Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#188351) penge111


penge111
addikt

Na, hétvégén megtörtént a kis kikancsintásom a komfortzónámnak számító rpg/jrpg műfaj mögül. Végigvittem a Titanfall 2 sztoriját, mint említettem utoljára a Half-Life 2-vel, illetve az akkori CS 1.6-al bohóckodtam. Azt kell mondjam nagyon kellemesen csalódtam ebben a játékban, a történet kellemes, egy sima lövöldéhez képest kiemelkedő. Grafika rendben, zene is. Nagyon komolyan, gördülékenyen vannak megoldva benne a parkur részek, szép folyamatos a játék. Nekem nagyon bejöttek a Titánok is. Sajnálom, hogy rosszkor jelent meg anno, sokkal nagyobb sikert is megérdemelt volna szerintem. Még picit multiztam is, de azért itt látszott a 14 éves fps kihagyásom. Ilyen 2,1-es kd ratiom volt a 10-20 multis match alatt, régen azért a legjobbak között voltam, ez nekem sajnos nevetségesen alacsony :B

Tudtok még a Titanfall 2 szintjét single sztoriját megütő, esetleg meghaladó fps-eket ajánlani. Én olvastam szerint ezeket találtam: Order 1886, Bioshock részek, Wolfenstein részek. Metro, vagy ezek nem az igaziak?

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#188352) Domaximus válasza penge111 (#188351) üzenetére


Domaximus
tag

Ha pörgős fpsre vágysz akkor Wolfenstein New Order, New Colossus. Meg persze a DOOM.

Ha hasonló parkour shootert keresel, akkor Black Ops 3. Bár annak a kampánya elég gyér, a mozgásrendszer hasonló TF2-höz.

(#188353) james001 válasza fausto (#188329) üzenetére


james001
veterán

Hát szerintem elég egyértelműen látta mindenki mikor kiszállt a kocsiból és robbantott egyet :D Meg gondolom a tv-ben is mindenhol ez ment. Meg hát a Póki érzék!!! ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#188354) penge111 válasza Domaximus (#188352) üzenetére


penge111
addikt

Nem-nem engem azon fps-ek érdekelnek, amiknek jó a sztorija, a játékmechanika nagyon nem izgat...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#188355) BoneDragon válasza penge111 (#188354) üzenetére


BoneDragon
veterán

Metro

(#188356) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Far Cry: New Dawn vs Far Cry 5

Toitoi + rózsaszin virágok = new dawn :D

[ Szerkesztve ]

(#188357) ldave válasza penge111 (#188354) üzenetére


ldave
félisten

Bioshock nagyon jó, de nem tudom milyen lett a PS4 remaster, azokhoz nem volt szerencsém.

A Slime draws near! Command?

(#188358) WaterWave


WaterWave
veterán

Megtanulhattátok már, ha nincs COD nincs emberiség, nincs jövő, nincs élet...
Meg kell csinálni elvtársak... és megcsinálják minden évben... Mondjuk nekem BO4-ben a BlackOut nagyon megtetszett, én csak azzal játszom.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#188359) Deck válasza WaterWave (#188358) üzenetére


Deck
titán

Hatalmas bevétele van. Miért is ne adnának ki akkor minden évben? Ugyanezt csinálnám a helyükbe. Te nem? :)
Nálam meg csak a multi, blackout számomra hatalmas csalódás bár nem az én világom a br.

PS5

(#188360) Xaels válasza penge111 (#188354) üzenetére


Xaels
félisten

Dishonored, Prey amik érdekesek lehetnek még szerintem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#188361) WaterWave válasza Deck (#188359) üzenetére


WaterWave
veterán

Pont azért, mert van 100 ember, aztán azon a térképen el kell intézni, nincs mese.
Nincs egyforma kör, valamint tetszik az egész játékmód.
Főleg quadban ha megvan a másik 3 csapattársad akár angolul vagy magyarul el lehet szórakozni.
Engem nagyon megfogott, én már csak ezzel játszom, pedig ott van a polcon a Battlefield 5 is.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#188362) Deck válasza WaterWave (#188361) üzenetére


