Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#188401) Deck válasza Wesder (#188398) üzenetére


Deck
titán

Minden mellék és főküldetés amúgy nem kell ahogy a szinkronizációs pontok se de a régióba elkell menni.

Szívesen segítek majd ha elakadnál valamelyikkel. :)

PS5

(#188402) vikla007


vikla007
aktív tag

Sziasztok,

Uncharted4, segítséget kérnék.
Bátyjával megy első küldetésre és fel kell mászniuk a falon, a tesó feldobja a kötelet és felmászik majd ugrás "x"-el elkapom, de semmilyen kombinációval nem tudok felmászni. Már néztem walkthrought de nem jöttem rá.
Légyszi segítsetek, hogy tudok felmászni..
Köszönöm

(#188403) 30z.Samu válasza vikla007 (#188402) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tudsz csinálni egy videót? Mert így nem ugrik be hogy melyik lehet ez. Bár rég játszottam vele.

(#188404) Xaels: Valami rémlik nekem is. :D És azt hiszem úgy is lehet leereszkedni. L1 + az irány.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#188404) Xaels válasza vikla007 (#188402) üzenetére


Xaels
félisten

L1 ha jól emlékszem a mászás.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#188405) vikla007 válasza 30z.Samu (#188403) üzenetére


vikla007
aktív tag

Köszönöm, mindkettőtöknek
Igen.. nem is értem, hogy nem jött össze...

(#188406) Wesder válasza Deck (#188401) üzenetére


Wesder
félisten

Úgyis mindent is meg akarok csinàlni így biztos hosszú lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#188407) RangerFox válasza Rigormortiis (#188384) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én 52 óra után járok 51%-nál a játékban, a sztoriban a Chapter 7 elején tartok. Tényleg sokkal több tartalom van benne, mint az Orginsben volt, és minden hónapban új tartalom érhető el hozzá. Megvan a Season Pass, várom a jövőbeni dlc-ket, meg a két Remastered játékot.

(#188408) Wesder válasza RangerFox (#188407) üzenetére


Wesder
félisten

Ne is mondd. Atlantis DLC-vel új mítikus szörnyek lesznek benne. Màr nagyon vàrom.:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#188409) Rigormortiis válasza RangerFox (#188407) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én is erősen gondolkozom a season pass-on. Ez az AC most megérdemli.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#188410) #58978304


#58978304
törölt tag

Ez most melyik Ac?
Amelyikben szintezettek a farkancsok? :D
Most komolyan ez a gamma annyira jó cuccos?
(A mítikus szörnyek DLC vel most ezen is elgondolkodtam egyébként.. )
Amúgy még mindig Ac Origins en gondolkodom de csak is az Egyiptomi téma miatt...

[ Szerkesztve ]

(#188411) RangerFox válasza #58978304 (#188410) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Dlc-k nélkül is vannak benne mitikus lények. Szép számmal ;)

Nem életem legjobb játéka, vagy ilyesmi, de remekül fel van építve a világa, gyönyörű, rengeteg screenshotot csináltam, tele van tartalommal, és addiktív a játékmenete. Meg az AC játékokat mindig is szerettem :B

[ Szerkesztve ]

(#188412) Wesder válasza #58978304 (#188410) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem inkàbb az Odyssey.
Csiszoltak benne az Origins mechanikàjàn. Persze ha az Egyiptomi téma jobban tetszik akkor az sem rossz. Nem jàtszottam vele, de ott azt hiszem az isteneket lehet megölni valamelyik DLC-vel talàn:F

Az Odyssey lények listàja:
Cyclops
Medusa
Sphinx
Minotaur
Arges The Bright One
Brontes The Thunderer
Kalydonian Boar
Hind of Keryneia
Nemean Lion
Erymanthian Boar
Kallisto The Bear
Kretan Bull
Korkottas Hyena
Lykaon Wolf

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#188413) #58978304


#58978304
törölt tag

Köszi srácok a válaszokat, rácuppanok szerintem mindkettőre :)

(#188414) Deck válasza #58978304 (#188413) üzenetére


Deck
titán

Angol tudás szükséges hozzá és ugye a Görög / Egyiptomi mitológiát/témát nem árt ha szereted. Ha ezek közül egyiksem akkor nem hiszem, hogy élvezni fogod. :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#188415) Batyops


