Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#216501) Wesder válasza saelin (#216497) üzenetére


Wesder
félisten

Én egyiket sem vàrom igazàn, majd jönnek, mikor itt az ideje. Annyi zavar csak hogy ugye az X mindig kòdneven van,

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#216502) penge111 válasza saelin (#216497) üzenetére


penge111
addikt

Ha nekem nem 1.5 éve lenne ps4-em, akkor én is hasonlóan éreznék mint te saelin. De még mindig 15 megvásárolt szuper játék várja, hogy a végére érjek. Illetve kb pont ugyan ennyi cím még ami beszerzésre vár mert érdekel, persze ezek között van olyan is ami még nem jelent meg. Ezért engem kevésbé izgat, de persze kíváncsi vagyok rá, hogy mit fog domborítani az új masina... 30 játék nekem az még minimum 2 év, persze ott van az a csúnya visszafelé kompatibilitás is a ps5 részéről, ami simán felboríthat nálam is mindent :U

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#216503) KaitouP válasza Lackooo84 (#216487) üzenetére


KaitouP
veterán

Akkor én most a te mintádra írok levelet különböző Sony -s mail címekre a Hireltech-ével együtt, ugyanúgy a problémámmal és a kokány javítással kapcsolatban, aztán meglássuk, bár sok jót nem remélek.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#216504) markknight válasza saelin (#216497) üzenetére


markknight
veterán

Menjen az Apex Legends aztán hali, kb ennyi az igényem, de tudom.. nem érdekel senkit :DD(meg jöjjön új spider-man és GTA)

[ Szerkesztve ]

(#216505) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Shopton most 40 font az 1 éves psnow előfizetés, az olyan 15k. Egész jó ár.

(#216506) Dani3457


Dani3457
tag

Köszönöm a vàlaszokat , rengeteg exkluziv jàtèk van a mit kiprobàlnèk , god of war , last of us ez a 2 nagyon èrdekel , god of war tavaly ota szemeztem vele de valahogy sose jutottam oda hogy vegyek ps4 meg időm se nagyon volt de majd potoljuk ... :C

(#216507) 30z.Samu válasza Dani3457 (#216506) üzenetére


30z.Samu
félisten

Aki most gondolkozik, hogy érdemes-e PS4-et venni annak dacára, hogy lassan (pontos dátumot még mindig nem tudni) itt a PS5 és még nem volt konzolja, annak bátran merem tanácsolni, hogy nyugodtan vegye meg. Annyi játék jött ki erre a gépre ill régebbi játékok is érkeztek kicsit felturbózott grafikával, simán benne van a pakliban hogy a kövi gépet csak 1-2 év után veszed meg, mert addig bőven van mit bepótolni. :K Szóval ne habozz, pláne ha látsz egy jó ajánlatot. :))

Sic Parvis Magna

(#216508) tboy93 válasza 30z.Samu (#216507) üzenetére


tboy93
nagyúr

Használtan már 70-ért röpködnek a Pro-k facebookon, ha valaki nem akar sokat költeni.

(#216509) hombre[EU] válasza saelin (#216497) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nézd meg az új engine demókat és kb a generáció felétōl hasonló feature/látványra lehet számítani...pl: kb ilyen lesz egy FarCry (plussz-mínusz,attól függ mire gyúr rá a stúdió)
Összehasonlításképp ezek voltak anno mostani gen "céljai" : 1 , 2

Life, Uh, Finds A Way

(#216510) markknight válasza tboy93 (#216508) üzenetére


markknight
veterán

Használtan 70-ért? Az igen. Gondolom olyan hangja van azoknak mint egy hajszárító. Egyébként az új PS5 remélem nem lesz ilyen hangos mint a 4 volt, mert kritikán aluli az egész. De tényleg. Ha nem fülesen játszol akkor kb semmit nem hallasz a játékból és én már azon is gondolkodtam, hogy kivezetem a házon kívülre a ps-t mint a légkondit, aztán zajongjon ott egymásnak a két mocsok.