Deck
titán

Frissítik a blackout mapját holnap :D

PS5

(#188363) penge111 válasza Xaels (#188360) üzenetére


penge111
addikt

Ez a 2500-2600 forintos Metro Redux két játékot magába foglaló csomag, sztori szempontjából jó?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#188364) WaterWave válasza Deck (#188362) üzenetére


WaterWave
veterán

Remélem nem lesz nagyobb, mert akkor több ember kell...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#188365) Zoleee83 válasza penge111 (#188363) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nekem a kedvencek között van mindkét rész a story és a hangulat miatt.
Szerintem érdemes beszerezni, ennyiért meg főleg.
Nézz bele azért YT végigjátszásba, aztán kiderül neked bejön-e. ;)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#188366) Xaels válasza penge111 (#188363) üzenetére


Xaels
félisten

Őszintén nem tudom milyenek. Annak idején a M2033-al játszottam PC-n egy keveset, de nem nagyon emlékszem rá. Dishonored első részét végig játszottam, 2. résznek tuti van demoja meg a Prey-nek is. Esetleg Hard Reset meg Shadow Warrior van még.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#188367) S e t h válasza Deck (#188359) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hatalmas bevétele van. Miért is ne adnának ki akkor minden évben? Ugyanezt csinálnám a helyükbe. Te nem?

Tehát Bobby Kotick akkor egyfajta példakép?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#188368) Deck válasza S e t h (#188367) üzenetére


Deck
titán

Üzleti szempontból meglehet érteni. A Fifát és a Codot is veszik minden évben mint a cukrot. Akkor miért ne adnának ki minden évben újat? A legtöbb ember ugyanezt csinálná. Pedig aztán lehetne Fifa és Cod is 2-3 évente addig meg csak updatek. De kevesebb lenne a bevétel. Játékos szempontból jobb lenne de üzleti és anyagiból tuti nem. A Ubisoft csinálja jól a Season-ökkel.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#188369) malystryx válasza penge111 (#188363) üzenetére


malystryx
senior tag

Én nem játszottam egyikkel sem, csak néztem, és épp ezt a Redux-os verziót. A sztori is nagyon rendben van, de ami igazán bejött nekem az a játékbeli részletesség, hihetetlen hogy közel 10 éves játékban mennyi mindenre odafigyeltek, és még mindig sztem a legjobban néz ki, főleg így Reduxolva. Az állam végig a padlón volt.
A holttesteket szinte mindet ki lehet lootolni, de nem az az "elmegyek felette és megvan a loot, hanem külön kifordítja és lelopod a fegyveréről a tárat, meg van külön lőszer és miegymás a testeknél általában. A lámpákat lekapcsolva eléggé okosan lehet taktikázni, érdemes minden kis zeg-zugba benézni, rengeteg loot van elrejtve. A lámpádat külön tölteni kell, figyelni a levegődre, szűrőt cserélni, amit egy óra mutat, a gázmaszkot időnként le kell törölni, és azok a fegyverkiegészítők...
Egyszóval számomra a valaha látott legjobb és legszebb fps magasan! Az Exodus meg minden további jót tartalmaz ami az előző 2 részből kimaradt :)

(#188370) WhiteWalker válasza WaterWave (#188361) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Az Apex Legends kalsszisokkal jobb mint a BO. Pedig ugyanaz a stílus... Próbát tegyél vele , hátha...

(#188371) szilchi válasza Djuree (#188344) üzenetére


szilchi
őstag

Én is először csak 10 perceket játszottam,hogy jobban szokjam a VR-t nem volt még otthon készleten felnőttpelenka :),de most már ahogy haladok a játékban már fél- 1 órás részeket játszok most már van készlet és már attól se rosálok be ha játék közben a szomszéd szobában hirtelen bekapcsol a kandalló szivattyúja :D

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#188372) Woodslave


Woodslave
nagyúr

hátha itt tud valaki tippet adni. Ki akartam próbálni a bloodborne-t online. A ps plus úgy van hogy haverral megoszott ő vette de én vagyok az elsődleges stb ahogy kell elméletileg. Gta online Fifa működik pöpecül, ingyenes játékot le tudom tölteni.

