Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#216251) nitro16


nitro16
senior tag

Hali

Szerintetek érdemes berúházni most ps4 pro-ra így, hogy elvileg jövőre jön az 5?

(#216252) Xaels válasza nitro16 (#216251) üzenetére


Xaels
félisten

Nem, és az 5-re se ruházz be mert rá 2 évre jön a Pro amit meg majd az Elit követ.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#216253) 30z.Samu válasza markknight (#216249) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem nincs meg a játék, de most gondolkodóba estem. :D A kivégzéshez még menő lett volna egy "Hastala Vista Baby!" :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#216254) Deck válasza Xaels (#216252) üzenetére


Deck
titán

Aztán meg a 6.. Felesleges venni addig bármit is. Az lesz az igazi.

PS5

(#216255) Xaels válasza Deck (#216254) üzenetére


Xaels
félisten

Dehogy is. Majd a 10 mert az római számmal X és az X névtől plusz 10fps ne hülyéskedj már :P

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#216256) james001


james001
veterán

:P

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#216257) Imilenni


Imilenni
addikt

Nem volt írva, mégis jár a Left Behind a Last of Us mellé? :Y

Press "F" to pay respects.

(#216258) VTom válasza nitro16 (#216251) üzenetére


VTom
veterán

Ha szeretnél játszani, akkor vegyél bátran.
Jövőre el is adhatod akár, és vehetsz PS5-öt, mint ahogy azt sokan tervezzük.
A PS4-es játékok is futni fognak rajta, szóval veszíteni valód nincs.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#216259) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Kaptam egy 30%-os VR játékokra költhető utalványkódot, de a Beat Saber játékra nem tudom beváltani. PC-n próbáltam meg a váráslást böngészőből belépve. Lehet, hogy csak a PS4-ről megy a vásárlás?

(#216260) crue válasza Imilenni (#216257) üzenetére


crue
őstag

Nem volt írva, mert eleve benne van.

(#216261) Imilenni válasza crue (#216260) üzenetére


Imilenni
addikt

Szóval ha lemezen megveszem, az is tartalmazni fogja?

Press "F" to pay respects.

(#216262) RangerFox válasza Imilenni (#216261) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen.

(#216263) S e t h


S e t h
nagyúr

Úgy gondoltam a Wildlands után adok egy esélyt a Breakpointnak. Van vkinek tapasztalata a konzolvilággal, hogy ők szállíttatnak-e ki a megjelenés napján?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#216264) Frod válasza .LnB (#216201) üzenetére


Frod
addikt

A leírásod alapján a BF1 kiköpött ugyanez volt :D
Bár azt még pc-n toltam, és ott hatványozottan igaz volt az, hogy egy 64-es multi meccsen a fele nép sniper volt. Voltak pályák amiket emiatt nem is lehetett élvezni.

Do you see the white shadow?

(#216265) RangerFox válasza S e t h (#216263) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, még aznap megkapod.

(#216266) ViktorHUN79


ViktorHUN79
aktív tag

Ingyenes lett a destiny 2, a leírásba azt írja hogy a multihoz szükséges ps+! (Paid PlayStation Plus subscription required for online multiplayer)
Namost, nem úgyvan, hogy a free játékoknál nem kell a multihoz a ps+?

(#216267) Wesder válasza ViktorHUN79 (#216266) üzenetére


Wesder
félisten

Ez ingyenes lett, nem igyenes volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#216268) S e t h válasza RangerFox (#216265) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#216269) ViktorHUN79 válasza Wesder (#216267) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Tény, azis, hogy az ingyenes játékoknál nem kell ps+, természetesen amíg nem volt free to play kell,az ok! Mivel most már free to play,nem kéne. Amúgymeg a sony úgyis úgy csinálja ahogy gondolja.Csak arra lettem volna kiváncsi, hogy csak ott maradt a felirat vagy ténykeg kell a ps+? Mivel egyenlőre nemtudom magam kipróbálni.

