Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165401) Carlos Padre válasza #87082240 (#165396) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mindig mondom, ha jókat akarsz játszani, jó játékokkal, jó társaságban válaszd a Playstationt. Minden másra ott az Xbox.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#165402) Carlos Padre válasza Xaels (#165399) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kéne minden hétre valami AAA exkluzív :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#165403) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Off:

God of War Elite kontroller ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#165404) RangerFox válasza Carlos Padre (#165401) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ilyenkor kellene bedobnia valakinek a "Ki mivel játszik mostanában?" kérdést, abból kulturált beszélgetés alakulna ki, és elnyomná az ilyeneket.

(#165405) gianni85 válasza RangerFox (#165404) üzenetére


gianni85
veterán

Várom a rdr2-t, addig pihen a ps

(#165406) KaitouP válasza RangerFox (#165404) üzenetére


KaitouP
veterán

Vagy instant törlöd ezeket a kommenteket. :) Topikgazda vagy, gondolom megteheted.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#165407) Carlos Padre válasza RangerFox (#165404) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kinek hogy tetszik a BO Blackout béta? :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#165408) seniman válasza Carlos Padre (#165403) üzenetére


seniman
addikt

Miért lenne ez off?Szebb mint az official. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#165409) Wesder válasza Carlos Padre (#165401) üzenetére


Wesder
félisten

Ja, mert ez nem provokàlàs. Mondtam màr hogy el kell engedni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#165410) ProEvoFan válasza RangerFox (#165404) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Páran átjárnak trollkodni, ami kezd unalmassá válni.Én is átmehetnék a napi "furcsa" hírrel, hogy a PUBG grafikáját lejjebb veszik xbox Xen, mert a világ legerősebb konzolján akadozik a játék vagy a 10 napos Pókarc briteknél elverte eladásokban a friss xbox Xre is megjelent, első osztályú grafikát kapó Shadow of the Tomb Raidert - ami amúgy jó játék - pedig mind tudjuk, nem az exkluzívok adják el a konzolt...
De ki a f@szt érdekel?...rohadtul nem foglalkoztat mi van azzal a konzollal, de ha érdekel is, nem itt szeretnék olvasni róla.Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#165411) seniman válasza ProEvoFan (#165410) üzenetére


seniman
addikt

+1

A One olyan mint a mai fiatalok túlnyomó része,az úgynevezett "elcseszett generáció". ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#165412) Gigicuci válasza RangerFox (#165404) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Divinity 2 pörög. 24 óra ment bele idáig szörnyen időrabló. De nagyon jó a coopja!

[ Szerkesztve ]

(#165413) Bencus88 válasza EczkE (#165394) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Örülök, hogy ennyien ajánlották és marvel ismeretek nélkül is azt tanácsoltátok vágjak bele, ma beszippantott a játék már 23%-nál vagyok :) :C

(#165414) CsonkaImo válasza ProEvoFan (#165410) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nem akarom védeni a Box-osokat, de ott nem az X teljesítményével van a gond, hanem a PUBG technikailag egy katasztrófa. Meg oké, hogy néhányan átjönnek “trollkodni” (én személy szerint nem találkoztam semmi komoly beszólással, de lehet csak az én figyelmemet kerülte el) viszont a PS tulajokat sem kell félteni, egyesek nagyon könnyen megsértődnek.

(#165415) Wesder válasza seniman (#165411) üzenetére


Wesder
félisten

Ezek utàn meg csodàlkoztok ha visszaszólnak. :P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#165416) ProEvoFan válasza Bencus88 (#165413) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Akkor te is köztük vagy? :)
Imádom én is.

EczkE
Grat a platinához! :C

[ Szerkesztve ]

(#165417) l.skywalker válasza ProEvoFan (#165410) üzenetére


l.skywalker
félisten

+1!

Ez a játékról kell, hogy szóljon. És mindenki azon játszik és azzal amivel akar. A lényeg, hogy élvezze!

