volt sokkal drágább a gép.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22063) falijja válasza whYz (#22061) üzenetére


falijja
őstag

Most fejlesztettem a pc-met kapásból 20-25 ezeremben volt és mindezt csak azért hogy menjen a szaros youtube 1080p ben szaggatás nélkül ....mi lenne ha játszani is szeretnék vele pl.bf4-el..? de az is igaz hogy egy erős pc-n szebb minden mint konzolon...csak nekem nem éri meg.... :)

(#22064) whYz válasza Def26 (#22062) üzenetére


whYz
addikt

Nem volt sokkal dragabb a gep? Te mirol beszelsz? Hasonlitsd mar ossze a a ps3 kezdo arat a ps4 araval es a gyartasi koltsegekkel. Plussz kifejleszteni egy teljesen uj processort gyakorlatilag a nullarol az se egy olcso mulatsag, ez is csak idovel terul meg nekik. Aztan ott van meg a vga, amit valoszinuleg nem ok fejlesztenek, hanem valasztananak egy eros amd vagy nvidia megoldast ami maris ront az energiatakarekossagon plussz elveszitjuk a kozos memoriat.

Raadasul ha az xbone x86 alapu a ps4 meg powerpc alapu lenne akkor melyiket valasztanak a fejlesztok? :)

falijja: Nekem az adataimnal levo gep volt kb annyi 2 eve mint most a ps4 es mar alig megy el rajta valami kozepesen. De lenyegtelen, mert csak war thunderezek rajta. :)

[ Szerkesztve ]

(#22065) vg válasza falijja (#22053) üzenetére


vg
addikt

Tényleg kurva jó új világ lesz, ha 4 évente lesz új konzol, amikor egy normális, általatok annyi áhított jó grafikás, meg látványos, meg hosszú és csúcs játék fejlesztése minimum 3-4 év. A konzol operációs rendszeréről ne is beszéljünk mennyi idő amíg normálisan kikalapálják. Aki azt kívánja, hogy pár év múlva legyen új konzol annak elgurult az asztal alá a gyógyszere.

(#22066) ldave


ldave
félisten

Nem lesz kint az E3-on a Final Fantasy XV... ebből szerintem így nem lesz játék még jövőre se...

A Slime draws near! Command?

(#22067) oriic válasza ldave (#22066) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De még 2015-ben sem szerintem.

Live-Die-Respawn

(#22068) Elderath válasza falijja (#22053) üzenetére


Elderath
őstag

Tervezik már az új konzolt milyen meglepő. Mindig ez van, ettől függetlenül 5-6 évig biztos nem lesz új.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#22069) Madwe válasza vg (#22065) üzenetére


Madwe
nagyúr

Aki 3-4 év múlva akar új konzolt, az minek vesz konzolt :D? mentalitásából egyértelmű hogy neki csak a pc való...

(#22067) orichalcos miért jövőre nem 2015 lesz :Y ?

[ Szerkesztve ]

(#22070) Def26 válasza whYz (#22064) üzenetére


Def26
félisten

600$ volt a ps3. 155k volt megjelenéskor. 30k a különbség ami szerintem nem sok felár.
Boner meg ugye kapasból 150k. Jó mondjuk azt nem is veszik, na de ha nem lenne ps4 olcsóbb. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22071) ldave válasza oriic (#22067) üzenetére


ldave
félisten

A Square Enix japán részlegétől jött egyáltalán valami játék az utóbbi időben? (FF 14-et nem számolva)

A Slime draws near! Command?

(#22072) Madwe válasza Def26 (#22070) üzenetére


Madwe
nagyúr

És azon a 600 dolláron 2-300 dollárt vesztett a sony darabonként, mert 8-900 dollár körül alakult a gyártási költség. Az meg több mint kétszerese a ps4 előállítási költségének... Mellesleg europában 600 euro volt akkor, ami kb 1000 dollárnak felelt meg :)

De ha már dollárnál maradunk, a ps4 400 dollár, az itthon 125k, akkor 600 dollár az 1.5x-e, ami 190 ezernek felelne meg (+65k) ami kb stimmel is, anno 180ért vettem megjelenése körül...

[ Szerkesztve ]

(#22073) Def26 válasza Madwe (#22072) üzenetére


Def26
félisten

Biztos ugy van de ott van pl. a box 360 cpu -ja. Azzal semmi extra nem volt mégis alázta a pc -s társait.

A lényeg hogy szerintem valami core i5 cpu és amd gpu kellett volna. Az emberek többsége ugy is letolja, higy 15w -al többet eszik.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22074) oriic válasza ldave (#22071) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem nagyon emlékszem semmire.