(#216511) tboy93 válasza markknight (#216510) üzenetére


tboy93
nagyúr

Frászt. Öcsém is vett egy pakkot játékokkal, kiárulta őket, eladott egy kontrollert és hipp-hopp neki is kijött 70-ből a glacier white 7116 :))De tegnap fekete 7216b-t láttam egy kontrollerrel 70-ért. Persze gyorsan le kell csapni rá, de vannak jó dealek, csak figyelni kell.

(#216512) tothjozsi96 válasza markknight (#216510) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Nagyon hangos a PS4 Pro (CUH-7116B) nálam is!

Múltkor szó volt róla hogy újra kell csak pasztázni, de csak nem mertem szétszedni. ;]

(#216513) Gigicuci válasza tothjozsi96 (#216512) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Days Gone alatt nekem a 7216b is süvít mint a disznó, de már nem érdekel. :)

(#216514) markknight válasza tothjozsi96 (#216512) üzenetére


markknight
veterán

Értem én, hogy gpu meg anyám kínja, de 2006-ban már a gépem se adott kb semmi zajt, max a vinyó kerregett.

(#216515) Deck válasza markknight (#216514) üzenetére


Deck
titán

Hát igen.. A box ilyen téren jobban összerakott darab. Ez az igazság sajnos :)

PS5

(#216516) tothjozsi96 válasza markknight (#216514) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Ja!

Néztem ilyen újrapasztázás előtt-után videót YT-on.

Azért elég durva hogy mennyire leesik a zajszint.

(#216517) 30z.Samu válasza tothjozsi96 (#216516) üzenetére


30z.Samu
félisten

Persze, mert gyárilag valami ultra gagyi paszta van rajta (van egyáltalán? Sose szedtem még szét).

Sic Parvis Magna

(#216518) Kendek válasza 30z.Samu (#216517) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A szokásos szürke trutyit használják, de még a felvitele sem sikerül mindig optimálisan. Egy-két év múltán már célszerű lehet újrapasztázni, addigra elég jól ki tud száradni.

<-ƘƘ->

(#216519) 30z.Samu válasza Kendek (#216518) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja, tervben van nyár óta, hogy szétszedem, csak sose jutottam el odáig. Most csinálom a szobát, lassacskán készen van, szerintem utána megcsinálom.

Sic Parvis Magna

(#216520) tboy93


tboy93
nagyúr

Én parázok szétszedni azután, hogy láttam itt pár kolegának a leszakadt táp csatlakozóját :DDD Meg amúgyis garis a gép. Bár kétség kívül fél év alatt is brutál dzsuva került bele, nálunk extrém poros a lakás, heti 2x kell porszívózni :(

[ Szerkesztve ]

(#216521) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

sp8787 - kezd igazán szimpatikussá válni nekem ez a ExHanzo gyerek :DDD
Nem tudom eldönteni igaz vagy fake, de ha kiderül,hogy csak az ō fantáziájának a szüleménye akkor valaki szerzōdtesse le :) engem megvett ezzel a pitch-csel

Life, Uh, Finds A Way

(#216522) Deck válasza tboy93 (#216520) üzenetére


Deck
titán

Sok jó videó van youtubeon ezzel kapcsolatban. Mi is így szedtük szét és raktuk össze :R

PS5

(#216523) Xaels


Xaels
félisten

[link] kis olvasnivaló a Platinumról, ha valakit érdekelné a véleményem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#216524) erahurka


erahurka
félisten

A Gran Turismo Sport is bekerül a PlayStation HITS szériába, az 1.0-ás verzió lesz a lemezen.

Plusz jön a Gran Turismo Sport Spec II kiadás, ami két lemezen érkezik: egyet játék folyamán teszünk a gépbe, egyen meg a frissítések lesznek (1.39-es verzió lesz a dobozban). Bónuszként jár még 2,5 millió kredit és 10 Gr.3-as autó. Az ár jó kérdés, remélem nem lesz pofájuk 20k-ért adni.

