Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#185351) FollowTheORI válasza mike1334 (#185349) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Végülis Alexandrai a görög korban keletkezett... szal igen. :D
Meg a nagy hajók is hasonlóak és elég sok hellénisztikus dolog stílusjegy, pajzsok, fegyverek, ruhák, van inkább benne... még ha Kleopátra már inkább a római korban volt. :K

Uzót kell inni és gyrost enni közben. :D

Vagy gondolhatod, hogy görög megszálló vagy egyiptomban...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#185352) Peetey91 válasza bokormt (#185327) üzenetére


Peetey91
senior tag

Plex alkalmazás.

(#185353) bokormt válasza wierra (#185329) üzenetére


bokormt
csendes tag

Lehet kipróbálom azzal.

(#185354) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Hivatalosan vagy nem hivatalosan mely készülő játékokról lehet tudni, hogy lesz benne magyar felirat?
Days Gone - hivatalosan megerősítve

(#185355) mike1334 válasza FollowTheORI (#185351) üzenetére


mike1334
veterán

Meg ugye pl a Ptolemaida-dinasztia (köztük Kleopátra) hellenisztikus család volt. A játék meg pont a dinasztika egyik utolsó tagjának uralkodása idején játszódik.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#185356) Zoleee83 válasza NoOne1976 (#185354) üzenetére


Zoleee83
addikt

Cyberpunk 2077 is megerősítve, hogy magyar felirattal jön - bár nagy kérdés mikor lesz kiadva. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#185357) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na csak nem bírtam megállni és megvettem a bloodborne goty kiadást. 1 óra játék után :Y Szerencsére a töltés már gyorsabb :D Hangulat viszont frenetikus :Y

Azt kell mondjam hogy nagyon találó volt a faxerdős hasonlat, az első városrészt (10 emberig) már qrvára ismerem. ;] Egyelőre el se tudom képzelni hogy bármilyen komoly ellenséget le fogok tudni verni, olyan érzésem volt mindig mint amikor kártyavárat építek és mindig leborul de egyre több kártya kerül fel, de emiatt sokkal bosszantóbb is ha leborul. Nagyon király amikor hallom hogy ordít valaki csak azt tudom hogy nagyobb mint az átlag és már tudom hogy itt vége megint :D Imádkozom hogy legyen egy qrva tűz már de nincs. Egy darabig elleszek ezzel is majd úgy hiszem. Vagy nagyon rövid karriere lesz még nem tudom

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#185358) wierra válasza bokormt (#185353) üzenetére


wierra
senior tag

Arról tudjál, hogy a PS4 Plex kliens HDR-rel nem tud mit kezdeni. :(

#185357 Woodslave: várunk nagy szeretettel a vonatkozó topikban "spiritual confirmation"-re. :)

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#185359) .LnB válasza Woodslave (#185357) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meddig jutottál az első lámpától?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#185360) Woodslave válasza .LnB (#185359) üzenetére


Woodslave
nagyúr

van a máglyánál egy nagykapu, azon túl meg a tér. Ott egy Solomon Grundy forma. Na azt valami csodával határos módon megöltem, de után leestem a csatornába

mondjuk az első dagadék a kapu mögött megölt vagy 10x. De amúgy qrvára élvezem a feltérképezést, csak félek hogy 100-jára már nem fogom.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#185361) nemorino válasza Wesder (#185346) üzenetére


nemorino
tag

Kleopátra görög volt, Alexandria görög város, a játék tele van görög szereplőkkel. Csak még van mellette egyiptomi és római rész is, nagyjából 60% egyiptomi, 30% görög, 10% római megoszlásban. Igazából még a játék római területe, Cyrene is görög város volt eredetileg.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#185362) Carlos Padre válasza Wesder (#185346) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A Ptolemaiosz érában játszódik. Ma már nem tanítanak ilyesmit az általános iskolában?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#185363) .LnB válasza Woodslave (#185360) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hmm, eskü nem vágom, hogy hol vagy. :D Bár gondolom itt, szembe a képen ami van kapu, annak a túloldalán voltál már nem? [link]

Mert én ezen a máglyás részen nem jutottam túl két napig. :D Szóval ha túlmentél, akkor már sokkal előrébb vagy mint én voltam. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#185364) xkoti válasza Woodslave (#185357) üzenetére


xkoti
senior tag

Először én is így voltam, hogy mennyire tetszik aztán rá kellett jönnöm nem nevezhetem magam souls gamer-nek mert igazából nincs hozzá türelmem hol ott maga a játék tetszett. :D

Próbálkoztam mint az állat aztán arra lettem figyelmes hogy kemény 3 óra alatt fél doboz cigim lett oda :D

KO

(#185365) Woodslave válasza .LnB (#185363) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igen ez az ja bal oldalról kellett kerülni. Ott van egy csomó falusi meg pár kutya.. Meg a drabál fazon.

