Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#185651) RangerFox válasza Smite (#185649) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az anniversary bundle-nél is egyértelműen le van írva.... A 4, Hardline és 1 teljes játék, és mindegyikhez a season pass és deluxe content.

(#185652) Smite válasza Bogyi007 (#185650) üzenetére


Smite
tag

Köszi!
Akkor gyakorlatilag benne van a szólóban árult BF1 Revulotion, ugye?
Illetve a TF2-es bundle-ban meg egy ingyen TF2 van BF1 Rev.-hoz képest? :)

(#185653) pulyka jocó válasza Smite (#185652) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Igen, megkapod a BF1-et prémiummal, ahogy írták előbb :)

(#185656) Carlos Padre válasza i@lex (#185491) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én azért még nem temetném a Playstationt, tipikusan az a cég, ami nem csak a saját, de mások hibájából is tanul, és az a szerencsés csillagállás is csak egyszer fordul elő az életben, ami az előző gen startját jellemezte.*
Én inkább azt látom, hogy Nintendosan külön útra lép a Microsoft, hogy ne kelljen a saját pályáján versenyeznie a Sonyval, kotlok is egy blogposton a témában egy ideje, ha lejárt a szivatásom büntetésem ki is rakom.

*szigorúan csak a tényeknél maradva, az xbox 360 a PS3 csúszása miatt egy évig csak az öreg ps2vel versenyzett, majd mikor a PS3 megjelent olyan drága volt, hogy két évig gyakorlatilag a MS uralta a konzoleladásokat. Megvolt mindenük a sikerhez, kinect, új, izgalmas IP-k, a Microsoft számolatlanul ontotta a pénzt a marketingre és mindez arra volt elég, hogy beállítsák a Sony legnagyobb bukásaként számontartott ps3 eladásait. És ez van úgy beállítva a fanok de főleg a részvényesek felé, hogy "megnyerték" azt a generációt. Most nem látszik semmi ilyen előny, az egyetlen amivel elő tudtak állni, hogy bejelentették, a PS5 2021-es megjelenését megelőzik megint és már 2020-ban kijönnek az új gennel, amit a Sony elhárított azzal, hogy hát jó, akkor ők is.
Ugyanígy nem látom azt sem hogy lehetne 20-30%-al erősebb az új xbox, miközben a Gamer sajtó azért ostorozza az AMD-t, hogy a Navit a Sony igényei szerint tervezte. Ez nem az a piac, ami úgy működik, hogy "figyu, nem tudom mit rendelt a másik, de én is ugyanazt kérem, csak óggyuk mán meg okosba és tegyetek bele mindenből kicsit többet." Ráadásul az új gépek annyira erősek lesznek, hogy ott már tényleg nem az fog számítani melyik az erősebb, szerintem sokkal nagyobb lesz a különbség a két gép között mint a mostani generációban. Ettől függetlenül tud a Microsoft meglepetést okozni a közeljövőben, csak nem úgy ahogy a fanok gondolják jelenleg.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#185657) seniman válasza Carlos Padre (#185656) üzenetére


seniman
addikt

Az MS meglepik néha érdekesen szoktak elsülni. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#185658) _Flood_ válasza Bogyi007 (#185274) üzenetére


_Flood_
aktív tag

Én is ugyanígy jártam, egy restart után helyreállt.

(#185659) mike1334 válasza Carlos Padre (#185656) üzenetére


mike1334
veterán

Az én tippem az (de nem is annyira tipp, elég az X-et megnézni), hogy bőven olcsóbb lesz az új konzol, mint amennyit ér a benne lévő vas alapján. Csereakciók is biztosan lesznek (most is volt, nem is rossz). E mellé készülnek jó pár új játékkal, nem potyára "vettek" annyi stúdiót (direkt nem írtam, hogy ex, mert én nem sajnálom a jó játékokat valakitől csak azért, mert másik konzolja van, felőlem lehet multiplatform az összes). Én csak abban bízok, hogy a multi orientált címek mellé azért be fog férni single játék is. Illetve tudnék örülni egy One S erősségű kézikonzolnak is. De ha Sony csinálna kézi konzolt, annak is örülnék. Ha egyik se, akkor Switch. De akkor 2 évig ne jöjjön az új generáció, mert nem akarok minden évben venni egy konzolt...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#185660) Lefty válasza i@lex (#185497) üzenetére


Lefty
addikt

Nem csak az ero szamit, lasd mostani generacio. Sokra megy az MS a gepevel, csak multiplatform jatekok vannak ra lenyegeben. Meg mennyire akar PC-seket megcelozni a Sony szerinted? 92 millio eladott ps4 van eddig, erted.

[ Szerkesztve ]

(#185661) hhenry válasza i@lex (#185497) üzenetére


hhenry
őstag

Szerintem xbox erősebb lesz de az érő nem mérvadó

(#185662) consono válasza i@lex (#185497) üzenetére


consono
nagyúr

Engem nem érdekel melyik konzol lesz a következő generációban az erősebb, igazán az sem, hogy azt ki fogja gyártani. Az érdekel csak és kizárólag, hogy melyikre lesznek jobb single player játékok, mivel egyáltalán nem multizom :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#185663) i@lex válasza hhenry (#185661) üzenetére


i@lex
őstag

Személyes preferenciákról felesleges “vitázni”.

