Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#164101) Carlos Padre válasza Theory66 (#164098) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én a piócás résznél feladtam egyelőre :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#164102) mike1334 válasza gianni85 (#164100) üzenetére


mike1334
veterán

Fura, nekem az nagyon nem jött be, fél óra után kikapcsoltam. Pókember egyelőre nem izgat, meg amúgy is, most hogy elmúlt a nagy meleg, inkább a szabad ég alá vágyok, napok óta be se kapcsoltam egyik konzolt se...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#164103) Wesder válasza gianni85 (#164100) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem nagyon gagyesz, vagy csak nekem nem jött àt a lényege.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#164104) gabesz82 válasza Theory66 (#164098) üzenetére


gabesz82
senior tag

Akkor még nem játszottál a 2. részével (Heart of the Alien), na attól garantáltan kihullana a hajad :D szerencsére Sega-ra jelent meg anno, bár én Amiga-n toltam.

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#164105) Mike


Mike
veterán

sziasztok
az normális, hogy a magyar strore minden vásarlásomra rádob 36 forintot?

(#164106) Mike válasza Theory66 (#164098) üzenetére


Mike
veterán

pedig a játék kb 1992-es. már akkor is utáltam :)

(#164107) Mike válasza pstomi (#164075) üzenetére


Mike
veterán

1 hónapos a slimem (igaz, ez slim) de semmi hangja
vidd vissza

(#164108) Raysen623


Raysen623
addikt

Sikerült (?) megosztanom PSN fiókomat egy barátommal, DE miután végrehajtottam a Restore licenses lépést, ahogyan meg volt adva az összes játékom lakatot kapott. A gép azt írja ki, hogy kell némi idő hogy újra tudjam őket használni. Ez normális?

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#164109) Peace válasza Raysen623 (#164108) üzenetére


Peace
nagyúr

Elvileg a restore license lépés után azonnal el kell tűnnie a lakatoknak. Vagyis hát gyakorlatilag is.

[ Szerkesztve ]

(#164110) Raysen623 válasza Peace (#164109) üzenetére


Raysen623
addikt

Az pedig megvolt. Azt írja ki a gép hogy egy másik PS4-en is be vagyok jelentkezve. De az meg hogyan ha kilépett haverom az ő gépén és átment a saját fiókjába? Vagy lehet a PSN acc-ból nem lépett ki?

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#164111) Raysen623 válasza Raysen623 (#164110) üzenetére


Raysen623
addikt

Megvan a megoldás: Settings / Account management-enbelül Sign out és Sign in, tehát egy ki- és bejelentkezés segített. Valószínűleg ilyenkor hajtódik végre a Restore licenses procedúra a gépen véglegesen és veszi le a lakatot. :C

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#164113) Kvelstadt válasza ProEvoFan (#164112) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez k.vajó! :C

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#164114) Raysen623


Raysen623
addikt

Hogyan lehet beállítani, hogy PS fülesen jöjjön a party chat hang is és a játék hang is egyszerre? Nekem nem engedi valamiért.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#164115) Scholes9 válasza Sordoran (#164088) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Igen, már nekem is ez a “bajom”, annyi kiváló játék van, de idő meg sokkal kevesebb :(

front3r: kívánom nekik, hogy a méltó elismerést megkapják minden téren, mert érződik a játékukon az, ami a legtöbb PS exkluzív címen :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#164116) Deck


Deck
titán

Tudtok mondani a Mega Man-hez hasonló játékokat? Oldalnézetes, lövöldözős, ügyességi.

PS5

(#164117) Deck válasza Deck (#164116) üzenetére


Deck
titán

Találtam egyet. Death's Gambit. :)

PS5

(#164118) LeventeV válasza Deck (#164116) üzenetére


LeventeV
senior tag

Dead Cells, Rayman Legends, Salt and Sanctuary, Guacamelee, Broforce, Steamworld Dig 1-2, Spelunky, Strider.

(#164119) Deck válasza LeventeV (#164118) üzenetére


Deck
titán

Köszi. Rájuk lesek ;)

PS5

(#164120) penge111 válasza Deck (#164116) üzenetére


penge111
addikt

mighty no 9

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#164121) Rigormortiis válasza penge111 (#164120) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Igen. Konkrétan ez a Mega Man szellemi örököse.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#164122) penge111


penge111
addikt

Tegnap este Nier Automata második végigjátszása is meg volt, így már azért kezd érdekes lenni a sztori is, még mennyi végigjátszás kell, hogy minden összeálljon?