Aztán jött az a rész amikor több emelet volt a legalsóra már nem kellett volna "lejutni"

xkoti: ez is benne van a pakliban. Mármint hogy nem fog menni. A cigit már letettem 1x éve egy bloodborne kevés hogy visszaszokjak :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#185366) wierra válasza Woodslave (#185365) üzenetére


wierra
senior tag

Az megvan, hogy el tudsz melletük futni? Persze csecsemőméretű staminával okosan kell bánni. ;) ;]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#185367) Woodslave válasza wierra (#185366) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem az én stílusom ;] :D még :Y

de tényleg már ezért az egy óráért megérte ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#185368) .LnB válasza Woodslave (#185367) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ó fogsz futni. Egy idő után fogsz. És nem gyávaságból, hanem mert csak.

Na akkor a hídra mikor felérsz, csapjál szépen egy jobbra indexet a két vérfarkas felé. Na én ott adtam fel. Majdnem. Mert végül mégsem adtam fel, de az volt az a pont ahol azt hittem vége, ennyi volt nekem ez a game. :D

És menj majd a BB topikba, mert óriási segítséget tudnak nyújtani. Főleg a build-et illetően.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#185369) Woodslave válasza .LnB (#185368) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tudom szaladtam már visszafelé :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#185370) S e t h


S e t h
nagyúr

Erről a gameről eszembe jut az az általam nem ismert nevű játék, amit filmekben szoktak egymással játszani.

Itt pl.az ugrik be, hogy melyiket választanád,
a,berakod a töködet egy satuba amire törött üvegcserepek vannak ragasztva és a csajod tekeri, aki most tudta meg, hogy anyján kívül a húgát is megcsináltad vagy
b, játszol a Bloodbornnal.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#185371) Mike válasza .LnB (#185368) üzenetére


Mike
veterán

a vérfarkasoknak vonyítani kell, így egyből jönnek is veled. onnantól meg hátra lehet dőlni
mint anno az acélskorpiókkal

(#185372) penge111 válasza ldave (#185331) üzenetére


penge111
addikt

Te platináztad a Ni no Kuni 2-t?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#185373) Woodslave válasza .LnB (#185368) üzenetére


Woodslave
nagyúr

el akartam sütni a fegyvert amúgy lehet találni poént de már mindegy ;] :D

Az első farkasnál is agyaltam hogy a halál opció vagy kötelező

Na bocs többet nem írok erről itt :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#185374) .LnB válasza S e t h (#185370) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyáltalán nem annyira vészes a BB.

Aki nem tud ráérezni, az b@lfasz.
Aki ráérez, az átlag gamer
Aki egy kézzel tolja végig a BB-t, vagy sérülés nélkül tolja végig a BB-t, az Pro.

:)

(#185373) Woodslave Ebből semmit nem értek. :) Miva'?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#185375) S e t h válasza .LnB (#185374) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én az élvezetért játszom, szopok eleget az élet nevű játékban, a virtualitás simítson ki, bár tény, hogy mindenkinek más a kábítószere.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#185376) Woodslave válasza .LnB (#185374) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mindegy. A kórházban van a farkas. Annál kapásból meghaltam és kerültem oda ahova. Azt nem tudom meg lehet-e ölni vagy tuti a halál. A fegyveres meg mindegy.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#185377) wierra válasza .LnB (#185374) üzenetére


wierra
senior tag

...és ki az, aki belekezd, ráérez, de nem tolja végig? :U ;] :P ;)

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#185378) .LnB válasza Woodslave (#185376) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meghalsz mész a dream-be. Ott felszeded a cuccokat, visszamész, megölöd a klinikán lévő farkast. Az annyi. Vannak akik elsőre leverik ököllel. Hát én nem. :)

(#185377) wierra Csak félre van téve. Nyugi, nem romlik az meg. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#185379) Woodslave válasza .LnB (#185378) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja. Nem mentem vissza a kórházba utána

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#185380) mttssz válasza Woodslave (#185376) üzenetére


mttssz
senior tag

Meg lehet, ott csak annyi van szkriptelve, hogy az elso halal vagy az elso lampa bekuld a Hunter's Dreambe. :)

(#185381) ldave válasza penge111 (#185372) üzenetére


ldave
félisten

Igen, a DQ XI után :)

A Slime draws near! Command?

(#185382) crue válasza .LnB (#185374) üzenetére


crue
őstag

"Aki egy kézzel tolja végig a BB-t, vagy sérülés nélkül tolja végig a BB-t, az Pro."
Szerintem az inkább valami esőember féle.

(#185383) vonSux válasza .LnB (#185374) üzenetére


vonSux
őstag

Ilyen alapon ez meg egy vastagon felületes nézőpont. :) (írom ezt úgy, hogy platináztam a bb-t. Tudom, az is kurva könnyű ;) )

(#185384) Batyops válasza .LnB (#185374) üzenetére


Batyops
aktív tag

Ez meg egy elég b@lfasz kijelentés volt tőled!

