Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) Zjunior válasza mezi84 (#2649) üzenetére


Zjunior
veterán

500 euroert ajandek!:)
Meg lehet rendelni ide Mo-ra?:)

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#2652) Ps Vita válasza mezi84 (#2649) üzenetére


Ps Vita
őstag

:Y

(#2653) Ezio_1993 válasza mezi84 (#2649) üzenetére


Ezio_1993
csendes tag

Szerintem csak azért volt ez,hogy vissza volnak mindent,mert látták,hogy lázonganak az emberek és rájöttek,hogy így nem lesz akkora a bevétel mint most. Véleményem szerint egyáltalán nem a vásárló érdekei kedvéért változtattak a ONE-on.

A leghosszabb út is egyetlen lépéssel kezdődik.

(#2654) Ezio_1993 válasza haddent (#2648) üzenetére


Ezio_1993
csendes tag

Aztán lehet,hogy nem így van és én beszélek össze-vissza.:))

A leghosszabb út is egyetlen lépéssel kezdődik.

(#2655) Ps Vita válasza mezi84 (#2649) üzenetére


Ps Vita
őstag

Xirtam,gondolom nem lesz nálatok ilyen?
Vagy igen? :))
Mert ezért akár az egész összeget kifizetném előlegbe :DDD

(#2656) haddent válasza glspeter1 (#2650) üzenetére


haddent
addikt

Nekem jöhet az is, ha nagy az unalom simán el lehet lenni azokkal az alap játékokkal. A kis robotok a kontrollerben meg társai :C

Xirtam a sima PS4 előrendelői csomagról is mondhatnál valami újat :(

[ Szerkesztve ]

(#2657) Gebriel válasza Ps Vita (#2655) üzenetére


Gebriel
veterán

Erre én is kíváncsi lennék. Nekem olyan hihetetlenek tűnik.
X1 esetén meg már lázadás volt, hogy miért kerül 500€ itt meg őrölnek neki, mert ebbe bele raktak egy kontrollert is :F

[ Szerkesztve ]

(#2658) glspeter1 válasza Gebriel (#2657) üzenetére


glspeter1
őstag

Meg a KZ-t és a kamerát. :U

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#2659) Gebriel válasza glspeter1 (#2658) üzenetére


Gebriel
veterán

X1 esetén meg a kinctet meg forza 5 vagy fifa 14

(#2660) idegen lény válasza Gebriel (#2557) üzenetére


idegen lény
őstag

Nahát! Nálad is tiltólistán van? :))

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#2661) oriic válasza Ps Vita (#2655) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem hiszem hogy tul sok infot tudna adni meg, hogy milyen gepek lesznek.

Live-Die-Respawn

(#2662) dunc válasza idegen lény (#2660) üzenetére


dunc
nagyúr

Mint ahogy ti is nálam:))

[ Szerkesztve ]

(#2663) Gebriel válasza idegen lény (#2660) üzenetére


Gebriel
veterán

Csak volt.

[ Szerkesztve ]

(#2664) dunc válasza Gebriel (#2663) üzenetére


dunc
nagyúr

thx :)) de smaci nem lesz :D

(#2665) Gebriel válasza dunc (#2664) üzenetére


Gebriel
veterán

:DDD

(#2667) ldave


ldave
félisten

Resugon
Na ezt nevezem játéknak.

A Slime draws near! Command?

(#2668) Gebriel válasza ldave (#2667) üzenetére


Gebriel
veterán

Ja jó is volt a 90 évek elején .. :D

(#2669) ldave válasza Gebriel (#2668) üzenetére


ldave
félisten

Naa, nem mindenkinek a Last of Us és társai jelentik a játékélményt :P

A Slime draws near! Command?

(#2670) Kephamos válasza ldave (#2667) üzenetére


Kephamos
addikt

A zenéje nagyon király.

