Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#188501) Deck válasza .LnB (#188500) üzenetére


Deck
titán

Give me a God of War-on nem könnyű.. ;]

PS5

(#188502) .LnB válasza Deck (#188501) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te bazdki állandóan erre vered magad. :D meg fogom keresni hányszor írtad már le, hogy te nehéz szinten is sima liba végigtoltad. :D

Szerk. : nesze [link] neked ez a fétised. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188503) Deck válasza .LnB (#188502) üzenetére


Deck
titán

Nem emeltem ki magam csak, hogy az nehéz. Végén ott volt a trollkodos nevető fej is.. De írtad, hogy könnyű csak pajsz kell erre reagáltam. Ne láss már bele dolgokat.

Énis rád kereshetnék és többet találnék. Folyton szarozod az ac-t stb.. Mintha fizetnének ezért neked.

1723 kommentem közül találtál 27et erre vonatkozóan, nem vagy semmi :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#188504) felixo válasza Deck (#188501) üzenetére


felixo
őstag

"Kiegyensúlyozott élményt szeretnék" fokozaton kezdtem el.

Redmi Note 9

(#188505) Deck válasza Deck (#188503) üzenetére


Deck
titán

1783. Bocs :)

PS5

(#188506) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Valaki játszik ezzel az istenverte metróval?
Ha igen írjon már privátban légyszi nagyon nem akarok szpojlerezni.
Köszönöm szépen

Give them nothing but take from them everything

(#188507) .LnB válasza Krissz1983 (#188506) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Arra van a spoiler gomb.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188508) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

MLB The Show 19 - Gameplay Improvements

MLB The Show 19 - Gamestop MVP Edition

MLB The Show 19 - Gamestop Monday: Core Gameplay

MLB The Show 19 - Gameplay Trailer Rewind

MLB The Show 19 - Gameplay Trailer

Beteszem már ide, oriic úgy se hírezi ki mert nincs benne zűrhajó. És biztos sokatokat érdekel. :P

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188509) Deck válasza .LnB (#188508) üzenetére


Deck
titán

Látom nagyon megy ez ma neked.. ;]

PS5

(#188510) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Spyro harmadik része is platina lett.Az ilyen ugribugri játékok kár hogy kihalófélben vannak ps4en.Spyro kalandja ps4re kellett, mint egy falat kenyér.Ugyan ez a helyzet egy fasza árkád autós játékkal is.Kellene valami Forza "szerű" csapatás. :K

(#188511) gyuromoj válasza .LnB (#188508) üzenetére


gyuromoj
veterán

Minden amerikai sportot nézel/követsz/értesz? :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#188512) .LnB válasza gyuromoj (#188511) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lacrosse-t nem. :D

Na jó, NBA-t sem nézem (csak ritkán), csak a híreket követem, azt sem annyira.

NHL,NFL az ugye alap. MLB az egy érdekes szerelem. Sajnos azzal nehéz, mert egyrészt nagyon tetszik a hangulata. Másrészt viszont.. Nehéz ám egy ilyen hosszú múltra visszatekintő ligára így pár év alatt teljes rálátást szerezni. Értem ez alatt a dicső múltat. A régi híres játékosokat, playeket. Így bekapcsolódva kiválasztottam egy csapatot, nézem őket néha, meg a Playoff-ot. Magyarországon nehéz, mert szinte sehol sem lehet olvasni róla. Az angollal meg sokszor az a bajom, hogy a rövidítéseket nem értem. :( És az itt rengeteg van, megkockáztatom, hogy a legtöbb a major sportágak között. Ha leülök és megnézek egy meccset, azt már 90%-ban teljesen értem. Az apróságok, ilyen-olyan apró szabályok nincsenek még meg. Ja, és iszonyat hosszú és unalmas is tud lenni egy-egy baseball meccs.

Viszont ha valaki csak kicsit akarja megismerni a baseball-t. Annak ajánlom a LA Dodgers vs. Houston Astros 2017 World Series Game 5 végignézését. Abban minden benne van. Sőt!

Ami még USA, de nem csapatsport, viszont követjük a fiammal (most már) az a Nascar. :) És, hogy azt mér amikor csak körbe körbe mennek? Hát ezért: [link] wáá! :D Pont tegnap néztük meg a Daytona 500-at.