@rigormortiis: ezért írtam neki, a MegaManre ettől jobban nem hasonlít semmi ps4-en :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#164123) Chereiose


Chereiose
addikt

Szerintetek észrevenni a különbséget 4k-s tv-n a fifa 19-ben, hogy pro vagy slim? Úgy értem, hogy valóban észrevenni fifa esetében, pl szebb a gyep meg ilyesmi? Eddig egy slimet akartam venni, viszont ismerősöm eladja a Pro-t és lehet most már hosszabb távra is jobban megérné, főleg, hogy kb csak 20k-val kerülne többe :U

(#164124) saelin válasza Deck (#164116) üzenetére


saelin
veterán

Hollow Knight és a Dead Cells a legjobb.

Szerk: Ugh, és az Iconoclast! Átok szálljon rám, hogy ezt majdnem elfelejtettem... :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#164125) oAcido


oAcido
aktív tag

Ez a Pókember baromi jó lett, akár csak a GoW. Mindkettőből speciál kiadást rendeltem elő, megérték az árukat :K

(#164126) erahurka válasza Chereiose (#164123) üzenetére


erahurka
félisten

Ha 4k tévéd van mindenképp Prót vegyél.

(#164125) oAcido: Szerintem is jó lett a Póki de inkább a az iparosmunka kategóriába raknám. Nálam a God of War köröket ráver minden téren de persze ez ízlés dolga is.

[ Szerkesztve ]

(#164127) Xaels válasza Deck (#164117) üzenetére


Xaels
félisten

Strider, Shantae, Sundered, Owlboy. A Death's Gambit nagyon jó, de kegyetlenül nehéz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#164128) erahurka válasza Xaels (#164127) üzenetére


erahurka
félisten

Miért van az hogy ezek az oldalnézetes platformerek manapság szinte kivétel nélkül rage game-be hajlóan nehezek? Szívesen pötyögnék ilyenekkel, de nem szeretem lekaparni az arcom.

(#164129) RangerFox válasza erahurka (#164128) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Kitolják az amúgy rövid játékidőt, az extra kihívásnak köszönhetően pedig különleges élményt nyújt, ami feledtetheti az esetlegesen kidolgozatlan játékmechanikákat, grafikai elemeket. Meg a retro játékokra hajaznak, azokat idézi meg, azok pedig mai szemmel szintén nehezek voltak.

(#164130) kriszpontaz válasza Theory66 (#164098) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Majdnem az egész egy rage game :D Főleg mostani fejjel. Anno gyerekként végigtoltuk, nem éreztük nehéznek, most a vizes pályán túl épp hogy átjutottam, erre visszadob az elejére amikor a barlangba bejutsz....akkor léptem ki.

[ Szerkesztve ]

(#164131) Deck


Deck
titán

Köszönöm mindenkinek az ajánlásokat! Death's Gambit, Sundered, Salt and Sanctuary lett első körben de minden mást is felirtam ;)

PS5

(#164132) seniman válasza Deck (#164131) üzenetére


seniman
addikt

Most akciós a store-ban a Rad Rogers,klasszikus oldalra scrollozós shoot'em up.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#164133) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Age of Wonders: Planetfall gameplay

(Ez PC-s videó, de ugye tudjuk, hogy jön konzolokra is.)

Live-Die-Respawn

(#164134) #80123904 válasza ProEvoFan (#164087) üzenetére


#80123904
törölt tag

Na kezdenek felkerülni a játékidők:
howlongtobeat-spiderman

Ez alapján 15 óra a main. Ami korrekt.

[ Szerkesztve ]

(#164135) Peace válasza #80123904 (#164134) üzenetére


Peace
nagyúr

Most nézegettem, hogy TLoU és UC4 is 14,5-15 óra körül, akkor az tényleg nem rossz. HZD-ra és GoW-ra már többet ír, ennek örülök. Mondjuk most még egyelőre Beyond: Tow Souls megy, nagyon fura nekem az irányítás néha...de jópofa. Aztán jöhet a Heavy Rain a HZD előtt!

(#164136) FollowTheORI válasza Mike (#164105) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem tapasztaltam még ilyet... az valami más lesz. Miből látod ezt?

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#164137) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Sziasztok!

Battlefield V bétát hogyan lehet működésre bírni? Letöltöttem, menüig eljutok, de utána csak connecting a végtelenségig.

(#164138) seniman válasza CsonkaImo (#164137) üzenetére


seniman
addikt

Nem vesztesz vele semmit,ha nem csatlakozik. :))

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#164139) Theory66 válasza kriszpontaz (#164130) üzenetére


Theory66
aktív tag

Pedig az a rész nem is nehéz :D

(#164140) CsonkaImo válasza seniman (#164138) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Csak kíváncsi lettem volna, hogy mit hoztak ki a látványból konzolokon. Maga a játék engem sem érdekel, egy kört mentem volna. Na mindegy, majd még később megpróbálom.

