Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#185151) lancia75 válasza Wesder (#185150) üzenetére


lancia75
csendes tag

EZT A SZÉGYENT!!!! Csak ez a játék miatt vettem ps4-et, de már most megbántam!

Clara pacta boni amici. /Tiszta (nem hátrányos)szerződés.

(#185152) Rage47 válasza saelin (#185138) üzenetére


Rage47
veterán

Én is ránéztem nemrég és valahogy nem ilyenre emlékeztem... :D Régen nagyot ütött :)

(#185153) madkiller válasza lancia75 (#185151) üzenetére


madkiller
őstag

Valamit nagyon rosszul csinálsz én is pont ezzel játszom szvsz legjobb ps4 game. Nekem egyrészt automatán ment másrészt nem zárom be csak pihenőbe teszem a pst és amint elindítom folytatom.

(#185154) Peetey91 válasza lancia75 (#185151) üzenetére


Peetey91
senior tag

User error lesz, ahol kilépsz ott folytatja legközelebb, ahogy felettem is írja a kolléga.

(#185155) 30z.Samu válasza Peetey91 (#185154) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az egyik Resivel kapcsolatos topikban is írta valaki, hogy elszállt a mentése. Lassan kezdek aggódni.. :Y

Sic Parvis Magna

(#185156) lancia75 válasza Peetey91 (#185154) üzenetére


lancia75
csendes tag

Köszi. Tesztelem...

Clara pacta boni amici. /Tiszta (nem hátrányos)szerződés.

(#185157) seniman válasza lancia75 (#185151) üzenetére


seniman
addikt

Vegyél boxot,ott garantáltan nem kell ilyen kritikán aluli játékkal szenvedned. :P Irónia OFF.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#185158) xkoti


xkoti
senior tag

wesder : 10 perce nevetek :D Hatalmas kommenteket tettél :D

Egyébként a mentési problémára próbáld meg ezt : Youtube

Egyébként a Bulletstrome hatalmas élmény volt annó teli poénnal meg úgy unblock kikapcsolódni tökéletes volt igaz pc-n az irányítással nem volt bajom :D

KO

(#185159) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Most jött egy 2018-as összefoglaló mail a Sony-tol! :C
Május 30.-an kezdtem a játékot, hiába volt március óta meg a gép. 2-2,5 hónapig nem tudtam használni az USA accom.
Top 3 legtöbb órát játszott jatekom:
Battlefield 1 - 134 óra
Red Dead Redemption - 72 óra
God Of War - 41 óra

Összesen 48 játékkal játszottam, 505 órát, amiért 397 trophie-t szedtem össze.
Longest Gaming Streak: 8 óra (szerintem RDR2 volt)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#185160) Neoteric válasza gyuromoj (#185159) üzenetére


Neoteric
addikt

Megküldte nekem is, de totál fals az egész. Az év eleje stimmel more or less, de november és december nagyon nem felel meg a valóságnak. :(

PSN: ne0teric_sAN

(#185161) vonSux válasza gyuromoj (#185159) üzenetére


vonSux
őstag

Nekem is jött mail, itt:
345 óra játék (mondjuk márciustól júliusig csak xboxon játszottam ;] ), összesen 22 játékkal.

Nyert a Nioh (77 óra), második a RD2 (74), harmadik a GOW (44). Ebből a Nioht és a GoW-ot értem :D

(#185162) saelin válasza vonSux (#185161) üzenetére


saelin
veterán

Aw, nekem meg semmi. :(

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#185163) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Akit esetleg még játszik vele: Indul a Dragon Ball FighterZ-ben a Season 2.

Sic Parvis Magna

(#185165) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

DRAGON BALL GAME – PROJECT Z: Announcement Trailer | PS4, X1, PC

Ha jól értem végigvisz minket a játék a teljes Dragon Ball Z sztoriján.

Live-Die-Respawn

(#185166) 30z.Samu válasza oriic (#185165) üzenetére


30z.Samu
félisten

Pont most néztem meg. :D Szerintem is, ez a Z-t fogja elmesélni.

Sic Parvis Magna

(#185167) .LnB válasza xkoti (#185111) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age
13 óránál tartok, de ez egy hosszú, élvezetes utazás lesz.

(#185114) wesder Így már értem, hogy miért nem jönnek be a PSex címek..

