Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#188551) #58978304 válasza Robi86 (#188549) üzenetére


#58978304
törölt tag

Van elég infóm és némi rálátásom a dologra annak ellenére hogy nekem nem így lett megoldva ;)
Annak idején körbejártam a témát kicsit.
Persze hogy válaszoltam mert segíteni szeretnék és azzal amit írtam biztosan nem tud mellé lőni :)

[ Szerkesztve ]

(#188552) #58978304 válasza Scholes9 (#188550) üzenetére


#58978304
törölt tag

Így van ,egy ilyen játékra vártam,vágytam a Call of Pripyat óta :)

:D !!!--- Imádom ----!!! :D

[ Szerkesztve ]

(#188553) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aki esetleg nem járna az Anthem topikjába, itt egy "review" az egyik fórumtársunktól: [link]
Borzasztó szomorú ez az egész.
Én attól féltem, hogy olyan rossz lesz mint a Destiny 2 a megjelenéskor. Sajnos nem, ez sokkal rosszabb.. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188554) #58978304 válasza .LnB (#188553) üzenetére


#58978304
törölt tag

Én ezt 30-40 perc Demo gameplay után levágtam h az a játék egy fosch , aztán gyalúltam is a fenébe :D

[ Szerkesztve ]

(#188555) felixo válasza Nayrobi (#188546) üzenetére


felixo
őstag

Köszi az infót. Van pár darab, amit érdemes behúzni ennyiért.

Update : Az előbb még benne volt a lista, de most "page not found" van.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9

(#188556) S e t h válasza .LnB (#188553) üzenetére


S e t h
nagyúr

A hzd,ac után most ez.
Mi lesz most velünk?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#188557) .LnB válasza #58978304 (#188554) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ahha, szóval te a demo alapján levágtad az endgame tartalmat, meg a Strongholdokat... hmm
igen, most direkt kötekszek. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188558) .LnB válasza S e t h (#188556) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Veled esetleg lehetne az, hogy végre végigjátszol egy épkézláb fasza, értelmes játékot. Hogy lásd miért nem kell hanyatt esni a HZD-től, meg az AC-től. :U De csak mert kérdezted.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188559) Zoleee83 válasza .LnB (#188558) üzenetére


Zoleee83
addikt

Vagy lehetne az hogy te nem húzod le a HZD-t, meg az új AC-kat mert mind kiváló játék lett, csak Neked nem jöttek be.;)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#188560) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#188561) #58978304 válasza S e t h (#188556) üzenetére


#58978304
törölt tag

Figy a HZD is egy xar játék maradjunk annyiban :D

Pedig Ps ex de nem ette a gyomrom ilyen még nem is fordúlt elő velem exekkel...
Nem tehetek róla de qva unalmas és kín szenvedés volt az a vele töltött 6-8 óra :D

[ Szerkesztve ]

(#188562) .LnB válasza Zoleee83 (#188559) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha azok lennének akkor nem húznám le őket. Mindkét játéknak vannak értékei, a HZD-nek több is. De attól még nem kimagasló játékok. Azt se mondom, hogy rosszak, mert nem. De van helyettük száz (mielőtt megkértek, hogy írjak akkor százat, ez csak jelképes sacc szám) jobb.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188563) #58978304 válasza #58978304 (#188561) üzenetére


#58978304
törölt tag

Azt hozzá kell tennem,hogy persze akinek a HZD tetszik annak egészségére :)
Csak én ne lássam többet azt a korongot mert kikötözöm Májusfára dísznek :D
Az élet túl rövid ahhoz hogy HZD re fecséreljek belőle :D
( Amúgy a grafika tényleg atom jó de ha egyszer unalmas akkor unalmas na! :DDD )

Tessék ilyen egy jó játék!
Hazajövök éjszakásból és lefekvés előtt még beletolok 3 órát.
Pedig tegnap 13 órakor keltem.