Batyops
aktív tag

Húú Srácok tegnap rendesen felbaszott a Metro exodus. Beragadt egy script csinálom a sztori küldetést és nem tudok továbbmenni mert nem tudok beszállni abba a kib@szott vonatba vagy mibe. Persze ha betöltöm az utolsó automatikus mentést oda dob ahol beragadt a játék szóval kezdhetem előrről az egész küldetést vagy egy órát szarakodtam vele. Ezt megelőzően beragadtam a pálya egy részén csak az segített hogy betöltöttem az előző mentést. A mentési rendszere egy hulladék. A játék nagy részével együtt. Miért kellett ezt ennyi hibával kiadni? Pedig nagyon vártam a játékot. Lagos a mozgás az animációk rosszak több évvel el van maradva ilyen téren a játék. Hát amikor halkan intézed el az ellent vagy leszúrod vagy leütöd hát az egyenesen gáz igy 2019-be. És az a bosszantó az egészben hogy alapvetően vannak benne olyan dolgok olyan játékelemek amik meg nagyon jók csak ki kellett volna javítani a hibákat és ez egy szuper játék lett volna. Ami viszont tényleg ütős az a látvány , de ez nekem kevés ,mert ez igy nem más mint egy techdemo főleg a Pc játékosok részére . Mindenesetre nekem ez volt az utolsó játékom ezektől a fejlesztőktől.

(#188416) BoneDragon válasza Batyops (#188415) üzenetére


BoneDragon
veterán

Pont ezek miatt nem veszek day 0 játékokat. Mindig varok 1--2 patchet.

(#188417) Batyops válasza BoneDragon (#188416) üzenetére


Batyops
aktív tag

Van már rajta vagy kettő patch. Sokat szerintem ez már nem fog változni

[ Szerkesztve ]

(#188418) Batyops


Batyops
aktív tag

Ja és még annyit hozzátennék a Metro exodushoz hogy értem én hogy jó a hangulata az tény azzal nekem sincs bajom de hogy ez a játék a szaksajtóban 80-90 %-os értékeléseket kapott. Kérdem én mire? Értem én hogy igazából a sorozatgyártott Cod meg Bf tengeren kívül nem nagyon jönnek Fps játékok ,de ettől még ami rossz az rossz. Bocsi srácok de ezt ki kellett hogy adjam magamból. Én azt is megértem ha valakinek ettől függetlenül bejön a cucc mert nem vagyunk egyformák ,

[ Szerkesztve ]

(#188419) BoneDragon válasza Batyops (#188418) üzenetére


BoneDragon
veterán

Attól, hogy valamiben maradt pár bug még nem lesz rossz, lassan kijavítják.

[ Szerkesztve ]

(#188420) taki01 válasza Batyops (#188417) üzenetére


taki01
őstag

Tegnap VR Pisti megszívta az egyik küldetést mert nem kezdtek el dumálni az ott lévő emberek és ezért próbálta checkpointra visszatölteni de nem oldotta meg a hibát. Az oldotta meg hogy újra kezdte a missont.

(#188421) crue válasza Batyops (#188415) üzenetére


crue
őstag

Éreztem én hogy ezt is kb 2000 Ft-ért kell beszerezni vagy majd plusban mint a last light-ot.

(#188422) 30z.Samu válasza crue (#188421) üzenetére


30z.Samu
félisten

Pedig a PC-seknél rosszat nem hallottam eddig a játékról. De nem volt szerencsém eddig a játékhoz.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#188423) WhiteWalker válasza Batyops (#188418) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Doom , W New Colossus , kapásból kettő FPS ami köröket ver a BF és COD szutykokra.

[ Szerkesztve ]

(#188424) Deck válasza WhiteWalker (#188423) üzenetére


Deck
titán

Szerinted.. :)

PS5

(#188426) #10186752 válasza Deck (#188414) üzenetére


#10186752
törölt tag

Az angol tudás az az angol emberek tudása, amire te gondolsz, az az angoltudás.

Nekem egyikkel sincs gondom, mégis otthagytam a játékot 20 óra után.