(#185165) oriic Nem igazán fogott meg ez a trailer. Kíváncsi leszek a gameplay-re.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#185168) #58978304 válasza oriic (#185165) üzenetére


#58978304
törölt tag

Szeretem a DB-t.
Megnéztem az összes elérhető Magyar szinkronos részét.
Eddig Dragonball játékot nem vettem egy darabot sem mert ha jól tudom az mind csak a harcra van kihegyezve.
De mivel ebben a játékban úgy nézem h nem csak harcolni kell hanem lehet pl. mászkálni,felfedezni (RPG) a tájat,így ezt azonnal megvenném :)
Nagyon tetszik!

[ Szerkesztve ]

(#185169) #58978304 válasza .LnB (#185167) üzenetére


#58978304
törölt tag

Szerintem a sétálós részek Goku val azok tuti Gameplay-ek.

[ Szerkesztve ]

(#185170) .LnB válasza #58978304 (#185169) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy értettem, hogy magára a járékmenetre leszek kíváncsi, hogy hogyan épül majd fel a játék. Nem egy gameplay trailer-re gondoltam.
Egyébként meg, hogy sétál, az semmit sem jelent.

Most ha belegondolok, nem lenne kedvem végigjátszani a Z sztoriját. Ismerem, nem egyszer láttam. Jobban el tudnék képzelni egy Future Trunks timeline sztorit. Az újdonság lenne, és történtek ott is dolgok bőven.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#185171) 30z.Samu válasza .LnB (#185170) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Most ha belegondolok, nem lenne kedvem végigjátszani a Z sztoriját. Ismerem, nem egyszer láttam. Jobban el tudnék képzelni egy Future Trunks timeline sztorit. Az újdonság lenne, és történtek ott is dolgok bőven."
Én simán végigtolnám úgy is, hogy láttam kis milliószor. Ettől függetlenül én is beneveznék egy Future Trunks timeline-ra.

Sic Parvis Magna

(#185172) oriic válasza .LnB (#185170) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Engem pont emiatt erdekel eddig kevesbe, mert a sztorit ismerem mar, sokszor lattam.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#185173) 30z.Samu válasza oriic (#185172) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet lesz benne valami csavar, ami picit feldobja az egészet, sok mindent nem tudunk még. :)

Sic Parvis Magna

(#185174) sasa134 válasza lancia75 (#185151) üzenetére


sasa134
addikt

2 lehetőség van, szerinted melyik lehet a kettő közül?

1,Ez ilyen, minden alkalommal az elejétől indul. 30-35 óra. Csak a végén szar, de energiaitallal megoldható. Vegyél ki szabit és told le egyben.

2, Nem mentesz az Options - háromszög- Save alatt, ez okozza ezt a hihetetlen anomáliát.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#185175) Wesder válasza .LnB (#185167) üzenetére


Wesder
félisten

Már megint beszót:DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#185176) erahurka válasza sasa134 (#185174) üzenetére


erahurka
félisten

Loller én még akkor is mindig mentek egyet kilépés előtt, ha tudom, hogy automatikusan ment a játék :DDD

(#185177) pulffy


pulffy
őstag

Nah víajpísek mi a véleményetek az Anthem-ről? :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#185178) ProEvoFan válasza erahurka (#185176) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

+1
Ez alap.PCn is így csináltam.

(#185179) GabeZkp


GabeZkp
csendes tag

Üdv.

Szeretnék vásárolni 1 monitort.
Egyik HDMI részét a számítógépnek másik HDMi részét PS4-nek szeretném használni.
Kinéztem egy monitort ami tetszik is.

https://www.acershop.hu/acer-laptop-termekek/acer-monitor/acer-nitro-rg240ybmiix-23-8-quot-umqr0ee009/9958/

Ez lenne az! :)

50 cm ről nézem a monitort tehát elég közel ülök hozzá.
Ezért gondoltam hogy elég a 24 colos is. Van rajta Jack bemenet tehát a hangot is megtudom oldani.