Nekem fontos, másnak nem. :-)

(#185664) hhenry válasza i@lex (#185663) üzenetére


hhenry
őstag

Azért nekem se mindegy az ereje de nem mérvadó

(#185665) vonSux válasza Lefty (#185660) üzenetére


vonSux
őstag

Lásd mostani generáció? Az meg van, hogy az xox ‘17. novembere óta van kint a piacon? Előtte meg ugye..

(#185666) b. válasza mike1334 (#185659) üzenetére


b.
félisten

hát a konzol csere csak akkor fog érni valamit, ha lesz visszafele kompatibilitás, mert amúgy nem válok meg a Pro 4 től. :N

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#185667) xkoti válasza b. (#185666) üzenetére


xkoti
senior tag

Ugyan ezt mondtam én is és ha logikusan gondolkozol akkor már bőven megéri váltani ha vissza fele is kompatibilis :D

Egyébként tény hogy erősebb a box de valljuk be az őszintét ki az aki e miatt vett játékot.
Mindenki a játékokat nézte melyikre mi a felhozatal pl: én is így választottam. :D

KO

(#185668) malystryx válasza xkoti (#185667) üzenetére


malystryx
senior tag

Én is így gondolom srácok, én sem szívesen válok meg a Pro-tól, de ha megoldják a kompatibilitás kérdését, és lesz becserélhetési lehetőség, akkor simán veszem az új konzolt.

A For Honor-nak meg nagyon örülök, pc-n is a megjelenés utáni napon megvettem, a season pass-t is utána nem sokkal, a Marching Fire-t is, de egyelőre a legújabb DLC-t hanyagolom. Rengeteg probléma van a kapcsolatokkal, és szinte már be sem léptem vagy 4 hónapja. Bízom benne hogy konzolon sokkal jobb lesz a játékélmény, már alig várom. Ez az egyik legjobb amit adhattak :)

Más. Ha esetleg még idén megjelenne a Ubi hajós alkotása a Skull & Bones, lesz olyan közületek akit érdekelni fog? Ez nagy dilemma lesz, hogy itt vegyem meg vagy pc-re.

[ Szerkesztve ]

(#185669) Lefty válasza vonSux (#185665) üzenetére


Lefty
addikt

Megvan. Arra utalok, hogy azota is a ps fogy jobban.

(#185670) #58978304


#58978304
törölt tag

Én az exek miatt vagyok csak és kimondottan Ps-es.
Nekem az exek olyan játékélményt villantottak (szinte mind,mert azért akadnak igen gyehennán sikerültek sajnos) amit soha semmilyen más platformon nem tapasztalhattam meg.
Én nem vagyok Xbox ellenes sőt!
Elismerem hogy vannak Ms nél olyan szolgáltatások ami jó,hasznos és ami psnél sajnos nincs :(
Gondolkoztam már egy XBOX X beszerzésén is...
Hosszas gondolkodás után egyetlen akadályba ütköztem ezzel kapcsolatban.
Mégpedig abba hogy a Halo kon kívűl semmi sem érdekel onnan.
Azért az egy Címért meg marha nagy Owerkill lenne megbojgatnom a családi Büdgét :D
Mivel a többi Címmel pc-n is tolhatnám ami még esetleg kis mértékben vonzana az Ms felé.
Mondjuk az XBOX x natív 4k ját még most is nagyon irigylem :)
( De az mint tudjuk nem elég az önfeledt boldogsághoz ) :)

[ Szerkesztve ]

(#185671) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kingdom Hearts III-ban van valami free roam féle opció? Arra gondolok, hogy például ha befejezed a Toy Story-s chapter-t, akkor nem lehet ott szabadon bóklászni, nem lehet a főmenüből betölteni azt a részt? Vagy csak mentést lehet újra betölteni és úgy?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#185672) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Jó reggelt.
Nem nagyon szoktam bele menni hogy melyik a jobb konzol.
De saját tapasztalatból írom le amit mondok.
Tavaly augusztusban cseréltem le az Xbox x-emet PS4 pro-ra. Hogy miért?
Olyan exkluzív címek vannak itt a sötét oldalon hogy hihetetlen.
Technológiai szempontból az x mérföldeket ver a pro-ra. (vízhűtés hahó) nekem speciel a kontroller is jobban fekszik x-en pláne hogy elitet használtam.
De könyörgöm kit érdekel ha olyan érzés hálón lengedezni New Yorkban vagy kratossal aprítani vagy zombik elől bujkálni a last of us-ban vagy kalandozni mint Indiana Jones az unchartredben hogy pont elfelejtem hogy maga a konzol nem tud teljes 4k-t. Vagy hogy olyan a ventije mint egy helikopter.
Egy konzolt mindig is a játék élmény fog eladni nem pedig a nyers erő.
Ez nem pc hogy jó jó nem nagyon tudok játszani semmivel de nézd meg az xy mark eredményeimet az én pöcsöm nagyobb.
De ez az én szubjektív véleményem.