[ Szerkesztve ]

(#188427) Batyops válasza WhiteWalker (#188423) üzenetére


Batyops
aktív tag

Na igen azok tényleg jók , de attól még sajnos nem sok van ami tényleg értékelhető . De ami biztos hogy Cod meg Bf jön minden évben pedig szerintem rájuk férne már egy pár éves kihagyás.

(#188428) Woodslave válasza #10186752 (#188426) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem az originsel van most ez. Nem tudom mennyit raktam bele sztem nincs 20 óra, 12-es szintre jutottam, de nagy motivációt nem érzek.

Valahogy úgy vagyok az open world játékokkal, hogy jó meg szép meg minden, de qrvára nincs nekem erre időm, hol van a nyíl ami jelzi hova kell menni? :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#188429) WhiteWalker válasza Deck (#188424) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Meg persze mások szerint is ;)

[ Szerkesztve ]

(#188430) #10186752 válasza Woodslave (#188428) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ez nem az a játék. Bloodborneban sem volt, mégis tetted a dolgod, mint a szorgos hangya.

(#188431) d@vee válasza 30z.Samu (#188422) üzenetére


d@vee
őstag

Mert jól néz ki, és ez elvonja a figyelmet sok hiányosságról. Hozzáteszem még nem próbáltam, de tervben van, viszont a Redux verziók tetszettek, illetve a könyveket is olvastam.

Ja

(#188432) hitvanyalak válasza d@vee (#188431) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Annyira azért nem néz ki jól :D
Én pro-n tolom 27'-os fhd monitoron, nem azt mondom, hogy nem szebb,mint a last light, inkább azt , hogy jobb lett volna, ha a ps exkluzívokat ezután a játék után teszem be :D :D
Viszont a hangulata az elképesztő. Nekem eddig nagyon tetszik minden karakter a sztori maga is, és bár még mindig csak a Volga mentén bolyongok, de már most több történet és egyediség volt benne, mint az utolsó 3 far cry-ban összesen. Itt a naplók bejegyzések, valamint a fellelhető kalyibák-maradékok tényleg elmesélik a történetet és felépítenek egy atmoszférát.

Vannak benne eget verő baromságok (a mesterséges intelligencia tényleg gyengébb, mint egy telefonos kamerában, és ennyi levegőben lógó testet, meg falba olvadó hullát utoljára hát ő nem tudom mikor láttam :D) na de amikor elfutok a dombon a dög elől, abba meg belevág a gömbvillám és lángra lobban, ó az gyönyörű. Vagy amikor kettő darab késsel végigsettenkedek egy egész épületen és nem kell füttyögni az király.
Nagyon tetszik a craft rendszer is, nekem azt hozza amit régóta keresek egy kvázi túlélős játékban.
A grafika meg az MI nem az igazi, de bőven megérte.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#188433) Domaximus


Domaximus
tag

Megvannak az elso Anthem ertekelesek. 60 illetve 70 /100 eddig. Varhato volt h nem lesz nagy durranas. Enis kiprobaltam Premiernek koszonhetoen, es 6 orat tudtam beletenni de azt is iszonyatosan unva. Nagyon szep a jatek, az effektek csodalotasok, a hangok nagyot utnek, de ennyi amit ki tudok emelni. Egy ures lelketlen vilaga van a gamenek, a sztori az nagyon gyenge, az RPG parbeszeses valasztasoknak semmi ertelme, a kuldetesek ugyanazok, meg sem probal a jatek uj ellensegeket adni.. szoval szamomra ez a jatek egy techdemo :) pcn legalabbis .. varhato volt hogy nem lesz nagy eresztes, de meg azt is alul multa.. Ja nem beszelve a bugokrol is ugye.. meg a rengeteg loading screenrol az meg jobban kiloki az embert a hentelesbol..

[ Szerkesztve ]

(#188434) .LnB válasza Domaximus (#188433) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jah, reggel én is utána olvastam, aztán megírtam ezt a topikjába. Aztán írták, hogy kb "takarodjak akkor onnan" . :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188435) 30z.Samu válasza hitvanyalak (#188432) üzenetére


30z.Samu
félisten

Gondolom arra értette, hogy PC-n qrva jól néz ki. Ami tény és való tényleg így van, PS portól csak képeket láttam, ott se csúnya.