[ Szerkesztve ]

(#188564) .LnB válasza #58978304 (#188563) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én ennyire nem utáltam. Nagyrészt én csak poénból próbálok mindig ugrani aha valaki isteníti. Leírtam már 1000x, a sztori a tálalás óriási kapufa. És nekem így 1 évvel a megjelenés után (tavaly amikor nyomtam) volt olyan broken bugom, hogy 1 órás questet kellett újrakezdenem.
De a HZD az nem olyan rossz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188565) .LnB válasza #58978304 (#188563) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Itt egy kis segítség, ha esetleg legközelebb is fényképezésre adod a fejed:

;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188566) #58978304 válasza .LnB (#188565) üzenetére


#58978304
törölt tag

jajj mán, az éjjel nem voltunk ilyen aktívak :P

Ahha étem én, szóval kalibráljam az iránytűt ? :D

[ Szerkesztve ]

(#188567) S e t h válasza .LnB (#188558) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szerintem tuti van olyan univerzum ahol a véleményed mérvadó mások játék választási preferenciáit illetően, de azért hajrá itt is, Don Quijotékra szükség van. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#188568) RangerFox válasza .LnB (#188565) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Vagy esetleg teljesen el is lehet kerülni az ehhez hasonló, teljesen irreleváns képek feltöltését a topikba :)

(#188569) .LnB válasza S e t h (#188567) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na látod, pont ezért felesleges fennakadnod a véleményemen. Sőt te azt sugalltad, hogy az Anthem-met fikázom. Holott nem, én rosszat nem írtam róla. Csak gondoltam van olyan fórumtárs akinek releváns lehet az a vélemény amit belinkeltem. Én is nagyon gondolkodtam a megvásárlásán. De amiket olvastam róla, az alapján inkább nem.

(#188568) RangerFox Az én gifemet törölheted is, akinek szólt az már látta. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188570) #58978304 válasza RangerFox (#188568) üzenetére


#58978304
törölt tag

Az én képemen ugyan van egy ps4 meg Metro fut a háttérben de nyugodtan kitörölheted ha nem illik ide.
Sőt ez igaz bármely hsz-emre :)

(#188571) .LnB válasza #58978304 (#188570) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a baj, hogy linkelhetted volna. És én is a gifemet. Mert ilyenkor a mobilneteseknek rögtön betölti a képet.. Meg rondán is mutat.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188572) Domaximus


Domaximus
tag

En meg aszondom hogy DOOM ETERNAL. Ott nem kell keresni sztorit, nem kell figyelni a grafikat se. Csak szet kell baxni mindenki szajat :) ENNNYIII :D

(#188573) #58978304 válasza Domaximus (#188572) üzenetére


#58978304
törölt tag

🤘🤘🤘🤘 Ez a beszéd!! 🤘🤘🤘
Szebben nem is fogalmazhattam volna én sem :D

Hát ez a duma marha szimpi tudod-e?! :R

[ Szerkesztve ]

(#188574) .LnB válasza Domaximus (#188572) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Áhh nekem kell a sztori. A DooM-ot is megvettem, de sose fejeztem be. Tök jó meg minden. De pont ez, hogy csak gyilok, sztori nuku. Így meg semmivel nem több mint mondjuk egy multiplayer Quake meccs. Ott is csak gyilok van, no sztori, és legalább nem gépi Ai ellen nyomom/nyomtam. :D

Sőt számomra a legfontosabb a sztori mostanra már. Én azért ülök le játszani. Ez akkor jött nekem, miután pár évvel ezelőtt, végigjátszottam az összes Metal Gear játékot. Ott amikor összeállt fejben az egész (már amennyire) sztori, hát az katartikus volt.

Viszont megesett már olyan is, amikor nagyon érdekelt egy sztori, de annyira untatott a gameplay, hogy nem tudtam végigjátszani. És megnéztem YT-on inkább. Ilyen volt többek között a Bioshock is. Igen, ez van. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188575) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Már megint a HZDt szidjátok. Ti kis komisz hobbitkák.
...pedig bitang élveztem azt a 90-100 órát amit beletettem.