Mit gondoltok jó választás? :)

(#185180) headhunter86


headhunter86
senior tag

Akinek van VR-ja feltétlen szerezze be az Astro Bot-ot, még ha nem is olyan nagy platformer rajongó. Telis tele van kreativitással az a játék. Rettentő okosan használja a VR adta lehetőségeket.
Következő VR kiszemeltem a Borderlands 2 lesz, csak dobják be valami akcióba Store-on. :)

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#185181) penge111 válasza ProEvoFan (#185000) üzenetére


penge111
addikt

Ehehe, valami hasonló volt nálunk is. Asszonyt múltkor leültettem a Resdent VII elé, mert azt kérdezte, mi az hogy lehet parázni egy játékon? Hamar megértette miről beszélek. Minap meg toltam a Ni No Kun 2-t kb kiröhögött, azt mondja ne már, ez kb ovisoknak való játék... :U

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#185182) chaosmonger válasza headhunter86 (#185180) üzenetére


chaosmonger
tag

Pont most játszom vele, megdöbbentően zseniális. Most szereztem be a VR-t egy Megapack-ban, de amíg nem próbáltam ki, fogalmam sem volt hogy ez mekkora durranás. Új szintre emeli a számítógépes játékot.

Tudod mi lenne még nagyon jó? Stratégiai játékok, mondjuk egy Warcraft III vagy Total War szerű, ahol ott ülnél a terepasztalon mint egy istenség és úgy irányítanád a figurákat :)

(#185183) headhunter86 válasza chaosmonger (#185182) üzenetére


headhunter86
senior tag

Stratégiára már én is gondoltam. Move-val lehetne lepakolni az épületeket például a terepasztalra. Ha jól emlékszem anno E3-mon volt is valami hasonló demo.

Megapackot vettem én is múlt héten. Csak nem akcióban vetted emagon te is 80k-ért?
Én már DOOM VFR-t ki is pörgettem belőle. 5-6 óra lehetett összesen, de pont elég is volt. Astro Bot után Skyrimnek akarok nekiesni, eddig csak épp kipróbáltam. De még gondolkodom, hogy vegyke move-ot és úgy játszok vele.

@penge111: Mi lett volna, ha VR-ben próbálja ki? :D Akkor parázott volna csak igazán.

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#185184) Nayrobi válasza headhunter86 (#185183) üzenetére


Nayrobi
őstag

Azt hiszem az első demo lemezen van a Dino Frontier, próbáld ki, moveval irányítható stratégia, pont úgy működik ahogy leírtad, nagyon jópofa.

Review

[ Szerkesztve ]

(#185185) saelin válasza pulffy (#185177) üzenetére


saelin
veterán

Ha a demó alapján kellene dönteni, akkor soha nem venném meg, de mivel tudjuk hogy egy régebbi verzió így... Várunk.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#185186) 30z.Samu válasza ProEvoFan (#185000) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nálam ez általában akkor fordul elő, amikor valami Nintendo játékkal játszom, Mario, Donkey Kong, ilyesmi. :D Nézik a TV-t, néznek rám. "Ez most komoly?" :D A másik kérdés meg hogy nem unom-e hogy nem tudom hányadik Mario-val játszom. Mondom nem, mert mindegyik más.
-Miben más? Ugyanaz...
-Ha végigjátszol legalább kettőt-hármat, akkor megérted miről beszélek. :K

Sic Parvis Magna

(#185187) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szezonálisan elő szokott jönni itt mindig valami közönségkérdés. És most eszembe jutott nekem valami, ami érdekelne.

Nektek mi/mik voltak a legnagyobb mindfuck/wtf jelenetek, játékos karrieretek során.

Olyanra gondolok, ami nagyon meglepett egy játékban. Nem olyanra, hogy nagyon megijedtél vagy ilyesmi.
A válaszoknál figyeljetek a spoilerekre.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#185188) Alcsi69 válasza .LnB (#185187) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Pl. ez: [link] :DDD

(#185189) 30z.Samu válasza Alcsi69 (#185188) üzenetére


30z.Samu
félisten

Érezd a ritmust vedd át az ütemet... :DD

De hogy a kérdésre is válaszoljak: Biztos volt több is, de most hirtelen egy jutott eszembe. Az Uncharted 1-ben amikor lent előkerültek azok a lények és először kellett előlük futni. Elsőre csak néztem hogy ez most mi? Utána "gyors" jelenet váltás, futni kell. Ott koncentráltam, mint állat, majd amikor végre zárult az ajtó ott nyomtam egy Pause-t és hangosan megszólaltam, hogy "Mi a jó Isten volt ez? Mik ezek? Hogy kerültek ide?" Ehhez hozzátartozott, hogy én először a 4-gyel játszottam, abban ugye nem voltak ilyen lények.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#185190) chaosmonger válasza headhunter86 (#185183) üzenetére


