Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#216101) penge111


penge111
addikt

Valaki járt már controller hiba ürügyén a hivatalos márkaszerviznél? (Hireltech) Mennyi idő alatt cserélnek kb egy joyt? Van rá esély, hogy azonnal kapok egy újat, mint a KV vagy KSZ boltok esetén? Garancia van még rá bőven 2 év Alzás.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#216102) koncsik válasza penge111 (#216101) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nekem az alza másnap cserélte (külön vásárolt GOW limited), lehet jobb, ha náluk probálod először.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#216103) penge111 válasza koncsik (#216102) üzenetére


penge111
addikt

Beküldted vagy bementél a budapesti üzletükbe?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#216104) Peace válasza penge111 (#216101) üzenetére


Peace
nagyúr

Én Aqua-ba vittem vissza joy hibával. Laza 1 hónap volt, de kaptam egy újat és újraindult a gari.

(#216105) tboy93 válasza Peace (#216104) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ehhez képest a KSZ-nél nagyon korrektek. Azonnal cserélték a hibás kontrollert.

(#216106) crue válasza kriszpontaz (#216098) üzenetére


crue
őstag

A Magyarországról elérhető store-ból törölték a konzolos verziókat, csak pc-re lehet venni onnan játékot egy ideje.

(#216107) tboy93


tboy93
nagyúr

Jön a Civilization 6 PS4-re <3

(#216108) #10186752 válasza Peace (#216094) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nagyon alacsonyan van egy embernek a kudarctűrése, ha 3-4 halál után kilép egy játékból.

Azért ennél bármilyen casual játékosnak illik kitartóbbnak lennie...

Aki a Senua harcrendszerét bonyolultnak, vagy nehéznek találja, hááááátttt...az akassza szögre a kontrollert. :)

Mindazonáltal, nekem se tetszett a harcrendszere.

(#216109) 30z.Samu válasza #10186752 (#216108) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jó, de Te a Sekiro-ban is lazán lenyomtad a főgenyót, aztán csak annyit mondtál utána, hogy most már bekapcsolod a TV-t hogy lásd mi a story vége. :DDD

Sic Parvis Magna

(#216110) S e t h válasza 30z.Samu (#216109) üzenetére


S e t h
nagyúr

Oké, de az nem farkas volt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#216111) koncsik válasza penge111 (#216103) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Bevittem a Róbert Károly körútra.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#216112) nemorino válasza penge111 (#216101) üzenetére


nemorino
tag

Én most intézek cserét. A júniusban KSZ-nél vett kontroller jobb karja bármilyen irányú kis mozgásra durván felrántotta a kamerát, folyamatos ellentartással lehetett csak korrigálni, illetve 360 fokos körbetekerés után pár percre normálisan működött, utána jött újra a rántás.
Szeptember 3-án írtam a Hireltechnek, másnap válaszoltak, harmadnap egy futár elvitte a kontrollert (vidéki vagyok, nem tudtam bevinni). Két hét után kaptam egy csereutalványt, azt kell a vásárlás helyszínén leadni. Felhívtam a KSZ-t, azt mondták küldjem el az utalványt és az eredeti számlát, azóta eltelt másfél hét és még semmi, ma hívtam őket, holnapra utánanéznek. Egy hónapos ügyintézésre nyugodtan készülhetsz.

[ Szerkesztve ]

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#216113) ProEvoFan válasza penge111 (#216099) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen, én voltam. :) Jó kis játék volt, a második része is érdekel, amiben már lesz co-op.2-3K körül meg is veszem majd.

(#216114) Wesder válasza Moby (#216064) üzenetére


Wesder
félisten

Ha a NT-n múlik akkor lesz màsodik rész. A Bleeding Edge is sajàt kreàlmány.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#216115) Wesder válasza penge111 (#216083) üzenetére


Wesder
félisten

Azt tudtad hogy ezt a jàtékot àllítòlag fele csapattal csinàltàk, kisérlet jelleggel?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#216116) psycroptic válasza tboy93 (#216107) üzenetére


psycroptic
őstag

:Y végre valami stratégiai játék!:C

PSNID: Tomy83PS

(#216117) oriic válasza tboy93 (#216107) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hjaja State of Play-en jelentették be, csak kicsit sötétben maradt a Last of Us 2 dátum mellett. :)

Live-Die-Respawn

(#216118) saelin válasza penge111 (#213220) üzenetére


saelin
veterán

Még csak most olvasom... :DDD Ja, de a bdo melett újra belekezdek a Final Fantasy XIV-be is, de most a teljes játékot mindenestül szereztem be... Csak akadt egy kis technikai gondom.

