Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#216851) 30z.Samu válasza Xaels (#216850) üzenetére


30z.Samu
félisten

Sims 4? ;]

Sic Parvis Magna

(#216852) hombre[EU] válasza oriic (#216843) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A marvelosok megveszik az avengerst, a pc-sek elviszik a cp2077&watchdogsot, a ps rekordokat fog döntögetni a ff7r&tlou2-vel...a gamepassba meg betolják a doomot májusban :DDD
esküszöm félrenyomtam :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#216853) Xaels válasza 30z.Samu (#216851) üzenetére


Xaels
félisten

Pont az xD Mondjuk most csorog a W40K: Martyr 2.0-s frissítése a maga 14GB-jával ami lehet megint odaültet elé. Már megvettem az új COD-ot is, szülinapomra meg akkor a Respawn meglephet valami jóval jövő hónapban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#216854) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Elkezdtünk Raymanezni barátnőmmel, még mindig a legjobb koop platformer, amivel valaha játszottam.

Viszont. Az utamba akadt két cím, amik felkeltették az érdeklődésem és kíváncsi lennék, milyen tapasztalatok vannak velük: Hollow Knight és Dead Cells. Nem akarom mindkettőt megvenni, így is alig van időm játszani, viszont most nagyon megjött a kedvem egy kis platformerkedéshez: Hollow Knight mellett szól, hogy gyönyörű és jóval olcsóbb, Dead Cells viszont gameplay-ben erősebb videók alapján. Van valakinek tapasztalata mindkettővel? :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#216855) oriic válasza hombre[EU] (#216852) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

OK, nálam ez a nap kommentje. Köszi szépen.

Live-Die-Respawn

(#216856) saelin válasza Xaels (#216850) üzenetére


saelin
veterán

Én jövőre elkezdek betankolni pénzzel a Ps5-re és a launch-kor már ott leszek vele. Csak előbb közöljenek már több infót a backward compatibility-ről, mert nagyon keveset tudunk róla.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#216857) 30z.Samu válasza saelin (#216856) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jaja, én is azon gondolkodom hogy lassan el kéne kezdeni gyűjtögetni rá. :D De van egy sejtésem, hogy nem Day 1 vásárlás lesz, vagyis nem tervezem, de majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#216858) Mike válasza Wlac (#216846) üzenetére


Mike
veterán

Dehogy! Pont szándékosan írtam általános alanyt, hogy ne vedd magadra

(#216859) Xaels válasza saelin (#216856) üzenetére


Xaels
félisten

Én is a BC részletezésre várok, de ettől még nem fogok a játékokkal várni ha úgy van. A gépre meg úgy is félre fogok tenni valahogy, bár az év első felében lenullázódik minden hitelem és akkor úszni fogok a pénzben :DDD a lányom múltkor úgy jött haza az oviból, hogy rózsaszín PS-t akar, ha úgy lesz lefestem neki a PS4-et.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#216860) szallasi007 válasza malystryx (#216839) üzenetére


szallasi007
őstag

Majd írj róla hogy milyen nekem is nagyon tetszik

(#216861) mttssz válasza Bad Pritt (#216854) üzenetére


mttssz
senior tag

Mindkettovel jatszottam kb 70-80 orat, viszont ezekben a platformerkedes csak nagyon minimalisan van jelen. Mindketto jatek foleg egy metroidvania, ami azt jelenti hogy ahogy kepessegeket szerzel ugy nyilnak meg folyton eddig elerhetetlen teruletek arra, amerre mar amugy is jartal.

A Hollow Knight inkabb egy oldalnezetes soulslike-nak foghato fel, rendes sztorival, "nehez" bossfightokkal, hasonlo halal rendszerrel (ha meghalsz, ottmarad a lelked, es amig nem szerzed vissza addig hatranyban vagy).

A Dead Cells pedig emelle egy roguelike, komolyabb sztori nelkul, random generalt palyakkal, itemekkel, illetve ha meghalsz, elolrol kell kezdened.

Mindketto jatek nagyon jo, a Hollow Knight mellett szol az esztetika es a rendkivul minosegi gameplay, az egesz meg van tervezve kezzel, az animaciok, karakterek szinten "kezzel" festettek, viszont az ujrajatszhatosaga nem annyira jo.

A Dead Cellsben nagyon jo az ujrajatszhatosag, az art style kicsit masabb, nem annyira esztetikus, a harc nehany fegyverrel nagyon jo, nehany fegyverrel eleg silany, viszont ha osszejon egy kor, akkor nagyon elvezetes. Mivel minden kor veletlenszeruen generalt, sosem lesz ket ugyanolyan jatszasod benne. :K

(#216862) Redneck


Redneck
veterán

Üdv!

