Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#164851) matyifej


matyifej
tag

Fifa 18 kimaradt nekem. Fifa 19 demo alapjan aki tolta az elozovel milyen allasponton van?

[ Szerkesztve ]

(#164852) Lackooo84 válasza #80123904 (#164850) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Spóderman drone challenge aranyra. :DDD

The Truth is out there...

(#164853) A`rpi válasza Lackooo84 (#164852) üzenetére


A`rpi
addikt

:Y :N

(#164854) semetka válasza Lackooo84 (#164849) üzenetére


semetka
őstag

Tán megkarcolódott a burkolat? :DD

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#164855) saelin válasza Lackooo84 (#164849) üzenetére


saelin
veterán

Beleharaptál mérgedben vagy mi? :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#164856) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Nakérem gyors helyzetjelentés, én is beálltam azok sorába, akiknek az új fw kinyírta a gépet :D :C
Fw telepítés után újraindult, kép nincs, fehér fény az elején, nem reagál semmire. :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#164857) Lackooo84 válasza semetka (#164854) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Inkább tört... :DDD

The Truth is out there...

(#164858) Zoleee83 válasza RangerFox (#164847) üzenetére


Zoleee83
addikt

Hosszú idő után az első AC ami valóban érdekel.
Várós! :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#164859) semetka válasza Lackooo84 (#164857) üzenetére


semetka
őstag

Mit csináltál vele? Én már sokféleképp próbáltam de nem törik. :DDD
Touchpadom ezzel szemben annyit kapott már ököllel hogy elmondani nem tudom, de még tök jól működik, mondjuk picit mozog már. Jól össze van rakva ez a DS4 :D
Az analógokat nem szoktam bántani mert gyors kinyiffannak.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#164860) Carlos Padre válasza Carlos Padre (#164856) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Uodate: egy áramtalanitás megoldotta, de nem tetszik az irány, az efféle dolgok megmaradhatnának MS exluzívnak. :(((

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#164861) Lackooo84 válasza semetka (#164859) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nekem sem szokott se dobástól se odaveréstől, de most megfogtam, és a két kezemmel szétcsavartam. :D :D

The Truth is out there...

(#164862) #80123904 válasza Lackooo84 (#164861) üzenetére


#80123904
törölt tag

és meglett az arany? :D

(#164863) marilllyo válasza Lackooo84 (#164861) üzenetére


marilllyo
veterán

Én még ezüstön hagytam őket! :D Sőt...egyelőre egy cselendzs sincs aranyon... Nem mertem még nekiállni.

Egyébként nem vagyok az a dühöngő játékos. Játszottam pár b*zi játékkal de egyedül a Rayman Legends napi challenge alatt dobtam át a kontrollert az átellenes sarokba... Azt hiszem, hogy 4x vagy 5x. Kihozta belőlem az "állatot". Illetve belerúgtam egy plüss-teknős-párnába itt mellettem még U4 Survival közben.

Na de ha nekiállok szentségelni.... Hajajjj... :D Imádnak a panelba... negyedikig felhallatszik.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#164864) Wesder válasza Carlos Padre (#164860) üzenetére


Wesder
félisten

Nana, tessék örülni hogy jelenleg ez is PS Exklúzív. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#164865) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

valaki meg tudna dobni egy spider man promo kulccsal?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#164867) Bencus88 válasza Adam_Shepard (#164865) üzenetére


Bencus88
nagyúr

ez mit tartalmaz?

(#164868) semetka válasza Lackooo84 (#164861) üzenetére


semetka
őstag

Csavarni és is szoktam de még nem sikerült törni. Lehet csak finoman próbáltam még. :D

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#164869) dunc


dunc
nagyúr

új ruci :))

[ Szerkesztve ]

(#164870) gianni85 válasza marilllyo (#164863) üzenetére


gianni85
veterán

Nem kell se a 100%hoz, se a platinahoz

(#164871) Lackooo84 válasza gianni85 (#164870) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát ha elvered a kihívás érméket a kütyükre (naná, hogy én elvertem), akkor kénytelen vagy aranyra csinálni őket mert már csak azok adnak érmét, és kellenek a ruhákhoz. :D Meglett egyébként, minden kihívásom arany, csak 2 drónos ezüst, így mindent meg tudtam venni a játékban, az a 2 szerintem ezüst is marad... :DDD

The Truth is out there...