(#2671) Gebriel válasza ldave (#2669) üzenetére


Gebriel
veterán

Jó, jó. Valóban remek ügyességi játék lehet. :B

(#2672) Peat;) válasza ldave (#2667) üzenetére


Peat;)
veterán

Hát igen, erre egy ps3/x360 már nem képes. ;] Tudom tudom, ebben van hogy milliónyi részecske repül a képernyőn és real time számolja a ps4...hát ettől már mindjárt next gen. ;]

Egyre érdekesebb mi valósul meg ezekből a "brutális erőgép" jóslatokból, jó lenne tudni mióta folyik érdemi fejlesztés az új gépekre. Igazából máig nem értem mi volt a gond a x360 féle egy komolyabb cpu és jobb fajta gpu felállással, azt láthattuk hogy működik és 5 évig kényelmesen elég a pc-hez viszonyítva, utána kezd csak lemaradni. AMD remélem nem vágta át a gyártókat és tényleg jó cuccot kalapáltak össze a gyakorlatban is nem csak papíron. Mivel a PS4 egy turbózott PS3 gyakorlatilag én a nyers erőben várnám el a legnagyobb ugrást! Az ilyen kis indie játékok meg nálam pc-re valók akciós árakkal.

[ Szerkesztve ]

(#2673) v!ct0y


v!ct0y
veterán

(#2674) haddent válasza Peat;) (#2672) üzenetére


haddent
addikt

Minden jel arra utal, hogy jó kis cuccot raktak össze :K Ami sajnálatos, hogy nem kerülhetett bele egy HD7970 szintű GPU lapka, vagy akár az új szériából valamelyik. Gondolom éppen emiatt kapunk ilyen kedvező árakat... Csak aztán most elég fura helyzet alakul ki... Azt hiszem Xirtam írta, hogy a BF4 PS4 -en kb. a PC mid-high grafika közé kúszik be. :U Előző generációt nem követtem ilyen testközelről végig, de szerintem ott a PC grafika max. -ja fölött volt egy ideig a dolog :F Viszont lesznek PS4/XONE exkluzív effektek pl. AC -ben, tehát most akkor miiiivaaan? Alapvetően PC mid-high grafika megspékelve exkluzív effektekkel?

(#2675) Jakesz válasza haddent (#2674) üzenetére


Jakesz
őstag

A BF4 sajnos igaz. De nemrég nyilatkozta valamelyik másik csapat, hogy kezdetben még alig fognak eltérni a nextgen játékok grafikája a currgentől, mert a fejlesztőknek idő kell, amíg ki tudják használni az új hardverek erejét.

(#2676) bolha23 válasza v!ct0y (#2673) üzenetére


bolha23
aktív tag

Ezt nagyon tudom értékelni :K

(#2677) Gebriel válasza bolha23 (#2676) üzenetére


Gebriel
veterán

Ami már Xbox360-nál a kezdetektől megvan.. ez is egy vicc komolyan.

(#2678) v!ct0y válasza Gebriel (#2677) üzenetére


v!ct0y
veterán

És miért ? mert ilyen 3dvd-s szarokat kéne bepakolgatni...

(#2679) IG-88 válasza v!ct0y (#2673) üzenetére


IG-88
tag

Kérdem én.. ,ha a lemezeket szabadon cserélhetjük, mi lesz akkor amikor felmásoljuk a játékot a hdd-re és a lemezt átadjuk a havernak?

(#2680) dunc válasza IG-88 (#2679) üzenetére


dunc
nagyúr

Dehogy!

(#2681) Mister_X válasza IG-88 (#2679) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Gondolom azonosítás gyanánt kell majd a lemez, mint Xboxnál. Tehát amíg havernál van a lemet, addig nálad csak a helyet fogja foglalni.

@dunc: ez igen...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2682) ldave válasza Gebriel (#2677) üzenetére


ldave
félisten

Most akkor ne tegyék bele? :U

A Slime draws near! Command?

(#2683) Gebriel válasza ldave (#2682) üzenetére


Gebriel
veterán

De, de kb olyan hír és úgy jelentik be meg úgy örülnek nekik az emberek mintha nem is tudom mi lenne :F Amikor már a PS3-nál alapnak kellett volna lennie.
Tehát érthető nem? Egy olyan dolognak kéne örülni ami egy másik konzolon már 6+ éve megvan :F Ez a vicc...

