Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) Def26 válasza frango13 (#2500) üzenetére


Def26
félisten

Nem lehet, hogy a géped nem bírta normálisan lejátszani? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2502) Mister_X válasza Def26 (#2501) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tudhatnád, hogy itt minden második fórumozó agyba integrált FRAPS-szel rendelkezik :P

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2503) frango13 válasza Def26 (#2501) üzenetére


frango13
aktív tag

Mért ne bírná? Ment rendesen...

:)

(#2504) FuRiONight válasza Mister_X (#2502) üzenetére


FuRiONight
őstag

Azért elég rendesen látszik, h egy 1-2 helyen bizony durván leesik az fps, ehhez nem kell fraps :U

De a megjelenésig még lehet ezen javitani, bár nem olyan sok idejük van rá. :(

idegenlény:

"Az lenne a kérdésem, hogy az Xbox One-ra készített játékokat vinni fogja az Xbox 360?"

Persze, még a PS1-2-3-4 játékokat is viszi majd, sőt a még a Wii U-s gammákat is.. :W

[ Szerkesztve ]

(#2505) idegen lény válasza akela91 (#2475) üzenetére


idegen lény
őstag

Azon meg minden meglátszik. ;]

(#2476) krx21 Nekem kell! Ha már Wii U-m úgyse lesz. Lehet vele forgatni, nagyítani stb. Szinte ez az egyetlen radikális változtatás a kontrolleren, a többi inkább csak finomítás. Syxaxis is lesz benne: "Motion Sensor: hat-tengely mozgás érzékelő rendszer (három tengelyes giroszkóp, három tengelyes gyorsulásmérő)".

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#2506) frango13 válasza FuRiONight (#2504) üzenetére


frango13
aktív tag

Nem hát. Belassul, mint a szemét. Ezért nem értem, hogy miért cinikuskodnak...

:)

(#2507) haddent válasza Xirtam (#2494) üzenetére


haddent
addikt

:Y Akkor most a PS4 a PS3 -hoz képest kb. jobb grafika meg nem HD hanem FHD és ennyi? Ugyanúgy 30fps? Hát ez azért szép... Kb. PC -én többel menne egy HD7850 -el, mint 30FPS szerintem :U

(#2508) FuRiONight válasza haddent (#2507) üzenetére


FuRiONight
őstag

Lejárt a szerk idő:

Kb. igen :)

Sztem nem eléggé fejlettek még a dev-kitek, azért lehet még csak ennyi. Remélem azért változik, mert ha ez ps4-nél igy van, akkor szvsz az X1-nél is ez lett. Ha kiforrják magukat reméljük jobb lesz. Utána érdemes csak elgondolkozni a konzolvásárláson is, de ez megint csak szvsz :))

[ Szerkesztve ]

(#2509) haddent válasza FuRiONight (#2508) üzenetére


haddent
addikt

Hát ez most jól mellbevágott azért... Remélem, hogy a végleges PS4 60FPS -el fogja vinni (XONE is nyilván csak azt tudja, csoda nincs..), mert ez így szégyen.

(#2510) Def26 válasza frango13 (#2506) üzenetére


Def26
félisten

Nem kritizálni akartalak, csak kíváncsi voltam.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2511) glspeter1 válasza haddent (#2509) üzenetére


glspeter1
őstag

Hát ez szó szerint gáz. :(((

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#2512) idegen lény válasza Mister_X (#2483) üzenetére


idegen lény
őstag

:R Max a haverom. Tudom, hogy mi az a Metacritic, de én is a Gamerankings-ot használom játékvásárlásnál. Előtte a GameSpot-ot néztem, de azon egyre több fals értékelés jelenik meg. Pl. a ZombiU-ra csak 45 %-ot adtak, miközben sehol sem adtak rá 50 %-nál kevesebbet.

DualShock 4: [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#2513) Kephamos válasza haddent (#2507) üzenetére


Kephamos
addikt

Az idegeny lény díjat te is megérdemled. Lesznek dolgok, amik 30fps-t fognak produkálni és lesznek, ami 60-at.
És ez már kb 50-SZER LE VOLT ÍRVA IDE!!!!444NÉGY

(#2514) Helmoras válasza Kephamos (#2513) üzenetére


Helmoras
őstag

"Az idegeny lény díjat" :C

(#2515) Taposo válasza Kephamos (#2513) üzenetére


Taposo
aktív tag

Az a gond hogy eddig ez a Killzone a 30 fps-t sem tudja tartani, helyenként brutális lassulás látszik és az nem a fagyasztó gránát effektje, de ez szerintem 90%-ban tényleg a korai gép hibája :K

(#2516) krx21 válasza Taposo (#2515) üzenetére


krx21
nagyúr

Majd meglátjuk... Ilyen hibát csak nem hagy a Sony a nyitó exkluzívában. Reménykedjünk...
Mondjuk én eleve reménykedtem a 60fps-ben, ez elvárható lett volna! :((

(#2517) dunc


dunc
nagyúr

Nehogy már ezekkel a szuper új konzolokkal egy nyomorult 60fps-t ne tudjanak produkálni full HD be ! :Y
Ez vicc kategória 8 magos,cpu,és 8gb társaságába! És gondolom egy izmos CPU,apu val!

