Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#185551) Woodslave válasza markknight (#185543) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én nem mondom hogy mindenkinek imádni kell. Engem tegnap betalált, mondjuk nekem nehéznek tűnik, de nagyon megfogott a hangulata egy darabig elleszek vele, bár valszeg elkezdem a pókembert mellette ne fordulja nagyon be :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#185552) Mike válasza penge111 (#185547) üzenetére


Mike
veterán

olyanra gondolsz mint a disgaea?

(#185553) Mike válasza #10186752 (#185542) üzenetére


Mike
veterán

hehe, a statisztikában nem

(#185554) ldave válasza Mike (#185550) üzenetére


ldave
félisten

Hát, pedig mind a Bandai, mind a Namco legalább 40 éves cégek :) Előbbihez köthető pl a Tamagotchi, utóbbihoz pedig sok-sok videójáték, pl Pac Man, Tekken.

A Slime draws near! Command?

(#185555) .LnB válasza ldave (#185554) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ő se gyűjtött DBZ figurákat. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#185556) wierra válasza ldave (#185554) üzenetére


wierra
senior tag

Dark Souls-, God Eater-, Ace Combat-, Soul Calibur-széria, ...patinás kiadó(k), true story. :K

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#185557) ldave válasza .LnB (#185555) üzenetére


ldave
félisten

Most rákerestem, 2017-ben a Namco Bandai-nál csak a Lego volt nagyobb játékgyártó.

A Slime draws near! Command?

(#185558) BoneDragon válasza ldave (#185557) üzenetére


BoneDragon
veterán

Most erre mondhatnám azt, hogy van aki a pincében él, de hát ott is lehet net, ez nem állja meg a helyét jelen esetben. :DDD

(#185559) F-ECT$


F-ECT$
titán

Én is PC-ről jöttem (bár nem adtam el, szóval inkább azzal párhuzamosan), és az egyik fő ok a PS mellett a PS ex-ek voltak, no meg a gép ára. Emellett számított az is, hogy haveri körben is inkább PS van, így egy csomó lemezes játékhoz ingyen jutok hozzá.

Dive ever, work never.

(#185560) 30z.Samu válasza F-ECT$ (#185559) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nálam is van PC, de túl nyomó részt konzolon játszom.

Sic Parvis Magna

(#185561) erahurka válasza ldave (#185557) üzenetére


erahurka
félisten

De csak azért, mert az 5. helyezettet Nerfelték ;]

(#185562) gyuromoj


gyuromoj
veterán

A Sony belsős fejlesztői már mind a PlayStation 5-re fókuszálnak

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#185563) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#185559) üzenetére

PC nálam is van, de gyakorlatilag a ps megvétele óta /8 hónap/ nem nagyon ültem elé. Ráadásul novemberben költöztünk, azóta meg a garázsban figyel a gép+monitor.. Eladni nem fogom, mert a fiam már nyaggat, hogy mikor lesz saját gépe, neki jó lesz. Illetve nekem PC mellett mindig is volt konzol, PS1-el kezdtem és azóta jópár megfordult nálam /ps1, dreamcast, gamecube, ps2,ps3,ps4, xbox360, wii, illetve handheldek közül: gameboy, gamegear, gameboy advance SP, psp, nintendo ds light, nintendo 3ds xl/.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#185564) xkoti válasza gyuromoj (#185562) üzenetére


xkoti
senior tag

Érdekes :D Kíváncsi leszek mit hozz ki az biztos hogy rögtön nem fogok váltani :D

KO

(#185565) erahurka válasza gyuromoj (#185562) üzenetére


erahurka
félisten

Micsoda meglepetés :U

(#185566) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Én ha egyáltalán még résztvevő leszek a kövi generációban, akkor ismételten két gépes akarok lenni. Mindkét platformra vannak olyan címek amiből sanszos a folytatás és nem szeretnék lemaradni róluk.

Szóbajött az alvás mint láttam, az elmúlt 2 nap során 6 és fél órát aludtam mindössze.
Igen a pókembör miatt....

A fősztoriban még alig haladtam előre de már összeszedtem az összes táskát a tornyokat bekapcsoltam és toltam (mit a biciklit? :DDD) a mellékküldiket és a banditákat kerestem/kergettem. Baromi élvezetes hálóhintázni New Yorkban. Néha csak úgy teszek egy nagyobb utat a városban céltalanul is. :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#185567) Nayrobi válasza gyuromoj (#185562) üzenetére


Nayrobi
őstag

Amikor az ign az ignt fordítja le, de a legérdekesebb részt hagyja ki az eredeti cikkből:

"2019 will be another successful year for Sony's current console, and that the company still has "a couple of unannounced games (already existing IP) with PS4 in mind"

[ Szerkesztve ]