Egyik barátom kérte hogy kérdezzem meg, melyik szériás PS4 Prot érdemes venni? A hűtés hatékonysága és hangereje miatt kérdezi.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#216863) saelin válasza Xaels (#216859) üzenetére


saelin
veterán

Én annyi játékot vásároltam be, hogy ez a generáció kevés lesz a befejezésükhöz... :U :W :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#216864) Xaels válasza Redneck (#216862) üzenetére


Xaels
félisten

Szvsz. A hatékonyság az ugyanaz, a hangerő más miatt nem. A legújabb kicsit jobban engedi melegedni a gépet, szerintem egyébként mindegy melyiket veszi, gari lejárta után új paszta csodákra képes.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#216865) Redneck válasza Xaels (#216864) üzenetére


Redneck
veterán

Az első szériás PS4-et is rendszeresen pasztázta és takarította, gyanítom ezzel is így tenne. Én tuti azt venném amelyik jobban hűt, de nem nekem lesz. Szerinted melyik széria az ajánlott?

Szerk:
Jól tudom hogy az új nem különbözik hűtésben, csak a hangerőt és a fordulatot tekerték le? Valamint új tápot kapott?

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#216866) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Bekapcsoltam a Ps4 Pro-t és ez fogadott:

Mi történhetett?

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#216867) Kendek válasza Bogyi007 (#216866) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez egy általános hibaüzenet, nem mond semmi konkrétat a hiba okáról. A konzol legutóbbi használata során mit csináltál ami esetleg kiakaszthatta? Illetve mutatkozott bármi jele problémának?

<-ƘƘ->

(#216868) Ronam


Ronam
addikt

PS5 2020 holiday, volt már? :)

(#216869) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#216870) jozs6200ax válasza Redneck (#216865) üzenetére


jozs6200ax
aktív tag

Valamivel másabb a venti ,de jól tudod .

(#216871) jozs6200ax válasza Ronam (#216868) üzenetére


jozs6200ax
aktív tag

Kíváncsian várom a részleteket majd :DDD

(#216872) GEIL


GEIL
addikt

Üdv !

Röviden:
- ps4- en 7.0.....gond nélkül frissült.
- remote play pöpec, hibátlan....ps4- et is bekapcsolja a program.
- 720p 60 fps- sel nincs "késés"...remekül fut.....1080p ben már kicsi " késés" van a gombok lenyomásakor.....ps4 controllerrel is szepen fut minden.....

Bocs a képminőségért,
asszony p9 lite 2017- tel lőttem gyorsan:

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#216873) Ronam válasza GEIL (#216872) üzenetére


Ronam
addikt

Mostantól akkor minden Androidos telón futni fog a Remote Play?

(#216874) Wesder válasza Ronam (#216873) üzenetére


Wesder
félisten

5.0 android felett igen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#216875) tboy93 válasza GEIL (#216872) üzenetére


tboy93
nagyúr

DS4 neked hogy mukodik? En BT-n parositottam a telefonommal es a remote play kiirja, hogy nem tamogatja az eszkozom a ds4-et :F

(#216876) nincsnév007 válasza tboy93 (#216875) üzenetére


nincsnév007
őstag

nekem is. ha rá kapcsolodok egyből le választja a ds4-et

(#216877) Bogyi007 válasza GEIL (#216872) üzenetére


Bogyi007
veterán

Pont ugyanilyen telefonom van, teljesen okésan működik vele a Remote Play?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#216878) gyuromoj válasza Deck (#216814) üzenetére


gyuromoj
veterán

Cikk végén megneveznek pár játékot ami a jelenlegi generációra jön és ott említik a Ghost of Tsushima-t, amiről nem rég nyilatkozta a cég vezetője hogy PS5 devkiten látta és az állát kereste a földön.
Szóval tuti crossgen lesz, de lehet a TLoU2 is ezek után. Esetleg a CP2k77 is bele tartozik majd, sőt a jövő évi játékok egy része is...

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#216879) Ronam válasza GEIL (#216872) üzenetére


Ronam
addikt

Nálam borzasztóan megy, próbáltam minden felbontást, de mindegyikkel akadozik, a hang még szörnyűbb. A PS4 kábelesen van netre kötve (Gigabites DIGI). Esetleg valami ötlet, hogy mitől ilyen fos? S9+-szal próbáltam..