Igen szóval, a legtöbbet nézem. És értem is. Egyébként a baseball baromi egyszerű. Azt magamtól tanultam meg. Az NHL-t és a NFL-t meg az NHL 99-ből, meg a Madden-ből. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188513) gyuromoj válasza .LnB (#188512) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ez így korrekt, most már értem miért te linkelsz szinte csak róluk ide. :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#188514) ManUnited válasza Deck (#188503) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Az ac helyett írhattad volna a hzd-t is, arra jobb ha nem keres rá hányszor szarozta le. :)

(#188515) Deck válasza ManUnited (#188514) üzenetére


Deck
titán

Kiderülnek itt a dolgok.. ;]
Köszi :D

PS5

(#188516) .LnB válasza gyuromoj (#188513) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Linkeltem valamit neked az offtopikba. Ide ez már nem fér be, annyira off lenne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188517) gyuromoj válasza .LnB (#188516) üzenetére


gyuromoj
veterán

De kis fain lurkó :C

(#188518) .LnB
Persze, lényeg hogy sportoljon. :K

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#188518) .LnB válasza gyuromoj (#188517) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi-Köszi. :R
Nemrég kezdtük, de 6 évesen még bőven van ideje. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188519) d@vee válasza .LnB (#188502) üzenetére


d@vee
őstag

" ...Nem szeretném ha könnyű lenne. :B "
"Na m1 kezdem a könnyűvel :) "
Easy-n tolva mindent nem csoda, hogy könnyűnek érzi :U

Ja

(#188520) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Konzolvilágnál most "csak" 7K a dobozos Diablo III Eternal Collection.

(#188521) seniman válasza Deck (#188503) üzenetére


seniman
addikt

"Énis rád kereshetnék és többet találnék. Folyton szarozod az ac-t stb.."

Mert az is. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#188522) Deck válasza d@vee (#188519) üzenetére


Deck
titán

Az a Detroid.. Tudod mi a különbség a 2 között? Az idő amíg dönthetsz és lehetőséged van dolgokat csinálni. Teljesen felesleges lett volna a másikkal kezdeni. Tehát van a normál és van a nehéz..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#188523) Deck válasza seniman (#188521) üzenetére


Deck
titán

Nem az. Az AC sorozat fejlődik a legtöbbet és pozitív irányba. Remek játékok.

PS5

(#188524) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Trials Rising Open Beta február 21.-25. (USA store-ból már tölthető amúgy ~22gb)

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#188525) .LnB válasza Deck (#188523) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem. Az AC változott a korábbi AC részekhez képest. De semmit sem fejlődött a korábbi sandbox játékokhoz képest. Sok szintjétől még mindig nagyon messze van. Szóval az, hogy változott, az semmiképp nem fejlődés.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188526) seniman válasza Deck (#188523) üzenetére


seniman
addikt

Se füle-se farka franchise,utolsó FC-k,CoD detto,az utolsó élvezhető az MW3 volt.Mondjuk az érdekes,hogy az AC játékokat bottal se piszkálnám,a film viszont bejött.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#188527) malystryx válasza BoneDragon (#188440) üzenetére


malystryx
senior tag

Az EA-ről én elég rossz véleménnyel vagyok, de megtartom magamnak. Ami a kezükbe kerül, annak vége előbb vagy utóbb. Az Anthemről sokan mondják hogy olyan lesz mint a Division, sok volt a marketing, meg a hype, de lényegi tartalom csak hónapokkal később jött. Persze, amikor már tele volt a gatya hogy sokan otthagyták.
Vissza a sátánhoz, 2 kedvenc kiadóm volt amit megvásárolt az EA és megszüntetett/átformált, az a Maxis volt még és a Bullfrog. De a 90-es évekbeli dolgokra gondolok. (Jó kis Dungeon Keeper és a Populous; SimFarm, SimCity és társai) Ilyeneket sosem csinálnak már.. :O