chaosmonger
tag

Igen, én is ott vettem :). Annyiért nagyon megérte az a csomag.
A Skyrim is nagyon jó, ahhoz tudnám hasonlítani, mikor egy vármúzeumban jársz és megelevednek a panoktikumban a figurák körülötted.. Egy baj, van hogy attól kicsit hányingerem van, de már edződök, egyre tovább bírom..
Viszont move controllert nem nagyon látok a neten sehol, azt már nem gyártják, vagy mi lehet az oka?

(#185191) F-ECT$


F-ECT$
titán

A héten kezdem a God of War-t. Ha szeretném platinázni, akkor mire kell figyelni már az első végigjátszás során, mik a nehezen megszerezhető trófeák?

chaosmonger: pár helyen azért kapni.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#185192) Gery9112 válasza .LnB (#185187) üzenetére


Gery9112
őstag

Hát most ami eszembe jut az a Bioshock 1 és az Infinite + a Burial at Sea vége.

Would you kindly?

F-ECT$: Amivel tudod csökkenteni az a hollók megölése lehet. A többi trófea ha jól emlékszem sorban jön, a nehezebbeket (valkűr) a sztori vége felé/utána érdemes. A kálektibülzök közül is jópár olyan van, amikhez csak akkor férsz ha a sztori egy bizonyos szintjéig már eljutottál. Nincs elhagyható trófea ha jól emlékszem, 1 végigjátszás alatt teljesíthető minden.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#185193) sp8787 válasza pulffy (#185177) üzenetére


sp8787
addikt

Tomoren?

Cancel Pre-Order

(#185194) headhunter86 válasza chaosmonger (#185190) üzenetére


headhunter86
senior tag

Move-ot én se láttam, nem értem miért nincs. Így VR-ban még a régebbi csúnyácskás játék is átértékelődnek.
Eleinte én is szédültem egy-egy ugrástól is, de most már elég jól bírom. Wipeouttal már órákig tudok játszani.
Aki érzékeny a motion sicknessre, na az Wipeoutban összecsinálja magát.

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#185195) wierra válasza F-ECT$ (#185191) üzenetére


wierra
senior tag

Igazából nincs benne kihagyható trófea (emlékeim szerint). A vége felé vannak nehezebb feladatok (valkűrök, Muspelheim challenge, Nilfheim-i próba), de ezek simán hozhatók türelemmel és kitartással..

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#185196) chaosmonger válasza headhunter86 (#185194) üzenetére


chaosmonger
tag

A Wipeout-ot ki sem mertem próbálni, mert a fiam aki az összes többit jól bírja mondta hogy nagyon durva.

A London Heist-et megcsináltad? Nagyon komoly az elején, lehet szivarozni, rendesen szádba veszed a szivart, meggyújtod, és amikor szívod a levegőt akkor izzik a parázs amikor kifújod, megy ki a füst. Esküszöm még majdnem karikát is sikerült fújni :)

(#185197) headhunter86 válasza chaosmonger (#185196) üzenetére


headhunter86
senior tag

Jaja próbáltam, de még havernál. Amúgy a füst mikrofon alapján működhet. Pl. Astro bot-ban van olyan pálya, ahol a víz alatt vagy, és ha beszélsz akkor jön ki a buborék a szádból :D

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#185198) nemorino válasza .LnB (#185187) üzenetére


nemorino
tag

Friss élmény: a hétvégén játszottam a Telltale Game of Thrones játékával, az első fejezet vége elég megdöbbentő volt.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#185199) lancia75 válasza seniman (#185157) üzenetére


lancia75
csendes tag

Végre működik ezen az ördögi masinán a mentés. Eddig csak box gépem volt. Most is csak a god of war miatt vettem ps-t.
Melyik az a nehézségi beállítás a G.O.W játéknál, ami még élvezhető, és nem verem szét a házat? "Amatőr felhasználó vagyok".

Clara pacta boni amici. /Tiszta (nem hátrányos)szerződés.

(#185200) 30z.Samu válasza lancia75 (#185199) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor a legkönnyebb. :D Viccen kívül az egyel alatta lévő sem gáz még.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.