(#216880) felixo válasza GEIL (#216872) üzenetére


felixo
őstag

Sajnos mobilhálózaton nem működik.

Redmi Note 9

(#216881) luigi106 válasza GEIL (#216872) üzenetére


luigi106
tag

Köszi az infót.
De két kérdésem lenne is egyből. Ahhoz hogy a program bekapcsolja, készenléti módban kell lennie?
A másik kérdésem, a prg regisztrálta a kontrollert, de most nem tudom bekapcsolni vele a ps-t. Vajon újra párosítanom kellene kábellel a ps4-hez? :R

[ Szerkesztve ]

(#216882) Dreimus válasza felixo (#216880) üzenetére


Dreimus
senior tag

iOS-en gond nélkül megy mobilneten keresztül is, csak elsőnek ébreszt majd time out-ra dobja a programot, második próbálkozásra beengedi. Így használom iOS13 megjelenése óta :)

luigi106:
#1: Igen, rest módban kell lennie a gépnek.
#2: Igen, minden alkalommal újra kell párosítani a ps-el.

[ Szerkesztve ]

(#216883) BoneDragon


BoneDragon
veterán

A remote play csak alvo allapotban levo ps-nel mukodik, igaz?

(#216884) luigi106 válasza Dreimus (#216882) üzenetére


luigi106
tag

Köszi.

#1 gyanítottam, majd holnap kipróbálom melóhelyről.
#2 ezen is túl vagyok, próba szerencse alapon. És sajna ezt kell csinálni.

(#216885) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Remote play

Használnám a második kijelző funkciot, de nálam a telefon nem ad képet.
Párosítottam a ps4-telefon duot, megjelenik a ps4 beállításai közt a telefon és fordítva, a távvezérlés működik is.
Ugyanazon a hálón van a 2 eszköz, de képet nem látok.

Azt írja a telefon a 2 képernyőre:
Ez a képernyő nincs használatban és ennyi.
[link]

Ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#216886) james001


james001
veterán

Wow

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#216887) Carlos Padre válasza .LnB (#216826) üzenetére


Carlos Padre
veterán

KB a forzaban vettem észre, hogy van benne. Amúgy sem rezgőmotorokat rebesgetnek, hanem programozható lesz az ellenállásuk. Meglátjuk mire lesz jó.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#216888) Carlos Padre válasza bbdzyx (#216840) üzenetére


Carlos Padre
veterán

KB a Days Gone mutatta meg hogy kéne ezt csinálni. A RDR2 meg a legnyomorultabb megoldást mutatja be.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#216889) hjtz4t3wrseg válasza oriic (#216869) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Akár jó is lehetne,de nekem nagyon "műanyag" !

(#216890) ivcsi86 válasza GEIL (#216872) üzenetére


ivcsi86
tag

Remote Play:
Rest módos bekapcsolás nekem kicsit lassú, de működik.
Mondjuk ezzel sokat nem ér az ember, m nem fogom minden nap túráztatni Rest módban, hogy kedvem támad vmikor akkor bekapcsolhassam.
Úgy lenne az igazi ha a kikapcsolt állapotból ébresztené fel.

A DS4 problémásoknak: én úgy tudom, hogy csak Android 10-től támogatott.

(#216891) Carlos Padre válasza ivcsi86 (#216890) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A Sixaxis app nem segít?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#216892) Wlac válasza ivcsi86 (#216890) üzenetére


Wlac
Ármester

Nekem nem ébreszti fel Rest módból a gépet. "Cannot connect to the PS4. (88001042)" üzenetet kapok kb. 2 perc töltés után. Valamit be kellene állítani a PS4-en?

Szerk:

Megvan a hiba, nem volt bekapcsolva a távoli ébresztés. Így szuperül megy.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#216893) saelin


saelin
veterán

Nekem engedi hogy Bluetooth-on csatlakozássam a kontit, működik is, de a remote play azt mondja a telefonom nem támogatja a Ds4-et..... :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#216894) saelin


saelin
veterán

Ha meg a ps4-hez párosítva akarom használni a kontrollert ott csak a másodlagos fiókomon hajlandó menni. Az elsődlegesről egyből ledob ahogy megpróbálok bejelentkezni. Jelenleg ez egy bugos xar.