Live-Die-Respawn

(#22075) whYz válasza Def26 (#22070) üzenetére


whYz
addikt

Aham, a elso ps3 gyartasi koltsege akkori arfolyamon volt $840 a ps4 gyartasi koltsege $381 mostani arfolyamon. Ez nem epp 30k kulonbseg, de ha annyi lenne is szerinted melyiket valasztanak ha 30k-val olcsobb lenne az xbone? Ugy mar nem lenne akkora elonyben a ps4. :)

(#22076) bandi0000 válasza Def26 (#22073) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Elég volt hogy abban az időben az 1 magos pentiumok meg athlonok mennek, 3 magos procirol még álmodni se álmodtak :D

Xbox One: bandymnc

(#22077) Def26 válasza whYz (#22075) üzenetére


Def26
félisten

Nem tudhatjuk melyiket vennék többen de azt gondolom, ha az erősebb cpu -val hozza fixen az 1080p -t akkor tuti a drágább gépet venném. A 720p xbox one felháborodásból kiindulva biztos, hogy mások is igy lennének ezzel. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22078) gyuribácsi88

Amikor megjelent a ps3 meg a 360 hol voltak olyan pc-s vga-k mint most? Titan Z meg R9 295x :Y (persze akkori viszonylatba)

Akkor nem volt nehéz lenyomni a pc-t, de most? Esélye sincs a konzolnak, szerintem kár ezen pörögni. A konzol varázsa (legalább is nekem) hogy lehet nyugodtan multizni mert nincsenek csalók. Ha megveszek egy játékot akkor az el fog rajta futni, nem kell upgradelni semmit, ha meguntam a játékot akkor el tudom adni. ;)

A pc- előnyeit most nem hoznám fel mert tiltott téma ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#22079) Dexar007 válasza Madwe (#22069) üzenetére


Dexar007
veterán

Azert nem teljesen.Par evvel ezelott gyakorlatilag fel evente lehetett vga-t cserelni,csak most alt be ez a fajta stagnalas,hogy egy x eves geppel is boven el lehet jatszogatni kozepes beallitasokkal.

Give me your cum,bull!

(#22080) Def26 válasza gyuribácsi88 (#22078) üzenetére


Def26
félisten

Persze persze én ezzel egyetértek csak néha kifakad az emberből a pc -s hardverfüggő agy. :D

Egyébként már nem mennék vissza pc -re.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22081) ImpersonatoR válasza gyuribácsi88 (#22078) üzenetére

Amikor megjelent a ps4 meg nem volt titan Z se R9 295x :DD

(#22082) gyuribácsi88 válasza ImpersonatoR (#22081) üzenetére

Viszont volt 7990 :P

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#22083) vg válasza Def26 (#22077) üzenetére


vg
addikt

Nem feltétlen az erősebb a nyerő. Nekem az a véleményem, ha Kinect nélkül nyomták volna az elejétől a X1-et és játékra koncentrálva, akkor a X1 lenne most az első. Elbaszták, hiba volt a Kinect erőltetése.

(#22084) Madwe válasza Dexar007 (#22079) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem arra gondoltam hogy pc-t lehet ekkor cserélni, főleg nem arra hogy elég 3-4 évente, csupán arra hogy aki graphic whore és mindig vágyik a jobbra szebbre és erősebbre, annak a pc való... Márpedig aki már most várja a next gen ps5-öt, az el van tévedve, nem neki való a konzol piac... Én bőven meg vagyok elégedve a ps-em teljesítményével, 5-6 évig nem vágyok jobbra konzol fronton... Legyen gt-m, tekkenem meg fifam aztán csókolom :) Nomeg pár zsíros exklúzív persze...

(#22085) gianni85 válasza Dexar007 (#22079) üzenetére


gianni85
veterán

Ami egy részről tök jó dolog, más részről meg a PC függönyök ezt a konzol és a "fos konzolportok" számlájára írja. Ha meg 1-2 évente kellene upgrade-elni, akkor meg az lenne a baj (lsd nem elég a 4GB RAM, egyből forradalom :D)

(#22084) Madwe
ott a Tekken 3 PS2-re, azóta érdemben nem fejlődött a sorozat. trollollo :D

(#22086) Def26
én tuti vennék annyiért már most szeptemberben is (Kinect nélkül, használtan), de pont nem a Halo(k) miatt :)

[ Szerkesztve ]

(#22086) Def26 válasza vg (#22083) üzenetére


Def26
félisten

Halo -ra mit mondasz? Képes lennél boxot venni érte? Mondjuk hasznaltat 80k körül?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22087) Madwe válasza vg (#22083) üzenetére