Sic Parvis Magna

(#188436) Domaximus válasza .LnB (#188434) üzenetére


Domaximus
tag

Accessnek koszonhetoen nem veszitettem vele sokat. De ez a jatek egy felkesz (helyesbitek, negyedkesz) xar. Bocsi. A masik amig ilyen kiado alatt lesznek mint egy EA... ne varjon sokat senki legalabbis megjelenesre..

(#188437) mttssz válasza .LnB (#188434) üzenetére


mttssz
senior tag

Ugyan, remek jateknak tunik. :U [link]

(#188438) S e t h válasza .LnB (#188434) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az egy ilyen sértődős gyerek, még privátban is szokott izmozni, ha nem tetszik neki vmi.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#188439) .LnB válasza Domaximus (#188436) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én csak azt tudom amit olvastam. Alpha tesztben próbáltam a játékot. De ott én úgy értékeltem, hogy hagyom inkább. És nem is a bugok miatt. Hanem mert tucat cucc. Van más érdekes játék, inkább azokkal játszom, mint, hogy megvegyek egy olyan játékot, amivel játszott már vagy háromszor, csak eddig más volt a címe.

(#188437) mttssz Na ne. És ezek nélkül nem lehet folytatni?!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188440) BoneDragon válasza Domaximus (#188433) üzenetére


BoneDragon
veterán

Sajnos a Bioware rég halott, totál kinyirta az EA. Remélem több játékot nem csinálnak, de félek hogy nem igy lesz. Legalább a ME szériát hagynák megdögleni és ne döfnének még bele pár kést. :((( :(

(#188441) Domaximus válasza .LnB (#188439) üzenetére


Domaximus
tag

Nem lehet folytatnj a sztorit. Meg kell csinalni ilyen tobb mint egy oras challengeket :)

Valamivel ki kell tolteni a gamet :)
Nevetseges hova jutott a Bioware...

[ Szerkesztve ]

(#188442) .LnB válasza Domaximus (#188441) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De tudjátok, engem nem is érdekelne ez. Ha nem esküdtek volna meg a BW-sek, hogy ez a game rendben lesz. És lassan kiderül, hogy minden szavuk hazugság volt. Megint, és nekik is. :(

Akkor ezért írt oriic a multi-kill challange miatt, hogy nem sikerül neki. Már azon gondolkodtam, hogy ő már ott tart, hogy csak ezek maradhattak neki?! :) Hát nem, muszájból csinálja.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188443) Domaximus válasza .LnB (#188442) üzenetére


Domaximus
tag

Persze , az h nagy igergetesek voltak. Hogy milyen allat sztorikozpontu game lesz , anno az elso trailerekbol is ugy volt eloadva.. ez bax fel engem is h szarra kamuztak mindenkit.

(#188444) oriic válasza .LnB (#188442) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja hát ezt a részt nem is értem miért kellett beletenni. Persze meglett, csak felesleges időhúzás volt.

Live-Die-Respawn

(#188445) mttssz válasza Domaximus (#188443) üzenetére


mttssz
senior tag

Nagyon ra voltam allva E3 utan a hype vonatra, de sajnos a probak utan inkabb maradhat tolem jo tavol ez, pedig jo kis potencial volt benne.

(#188446) Carlos Padre válasza Wesder (#188348) üzenetére


Carlos Padre
veterán

De előbb bekerül GP-be.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#188447) .LnB válasza oriic (#188444) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dehogy nem érted. Csak szomorú, hogy ilyen dolgokhoz kellett nyúlniuk. :(

Számolgatok, ötezerért majd jó lesz ez nekem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188448) Domaximus válasza .LnB (#188447) üzenetére


Domaximus
tag

Sztem hamar esni fog az ara :D bf5bol is milyen learazosakat csinaltak nem sokkal megjelenes utan :D

(#188449) Bétaville válasza .LnB (#188434) üzenetére


Bétaville
senior tag

:D :D

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#188450) mttssz válasza Domaximus (#188448) üzenetére


mttssz
senior tag

Adjak majd kontrollervedo gumi melle mint a Fallout 76-t. ;]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.