(#2518) szasanyi


szasanyi
félisten

Bele-bele olvasok a topikba, és néha csodálkozom és hát néha mosolygok. Megy a találgatás, a sok "információ" amiből többnyire messzemenő következtetéseket nem igazán lehet levonni, de az egymás oltogatása is meg van hál' Istennek.... :DDD
Aki(k)nek van/volt az elejétől kezdve PS3 az jól tudja, hogy ezeket az eddig megjelent infókat fenntartással kell kezelni, és a vásárlás előtt célszerű megvárni milyen tapasztalatok születni a megjelenést követő fél, egy évben. Persze akinek nem gond a pénz, annak nem kell mert legfeljebb eladja mindegy mibe kerül(t), én biztosan várok mert már egyszer némileg csőbe húztam magam, amit nem szeretnék megismételni. :N

Def26: nyilván NEM, de ezt Te pontosan tudod. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2519) Def26 válasza szasanyi (#2518) üzenetére


Def26
félisten

"mert már egyszer némileg csőbe húztam magam, amit nem szeretnék megismételni"

és itt nem egy vga -ra gondolsz. :D ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2520) frango13 válasza Def26 (#2510) üzenetére


frango13
aktív tag

Jó ok csak az a két komment eléggé cinikus hangvételűre sikeredett.:)

:)

(#2521) Tegla80 válasza szasanyi (#2518) üzenetére


Tegla80
addikt

szia

+1 , :R
Csak Én a "fexek a röhögéstől-t" mondanám,mert nemvok szégyenlős. ;]
Plus hozzá merem tenni,h "itt"(is) legjobban a PC-ről ideszakadt emberkék csinálják a kabarét.
Ilyen meg olyan fps és egér támogatás,meg "elsőre tuti masina" és egyéb okos dolgokkal.(lesz majd arcra esés sokaknál :P )
Úgy gondolják 125e pénzből,majd megváltják a PS4 el a világot,vagy Én nemistom tényleg már mit is mondjak. "kabaré "csak ez ugrik be :))

Sebaj,lesz majd sok olcsó PS4 a piacon,már az elején :DD

Sony® & PlayStation®

(#2522) idegen lény


idegen lény
őstag

Ez elég régi, de hátha nem volt még: [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#2523) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Driveclub videó.
Nekem tetszik is :)

(#2524) Gebriel válasza Def26 (#2497) üzenetére


Gebriel
veterán

Ja annak aki gyűjti a frageket. :D
Mondjuk biztos választható lesz, hogy squad spawn vagy basic spawn legyen.

(#2525) haddent válasza Kephamos (#2513) üzenetére


haddent
addikt

Hát ez gáz, de tényleg... 60fps FHD alá menni ... most akkor miben lesz jobb, mint a 6 éves társa? Szebb grafika és ennyi.. Remélem, hogy a többség 60fps lesz...

(#2526) ldave


ldave
félisten

El kell dönteni, hogy a szebb látvány vagy a 60 fps a fontosabb, ezt fejlesztője válogatja. Sokan szidták a CoD játékokat, hogy grafikailag elavult a konkurenciához képest, viszont fix 60 fps-el lehetett játszani mindig is.
Ott van pl. az egyelőre X1 exkluzív Titanfall, ott is a 60 fps mellett döntöttek a fejlesztők, még ha ennek az lesz az ára is, hogy 720p és 1080p közé kell belőni majd a felbontást.

A Slime draws near! Command?

(#2527) idegen lény


idegen lény
őstag

Ti a + 1 év meghosszabbított garanciával veszitek meg 10 % felárért?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#2528) Def26 válasza idegen lény (#2527) üzenetére


Def26
félisten

Ilyet hol adnak?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2529) idegen lény válasza Def26 (#2528) üzenetére


idegen lény
őstag

[link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#2530) Def26 válasza idegen lény (#2529) üzenetére


Def26
félisten

Ez nem is rossz dolog, de szerinted ebben az üzletben rendes sony garanciát adnak? :U Jó lenne ha igen. 10% megérne + 1 évet, de csak akkor ha nem Pista ígéri meg a boltban.

ldave: hát akkor az pont annyit is ér.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2531) ldave válasza Def26 (#2530) üzenetére


ldave
félisten

Nem tudom adnak-e Sony papírt, de a +1 év csak bolti gari.

A Slime draws near! Command?

(#2532) idegen lény válasza Def26 (#2530) üzenetére


idegen lény
őstag

Pont jótól kérdezed. :B

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#2533) dunc válasza Def26 (#2530) üzenetére


dunc
nagyúr

:( Ne ezt a boltot ne!

(#2534) tDr1v3r válasza Def26 (#2530) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Méltényosságit lehet kérni tudtommal, vagyis a PS3-nál van... hivatalos Sony-s, talán 20k a +2 év, nem tudom pontosan.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2535) Gebriel válasza dunc (#2533) üzenetére


Gebriel
veterán

Nekem nem volt gondom velük.