(#188576) .LnB válasza ProEvoFan (#188575) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Végre nem troll, hanem Hobbit vagyok. Köszönöm, Pevo!! [link]
Viszont az kicsit érdekes, és félelmetes, hogy mikor ezt a kommentedet olvastam Spotify-on pont Howard Shore – The Shire tracket hallgattam. Imádom azt a zenét. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188577) Domaximus válasza .LnB (#188574) üzenetére


Domaximus
tag

Persze kinek mi. Csak en a DOOM-al ugy vagyok, hogy iszonyat badass, pereg alatt a djentmetal, rendesen szeletelsz, mint egy idegbeteg allat :D meg hat ott ki lehet ereszteni a gozt, amit pl.a valosagban nem "tudnal" .. :D

(#188578) gyuromoj válasza Domaximus (#188577) üzenetére


gyuromoj
veterán

De ki tudnál, csak kérdés hogy utána mentő vagy rendőr jön érted. ;]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#188579) Domaximus válasza gyuromoj (#188578) üzenetére


Domaximus
tag

:D ezert irtam idezojelben :)

(#188580) WhiteWalker válasza .LnB (#188574) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A Doomba nem is a sztori a lényeg , hanem hogy a gameplay és gunplay + hangulat és egyéb hozzá tartozó fűszerek elviszik a hátán a játékot. Szerintem simán a top3 kategóriaba benne van a PS4 FPS-ek között.
Nagyon adja! :C

(#188581) szallasi007 válasza .LnB (#188553) üzenetére


szallasi007
őstag

Úgy sejtem Division 2 sem lesz a barátod.
Egyébként ha nem 3 nap alatt feszülsz rá az Anthemre akkor szerintem bohóckodni jó lesz. Napi 1-2 óra játékkal pár hetet el lehet majd vele ütni.

(#188582) Domaximus válasza WhiteWalker (#188580) üzenetére


Domaximus
tag

Ha PS4en top3 akkor pcn top1 :)

Szelesebb fovval, Vulkan meghajtoval, 120+fpsel awww :3

Na jo tudom ez a ps4 topik .. de na :D

(#188583) S e t h


S e t h
nagyúr

A Last of us után szinte blaszfémia bármi más játékkal játszani, annyira gyengének fog hatni minden.
Pedig a GOW-ot folytatni akarom, megpróbálok arra gondolni, hogy a Last of us folytatása, csak itt apa-fiú kalandok vannak apa-lány helyett.
Meg veszek be mellé vmi tudatmódosítót.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#188584) .LnB válasza szallasi007 (#188581) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aztat jó' sejted [link]. :(
Kár ezért a két játékért, tényleg..Legalább az egyiket meg akartam venni. De még így is inkább venném az Anthem-met.

(#188580) Mikamaka Értsd már amit írtam. :) Több ezer lejátszott Quake duel után nekem a hangulat nem volt elég. Ettől függetlenül jó játéknak tartom a DooM-ot. (Viszont a multijától teljesen ki voltam anno [link], [link])

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188585) marilllyo válasza WhiteWalker (#188580) üzenetére


marilllyo
veterán

Egyébként szerintem nem hülyeség a sztorija se.... Nem az a lényeg benne de a felütés nagyon rendben van. Csak jöjjön már...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#188586) tuki2200 válasza WhiteWalker (#188580) üzenetére


tuki2200
senior tag

A 6. pályán hagytam abba, rendesen fizikai fájdalmat okozott az unalom meg egyhangusag amit nyújtott. Nagyon vegig akartam játszani, de elkezdtem émelyegni mikor elindítottam, mert tudtam, hogy legalabb egy oran at fogom ugyan azt az 5 szörnyet lövöldözni szinte egyforma tereken, amiket egyforma folyósok kötnek ossze.. ujra és ujra és ujra és ujra... de persze izés kérdése. Én a top50be sem sorolnám. :)

(#188587) penge111 válasza #58978304 (#188563) üzenetére


penge111
addikt

Neked, vagy asszonykádnak van macska fétise. Túl sok az egy képre jutó macskás dolgok száma :) 5 titát találtam a képen, na ki fedezi fel mind? :))

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#188588) sp8787 válasza .LnB (#188508) üzenetére


sp8787
addikt

Meg raadasul zikszbokszos es elhallgatja a psekszkluzivokat. :DDD

Ezt a 19-es ugyanugy majd akkor veszem fontolora ha kiderul mi az abra az OS-es sliderekkel belott valtozatban.