(#164141) FollowTheORI válasza Theory66 (#164098) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ki fogom majd énis próbálni... PC-n kivittem már 100x, szóval meglepne ha konzolon nehezebb lenne... de majd kiderül.

Szerintem semmi baj nincs a második felével... csak egyre nehezebb és használni kell az összes trükköt és fegyvert/vegyver módot amit megismersz addig. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#164142) Bencus88 válasza seniman (#164138) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Szerintem nem ez volt a kérdés, amúgy meg kinek a Papp

Nem tudsz a playre menni? esetleg a háttérbe nem tölt még valamit?

(#164143) wierra válasza Deck (#164116) üzenetére


wierra
senior tag

Metal Slug

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#164144) CsonkaImo válasza Bencus88 (#164142) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Battlefield menu lehetőség van a kör gombbal, de nem tőrténik semmi ha megnyomom. Képernyő közepén nagy felirattal van hogy connecting, meg a Battlefield V töltő ikon pörög. Ennyit látok.

(#164145) Bencus88 válasza CsonkaImo (#164144) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Leszedte? infoba nem tudod megnézni? Amúgy ha bejön bal karral csak rá kell menni a playre. Ha nem jó akkor szerintem telepítsd újra.

(#164146) Peace


Peace
nagyúr

Battlefront II kampányt is végigtoltam csütörtök-péntek. Az elején húztam a számat, hogy mennyire steril és műanyag a grafika meg fapados a játékmenet, de aztán egészen élveztem. Dúdoltam a zenéket, aprítottam az ellent. A multi része tökéletesen hidegen hagy, de ez nem volt rossz így pár órára. ;)

[ Szerkesztve ]

(#164147) proly01


proly01
őstag

Nagyon félek hogy az új Tomb Raider nem lesz (olyan) szép slimen. Vagy hogy nagy lesz a difi közte és a pro között full HD ben. Az előzőnél nagy különbség volt?

....Pr:)ly....

(#164148) Peace válasza proly01 (#164147) üzenetére


Peace
nagyúr

Rise of the Tomb Raider – PS4 Pro 1080p Enhanced Visuals vs. PS4 Graphics Comparison

"We compare the graphics of Rise of the Tomb Raider on PS4 with PS4 Pro in 1080p Enhanced Visuals mode. Rise of the Tomb Raider offeres 3 different modes to enhance the graphics of the PS4 Pro. You can choose between 4K 30 fps, 1080p 60 fps and 1080p 30 fps with enhaced visuals. These enhanced visuals contain softer sun shadows, better texture filtering, more dynamic foliage, better level of detail and draw distance, upgraded cinematic hair as well as an optimized depth of field. "

Én semmi különbséget nem látok. :))

[ Szerkesztve ]

(#164149) proly01 válasza Peace (#164148) üzenetére


proly01
őstag

Igen,köszönöm! Az előzőt még PRO -n játszottam végig (gazdag részletesség módban 30fps en.) Nem voltam elájulva annyira tőle. 6 al volt több hópehely az elején a hegyen meg ilyesmik. Szóval sajna visszafelé nincs összehasonlítási alapom szabad szemmel élőben így értettem. A mostaniról pedig nincs még fent videó. Bár igazából ha nagy lesz a difi sem tudok mit csinálni ha már egyszer slimet vettem.
Nagyon köszönöm egyébként az infót!
:R

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#164150) Peace válasza proly01 (#164149) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem tudom, hogy mely játékok esetében van akkora eget rengető különbség grafikában, hogy leessen az állad a PRO-tól. Ez olyan, mint a monitorok meg TV-k esete. Ha egymás mellett van kitéve 80 vagy 100 TV, akkor látod a különbséget, mert szembetűnő. De ha már hazavittél egyet és használod, akkor nem lesz mellette más, amihez hasonlítgasd és szépen megnyugszol. Én is 2 éve vettem a 42-es fapados kis LG TV-met, akkor lehetett 125 körül, de a mai napig imádom. Gyönyörűen játszok rajta PC-ről és PS-ről egyaránt, filmeket is PC-ről tolom ki. Ha lenne mellette egy jobb, tuti húznám a számat. Slim-en is nagyon szép lesz a játék, nem fogsz azon bánkódni közben, hogy PRO-n biztosan szebb lenne. Szerintem. ;)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.