(#2536) Def26 válasza Gebriel (#2535) üzenetére


Def26
félisten

Vettél is ott valamit vagy csak a kirakatot nézted? ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2538) ldave válasza Def26 (#2536) üzenetére


ldave
félisten

Én a DS-em és a PSP-m vettem ott, de szerencsére mindkettő megy a mai napig gond nélkül, szóval nem tudom milyen a szervizük.

A Slime draws near! Command?

(#2539) tarragona


tarragona
csendes tag

Sziasztok!

tudom, rengeteg bolt van, de Timelyiket tudjátok nyugodt szívvel ajánlanu, ahol majd meg tudom venni ezt a masinát, és a késöbbekben egy esetleges garanciális problémák nem lesznek? Azért egy ekkora beruházást szeretnék körültekintően megtenni majd :)

(#2540) Mrdevil válasza tarragona (#2539) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hát nem tudom, én Konzolvilágban szoktam vásárolgatni. ( PS3 - PS-VITA )
Nem volt bajom velük, de tudod kinek mi jön be, ízlések és pofonok. Nem merek ajánlani semmit, nehogy később hibás legyek..... :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#2541) idegen lény válasza Def26 (#2530) üzenetére


idegen lény
őstag

Meg a MM-ben is szoktak adni ilyesmit.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#2542) idegen lény válasza Mrdevil (#2540) üzenetére


idegen lény
őstag

Az hivatalos Sony-márkabolt. De a PS3-nál volt valakinek gondja a garanciákkal? Én nem nagyon hallottam ilyenekről.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#2543) dunc válasza idegen lény (#2541) üzenetére


dunc
nagyúr

+1 és 576,esetleg konzolvilág (sony garjegy esetén)

(#2544) Gebriel válasza Def26 (#2536) üzenetére


Gebriel
veterán

De szurkálós kedvedbe vagy. :P
Első Xbox360-at vettem ott.. ;)

(#2545) Gebriel válasza dunc (#2537) üzenetére


Gebriel
veterán

pl?

(#2546) krx21 válasza ldave (#2526) üzenetére


krx21
nagyúr

"hogy 720p és 1080p közé kell belőni majd a felbontást."

Ez önmagában is felháborító, hogy 2013-14-ben, mikor már keresve is nehezen találni nem fullhd-s kijelzőt, mikor a küszöböt is átlépte a 4K, hogy nem alap az 1080Pixel!!! Ráadásul, ha egy plazmát vagy lcd-t nem a natív felbontáson hajtjuk akkor ott duplán rosszabb lesz a kép a konvertálás miatt... Ettől a konzolgenerációban, ennyi év várakozás után az 1080p/60fps alapnak kellene lennie... Ha ez nem jön össze akkor messze nem beszélhetünk, a sokak által emlegetett videó játékok aranykoráról...
Persze világos, hogy a teljesítményt mindenki máshogy kamatoztatja, de azért itt az elején, inkább optimalizálás hiányról beszélnék... Két év múlva pedig a gyenge hardver lesz az indok... ;]
Most egy kicsit pesszimista hangulatban voltam... :U

(#2547) dunc válasza Gebriel (#2545) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem ide való! A lényeg több negatív tapasztalatom van,ilyen értékű terméket csak hivatalos forrásból vásárolok!

(#2548) haddent válasza krx21 (#2546) üzenetére


haddent
addikt

Egyetértek. Lényegében az olyan helyeken akkor ahol valóban szebb lesz a játék mint az előző generációnál, ott vagy megintcsak a 30FPS van, vagy pedig megint a FHD alatti felbontás. Tehát az alapozáson kívül (szebb játék) annyit sikerült megoldani, hogy az egyik probléma ki lett küszöbölve (felbontás vagy fps, épp melyik).

(#2549) szasanyi válasza haddent (#2548) üzenetére


szasanyi
félisten

Várjatok már egy kicsit, mondom, hogy idő kell ehhez. Ne vonjatok le messze menő következtetéseket (valszeg tévesen) ti. nincs elég információja senkinek, és amennyire tudom itt senki sem olyan szakember, akinek a véleményére alapozni lehet. :U Meg kell tanulni programozni az új hw-re!

haddent (#2551) : biztosan úgy van, bár sztem ez nem triviális. Ti. ez konzol és nem PC! Az, hogy hasonlít, és hasonló architektúra van benne hw szinten egy dolog, de akkor is konzol.

[ Szerkesztve ]

(#2550) ldave válasza krx21 (#2546) üzenetére


ldave
félisten

Viszont ez már tény, ennek ismeretében lehet dönteni arról, hogy PS4/X1-et vesz-e az ember, vagy pedig egy csúcs PC-s konfigot a pénzéből. Nem zsákbamacska a dolog, mint mondjuk a PS3/X360 esetében volt, ahol ígértek mindent, aztán látjuk mi lett a vége.

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.