(#165407) Carlos Padre: szerintem a legjobb ha nem a legjobb BR játék lesz a Blackout. Egyedül az ára és a grafikája árnyékolja ezt be! Miközben játszottam olyan érzésem volt, hogy egy BR játéknak ilyennek kell lennie. Olyan jó a mozgása mint egy Fortnite-nak, sőt! Jobb (sliding). De közben nem cartoon a környezet. A fegyverek nagyon jól el vannak találva. Összességében nagyon jó lett.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#165418) Bencus88 válasza ProEvoFan (#165416) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen igen el is kezdtem gondolkodni, hogy egyik nap leülök és megnézem a marvel filmeket, már csak abban kell segíteni, hogy miylen sorrendben nézzem meg őket :DDD

Meg ezek a selfis képek, olyanokat csináltam őrület :C

(#165419) Xaels válasza RangerFox (#165404) üzenetére


Xaels
félisten

Múltkor a lengeöltözetű lányok sem zökkentették ki a vitát.

Egyébként én simán visszatértem a Warhammer 40K: Inquisitor Martyr-hoz a Pókember sztorija után. Könnyű platina lett volna Parker kalandja, de egyszerűen nem tudnak a mellék cuccok behúzni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#165420) gianni85 válasza CsonkaImo (#165414) üzenetére


gianni85
veterán

3-4 trollt a topikgazdák helyében pár hét kényszerpihenőre kellene már küldeni...

(#165421) lazioforever válasza RangerFox (#165404) üzenetére


lazioforever
tag

Ha már úgyis aktuális a Tomb Raider téma az új rész miatt: ma végeztem a Tomb Raider Definitve Edition-el. Tetszett, jó kis kalandjáték volt, a szó szoros értelmében. Láttam a korábbi hozzászólásokban, hogy sokan hajlamosak az Uncharted-hez hasonlítani. Szerintem elég távol áll a kettő egymástól. Itt sokkal nagyobb hangsúly van a kaland szón, kevesebb a lövölde. Tetszett ez a "túlélősdi", nagyon eltalálták.
Az viszont igaz, hogy ez a TR már nem az, ami régen volt.
Valószínűleg fojtatni fogom majd a Rise of the Tomb Raider-el egyszer, bár sok helyen olvastam, hogy nagyon erre az elsőre hajaz, és nincs benne sok újdonság. És persze sorban állnak a pótlandó címek, pár db már itt vár a gép mellett bevetésre várva. No, majd 1-2 év múlva a 3.-al együtt jóárasítva ez is sorra kerülhet. :DD

Most jöhet az Order 1886. Nincsenek nagy elvárásaim, de meglátjuk. :)

(#165422) seniman válasza Wesder (#165415) üzenetére


seniman
addikt

Aki a szomszéd kertjébe jár vizelni,ne csodálkozzon,ha tökönrúgják.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#165423) ProEvoFan válasza gianni85 (#165420) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Keménynek kell lenni, mint a Fifa topikban.Ott megmondták, ha a PEShez hasonlítja valaki a Fifa19et - mert nem érdekel ott senkit - akkor a hsz megy a levesbe és a többi ami ilyenkor kell...

(#165424) Carlos Padre válasza Bencus88 (#165418) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Megjelenés sorrendjében. Valamilyen szinten építenek egymásra, bár csak utalások szintjén.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#165425) EczkE válasza Bencus88 (#165418) üzenetére


EczkE
addikt

En nem jottem ra hogy kell selfiet kesziteni. :U :D

Marvel filmek sorrendben. ;) Jo szorakozast. ;)

Asszem mindenféleképpen!

(#165426) oriic válasza Bencus88 (#165418) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Igen igen el is kezdtem gondolkodni, hogy egyik nap leülök és megnézem a marvel filmeket, már csak abban kell segíteni, hogy miylen sorrendben nézzem meg őket :DDD"

Ahogy megjelentek. Így lesz csak érthető minden utalás és stáblistás jelenet.