[ Szerkesztve ]

Give them nothing but take from them everything

(#185673) ProEvoFan válasza Krissz1983 (#185672) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"Egy konzolt mindig is a játék élmény fog eladni nem pedig a nyers erő."
Ez így van.Azt pofázom pár éve.Akinek meg van pénze, vagy sikerül otthon eladni valahogy a "miért kell két-három konzol a háztartásba" (nekem nem sikerült...) az felborítja ezt a "szabályt".
Tehát ha a Pókember ebben a minőségben xboxra jött volna, akkor már rég lenne itthon xbox is.Az asszonynak meg hazudnék hogy "áh, ez egy hamutartó, nem konzol" vagy mitomén'...vagy cserébe vennék neki egyszerrei 40 új fehérneműt :)

[ Szerkesztve ]

(#185674) S e t h válasza Krissz1983 (#185672) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezt mintha én írtam volna.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#185677) Mike válasza .LnB (#185671) üzenetére


Mike
veterán

mintha lehetne ugrálni a helyszinek között, de nem vagyok benne biztos

(#185678) Mike válasza #58978304 (#185670) üzenetére


Mike
veterán

hamarább kéne egy switch a zelda miatt

(#185679) Woodslave válasza Krissz1983 (#185672) üzenetére


Woodslave
nagyúr

bennem egyértelmű volt mindig ha valaha lesz konzol az csak ps lehet. Ha logikus magyarázatot keresek akkor nyilván nem marad más mint az ex játékok, de valahogy laikusként nekem a ps volt A játékgép. Szerencsére ez a legjobb gép amivel valaha dolgom volt szóval én nem veszek észre/figyelek olyan dolgokra amik másokat zavarnak.

Környezetemben azt figyeltem meg, hogy a gyerekeknek a szüleik inkább vesznek xboxot (mondjuk jó páran 360-at "előtelepített" játékokkal ;] ) Melóhelyen 3 embernek van ps a kolléga aki velem szemben ül xboxot vett, valami megmagyarázhatatlan okból :D (mármint nem halo meg forza miatt) Neki ez volt "bekattanva" ahogy nekem a ps. (bár az enyém indokolhatóbb mert lenyomtam az unchartedeket, last of ust, bloodborne van most meg a pókember :DDD )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#185680) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Érdekes, hogy általában mindig az jön az ex.címek erejével, aki ps-es. Nekem van ez is az is. Szeretek középen állni:)
De! Kérdezem én, hogy a ps-esek elvannak azzal az évi egy-két jól sikerült exkluzívval? Hány multiplatform játék pörög még mellette?
Én is azt hittem, hogy itt a mennyország vár a kék oldalon, de rájöttem, hogy ez is csak egy konzol.
Ha valaki kipörgeti/kipörgette már az összes kiemelkedő exkluzívot, akkor most mivel játszik? Semmivel, mert vár hónapokat, hogy a Days Gone bejön-e neki? Nem hinném... Szerintem amivel mindenki az ideje nagy részét tölti, az mindkét oldalon megvan. Fölösleges ez a melyik jobb. Mind a kettő gép szuper és reméljük így lesz ez a next gennél is.
Amúgy ez az ex.is relatív. Pl. én inkább Forzázok, mint Pókozok.
(És mondom ezt úgy, hogy X-em van S után, mert sikerült visszautasíthatatlan áron kijönni a bizniszből, de nem érdekel az ereje.)

[ Szerkesztve ]

(#185681) sp8787 válasza NoOne1976 (#185680) üzenetére


sp8787
addikt

x+y=z

x+1=x+1

(#185685) b4lukapitany válasza KaitouP (#185585) üzenetére


b4lukapitany
tag

Köszi, neked is Diego46! Meglesem őket. :)

(#185690) penge111


penge111
addikt

Én még mindig amondó vagyok, hogy le kellene zárni ezt a vitát. Szerintem mivel nem egyformák az igények, így sohasem volt, nincs és nem is lesz olyan konzol, ami minden igényt képes kielégíteni. Minden konzolnak megvan az előnye, hátránya, ezért van, hogy valaki "picit" elfogult egy konzol iránt, mert nem képes belátni, hogy valaki lekakilja, hogy neki azért van xy konzolja, mert xy előnye van, őt ezt hidegen hagyja, mert az az előny pont őt nem érdekli. :U

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#185697) sp8787 válasza Mike (#185693) üzenetére


sp8787
addikt

Egyebkent a moderatorok sztem kritikan alul teljesitenek.
Olyan mennyisegu burkolt xbox-trollkodast engednek meg egyes embereknek ,hogy az elkepeszto.

Van konzolvalaszto vagy mi a harag topik ahol ennek lenne a helye, akarhogy is olvasom ez a PS4 topic.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.