Egy kis update ezzel kapcsolatban:
A ps supportos nem látja hogy rendelkeznék az alapjátékkal és szerinte azért van a fenti problémám. Na, de tegnap én már le is töltöttem és játszottam is az alappal, csak a Shadowbringers content-jéhez nem férek hozzá. Küldtem nekik egy részletes infót, tranzakciós azonosítóval, vásárlás időpontjával és összegével. A poén az, hogy valami nagy gebasz lehet, mert library-ből le tudom szedni a játékot (az alapot), de a store-ban nem engedi letölteni, sem megvenni (az alapot), mert arra hivatkozik, hogy birtokolom már a Realm Reborn Starter Edition-t... Tiszta kusza az egész. Ettől Brigitta lemegy terpeszbe a héten. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#216119) Tyler Durden válasza tboy93 (#216107) üzenetére

El se hiszem, nálam ez tutti vétel lesz. :Y Remélem az AI is értelmesre lesz megcsinálva, hogy kihívást jelentsen.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#216120) Bad Pritt válasza tboy93 (#216107) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én azt nem értem, miért nem lesz egy bundle Civ6 + Rise&Fall, Gathering Storm olcsóbban, mint külön. Az alapjátékot 17-re árazták be, a két kieget együtt 12-re digitálisan, lemezen még nem látom, hogy megjelenne a kieg.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#216121) oriic válasza psycroptic (#216116) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Btw, október 11-én jön a Frostpunk is, ha már stratégiai játék.

Live-Die-Respawn

(#216122) psycroptic válasza oriic (#216121) üzenetére


psycroptic
őstag

Így mär abszolút nem fogom hiänyolni a pc-t, lassan minden is lesz PS-re. Jó döntés volt ezt vennem gépfelújítäs helyett.

PSNID: Tomy83PS

(#216123) KaitouP válasza penge111 (#216101) üzenetére


KaitouP
veterán

Igen. Garanciás, alig több mint féléves kontrolleremet küldtem be bal analóg kar drift, és szintén bal, nem rezgő rezgőmotor hibával.

Augusztus 29.-én vettem fel velük először a kapcsolatot, a kontrollerem végül szeptember 19.-én lett meg.

Először e-mail-ben érdeklődtem a garanciáztatás pontos menetéről. A hölgy még aznap azt válaszolta, hogy ha garanciás a termék, akkor küld érte futárt.
Nyomban válaszoltam erre, meg adtam a címemet, hogy hova kérem a futárt.
Vártam, hogy erre akkor másnap választ, vagy futárt kapják, de szeptember 2.-ig kussoltak. Ekkor már küldtem egy újabb levelet a hölgynek, hogy akkor mi is van, mert se futár, se válaszlevél.
Szeptember 4.-én volt hajlandó válaszolni, hogy Budapest területén nem tud futárt küldeni, küldjem be én a terméket.
Csodás. Postán feladtam 1600 Ft-ért, de ekkor már nem érdekelt, csak csinálják meg. Azt hiszem, ez egy csütörtöki nap volt.
Következő vicces dolog, hogy ahova elküldtem a terméket, kiderült, hogy már rég elköltöztek onnan. Természetesen erről a hivatalos weboldalukon semmilyen tájékoztatás nincsen, továbbra is az Orczy úti címüket jelölik meg, holott elköltöztek a Mihálkovics u. 18-ba.
A posta szerencsére résen volt, az első sikertelen kézbesítés után kideritették, hogy hol az aktuális címük, és a következő hét elején odavitték.