(#188528) malystryx


malystryx
senior tag

Hát ma délelőtt végeztem az Uncharted 4-el is, nagyon tetszett ez a rész is, a kalózos történet miatt a nagy kedvencem lesz mindig is, és sztem még párszor elő fogom venni. Amikor a végén megláttam Henry Avery hajóját (elég szépen ki volt aranyozva :)) ), nem hittem el hogy lehet ilyen szép. A Ubisoft-os hajós játék kell, és én is fel fogom őket díszíteni hasonlóképpen. A zene megszokottan szuper, a grafika itt már áll-leejtős volt, rengeteg képet csináltam. Érdekes volt hogy itt automatikusan bekapcsolta állandóan az auto aim-et, párszor kikapcsoltam, aztán hagytam, mert mindig visszaállította. Amúgy sokkal gördülékenyebb lesz vele a játék. Az egyetlen idegesítő dolog volt benne hogy a társunk, aki bárki is volt, mindig a legrosszabb szituációkban állt elénk, és nem lehetett tőlük még levegőt venni sem.
Aztán délután belekóstoltam a Lost Legacy-ba, a fiam ezt várta a legjobban, én a legkevésbé, és azt kell mondjam, hogy eddig szinte az első 10 perctől azt mondom hogy a legjobb UC rész. Alig bírtam letenni. :C
Alig várom a holnapot. Ezúton is köszönöm az egész UC sorozat ajánlását a régi motorosoktól :R , a történet lassan a végére ér, kicsit szomorú vagyok, de nincs ok az aggodalomra, rengeteg cím van itt még. :K

(#188529) Peat76 válasza gyuromoj (#188524) üzenetére


Peat76
őstag

Köszi holnap ránézek...

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#188530) Wesder válasza Deck (#188523) üzenetére


Wesder
félisten

Az Odyssey, de màr az Origins sem AC. (szerintem)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#188531) RangerFox válasza Wesder (#188530) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem pont annyi AC jellegzetességet hagytak meg az Origins/Odyssey-ben, hogy még rávarrható legyen az AC cím. Ott van a történelmi korokba történő utazás, a jellegzetes sas, a csuklya, a viewpointok, a parkour elemek, az animus. Csak fejlődött a korral a franchise, több szabadságot adott a játékos kezébe, valamint megtanulta jobban kihasználni a nyílt világ adta lehetőséget.

(#188532) ron8


ron8
senior tag

Hy! Keresgéltem youtubon vr videókat viszont ezek azon kívül hogy 360 fokosak, nem 3D-k. Hogyan lehetséges hogy úgy lassam a videókat?

(#188533) Wesder válasza RangerFox (#188531) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, igazad van. Ezekkel az elemekkel màr tényleg ràsüthetjük hogy AC.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#188534) saelin válasza BoneDragon (#188416) üzenetére


saelin
veterán

Eskü mostmár én is csak hónapok múlva veszek meg játékokat, semmi értelme korán venni őket. Ha bugosan játszod végig, akkor annak annyi, míg ha vársz pár hónapot, nem úgy fosz rá visszaemlékezni, hogy "Jaa, az a bugos ****? Kijavították már?".

Én ezt a Subnautica-val szívtam meg nagyon, mert ott rengeteg bajom volt a bugok miatt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#188535) Kendek válasza ron8 (#188532) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ezek passzív videók, egyetlen 360°-os kamerával felvéve, csak forogni tudsz, ennyi a plusz. A VR játékokban tapasztalható valódi 3D érzést - mármint térbeli mozgással együtt - nem fogja visszaadni egyetlen videó sem. De érdemes feltelepíteni a Littlstar appot, azzal akár USB adathordozóról is lehet lejátszani, és vannak 3D-s videók is.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#188536) ron8 válasza Kendek (#188535) üzenetére


ron8
senior tag

Tehát ha netről szerzek 3d vr videót azt usb-n keresztül le tudom játszani ps-en és akkor nem csak 360 fok de 3D is lesz? Jol értem?

[ Szerkesztve ]

(#188537) Kendek válasza ron8 (#188536) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Appon belül lehet netes videókat nézni, és lehet pendrive-ról is ha olyat töltesz le ami jó hozzá.