Live-Die-Respawn

(#165427) Carlos Padre válasza l.skywalker (#165417) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Szégyellem hogy ezt kell mondanom egy COD-ra, de jó lett. Úgy néz ki, hogy lesz egy olyan cod-om amiért pénzt adok :D Azért nagy szó ez, mert BOIII-bol egy delete game-el léptem ki az első kör felénél :D

Csak nehogy megvegyem xboxra is ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#165428) gianni85 válasza ProEvoFan (#165423) üzenetére


gianni85
veterán

Lehet, mert egyébként lehetne normalisan beszélni, de úgyse jönne össze

(#165429) Bencus88 válasza Carlos Padre (#165424) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen arra gondoltam amit EczkE linkelt a sorrend nem volt meg köszi :)

EczkE: Közikeee

jesszusom mennyi film :Y :DDD

[ Szerkesztve ]

(#165430) james001 válasza RangerFox (#165404) üzenetére


james001
veterán

Visszatértem kicsit a Deus Ex világába,nyomom az elmaradt DLC-ket. System Rift-et vittem ma végig,de baromi rövid volt sajna :( És ráadásul nem adta oda a "ne ölj meg senkit" trófeát,pedig tényleg nem öltem meg senkit :((( Holnap Criminal Past.

Tegnap meg kipróbáltam az új Fist of the North Star játék demóját. Óriási volt,most vacilálok mit vegyek októberben,ezt vagy a Soul Calibur 6-ot? :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#165431) KaitouP válasza james001 (#165430) üzenetére


KaitouP
veterán

Szerintem: Omae wa mou shinderiu.

:DDD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#165432) Wesder válasza gianni85 (#165428) üzenetére


Wesder
félisten

Persze hogy nem, mert túl sokan vannak mindkét oldalon olyanok, akik személyes sértésnek veszik ha nemtetszőt írnak a birtokolt konzolról.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#165433) EczkE válasza Bencus88 (#165429) üzenetére


EczkE
addikt

Oszi esos napokra jok lesznek. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#165434) wolf13


wolf13
őstag

DAYS GONE NEW Trailer PS4 (2018)

Ugye azt még nem jelentették be, hogy ez magyar felirattal jön ? Csak találgatás és reménykedés szinten van.

(#165435) Bencus88 válasza EczkE (#165433) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Bizony ;)

wolf13: Várós nagyon!

(#165436) james001 válasza KaitouP (#165431) üzenetére


james001
veterán

NANI??!! :Y ;]

Lehet amúgy az lesz inkább,tartalomban azért nagyobb mint az SC6. Csak utóbbi meg nagyon ígéretesnek tűnik,végre egy normális SC-nek néz ki,az előző két rész nagyon rossz volt :(

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#165437) #80123904 válasza wolf13 (#165434) üzenetére


#80123904
törölt tag

Egyre jobban hiszek benne, hogy ez a játék preorder lesz részemről. A főszereplő is szimpatikus.

Remélem zeneileg is jó lesz. Hasonló soundtracket szívesen vennék, mint ami a Supernaturalt jellemezte az első öt évadban.

(#165438) Carlos Padre válasza #80123904 (#165437) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Valami kemény rock vagy metal ;)
Szerintem a Blackout is azért tetszik, nem valami szánalmas prüttyögés van benne zenének.

Érdekes, hogy kezdek úgy lenni ezzel a Days Gone-al, mint a Horizon-al, a kezdeti videók alapján egy f@szságnak tartottam, aztán meg.... a legjobban elkötött pénzem eddig.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#165439) KaitouP válasza james001 (#165436) üzenetére


KaitouP
veterán

:DDD :C

Mindkettőt beszerezni nem opció? Persze nem feltétlen egyszerre. :D

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#165440) Mike válasza RangerFox (#165404) üzenetére


Mike
veterán

Final Fantasy XV Pocket edition, most kezdhetem elölről mert minden potionom elfogyott, az árusnak meg egy darab nem volt, és hát... megdöglünk
Ja meg közben Detroit, lassan úgy érzem itt a végkifejlet, aztán hajrá újra!