A következő hét elkezdődött, majd el is telt fejlemény nélkül. Minimum lett volna, hogy értesítenek a hiba mivoltáról, és a várható elkészülés időpontjáról.

Az ezt követő hét elején már meglehetősen ideges voltam a kommunikáció hiánya miatt, amiatt meg még inkább, hogy hiába hívtam őket két telefonszámukon is kétszer, munkaidőben, egyszer se vették fel. Erre rá pár napra jött a mail hogy lehet jönni a kontrollerért, merthogy tudják hogy én postán küldtem, de nekik a postázást nem fizeti a Sony, így nekem kell bementem érte.
Fasza, XXI. kerületből akkor BKV -al be.

Odaérve egy idősebb faszi fogadott, mondtam neki miért jöttem, hátramegy, megnézi, azt mondja, nincs semmilyen kontroller.
Finoman sugalltam neki hogy menjen a francba, a kolléganőjétől kaptam a mailt, hogy lehet jönni a kontrollerért. Mutatom is neki az üzenetet, mert nem akarta elhinni, aztán erre rá felhívta a hölgyet, és aztán kiderült, hogy a csaj az asztalán hagyta a kontrolleremet.

Nagynehezen megtaláltam a faszi, de mielőtt odaadta volna, valami dokumentumot kért tőlem, addig nem adja oda. Mondtam, hogy az Alzás garancialevél/számlával együtt küldtem be az eszközt, szóval keresse meg. Ez is meglett nagynehezen, majd ekkor már lekezelő módon beszólva az aláírásomra ("Ez magának aláírás?") végre elhozhattam a kontrolleremet.

Egyetlen pozitívum, hogy a kontroller azóta (lekopogom) működik. De soha többet nem viszem ezekhez semmimet, az is biztos.

NEM ajánlom őket.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#216124) tboy93 válasza Bad Pritt (#216120) üzenetére


tboy93
nagyúr

Majd lesz az később, szerintem :)

(#216125) Moby válasza Wesder (#216114) üzenetére


Moby
addikt

Azon múlik, akinél a jogok vannak(az nemtudom ki, gondolom az MS). Én nem írtam, hogy a BE milyen kreálmány, csak azt, hogy szar, és hogy nem Senua2 :)

/nem is értem ez miért fontos. Mármint oké, saját kreálmány, ezt a szart a NT hozta, az MS meg hagyta/támogatta. Nagyon ez nem ment fel senkit :D

(#216126) 30z.Samu válasza psycroptic (#216122) üzenetére


30z.Samu
félisten

Meg lassan lesz natív bill+egér támogatás is. Vagyis maga a rendszer most is támogatja, csak a fejlesztők nem foglalkoznak vele. Én bízom benne, hogy a CoD után egyre több játékkal lehet majd egérrel is játszani és akkor valószínűleg tényleg mindent konzolon játszanék.

Sic Parvis Magna

(#216127) Wesder válasza Moby (#216125) üzenetére


Wesder
félisten

Senua sikeréből én bízom egy 2. részben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#216128) penge111 válasza KaitouP (#216123) üzenetére


penge111
addikt

Fasza, nincs másik joyom, de így lehet kell mégis majd szereznem. Lehet akkor az Alzához viszem majd be. Nem is tudtam, hogy te is csepeli vagy :U

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#216129) Moby válasza KaitouP (#216123) üzenetére


Moby
addikt

Ez az elköltözés nem tudom honnan jött, a szerviz mindig is a Mihálkovicsban(először vagy 5 éve voltam náluk) volt. Nekem kétszer cseréltek kontit, egyszer komplett gépet. A gépet azonnal cserélték, a kontrollerekre 1 hetet várnom kellett.
Amúgy mindegy hova viszed be, a végén ide kerül.

[ Szerkesztve ]

(#216130) VTom válasza hjtz4t3wrseg (#216078) üzenetére


VTom
veterán

Nem adja vissza a hangrendszer sem azon a szinten, a füles tényleg erősen ajánlott ehhez.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#216131) ProEvoFan válasza ldave (#216072) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszi a leírást.
Teljes árban van a játék.A vicc az, hogy még sosem volt akcióban...
Kívánságlistámon van, csak legyen olcsóbb.