(#185385) nemorino válasza .LnB (#185374) üzenetére


nemorino
tag

Én egy kézzel vettem ki a lemezt, és adtam neki a barátomnak, miután Father Gascoigne vagy 20x kinyírt úgy, hogy egy centi életereje maradt. Talán ma már jobban menne, mert jobban megszoktam a kontrollert, de valahogy nem visz rá a lélek, hogy BB-t játszak, amíg létezik más játék is a Földön :D

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#185386) mttssz válasza crue (#185382) üzenetére


mttssz
senior tag

Ha szerinted ez esoember akkor ajanlom nezesre The_Happy_Hob-ot twitchen, mar befejezte a 3 fo Dark Souls jatekot egymas utan anelkul hogy megutottek volna, most epp a 3 fo Dark Souls + Bloodborne + Demon's Souls egymas utan komboval probalkozik. :DDD

(#185387) _drk válasza Wesder (#185337) üzenetére


_drk
őstag

Rise of the Argonauts de ez csak ps3 meg PS now-os talán.

Titan Quest, de az meg már nagyon nem olyan mint az Odyssey.

(#185388) ron8 válasza RangerFox (#185277) üzenetére


ron8
senior tag

Azt mondta az eladó, hogy a a játékok bejelentkezés nélkül is játszhatóak. lehetséges ez?

(#185389) ldave válasza Wesder (#185337) üzenetére


ldave
félisten

Titan Quest, bár nem tudom milyen PS4-en.

A Slime draws near! Command?

(#185390) Carlos Padre válasza #80123904 (#184948) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez is egy nézőpont, tény, hogy többszörösen megszegtem a fórum íratlan szabályát, miszerint xboxról és psről bármit szabad mondani, kivéve az igazat, mert az zavarja az xbox ultrákat és trollokat, és az lesz a vége, hogy az xboxos modi haver letilt a pitsába. Mentségemre szóljon, hogy íratlan szabály, miközben az írottakat is pont leszarják. Az xbox topik alapszabálya, hogy "Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul." mégsincs oldal, ahol ne erről lenne szó, és legutóbb is már gyalázkodásig fajult a(z amúgy sem ritka) péesezés, de mikor LnB kolléga elsütött egy xboxos pojént (mindegy mennyire szar vót) azonnal előkerült egy modi helyretenni. Hát ennyire végzik jól a házigazdák és a moderátorok a dolgukat.

Az én tiltásom az más téma, az már személyes.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#185391) Deck válasza Carlos Padre (#185390) üzenetére


Deck
titán

"Az xbox topik alapszabálya, hogy "Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul." mégsincs oldal, ahol ne erről lenne szó, és legutóbb is már gyalázkodásig fajult a(z amúgy sem ritka) péesezés"

Néha bele olvastam a topikba. Ebben teljesen igazad van.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#185392) .LnB válasza Carlos Padre (#185390) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pff, ha én sütöttem el, akkor nem lehetett szar. :P

Mikor támadott be engem modi az xbox topikba? Nem emlékszem ilyenre. Lehet nem mentem vissza olvasgatni egy ideig a kommenteket aztán nem is láttam?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#185393) Rage47 válasza Woodslave (#185360) üzenetére


Rage47
veterán

Én is így voltam vele. Még valami óriáshernyóig eljutottam és kinyírtam, aztán meguntam, ahol valami boszorkák villámmal csapkodtak szét random...

[ Szerkesztve ]

(#185394) RolEnD_


RolEnD_
tag

Az lehetséges, hogy a Hireltech-nél azt mondják, hogy méltányosságból beleférek a szavatossági időbe, de azért fizessek már 72.600Ft-ot a cseregépért? Nekem ez nagyon furcsa. Másnak itt a topicban ingyen cserélték a garancia lejárata után is...

(#185395) .LnB válasza Rage47 (#185393) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Rom. Én is ott hagytam abba.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#185396) Mike válasza RolEnD_ (#185394) üzenetére


Mike
veterán

ha szavatossági időbe beleférsz, miért is fizess 72k-t?

(#185397) kissdani válasza Kendek (#185301) üzenetére


kissdani
senior tag

Én már mindenhogy csináltam, de mi baja lehet hogy egyálltába tönkrement? :F
Érdemes megjavitani egy slimet? Bár lehet módositható nem tudtam megnézni milyen régi a rendszer rajta. :(

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#185398) RolEnD_ válasza Mike (#185396) üzenetére


RolEnD_
tag

No hát ez az. Telefonban azt mondták, hogy beleférek a szavatossági időbe. Jön a futár, viszi a gépet, hozza az újat. Erre kapok egy mail-t, hogy 4000Ft lesz a futár plusz 72.000 a gép cseréje. Azóta hívtam őket, 2 emailt írtam, hogy tisztázzam a dolgot, de megint elérhetetlenek és holnap jön a futár. Most mit csináljak? Oda adjam neki?

(#185399) Mike válasza RolEnD_ (#185398) üzenetére


Mike
veterán

hát nem tudom, a futár tud jönni újra. előbb tisztázni kéne a dolgokat
az unión belül nincs normálisabb sony support?

(#185400) Mike válasza ldave (#185389) üzenetére


Mike
veterán

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.