[ Szerkesztve ]

(#216525) Deck válasza Xaels (#216523) üzenetére


Deck
titán

Kikerült egy írásod? Nem semmi :D

Amúgy komolyan szólva grat hozzá, koszi a munkádért :R

PS5

(#216526) hitchins válasza Deck (#216515) üzenetére


hitchins
őstag

Az biztos nem hogy az xbox nem suvit a Days Gone kozben ;]

Egyebkent jo kis gep az.

[ Szerkesztve ]

(#216527) Deck válasza hitchins (#216526) üzenetére


Deck
titán

God of War közben sem.. ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#216528) Xaels válasza Deck (#216525) üzenetére


Xaels
félisten

Persze mert ez csak személyes bejegyzésként lett publikálva. A Remnant-os írásom szeptember 12 óta kész van, de mivel címlapra szántam ezért korrektúrázáson kell átesnie meg ki kell rakják, nem megy az olyan gyorsan hisz van még 1 hónapos írás is kint címlapon...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#216529) Deck válasza Xaels (#216528) üzenetére


Deck
titán

Nem semmi.. :(

PS5

(#216530) erahurka válasza Xaels (#216528) üzenetére


erahurka
félisten

Na pont ezért nem írok már semmit Logoutra. Vicc az egész, bőven elévül az írásod ha címlapra szánod, mire átnézik és kiteszik.

Ráadásul volt hogy akartam boltot linkelni akitől kaptam a telefont, nem engedték, aztán másnap valaki másnak mégis lehetett. Hagyjuk már...

(#216531) Bad Pritt válasza erahurka (#216524) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De ha a simát veszed meg, az is felpeccsel netről a legfrissebb verzióra, nem? Miért kell lemezen is kiadni?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#216532) Xaels válasza erahurka (#216530) üzenetére


Xaels
félisten

Ezután én sem fogom erőltetni. Nem magamat fényezem, de már az első verzió is simán publikálható állapotban volt, kicsit kiegészítettem meg finomítottam csak a fogalmazáson még az első héten, de sok munka nem lett volna vele, hogy kikerülhessen. Büszke vagyok arra az írásra, most már azért is megvárom, hogy kikerüljön, de ez az utolsó.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#216533) 30z.Samu válasza Bad Pritt (#216531) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ezen gondolkodtam én is.

Sic Parvis Magna

(#216534) saelin válasza hombre[EU] (#216521) üzenetére


saelin
veterán

Érdekesen hangzik ez a burn és arm mechanika. Kíváncsi vagyok mégis mit akarnak ebből kihozni... Már előre látom az egykarú végigjátszásokat és trialokat! "Elden Ring: Can I beat the game with only one hand?"

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#216535) Kisnyikhaj


Kisnyikhaj
csendes tag

Egy technikai kérdésem lenne the last of usnak ami most jelent meg a Ps pluszban annak most kell lennie magyar feliratnak vagy nem mert hogy nem bírom beállítani nekem nincs ott a magyar nyelv......és egy videóban láttam hogy van hozzá köszönöm 😀

(#216536) 30z.Samu válasza Kisnyikhaj (#216535) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem a videó utólag lett magyarítva, én úgy tudom, hogy nincs benne magyar felirat.

Sic Parvis Magna

(#216537) Xaels válasza Kisnyikhaj (#216535) üzenetére


Xaels
félisten

Az első részhez nincs magyar felirat. Youtube-on az átvezetőket volt aki feliratozta, de az nem hivatalos.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#216538) Woodslave válasza hombre[EU] (#216521) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ajjaj :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#216539) birorichard válasza Xaels (#216523) üzenetére


birorichard
őstag

azt olvastam, hogy "Tudni kell rólam, hogy elég kéjenc a fejem"

(#216540) hombre[EU] válasza saelin (#216534) üzenetére


hombre[EU]
veterán

weapon hand durability :) remélem lehet "jegelni négyzettel",mert ha cserélgetni kell&farmolni az nem éppen smooth megoldás...spekuláció-a-spekulációban :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#216541) tboy93 válasza Kisnyikhaj (#216535) üzenetére


tboy93
nagyúr

Last of Us elso resze nem tartalmaz magyar feliratot, csak a 2. reszben lesz.