(#216132) .LnB válasza penge111 (#216063) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pedig mondtuk egy párszor, hogy milyen jó.
Én 2017 év végén: [link]

Bár mostanra módosítanám a Persona5-re, de akkor ez volt a legjobb amivel játszottam. És 2017 egy igen jó év volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#216133) erahurka válasza Wesder (#216127) üzenetére


erahurka
félisten

Remélem nem folytatják. Inkább újrajátszom 50x az elsőt, de minden alkalommal jó Seuna játékot akarok nem egy elbaltázott második részt.

(#216134) S e t h


S e t h
nagyúr

Az Ubi elérte az EA szintjét.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#216135) erahurka válasza S e t h (#216134) üzenetére


erahurka
félisten

20,000 forintos játékokba ugyan ne kelljen már még ennyit beleölni a fegyverekre meg ilyen hülyeségekre. Vicc ami megy.

(#216136) Xaels válasza erahurka (#216135) üzenetére


Xaels
félisten

GAAS...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#216137) Moby válasza erahurka (#216133) üzenetére


Moby
addikt

>Remélem nem folytatják.

Neked mindig annyi jelenik meg, amennyit megveszel. Nem jöttél még rá? Miért szeretnéd, hogy ezt ők intézzék helyetted?

(#216138) Wesder válasza erahurka (#216133) üzenetére


Wesder
félisten

Nyílvàn csak sz@r lehet majd, ha egyszer folytatjàk...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#216139) Imilenni válasza erahurka (#216135) üzenetére


Imilenni
addikt

Az emberek mégis megveszik :(

Press "F" to pay respects.

(#216140) #20411392 válasza S e t h (#216134) üzenetére


#20411392
törölt tag

...de ezek nem csak skinek? Tehát semmit nem adnak hozzá a játékhoz.
Inkább skinekből próbáljanak extra bevételt szedni, mintsem kivágjanak küldetéseket és az kerüljön extra pénzbe mondjuk.

(#216141) 30z.Samu válasza #20411392 (#216140) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ne adj nekik ötleteket. :D

Sic Parvis Magna

(#216142) pulffy


pulffy
őstag

Bakker skacok már két órája nincs villany, milyen rossz így ha a "jól megérdemelt gamelés a meló után" elmarad... :O

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#216143) 30z.Samu válasza pulffy (#216142) üzenetére


30z.Samu
félisten

Bakker... :(

Sic Parvis Magna

(#216144) ldave válasza ProEvoFan (#216131) üzenetére


ldave
félisten

Ja, nekem is megjelenése óta rajta volt a listán, de sosem akciózták le. Az idei nyári váráson vettem meg a küldött kupon kóddal, legalább annyival olcsóbb volt.

A Slime draws near! Command?

(#216145) belan


belan
addikt

Emagba ps4 slim 1t, FIFA 20 ,80 ezer pro 119 FIFA 20 . :Y

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#216146) Wesder válasza belan (#216145) üzenetére


Wesder
félisten

Hogy ennek a FIFA-nak milyen értékcsökkentő hatàsa van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#216147) belan válasza Wesder (#216146) üzenetére


belan
addikt

Jaja, de szerintem nagyon jó áron van a gép most . Ha a játékot eladod 70 ezerbe van egy új 1t slimed .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#216148) Woodslave válasza belan (#216145) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na az egy jó black fridayes 60ks gépár. Sőt én az 500gb-osat vettem ennyiért

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#216149) Joker1977


Joker1977
csendes tag

Én most vettem ugyanezt 2 kontrollerrel 100-ért,az is rendben volt.Azért drukkolok,hogy Black Friday-kor ne legyen ugyanez 50 ezer,de igazából mindegy,most vettem meg,mindegy a többi akció.

(#216150) Joker1977


Joker1977
csendes tag

Most már "csak" pár klasszikus ps4 exkluzív játékot kell beszereznem,plusz a kisfiamnak valami legósat,meg a Pes 2020-at😃Pókember,God of War,LoU,Detroit,apránként beszerezve.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.