(#164872) bghistvan válasza Carlos Padre (#164860) üzenetére


bghistvan
senior tag

Van a menüben frissítés beállítási lehetőség,hogy pl ne frissítsen,vagy csak töltse le,vagy le se töltse?
Mert akkor inkább lehúzom lan kábelt és beállítom ha szopacs várható....
(Nem vagyok Update fun semmilyen kütyümön...)

[ Szerkesztve ]

(#164873) marilllyo válasza Lackooo84 (#164871) üzenetére


marilllyo
veterán

Hogy a fenébe csinálod? Én vért pis*lok egy ezüstért is... :/

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#164874) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Meglett most estére a Detroit első végigjátszása.

Sajnos Connoral nagyon sok ballépést sikerült csinálni aminek következtében Hank és Chloe is elhalálozott, de a legvégén legalább pozitív kicsengést tudtam elérni vele (barátlistámon más hasonló mentést nem csinált eddig). Markus esetében a döntéséhez végig ragaszkodtam hogy békésen probáljam érvényesíteni az karatomat, de ez miatt Simon és North is elhunyt, és közvetlenül a legvége előtt veszítettem el Kara-t és Alice-t is míg Luther a a hajón hunyt el.

Nagyon jól sikerült játék lett ez a Detroit. Minimum egy totális végigjátszást viszek még vele az biztos. David Cagenak szerintem ez a játéka sikerült eddig a legjobban.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#164875) Lackooo84 válasza marilllyo (#164873) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát pl. így, de ez nem is értem hogy lett meg, mert volt benne hiba, talán mert a többi rész jól sikerült. :DD Vagy itt van az egyik nehezebb bunyós.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#164876) Carlos Padre válasza Wesder (#164864) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát eddig kék halállal meg fagyásokkak csak Windows alatt találkoztam. Az 5.5-ös fw hozta el ezt ps-re is.
Az Xboxot meg már kétszer hoztam vissza a halálból laptopban xbox recovery tool-al, de úgyis az mondjátok, hogy ilyen nem letezik. Meg amúgy is off.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#164877) marinea2 válasza matyifej (#164851) üzenetére


marinea2
addikt

Mintha lassitottak volna a jatekosokon es konnyebb lenne becsuszni... 18-ban nem igazan lehetett vedekezni 5-6 aranyu meccsek se voltak ritkak

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#164878) KaitouP


KaitouP
veterán

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#164879) saelin válasza KaitouP (#164878) üzenetére


saelin
veterán

Jó van az... Dolgozzanak csak rajta.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#164880) Wesder válasza Carlos Padre (#164876) üzenetére


Wesder
félisten

Nem mondtam hogy nem létezik. Attól hogy velem nem fordult elő, és nem is hallottam róla, nem jelenti azt hogy nem létezik. Az meg hogy az 5.5 verzió óta rosszalkodik a rendszer a Sony-nàl kéne kopogtatni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#164881) Rigormortiis válasza semetka (#164859) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem törik...a f.szt nem. Ha úgy igaziból nekiereszted a fűtőtestnek, eltörik az! Sajnos :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#164882) BBUN52


BBUN52
tag

Sziasztok!

Mivel a PS4 Pro-m utazgatna havonta egyszer kétszer és a kábelei be vannak építve a szekrénybe (macerás lenne folyton kiszedni a szekrény mögül) szükségem lenne tápkábelre meg hdmi kábelre.
Tudtuk ajánlani valahonnan? HDMI-re láttam már ajánlást itt a fórumban de tápkábelt akárhogy kerestem nem találtam eu-s csatlakozósat sehogy.

Köszönöm a segítséget előre is!