Egyedül a bloodborne-nél van folyton connection lost. Első pillanatban. Mi lehet a probléma?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#188373) WaterWave válasza WhiteWalker (#188370) üzenetére


WaterWave
veterán

Abszolut nem jön be...
Sci-fi beütés miatt, számomra vállalhatatlan.
Egy rétegnek bejön azok gondolom átmentek oda játszani, de számomra borzalmas.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#188374) Tyler Durden

Nahh tegnapi nap végre volt időm játszani és befejeztem a kerületeket 100%-ra pókemberben, így én is megkaptam a platinát. Összességében nálam eddig a legjobb játék a ps4 platformon, bár itt a végén a kerületek kimaxolása kicsit repetitív volt én élveztem még ezt is. Következő időszakban nagyobb fába vágom a fejszémet, sokáig matekoltam a GoW, DQXI és a Nioh között, végül a Nioh győzött így szerintem pár órára /100+ :U / megint el leszek foglalva..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#188375) Deck válasza Tyler Durden (#188374) üzenetére


Deck
titán

Jó döntés :D

PS5

(#188376) Woodslave válasza Tyler Durden (#188374) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Niohra kiváncsi vagyok. Azt olvastam mondjuk komplexebb mint a bloodborne (bár erre nem volna igényem :D ). De előtte nekem is ott a pókember végre normálisan. Meg a God of war. De most még Batman, mert a pókember mellett után nem annyira tetszene az már látszik bár a hangulat meg a sztori is nagyon rendben van

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#188377) Tyler Durden válasza Woodslave (#188376) üzenetére

Batmeneket én anno letoltam, mindenképp előbb nyomasd, mint a pókfejet. Nekem nagyon tetszettek a batman játékok is, de szerintem az insomniac játéka viszi a szuperhősös pálmát jelenleg. Nioh-ba már ma este tervezem belekezdeni, az első pár óra tapasztalata után majd firkantok ide vmit :D Előképzettség 2 játék ps3on demonsouls x-en pedig darksouls, meglássuk mire lesz elég :U

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#188378) penge111 válasza Tyler Durden (#188377) üzenetére


penge111
addikt

Érdekes, hogy a Demon Soulst miért nem piszkálják fel újra, hatalmas játék volt az is pedig!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#188379) ldave válasza penge111 (#188378) üzenetére


ldave
félisten

PS5 nyitócím lesz :)

A Slime draws near! Command?

(#188380) Tyler Durden válasza penge111 (#188378) üzenetére

Sose felejtem el, nekem /mint sok más embernek/ mérföldkő volt az a játék. Az Örsön vettem át az eladótól /akkor még európában főleg nálunk elég ritka volt/, aki gyakorlatilag örült, hogy szabadult tőle. Előadta, hogy ekkora szar játékkal még sose játszott, gyakorlatilag csal a játék. Hazavittem be a gépbe indulok el tutorial boss úgy rakott meg, hogy csak pislogtam. Utána a kastély fele menet a sima mezei ellenfelek levertek. Fog összeszorít és a kezdeti szívások ellen csak nyomattam tovább, aminek aztán meglett a gyümölcse. Bár később is volt olyan szitu, hogy azt gondoltam én már kemény vagyok, majd átfutkározok bizonyos töltelék ellenfeleken, azt felrúgtak műholdnak (: + hatalmas ötlet volt, hogy mikor meghalsz akkor menj még vissza a hulládért, amiben egy raklap soul van..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#188381) #10186752 válasza Woodslave (#188372) üzenetére


#10186752
törölt tag

A beállításokban a network wordlwide-ra van állítva?

Ja, és online indítod a játékot?

[ Szerkesztve ]

(#188382) Woodslave válasza #10186752 (#188381) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja úgy is próbáltam. Akkor is ugyanez.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#188383) Woodslave válasza #10186752 (#188381) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nyilván ha nem online indítom akkor nincs ilyen :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#188384) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

A karácsonyi szezonban letettem az AC Odysseyt, de most újra felvettem, és nem is értem, miért szüneteltettem eddig. Így 40 óra után: ez egy k.rva jó game!