[ Szerkesztve ]

(#2684) ldave válasza Gebriel (#2683) üzenetére


ldave
félisten

Egy Twitter üzenetben jelentették be, nem gondolom hogy ez hatalmas felhajtás lett volna az ügy miatt. Az meg hogy örülnek neki a PSC oldalon az alap, ott annak is örülnének, ha a logón a számot római 4-es cserélnék. Gondolom megfelelő Xbox rajongói oldalon is hasonlóan lelkesen fogadták, hogy a X1 bluray lemezt fog használni, pedig azt már a PS3 is tudta és a X360-on is alapnak kellett volna lennie.

A Slime draws near! Command?

(#2685) dunc válasza Mister_X (#2681) üzenetére


dunc
nagyúr

Alap,hogy kell a lemez ellenőrzés miatt, ezt nem kell túlbeszélni,de aztán lehet PS4 kivétel lesz,és egy példánnyal játszik majd egy város. :D Nem valószínű, hogy online ellenőrizné a lemezes példányoknál a jogosultságukat.

(#2686) Gebriel válasza ldave (#2684) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem tűnt, úgy hogy a bluray-re annyira szükség lett volna.. talán max a végén, játékszempontjából.

(#2687) ldave válasza Gebriel (#2686) üzenetére


ldave
félisten

Te most csak kötözködni jársz ide? :)

A Slime draws near! Command?

(#2688) rocket válasza v!ct0y (#2673) üzenetére


rocket
nagyúr

Azt mondta a kerdesre Yoshida, hogy "no".
Az durva azert, hogy egy szot nem tudott helyesen leforditani a cikk iroja :DDD

#2683: Azert nem engedi a Sony a jatekok teljes felmasolasat, mert szep profitra tesz szert abbol, hogy igy elobb-utobb tonkre mennek az olvasofejek, amiket ugye o gyart.
PS2 ota ez egy profit szerzesi strategia, neha visszajara sul el a dolog mint a PS3 40GB-os verziojanak elso kiadasa, amik hullottak gari ido alatt nagy szamban.

PS4 eseteben se lesz maskent, legyartani kb. 10$ lehet az olvasofejet, alaphangon az elso 2-3 evben 80-100$ lesz a csere, de ha nem ok csinaljak hanem majd a sufni szervizek, akkor is a profitjuk meglesz, mert 50$ alatt nem fogjak tudni megvenni.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#2689) Def26 válasza rocket (#2688) üzenetére


Def26
félisten

Martin a cikk írója, aki régen az 576 konzol cikkírója volt. Mindent ferde szemmel lát ami ps. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2690) Gebriel válasza ldave (#2687) üzenetére


Gebriel
veterán

Hallod, csak nem szabályzod már be ha leírom a véleményem?
Egyelőre Te vagy az aki vissza kérdez és megmagyaráz mindent... :U

[ Szerkesztve ]

(#2691) csako válasza rocket (#2688) üzenetére


csako
veterán

Az másra vonatkozik... a külső hdd-re... itt van az a tweet, amiről a cikk is szól.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2692) rocket válasza csako (#2691) üzenetére


rocket
nagyúr

Ja tenyleg, nem irta meg a cikkben az eredeti linket, en meg csak a masikat olvastam, felse tunt, hogy kulso HDD-rol van szo benne :)
Milesz igy akkor az olvasofejek utani profitbol ;]

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#2693) rocket válasza ldave (#2684) üzenetére


rocket
nagyúr

Dehogy kellett volna alapnak lennie :)
Eleve akkoriban a M$ a HD-DVD mellett allt.
A HD-DVD es a Blu-Ray kozott folyt a harc, hogy melyik marad piacon, aztan a Sony penzzel eldontotte a kerdest amikor a Warner Brost megvettek a temaban, es atbillent a merleg nyelve. (a Hollywoodi studiok nagy resze HD-DVD parti volt, es pl. az Intel is, csak nem volt eleg penze a Toshibanak, hogy a maga javara forditson valakit a Blu-Ray tamogatoi kozul, amivel a merleg nyelve felejuk billent volna.)
Amikor megjelentek a konzolok gyerekcipoben jart a Blu-Ray, foleg azert kesett a PS3, mert nem tudtak eleg Blu-Ray lezert gyartani.
Kesobb se volt semmi ertelme hasznalni, megvoltak a nagyfelbontasu videok nelkul a felhasznalok, amikkel PS3 eseteben tele tomtek a Blu-Ray lemezet a DVD-DL mereten felul.
Aztan mar amikor tartalom is volt DVD-DL mereten felul, es jottek a tobb lemezes multiplatform X360 jatekok mar fel lehetett masolni vinyora, es tobbet nem kerte a lemezt, igy semmilyen hatrany nem keletkezett a Blu-Ray hianyabol.