És sikeresen kifagyasztottam a konzolt is vele... Áh. :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#216895) ivcsi86 válasza Carlos Padre (#216891) üzenetére


ivcsi86
tag

Amugy lehet, de nem probálom ki, mert igy hogy csak Rest-ből ébreszti nekem nagy haszna nem lesz. Restben is megy a gép, azt meg nem fogom mindig csak ezért túráztatni

(#216897) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

MLB The Show 19

Egy utolsó poszt a játékról. Látom nem sokan próbálták végül ki. Tudom, hogy szubkultúra itthon a baseball. De én tényleg azt hittem, hogy most, ha már ingyenes, akkor többen adtok neki esélyt.

Tegnap kezdtem egy új Road to the Show karriert, ahogy írtam reggel. Nekem határozottan bejön ez a Pure Power játékos típus. Jobban is élvezem a játékot így. A játék előtt is ragadtam megint vagy éjfélig.
Van egy dolog ami kicsit fura nekem. Ezt a The Show-t már évek óta fejleszti a stúdió SIE San Diego Studio. Egész pontosan 2006-ban jelent meg tőlük az első. Ráadásul ez egy Sony ex cím. És ennek ellenére, a karakterek közt nincs fizikai interakció. Simán átsétálsz a játékostársadon. Tag ugye van az ellenfél részéről, de az inkább csak scriptelt animáció. Fura az egész, mint ha nem lenne a játékosoknak sokszor fizikája. És tegnap volt egy olyan bug, mint ha megpattant volna valami láthatatlan tárgyban a labda mikor dobta a pitcher. Elpattan a francba. Csap pislogtam, de fault hit lett nekem végül. :)

Megtaláltam tegnap, hogy lehet kártyákat nyitogatni. Egyetlen sportjátékban sem foglalkoztam még ezekkel a dolgokkal. És most is csak véletlenül találtam rá a menüpontra. Nyitottam valami gyémánt játékost. Még külön bevonuló animációja is volt a csomag kinyitásakor. De valahogy kellene szereznem kártya packokat, mert spéci felszereléseket is onnan lehet szerezni. Azok meg érdekelnének. Van már Adidas cipőm, kesztyűm..
Van community store is, de ahhoz meg játékpénzt kell szerezni.

Az mondjuk nekem fura, hogy a szerződésekért nekem kell fizetnem. Van ami minden ütésért ad 20k játékpénzt. De fizetni kell a szerződés megkötéséhez. Fedezgetem fel szép lassan a játékot. :)

Na a későbbiekben nem traktálok senkit ezzel (a játékkal). A Death Stranding megjelenéséig én tuti elleszek vele. Addig megpróbálok eljutni addig, hogy a játékosom már a Cleveland Indians-ben játszhasson. De nem tudom sikerülni fog e.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#216898) psycroptic válasza .LnB (#216897) üzenetére


psycroptic
őstag

Van benne tutorial jellegü opció, ami egy idiótät(engem) is megtanít a szabälyaira?

PSNID: Tomy83PS

(#216899) .LnB válasza psycroptic (#216898) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs. Miért lenne? Egyik sportjátékban sincs.
Most keresgéltem és itt egy jópofa gyorstalpaló: [link]

Egyébként bár ez egyéni affinitás kérdése, de simán megtanulható a szabályzat játszva (ebből a játékból). Én az Amerikai foci szabályait is Madden-ből tanultam meg(, aztán lett itthon tv közvetítés). És szerintem a baseball szabályai közel sem olyan nehezek mint az NFL-é. Csak más. Szokatlanok, főleg európai szemmel. Mert felénk a csapatsportok abból állnak, hogy egy bizonyos játékidőn belül, két csapat (kapkodva) küzd egymás ellen. Ehhez képest a baseball lassú, nyugodt felépítése teljesen szokatlan. A baseball-hoz le kell lassítani kicsit fejben.
Én is csak pár éve kezdtem el komolyabban nézni, egyik playoff-ot. És nekem is volt egy nagy áttörés mikor leesett, hogy ja?!.. ennyi az egész?! Persze ez nem jelentette a teljes szabályzat ismeretét. De már nézni sokkal élvezetesebb volt. És még mindig tanulok. Sok mindent én se tudok, de ez már nem a szabályzattal van kapcsolatban. Inkább a rövidítések, kifejezések, spéci szituációk.

szerk.:

Magyar nyelvű baseball szabály magyarázat.

Ha jól hallom ez Kun "Maka" Zsolt. Szóval nem lesz benne hiba. (rémlik is, hogy van neki valami YT csatornája, hát akkor ez az.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#216900) birorichard válasza .LnB (#216899) üzenetére


birorichard
őstag

koszi, ez tok jo.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.