(#216270) Carlos Padre válasza Xaels (#216252) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ne bizonytalanítsd el :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#216271) Carlos Padre válasza .LnB (#216201) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Erre én már régen kifejlesztettem egy saját játékmódot, a kempersznájper vadászatot. :D Nagyon élvezetes, amint észreveszem, hogy megjelennek attól fogva csak rájuk vadászok, lehetőleg ásóval. Tízből nyolcszor a játék felénél kilépnek :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#216272) Steve1207 válasza ViktorHUN79 (#216266) üzenetére


Steve1207
veterán

Ez most mennyit telepít cakpak? Csak steam-en néztem meg kíváncsiságból, kapásból 83 GB kell nek. PS-en 30-at ír a hivatalos oldalon, de leszed még mellé ugyanannyit a PS verzió is, nem?

.

(#216273) Xaels válasza ViktorHUN79 (#216269) üzenetére


Xaels
félisten

Csak az alapjáték lett F2P, a DLC-k nem azok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#216274) oriic válasza Xaels (#216273) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ALapjáték plusz első két DLC.

Live-Die-Respawn

(#216275) _drk válasza Carlos Padre (#216271) üzenetére


_drk
őstag

EA accesben benne van a teljes BF V?

(#216276) stilo18 válasza _drk (#216275) üzenetére


stilo18
addikt

Igen :K

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#216277) Xaels válasza oriic (#216274) üzenetére


Xaels
félisten

Igaz, bár az a 2 DLC szinte említésre sem méltó.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#216278) adakiller


adakiller
senior tag

van arra lehetőség, hogy a ps4 külső hdd-jét alkalmanként PC-n is tudjam használni adathurcolásra? próbáltam fat32-re és exfat-ra is formázni, de a ps4 mindenképp formázni akarja a bővített használat esetén, viszont ha ezt megcsinálom akkor meg a PC nem látja a partíciót. Hiába rendelek hozzá meghajtójelet formázás nélkül nem látja.
néha nagyobb mennyiségű adatot kellene vinnem, és erre tökéletes lenne a ps4 külső hdd-je, de egyelőre nem találom a megoldást.

ps4: legújabb rendszerrel, nincs chippelve
win10 pro: 1903

[ Szerkesztve ]

(#216279) felixo válasza Imilenni (#216257) üzenetére


felixo
őstag

Ez a Left Behind egy DLC ?

Redmi Note 9

(#216280) Mr Bond 007 válasza felixo (#216279) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

igen

(#216282) .LnB válasza Deck (#216203) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A COD BO4-et nyomtam legutóbb. És azzl abszolút nem volt ennyi bajom mint ezzel a BFV-tel. COD-ban meg van a lehetőség, hogy ha jó vagy, akkor lehozod a kört egyedül. Az sokkal skill központúbb játék mint a BF. (Na meg ennél a grafikánal az, hogy picit színtévesztő vagyok, az itt nem csak picit számít. :D)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#216283) .LnB válasza hombre[EU] (#216211) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Baromira nem kapott el engem a BR láz. Én megmaradok a CS:GO, R6:S, és Quake Champions mellett. Mármint, mint néző. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#216284) .LnB válasza Xaels (#216207) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A randomitáson, és a tehetetlenségen mit sem segít, hogy squadba játszol haverokkal. Max együtt sírtok, és röhögtök. Mondom mindezt úgy, hogy a BC2 óta mindegyikkel játszottam ismerősökkel.
A BC2 és a BF3 nem tűnt nekem ennyire kaotikusnak mint az utóbbi részek. Hozza azt hangulatban, amit a Ryan közlemény elején látunk, hogy az egyszeri katona hullik mint a légy. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#216285) penge111


penge111
addikt

Azt a k.rva, megnyugtattam magam, hogy nem is játszok sokat. Ezen az első helyezettnek 2233 platinája van :Y . Gondolom, nem egyedül ő hozta össze, meg rengeteg pár órás játék van benne, de akkor is elképesztő...

ui: Ezek, ezért pénzt kapnak? Nagyon sok olyan cím van a listáján,amit ha fizetnének érte akkor se platináznám.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#216286) Kendek válasza adakiller (#216278) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nincs rá lehetőség ha a PS4-en bővített tárolóként szeretnéd használni.