(#185568) Tyler Durden válasza Bogyi007 (#185566) üzenetére

Engem is beszippantott rendesen. 2 napja kezdtem el, tegnap egy laza 8-10 órát belecsavartam. Küldikkel alig haladtam, egyelőre a kerületeket maxolom. Megvan összes hátitatyó, toronybekapcsolás, fényképek, kerületi büntények, 2 kivételével az összes Harry Osborn laboros q /2 olyan van, amihez talent is kell, hogy ki lehessen nyitni. Baromi jól meg van csinálva a város, a hálóhintázás meg csak hab a tortán. :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#185569) xkoti válasza Tyler Durden (#185568) üzenetére


xkoti
senior tag

Mindig eszembe jut mikor a pókembernél a tócsa lázadás volt , mert már annyira nem bírtak mibe bele kötni a játékkal kapcsolatban :D

KO

(#185570) Tyler Durden válasza xkoti (#185569) üzenetére

Nemtudom, engem megvettek kilóra. Ennek a játéknak a fényében az insomniacnak rá kellene állni a szuperhősős játékokra. Ha ennyire el tudják kapni a feelinget, akkor én szivSN játszanék más marveles játékot is..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#185571) markknight válasza .LnB (#185537) üzenetére


markknight
veterán

A videojátékok Rotten Tomatoja ez a metacritic.

(#185572) hombre[EU] válasza Tyler Durden (#185563) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Már félig-hivatalosan megerōsítette egy developer vmelyik fótumon,hogy a ps5 devkitekkel már dolgoznak szóval a ps4-re pl. jövōre megjelenō játékok már optimalizálva lesznek/lehetnek nextgen-re is. Van egy olyan érzésem,hogy a jelenleg játszható játékok közül is remasterelnek elōre+rendes vr supporttal megtámogatják,pl GT Sport

Life, Uh, Finds A Way

(#185573) Madwe válasza hombre[EU] (#185572) üzenetére


Madwe
nagyúr

Amilyen gyorsan készülnek a GT-k, olyan 2023-24 körül már várnám nagyon én is :D

(#185574) Mike válasza ldave (#185554) üzenetére


Mike
veterán

na még azt se tudtam hogy ez két cég

(#185575) Diego46 válasza Rage47 (#185411) üzenetére


Diego46
csendes tag

Ugye? Olyan, mintha úgy jó 3-4, a nitrót mint feature-t tekintve meg úgy 15 éves lemaradásban lenne.

(#185425) xkoti: Nem ismerem, de lehet, hogy rápróbálok.

(#185576) RangerFox válasza Nayrobi (#185567) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Borzalmas a magyar ign...

(#185577) b4lukapitany


b4lukapitany
tag

Sziasztok! Tudtok valami para horror játékot? Mondjuk valami szellemes, sötét házban mászkálósra gondolok, ahol van valami értelmesebb sztori.

(Resi VII+Until Dawn van meg)

[ Szerkesztve ]

(#185578) xkoti válasza RangerFox (#185576) üzenetére


xkoti
senior tag

Személy szerint én a teszteiket szeretem.
De egyébként ha körbe nézek a magyar youtube világába normális játék bemutatót akik nem csak leülnek és bamba fejjel játszanak és a közbe kommentálják 0 utána járással az nagyon ritka...

[ Szerkesztve ]

KO

(#185579) hombre[EU] válasza Madwe (#185573) üzenetére


hombre[EU]
veterán

:) Nekem nem is kell új rész. Ugye 8k-s modelleket készítettek a Sporthoz (és még mindig készülnek,jönnek is updatekkel) és a játék nō,mint a gomba, szóval ha ezt tovább viszik nextgenre és gyártják tovább az ingyenes tartalmat egy rendes VR supporttal akkor még 25-ig is el leszek vele. A legjobb lenne,ha támogatná a 1080p@120hz -et,mert végre kihasználhatnám a tv-m

Life, Uh, Finds A Way

(#185580) Peetey91


Peetey91
senior tag

Nem ma kellett volna, hogy kiderüljenek a februári PS Plus játékok?

(#185581) Diego46 válasza b4lukapitany (#185577) üzenetére


Diego46
csendes tag

Az Evil Withint ismered?

(#185582) xkoti válasza Peetey91 (#185580) üzenetére


xkoti
senior tag

Még kiderülhet :D
Bújtam egy kicsit a netet és sokan a medro redux-ra tippelnek :D

KO

(#185583) 30z.Samu válasza xkoti (#185582) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én azt olvastam, hogy a Slim user-eknek adnak Pro-t. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#185584) Bazsi1987 válasza xkoti (#185582) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én is arra gondolok, nincs benne a mostani 3100 ft-os akcióba, mindig benne volt😉

(#185585) KaitouP válasza b4lukapitany (#185577) üzenetére


KaitouP
veterán

Elmondom a szerintem legjobb horror játékokat, amik nem feltétlen szellemesek, vagy házban mászkálósak, de PS4 -en elérhetőek, és zseniális címek a műfajukban:

- SOMA
- Amnesia: Collection
- Layers of Fear
- Forbidden Siren (!!)
- Alien: Isolation
- Outlast 1-2 (határesetek számomra)
- Observer (!!)
- Bendy and the Ink Machine (elég egyedi cucc)
- Resident Evil 0/1/2

Jó csemegézést. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#185586) #58978304 válasza Tyler Durden (#185563) üzenetére


#58978304
törölt tag

Haha, te sem ma kezdted a "filmes szakmát"
Gameboynál emlékszem volt hozzá egy kábel amivel haver Gameboy-ával összekötöttük azt' toltuk a Tetrist azon a förtelem zöld kijelzőn Coop ban :D
Este meg szívás volt ha nem volt lámpás nagyítód a kijelzőhöz :DDD
Asszem egymás ellen toltuk a Tetrist amúgy ...
Jajj hová is fejlődtünk azóta.?...
8x2,8 Ghz a zsebben 4k Super Amoled-el.
És soha nem vagyunk elégedettek semmivel :D

[ Szerkesztve ]

(#185587) WaterWave válasza #58978304 (#185586) üzenetére


WaterWave
veterán

Nekem még meg van a GameBoy, ha van időm előveszem rajta a mariot:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#185588) 30z.Samu válasza KaitouP (#185585) üzenetére


30z.Samu
félisten

Érdekes lista. :) Én ezek körül a SOMA-val, az Observer-rel és a Layers of Fear-el szemeztem, de nagyon. Ebből kettő meg is van valamelyik platformon, csak neki kéne állni. Az Observer még beteg, de nagyon érdekel, majd megveszem mindenképp, az Outlast nekem amolyan too much kategória. A többihez még nem volt szerencsém. :B

Sic Parvis Magna

(#185589) xkoti válasza 30z.Samu (#185583) üzenetére


xkoti
senior tag

Legjobb lenne :D :DDD

KO

(#185590) Tyler Durden válasza #58978304 (#185586) üzenetére

Nekem mákom volt, mert faterom sokat mászkált külföldre és onnan hozta a mannát (: A gameboyról ami megmaradt, hogy 4 játékkal kaptam /tetris, spiderman, ducktales, supermarioland/. Ebből a mariót kb 2-3 hónap alatt sikerül végigvinni, iszonyat élmény volt. Anyámnak meg szerintem az maradt meg, hogy kurvasokat kellett költeni ceruza elemre eleinte, mert fater nem vett hozzá töltőt, így 4 ceruzaelemet elég hamar lezabálta a masina :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#185591) Frod válasza xkoti (#185582) üzenetére


Frod
addikt

Tavaly nyáron megvettem, szóval #nemkéne. :DDD

Do you see the white shadow?

(#185592) xkoti válasza Frod (#185591) üzenetére


xkoti
senior tag

:DD Mondjuk én beszélek igazából ki se tudnám használni :D

KO

(#185593) KaitouP válasza 30z.Samu (#185588) üzenetére


KaitouP
veterán

Mihamarabb pótold. A SOMA az egy fantasztikus, ámbár félelmetes utazás egy ............ végig. (Hogy a kipontozott részbe melyik jelző illik, azt TE döntsd el, miután végigjátszottad.)
Zseniális és kiemelkedő darabja a műfajnak, szerintem kultjáték.

Az Observer -ről már nem lehet ilyen szuperlatívuszokban beszélni, mégis egy kellemes, de borzongató atmoszférájú, cyberpunk sztori, ami bár kicsit rövid, de arra az időszakra garantáltan a képernyő elé láncolja az embert. Must have cucc. :D

A három közül a leggyengébb talán a Layers of Fear, de egyszer mindenképp végigjátszható, pláne, hogy a később Observer -t is ők fejlesztették.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#185594) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Akik pokemberes limitalt kiadasu gepet vettek azok megkaptak a dlcket hozza a jatekon felul?

(#185595) james001 válasza xkoti (#185582) üzenetére


james001
veterán

Pff mindenki tudja hogy a Black Flag lesz ;]
#szokásosfárasztópoénlelőve

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#185596) Madwe válasza james001 (#185595) üzenetére


Madwe
nagyúr

Annyiban lesz spéci a mostani hónap, h most lesz utoljára ps3-as cím közöttük, lehet emiatt késlekednek kicsit, mert félnek még ledobni a bombát ami benne lesz :P

(#185597) KaitouP válasza Madwe (#185596) üzenetére


KaitouP
veterán

Az összes PS3 -as cím ennek örömére ingyenes lesz. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#185598) Nayrobi válasza Madwe (#185596) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nem csak ps3, hanem psvita se lesz többet. Kíváncsian várom a márciust.

(#185599) xkoti válasza james001 (#185595) üzenetére


xkoti
senior tag

:DDD :DDD Győztél :D

KO

(#185600) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Február ps+

For Honor (PS4)
Hitman: The Complete First Season (PS4)
Divekick (PS3, PS Vita)
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (PS3)
Gunhouse (PS4, PS Vita)
Rogue Aces (PS4, PS Vita)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.