<-ƘƘ->

(#188538) ron8 válasza Kendek (#188537) üzenetére


ron8
senior tag

Itt mindent megtalálok, köszi! :R

(#188539) #58978304 válasza Deck (#188414) üzenetére


#58978304
törölt tag

Megvan minden kivéve az angol tudás :D
Viszont szerencsére Németűl nem lehetne eladni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#188540) #58978304 válasza Batyops (#188415) üzenetére


#58978304
törölt tag

Én is beragadtam az Exodus ban egy-két helyre.
De addig guggolásztam meg tornáztattam a karaktert amíg kiszabadult.
Nem rossz játék az, ugyan vannak hibái de majd megpöcsölik azt' rendben lesz.
Nálam jelenleg az egy etalon ebben a stílusban :)
Imádom minden egyes pillanatát ! :D
(Huh nem is tudom mikor írtam ilyet utoljára... )
Soha ne kapjunk rosszabbat Mint ez a Metrohuzat !

[ Szerkesztve ]

(#188541) xkoti válasza #58978304 (#188540) üzenetére


xkoti
senior tag

Nekem az első két része volt ilyen :D
(Gondoltam lekötöm magam amíg nem jön a Darksiders3 és lám láttam hogy nekem van metro játékaim aztán annyira beszippantott hogy 4 nap volt a két játék :D Mocskos jó ráadásul a másodikat újra kezdtem a felétől, hogy a jó endinget hozzam össze de sajnos nem sikerült :D )

KO

(#188542) #58978304 válasza hitvanyalak (#188432) üzenetére


#58978304
törölt tag

4K ban tolom a Metrot.
Az összes valamire való ex megvan a Sony tól.
A Metronak cseppet sem kell szégyenkeznie az exek mellett sem !
Hidd el tudom miről beszélek ( Grafikab@zi vagyok ) :D
El sem tudom képzelni milyen lehet maxra tolva Pc-n de nem is akarok utána nézni mert akkor megint össze kellene dobni valami gaming gépet amit aztán úgy sem használnák ki újfenn :D

(#188543) #58978304 válasza xkoti (#188541) üzenetére


#58978304
törölt tag

Én a Metrokat anno a Falloutokkal S.T.A.L.K.E.R pótlásnak kezdtem el játszani.
Ugyan különböznek de ennek ellenére ugye sok a közös vonás bennük.
A metro 2033 és Last Light nem alkottak bennem maradandót.
Jók voltak de nem volt az a húh érzés sohasem közben.
A Fallout 3,4 na az már más dió rengeteg órát belenyomtam mindkettőbe.
Imádok barangolni,loot olni,felfedezni,kraftolni.
Majd közben megérkezett ez az Exodus és azt kell mondjam h ugyan jön majd valamikor új Stalker de most a Metro nagyon feltolta azt a szintet amit annak majd meg kell ütnie ebben a műfajban.
(Persze majd megveszem akármilyen is lesz day 1 ,mert csak Stalker :D )

(#188547) Halley


Halley
csendes tag

Sziasztok!

Megtelt a gép. Kinek milyen tapasztalata van külső HDD bővítéssel kapcsolatban. 2,5 vagy 3,5?
Fordulatszám, márka? 1-2 TB-ban gondolkodom. Mire érdemes figyelni a választásnál?

(#188548) #58978304 válasza Halley (#188547) üzenetére


#58978304
törölt tag

Szia!
Nekem ugyan nincs kűlsőm mert én inkább a belsőt upgradeltem 2 Tb ra.Viszont állítólag a 3,5" os ez álltal saját táposak a tutik. (USB 3.0)
Én 7200-7400 Rpm-est vennék mindenképp nagy puffer el . (Bár lehet a pufer méret nem is számít igazán így elég lehet a standart 32/64 mb os)

[ Szerkesztve ]

(#188549) Robi86 válasza #58978304 (#188548) üzenetére


Robi86
senior tag

Tehát semmi tapasztalatod vagy infód, mégis kényszert éreztél hogy válaszolj? :DDD

(#188550) Scholes9 válasza #58978304 (#188543) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem is állandóan a Stalker jut eszembe amikor az Exodust játszom, nem véletlen. Brutálisan erős ennek is az atmoszférája :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.