(#165441) _drk válasza Mike (#165372) üzenetére


_drk
őstag

Na jó,ezt pont el is rontottam, ezek le is vettek a számlámról 2400ft-ot pont most délután, gondolom akkor pont 2 hete aktiváltam. Valami rémlik, hogy le is írták hogy külön le kell mondani. De nem nagyon volt időm most ezzel szórakozni.
Most már mindegy, majd következő hónapban előfizetek az évesre...

(#165442) #31683072


#31683072
törölt tag

Tudtok valamit a ps5 ről a ps4 el való játék kompatibilításról?
Van egy rahedli játékom mint lemezes mint digitális formában és nem szeretném ha kárba vesznének.
Ezekből többet is újra szeretnék majd játszani a jövőben.

(Persze ha a ps5 kompatibilis lesz velük egyáltalán... )

Gondolom a v1 VR-em az tuti nem lesz kompatibilis :O

[ Szerkesztve ]

(#165443) Wesder válasza #31683072 (#165442) üzenetére


Wesder
félisten

BC biztos lesz, a Sony nem engedheti meg magànak hogy ne legyen. (Szerintem)

Aztàn lehet a 4 sikere miatt bejàtszàk hogy vedd meg újra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#165444) #31683072 válasza Wesder (#165443) üzenetére


#31683072
törölt tag

Pü Ment :K

(#165445) Deck


Deck
titán

Nem semmi ez a Detroit. North mindig belevisz a rosszba. Nem tudok nem rá hallgatni ;] Pedig békésen akartam játszani. Na majd legközelebb. A játékélmény és a sztori is valami elképesztő :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#165446) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

A minap valaki nagyon dicsérte a Fifa19-et a demo alapján, gondoltam teszek egy próbát én is. Játszottam három meccset, azt kell, hogy mondjam egész szimpatikus játék lett belőle az évek során. Talán a 15 volt az utolsó, amit megvettem, szóval kimaradt pár év, csak a demokkal toltam. Amatőrön az első meccsen elég béna voltam, aztán ahogy belejöttem elég könnyűnek bizonyult, mehetett volna fel a nehézségi szint. Voltak dolgok, amik számomra újak voltak, pl. a lövésnél el kell találni a zöldet vagy nem tudom mi akar az ott lenni. Szép a játék meg minden, de az arc mimikát még mindig hiányolom, jobban mondva a mosolyt. Senki sem mosolyog a gólnál, se a játékosok, se a szurkolók. Ez lehet, hogy a teljes játékban meg lesz, bár őszintén szólva én nem tartom valószínűnek. Egy-két érdekes dologtól eltekintve komolyan elgondolkodom, hogy megveszem, viszont holnap kipróbálom a PES-t, arra is kíváncsi vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#165447) .LnB válasza Deck (#165445) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha nem hallgatsz rá, akkor is lehet fontos a végén. ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#165448) penge111


penge111
addikt

Melyik átkozott volt itt, aki azt tanácsolta, hogy hagyjam a többi rpg játékomat, és a Witcher 3-al kezdjek a Nier után? :U Már megint csak 5 órát aludtam, k..va játék nagyon beszippantott ;]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#165449) Deck válasza .LnB (#165447) üzenetére


Deck
titán

Köszi jó ezt tudni, majd 2. végigjátszáskor ;)

PS5

(#165450) .LnB válasza penge111 (#165448) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem mindenki. A Witcher 3 etalon. [link]

(#165449) Deck Én meg a második végigjátszásra voltam kemény. Elsőre mindig szívből döntöttem. Másodjára meg huligán módjára. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.