Madwe
nagyúr

79% Of Consumers Say They Won't Buy Cheaper $399 Xbox One? Ugyanazért az árért csak a halo forza fanok választanák az xo-t kb. Csak most rosszabb is a helyzet, nomeg a tavalyi drm botrány... Persze ha azt is kihagyják, meg nem erőltetik a kinektet, s akár árban is a ps4 alá tudnak menni, akkor kb fej fej mellett lehetnének most kb, nem hiszem hogy előnye lenne, annyi legalábbis tuti nem mint amennyi most a ps4nek van... Előző 2 heti eladások alapján az xo-t kb még a ps3!!! is behozta majdnem, nem áll valami fényesen... persze ebben valószínű az is közrejátszik hogy kivárják a kinektless verziót jópáran...

[ Szerkesztve ]

(#22088) vg válasza Def26 (#22086) üzenetére


vg
addikt

Nem kedvelem Halo-t. A vállhoz ragasztott fegyver meg a rózsaszínű ufó pajzsok nem jönnek be igazán. Szerk: most van két(vagyis három) konzolom, nem tervezem, hogy bármikor is veszek X1-et, de! azt vettem volna, ha nem baszarintották volna el.

[ Szerkesztve ]

(#22089) Dexar007 válasza vg (#22088) üzenetére


Dexar007
veterán

Nekem pedig most WiU-m van. ;] Majd ha jön a ps4-e last of us,akkor veszek megint ps-t.De addig is Mario ezerrel. :DDD

Give me your cum,bull!

(#22090) Remi1234 válasza zzola (#22045) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Én se vagyok elájulva a patchtól :/

Ugyan úgy fél tárat kell 1 emberre lőnöm ha nem többet.. Volt, hogy megsoroztam, fordulok a másikra, mert ennyi biztosan elég.. Hát a nagy lóf@szt volt elég.. életben maradt és leszedett (és nem 1 ilyen eset történt) . (Lehet, hogy nem minden serveren aktív még ez a feature)

PSN ID: RemiFungus

(#22091) vg válasza Remi1234 (#22090) üzenetére


vg
addikt

Az a anomália miért van pár napja, hogy szinte minden menetben van valaki a saját csapatból aki kinyír egy kocsival? Konkrétan rám irányítja a kocsit kiugrik és így kinyír. Majd újra. Majd újra. Tapasztaltál már ilyet? Kicsit rákattantam most a snájperre és inkább csak bujkálok meg lesben lapítok, ennyire utálják, vagy mi van?

(#22092) Def26 válasza Remi1234 (#22090) üzenetére


Def26
félisten

Nekem érezhetően jobban megy. :F Milyen fegyverrel mész? Itt tudod ellenőrizni melyik kiegészítővel milyen sebzést pontosságot kapsz.

Gabi: igen. Amikor unlock miatt snipereztem akkor engem is szivattakn

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22093) Mrdevil válasza vg (#22091) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hát a csipákat utáljuk, az bizti. :DDD :D
De szerintem nem ezért, pusztán szórakozásból szokták ezt a fajta team kill-t alkalmazni. Gusztustalan dolog, adnék neki két pofont az biztos..... :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#22094) Madwe válasza vg (#22091) üzenetére


Madwe
nagyúr

Biztos sokan követik őt nála kb videonként 3-4 ilyen kill benne van :)

(#22095) whYz válasza Def26 (#22092) üzenetére


whYz
addikt

Melyik az a multi jatek amivel ki tudnam birni a destiny megjeleneseig? :)

(#22096) Elderath válasza Remi1234 (#22090) üzenetére


Elderath
őstag

64es szerverek egyikén sincs még élesítve a high frequency update. Így hiába kapcsolod be kliensbe, ha 64es CQt játszol semmi haszna. Nem tudom mikor szándékozzák felrakna azokra a szerverekre is a magasabb tickratet...

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#22097) Def26 válasza whYz (#22095) üzenetére


Def26
félisten

Bf4 vagy cod. Mi itt jópáran bf4 -et toljuk.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22098) whYz válasza Def26 (#22097) üzenetére


whYz
addikt

Ha nem veszem meg hozza a dlc-ket akkor milyen hatrany er? Nem tudok menni nehany mapra?

(#22099) vg válasza whYz (#22098) üzenetére


vg
addikt

Eddig 12 pályára nem tudsz menni.

(#22100) Def26 válasza whYz (#22098) üzenetére


Def26
félisten

Nekem egy dlc sincs meg hozzá.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.