Szamomra a legnagyobb meglepetés, hogy vannak nagyon jó es érdekes mellékküldetés-szálak! Rendesen érdekel, hogy hova fut ki egy-egy szál.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#188385) danielgalaxy válasza penge111 (#188351) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

A Bioshock Collectiont mindenképpen ajánlom, igaz az első két rész grafikáján már erősen meglátszik az idő, de játékmenetben és a storyban még mindig nagyon ott van a széria.
Ezen kívül a Dishonored sorozatot se hagyd ki, a legjobb FPS címek közt van konzolon, nagyon különleges, igazi ínyenc darabok.
Habár nem shooter, de a Firewatch is rohadt jó cucc, de akkor már a Soma és a What Remains of Edith Finch is belefér.

[ Szerkesztve ]

(#188386) Deck válasza Rigormortiis (#188384) üzenetére


Deck
titán

Pont ma éjjel lett meg a platinája. Nagyon jó játék lett :)

PS5

(#188387) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#188374) üzenetére


F-ECT$
titán

Az avatar is megjött?

Én januárban platináztam, de egyelőre semmi :(

Dive ever, work never.

(#188388) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#188387) üzenetére

Dehogy. Pont akartam írni, hogy annak fényében ki mikor vitte végig, szerintem majd márciusban vmikor..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#188389) Rigormortiis válasza Deck (#188386) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Gratula! Mennyi játékidő lett a vége? 40 óra után jó, ha a térkép ötöde van felfedezve.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#188390) Deck válasza Rigormortiis (#188389) üzenetére


Deck
titán

Köszi! 115 óránál vagyok jelenleg. A dlc-ket csinálgatom most. Amint látod nagyon ráérősen haladtam, mindent megcsináltam a játékba mert minden érdekelt. Sokat csak utazgattam, nézelődtem.. :D

PS5

(#188391) Rigormortiis válasza Deck (#188390) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én is így haladok. Ha látok egy kerdőjelet, azt muszáj felfedezni :D

Nagyon szépen kidolgozták a görög tájat, élvezet barangolni, felfedezni benne.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#188392) Deck válasza Rigormortiis (#188391) üzenetére


Deck
titán

Ez a Görög téma nagyon nagy telitalálat az biztos. Látom te is annyira imádod legalább mint én akkor :P

PS5

(#188393) Bétaville válasza penge111 (#188351) üzenetére


Bétaville
senior tag

A Wolfenstein elég kellemes. Nekem meg van. Igaz még nem vittem végig. :N

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#188394) erahurka válasza Bétaville (#188393) üzenetére


erahurka
félisten

+1 a Wolfensteinnek. A New Order és a New Colossus is tök jó. :K

(#188395) Wesder válasza Deck (#188386) üzenetére


Wesder
félisten

Itt mi kell a platinàhoz?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#188396) Mike válasza Wesder (#188395) üzenetére


Mike
veterán

oh, de rontja :(

(#188397) Deck válasza Wesder (#188395) üzenetére


Deck
titán

Minden más trófea.. :D

PS5

(#188398) Wesder válasza Deck (#188397) üzenetére


Wesder
félisten

Na ne...
Mindent fel kell fedezni a mappon, meg mindem mellék + főküldetés. Gondolom.
A legendàs àllatokra nem adta be az achievementet első végigjàtszàsnàl. Bosszankodtam is rajta. A DLC-ket majd az Atlantis DLC utàn akarom elkezdeni. A hónapban jön LVL99 meg NewGame+ update. Új Mercenary Tiers.:K

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#188399) Deck válasza Wesder (#188398) üzenetére


Deck
titán

Ha rámész a játékra majd trófeák ott látod amúgy őket :)
De nincs semmi nehéz vagy bonyolult, nem volt szenvedés :)

PS5

(#188400) erahurka válasza Wesder (#188398) üzenetére


erahurka
félisten

Csak az alapjáték trófeaái kellenek a platinához. DLC meg utólag belerakott nehézségi mód jellemzően nem.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.