<-ƘƘ->

(#216287) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aktiváltam a Destiny 2 cross save-et. Még töltődik PS-en a játék, de örülni fogok ha működik, akkor nem kell elölről kezdenem az egészet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#216288) Rigormortiis válasza .LnB (#216284) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Szerintem semmi baj nincs a játékkal, max neked nem megy. Ezt nem lehet egyedül lehozni, tény, de sokszor még egy jó squaddal is nehéz. Vannak kevesebb emberrel operáló játékmódok, próbálkozz azokkal.

Szerintem a BF még mindig a legjobb kompetitív fps.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#216289) erahurka


erahurka
félisten

Vannak esetleg tippeitek a Sniper Elite 4-hez? Elég frusztráló, mikor egy szűk részen kéne átmennem, de 3-4 ellenfél álldogál úgy, hogy legalább egy-egy mindig nézi egymást, szóval esélytelen megölni őket csendben. Ha meg dobok egy érmét, a fél világ meghallja és mindenki nekiáll kutatni.

(#216290) adakiller válasza Kendek (#216286) üzenetére


adakiller
senior tag

köszi szépen a választ! :R

(#216291) marilllyo válasza erahurka (#216289) üzenetére


marilllyo
veterán

Youtube... Keress authentic végigjátszást arra a pályára. Néhányan k*rva leleményesek tudnak lenni.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#216292) wierra válasza erahurka (#216289) üzenetére


wierra
senior tag

Nincs rálátás távolról?
Nem tudsz "két legyet ütn"i egy lőszerrel?

Engem - mikor már a pálya vége felé megritkítottam az ellent - ritkán zavar, ha van egy kis felfordulás...teszem azt elfogyott a suppressor-os lőszer és nincs lehetőség elmaszkolni a lövés zaját. Elszaladok jó messzire és megvárom, amíg megunják a keresgélést.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#216293) erahurka válasza wierra (#216292) üzenetére


erahurka
félisten

Én ezt csinálom az eleje óta, hogy ha hepaj van, elbújok, vagy lelövök mindenkit a gépfegyverrel :D Kicsit könnyen vesznek észre szerintem, aztán meg mint a hülyék, állnak és tanakodnak.

Suppressed lőszerem csak a pisztolyba van pálya elején, az meg messziről nem jó. Ha meg a csipás puskát használom, meghallanak.

[ Szerkesztve ]

(#216294) Big_Boss


Big_Boss
aktív tag

Mától új akciók:
[link]

(#216295) marilllyo


marilllyo
veterán

Nagyon gondolkozom az Ace Combat 7-en. :/ Próbálta innen valaki?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#216296) .LnB válasza Rigormortiis (#216288) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze, hogy nekem van vele bajom. Ezt is írtam (igaaz, hogy tegnap).

Viszont! A BF soha életében nem volt a legjobb kompetitív fps. Soha. Nem véletlen nem kapta fel sose az esport scene. Sehol egy értelmes verseny se semmi. A BF tipikusan egy casual multiplayer lövölde. Jól példázza ezt az is, hogy még a fejlesztők se tudják, hogy mit kezdjenek vele, hogy kompetitív játék lehessen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#216297) penge111 válasza Big_Boss (#216294) üzenetére


penge111
addikt

Köszi! Itt az ideje a Witcher III Goty-t behúznom, ez az egyetlen játék amit megbántam, hogy eladtam. Digitálisan így mindig velem marad, ha időm engedné évente kipörgetném ;)

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#216298) markknight válasza Big_Boss (#216294) üzenetére


markknight
veterán

Ez nagyon gyenge eresztés.

(#216299) Carlos Padre válasza .LnB (#216296) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mégis hogy tudna esport lenni 50 fős csapatokkal és legalább 45 perces körökkel?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#216300) Carlos Padre válasza penge111 (#216297) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hátha más lesz a vége? ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.