Jo dontest hozott ezzel kapcsolatban a M$, amivel ugye plusz profitra tett szert.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#2694) Peat;) válasza rocket (#2693) üzenetére


Peat;)
veterán

Igen, a blu ray volt az ami felesleges volt a ps3 esetében, de a sony ezt a brandet használta fel a verseny végleges eldöntéséhez, mivel így sok millió blu ray lejátszóval lett több a háztartásokban amiket prezentálni tudott a kiadók felé. Technológiailag teljesen elkerülhető lett volna észrevehető minőségbeli romlás nélkül. De meglépte, a vásárlók meg kifizették a magasabb árat, és az hogy nagyon sokan hülyére voltak véve (mindenki aki blu ray filmezésre máig nem használja, miközben hallani arról hogy meg meghalnak az olvasófejek..) mára már nem téma, igazából akkor sem volt az mert nagyon erős marketinget folytatott akkor a sony, hogy márpedig kategóriákkal erősebb gép a ps3 mint a rivális. (ami igaz is csak játék szempontból ez nem értékelhető..) Most ugyanezt játssza el pepitában a microsoft a kinect-el, gyakorlatilag amióta van kinect azóta barmolta szét az egész imázsát nálam a cég. Azóta nincsenek exkluzívok, csak megy egy megmagyarázhatatlan irányba amit maga a cég sem ért igazán szemlátomást..

(#2695) Blaise válasza Peat;) (#2694) üzenetére


Blaise
veterán

A blu ray a kalózkodás ellen is hatékony eszköz volt, hiszen akkoriban kevés ember rendelkezett otthon blu ray íróval, meg hozzá való lemezzel.

(#2696) ldave válasza Gebriel (#2690) üzenetére


ldave
félisten

Dehogy szabályozom, de úgy csinálsz mintha meglepő lenne, hogy a legnagyobb Sony rajongó oldalon örömmel fogadnak egy PS4-gyel kapcsolatos hírt.

A Slime draws near! Command?

(#2697) Gebriel válasza Blaise (#2695) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem hiszem, hogy ez nagy visszatartó erő lett volna, annak idején a dvd lemezek megjelenésénél sem jelentett ez gondot. Nem kell miden háztartásban írónak lennie, elég ha legközelebbi zugkonzolboltnak van, és lemezár+ haszonért árulja a lemezeket. Vagy akár csak a filmek terén is..

#2698
Igaz, de abba is biztos vagyok, hogy a bluray írásnak is gyorsan megtérült volna az ára.
SONY törés elenni védelme volt inkább szerintem az, hogy ez nem következet be.
Egyébként az sem hiszem el, hogy az MS ezt nem tudta volna megoldani, de mint kiderült, ő ebből profitált inkább és ezért magas a gép eladási számai is.

ldave
Nézd már pls, hogy ebbe a témában melyik hsz-re reagáltam először? :U
Aztán meg leírom, hogy semmi szükség nem volt a bluray-re, erre meg jössz nekem, hogy kötözködni járok ide?! :o

[ Szerkesztve ]

(#2698) Blaise válasza Gebriel (#2697) üzenetére


Blaise
veterán

Igen, de akkoriban virágzott az 50 Ft-os Princo dvd lemez, szinte mindenkinek volt dvd író a gépében, blu-ray lemezből meg még az írható is piszok drága volt, nemhogy maga a hardver.

(#2699) v!ct0y válasza Blaise (#2698) üzenetére


v!ct0y
veterán

Most is egy 20 as az író. Lemez meg 400Ft. 6 éve mennyi lehetett akkor ?

(#2700) Blaise válasza v!ct0y (#2699) üzenetére


Blaise
veterán

5-6 ezer forint volt a 25gigás lemez , az író meg kb. félmillió.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.