(#216542) GZoli7 válasza Kendek (#216518) üzenetére


GZoli7
senior tag

A hétvégén pasztáztam egy 5-6 éves fat-et és a saját egy éves pro-mat
Elötte még nem csináltam ilyet. Így sem volt egy óra.
A régin sem volt nagyon kiszáradva a paszta. Ez ilyen vacak gyárilag. Persze több volt mellette, mint rajta. Most kaptak mx4-et, azóta csend van. Mondjuk meg lettek igazítva a thermal pad-ek is, mert az is össze-vissza volt felhelyezve.
Hatalmas a különbség. És vannak ennél még jobb paszták is.

(#216543) erahurka válasza Xaels (#216532) üzenetére


erahurka
félisten

Nem tudom amúgy visszadobnak-e írásokat vagy ilyesmi, de az alapján hogy mennyi megy ki, nem tűnik úgy hogy el lenhetnének havazva az átnézéssel. Vagy úgy működik, hogy hobbiból csinálják páran, aztán munka mellett nem érnek rá. De volt már, hogy kész, átnézett írást tartottak vissza hetekig. A címlapon meg nem jelent meg semmi új. Aztán egy hónap után kiírtam blogbejegyzésként hogy mi ez már hogy nem megy ki semmi, arra jött a válasz hogy meg lett írva, hogy 2 hétig is eltarthat amíg átnézik, és 10 perc múlva kirakták. És leszedték örökre a Logout blog linket a nevem alól bosszúból. :C

Most is ha megnézed, 5 kész, korrektúrázott írás vár megjelenésre. És 6 napja volt az utolsó címlapos írás...

[ Szerkesztve ]

(#216544) erahurka


erahurka
félisten

Hogy ebben a Sniper Elite 4-ben milyen ostoba az ai :DDD

Ülök a bokorban, füttyentek, odajön egy katona, leszúrom. Közben vagy 6 irányból mutatja, hogy észrevettek, aztán hirtelen rájön a játék, hogy bokorban vagyok, oké, akkor mégsem tűnt fel senkinek hogy 2 méterre épp háromszor megkéseltem az egyik bajtársukat :C

(#216545) bod101


bod101
aktív tag

Sziasztok,
az lenne a kérdésem, hogy azt meg lehet valahol nézni, hogy hány órát játszottam egy adott játékkal?
SSD cserénél mire kell figyelni?
Köszi!

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#216546) Kendek válasza bod101 (#216545) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha az adott játékon belül vagy a mentéseinél nem mutatja, akkor sehol, mivel nincs ilyen rendszerszintű funkció.
Ha kicseréled a beépített vinyót, akkor fontos, hogy előtte készíts mentéseket, illetve, hogy szinkronizáld az összes account trófeáit. Illetve a rendszerszoftver telepítésénél lényeges, hogy a teljes telepítőt használd és ne a frissítést.

<-ƘƘ->

(#216547) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#216548) hombre[EU] válasza oriic (#216547) üzenetére


hombre[EU]
veterán

+ Marvel's Iron Man VR 2020.2.28

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#216549) wierra válasza erahurka (#216544) üzenetére


wierra
senior tag

Ez így van.
Szinte minden segítséget kikapcsoltam, hogy realisztikusabb legyen a feeling.
Az AI-n ez persze nem segít.
Így is a kikötői pálya után dobtam a játékot. Unalmas, repetitív és bugyuta.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#216550) erahurka válasza wierra (#216549) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem mondjuk tetszik hogy nem olyan nehéz, csak az elején komolyabban vettem és nem mertem szemből rászaladni az ellenségre, mert azt hittem azonnal riaszt vagy lelő, de csak bután áll pont annyi ideig, hogy meg tudjam nyomni a háromszöget.

Ha már lopakodás, a Hitman sokkal jobb, érdekesebb, élvezetesebb, azzal együtt, hogy az ottani ai sem a legélesebb kés a fiókban.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.