Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#210604) Moby válasza Moby (#210111) üzenetére


Moby
addikt

Ha már ígértem: ma kijött az NMS-hoz a Beyond bővítmény. Benne a PSVR támogatással.
Olyan sokat bántották ezt a játékot. Én is. Pedig tiszteletre méltó, amivé mostanra lett. Én nem hittem, hogy ezt meg lehet csinálni VR-ben az alapján, ahogy eddig futott. De megcsinálták. És nem csak összetaknyolták, hanem megcsinálták rendesen, szívvel-lélekkel, odafigyelve. A felbontás olyan szokásos-VR-os, meg a terrain olyan, hogy a talpam alatt nő a fű (ne legyenek irreális elvárásaink), de az immerzió így is szinte tökéletes. A HUD és a multi tool kivitelezése zseniális. Mindenre figyeltek, minden látható és olvasható legyen rendesen. Rohadtjó az egész. És amikor beültem a BC1-be, és felrepültem a csillagok közé...ott végem.
Naszóval azthiszem ez az első olyan PSVR cím, amibe tényleg százórát bele lehet pakolni. Tartalom van benne ezt tudjuk. Nem össze van gányolva, mint a Skyrim VR, hanem becsülettel van megcsinálva. A téma iránt fogékony, pláne VR-al is rendelkezőknek is jó szívvel ajánlott. Ráadásul mindezt épp most gombokért.
GG Hello Games.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.