(#188589) sp8787 válasza .LnB (#188512) üzenetére


sp8787
addikt

Csak neked - > Stat Roviditesek ,legalabbis a nagyja. :K

En mondjuk meg ugy vagyok ,hogy autos jatekbol csak NASCAR-al vagyok hajlando jatszani.

[ Szerkesztve ]

(#188590) .LnB válasza sp8787 (#188588) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is csak akkor veszem meg, ha Bryce Harper megkapja a 400milla feletti szerződést. Szóval nem tervezem. :D

(#188589) sp8787 Köszi.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188591) Woodslave


Woodslave
nagyúr

nagyon viszket a tenyerem a darks souls 3 deluxra ahogy látom most elég jó árban van :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#188592) .LnB válasza Woodslave (#188591) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, és ennél olcsóbb nem is nagyon volt. [link] Ez egyébként a felújított már?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188593) #58978304 válasza penge111 (#188587) üzenetére


#58978304
törölt tag

Feleségem hóbortja :)
5 szisza az nem semmi mert a képen csak 3 at látok.
De ha beleszámolom a sziszás terítőt is a tv alatt :W akkor qva sokat találni :DDD
Hát a házban szétszórt sziszás dolgokról meg ne is beszéljünk...

[ Szerkesztve ]

(#188594) sp8787 válasza .LnB (#188590) üzenetére


sp8787
addikt

Azt vagod ,hogy nem is volt az olyan regen amikor szinte mindenki 600+ millios szerzodest josolt?

Mondjuk Machado mar megkapta a maga 300 millios szerzodeset szal akorul lesz az 350-400.

Amugy sztem vicces ,hogy pont most kerult a boritora ilyen noteamlogos mackoban. ;]

(#188595) Woodslave válasza .LnB (#188592) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem találok erre infot de mintha ez új generációs lett volna eredetileg is.. :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#188596) .LnB válasza sp8787 (#188594) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pont ez a poén benne. Hogy mindenki várta, hogy atom-brutál szerződése lesz. Aztán kopp. Most, mert lehet meglepetés. De érdekes módon nem tolonganak érte annyira, nincs licitháború.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188597) ldave


ldave
félisten

Nem tudom kik kedvelik a stílust, de a régi Myst csapat játéka, az Obduction először van akcióban a megjelenése óta:[link]
Trailer.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#188598) sp8787 válasza .LnB (#188596) üzenetére


sp8787
addikt

(#188599) Batyops válasza #58978304 (#188563) üzenetére


Batyops
aktív tag

Nem bántás ként mondom , de azért elég szomorú hogy egy játéknál már az is elég ha jó a hangulata. Néztem rőlla teszteket és ott azt mondja a tesztelő hogy az MI egy rakat szar , vannak benne járművek csónak meg valami spéci autó de mind a kettő irányítása borzalmas az animációk darabosak rosszak néhol nevetségesek . Alapvető játékmechanikai elemek működnek benne rosszúl pl.az irányítás lagos ,de hát nyilván ezek mind eltörpülnek a játék hangulata mellett és egész . De legalább szép és jó a hangulata ezért rádobnak egy 8-9 pontot a 10-ből. Na igy vegyen az ember tesztek alapján játékot. Igy a fejlesztők felé azt sugalják a felhasználók hogy jól van ez igy továbbra is lehet ilyen félkész igénytelen cuccokat kiadni. Sajnos már nem sok fejlesztő van akitől minőséget lehet elvárni egy kezemen meg tudom számolni de hát ez van és ez úgy látom egy darabig nem is fog változni. Én is tolom a Metrot és elvagyok vele de ha megkérdeznék tőllem hogy milyen biztos hogy nem zengenék rólla ódákat. Szóval maradjunk annyiban ,hogy valakinek bejöhet a hangulata de azért a jó játéktól messze van.

[ Szerkesztve ]

(#188600) WhiteWalker válasza .LnB (#188584) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én értem mit mondasz , de próbáld meg te is ;]
A hangulat adja el a játékot , még ha van némi sztori is . Még ha neked ez kevés az öröm bódottához. :D

A multi részről nem tudok nyilatkozni , meg se néztem. Nem is érdekel :N

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.