(#164883) Helmoras válasza RangerFox (#164847) üzenetére


Helmoras
őstag

Szeretem az Ac kat, jo lesz ez valami complete editionben jovore...

(#164884) .LnB válasza Bogyi007 (#164874) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"de ez miatt Simon és North is elhunyt"

Nem azért haltak meg mert békésen csináltad. :) Békésen is lehet, hogy túléljék. Nekem az eső, full békés végigjátszás alatt, csak Hank és Luther halt meg. Másodjára meg full agresszívben csak Simon. De őt is megmenthettem volna, csak sokat rinyált. És a legvégén nem mentem oda hozzá megmenteni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#164885) toompa válasza BBUN52 (#164882) üzenetére


toompa
őstag

Hali!
Ilyes sima tápkábel kell. Bármelyik pc üzletben kapsz,ha nincs otthon.
[link]
HDMI kábelért meg ne fizess sokat,simán megfelel a tesco-s vagy madaras tesco-s. High speed,ez legyen ráírva azt csókolom.

[ Szerkesztve ]

(#164886) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok! Van egy 21:9 es UW-QHD monitorom.Valahogy megoldható hogy a ps4 et ne csak FullHD ba tudjam használi rajta? Mert mást nem enged.Köszönöm :R

(#164887) XuChi


XuChi
addikt

Sziasztok. Végigböngésztem az összefoglalót, de nem találtam választ a kérdésemre.

Van egy LG HT503 5.1 házimozim (tudom gagyi :W ). Ha optikai kábellel kötöm rá a ps4-et az lg-re akkor megy az 5.1. Ha az optikai kábel az lg-ből a hdmi switch-embe megy ami tud 5.1-et, akkor nincs 5.1 az lg-n.

Kérdésem igen egyszerű. Tudnak a mai konzolok hdmi-n 5.1-et leadni?? Vagy csak optikai kábellel lehet belőlük kierőszakolni ???

[ Szerkesztve ]

(#164888) tothl válasza XuChi (#164887) üzenetére


tothl
addikt

Tudnak.

(#164889) tretyak válasza lajosx (#164886) üzenetére


tretyak
aktív tag

Sajnos nem

(#164890) WhiteWalker válasza XuChi (#164887) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Miert ne tudnanak, nem is ertem a kerdest.
De miert viszed tovabb az LG rendszerbol a jelet optikaival a hdmi switchbe? :U

Ahogy nezem a rendszereden csak optikai bemenet van....

[ Szerkesztve ]

(#164891) szallasi007 válasza Lackooo84 (#164875) üzenetére


szallasi007
őstag

Nem akarod nekem is megcsinálni, ugyanúgy megszívtam mint te és van még 4 ruha amit meg kéne vennem de féltem a tv-t :D

(#164892) yodamastah válasza XuChi (#164887) üzenetére


yodamastah
őstag

Persze jön az 5.1 hang HDMI-n. DD vagy DTS. Nálam pl TV-be megy a HDMI-n a kép és a hang, a TV meg nyomja tovább optikain az erősítőbe.

(#164893) XuChi válasza WhiteWalker (#164890) üzenetére


XuChi
addikt

A felállás a következő.

Egy Xbox One X, egy PS4 Pro, egy gamer PC. Az LG-n csak 1 optikai bemenet van. A switch tudja osztani az optikát a fenti készülékek között.

Nem értem akkor hol a hiba. A ps4 audi beállításainál be van kapcsolva a dts. A switch tudja a dts-t. Az LG is. Akkor miért nem megy ? Csak akkor van rendes 5.1 ha az eszközöket direktben kötöm be az LG-be az optikai kábellel. Amúgy, ha a tv-m van összedugva optikai kábellel az LG-vel akkor sem jön át az 5.1. Samsung UE37ES6710S.

#164892: Nálam hiába, úgy sem megy. A TV kiszürkiti a dts opciót a kimeneti szabványoknál a beállításaiban :(

#164897: Már tervben van, be is szereztem, de az időm hiánya és az FF XV erősen behatárol :D

[ Szerkesztve ]

(#164894) penge111


penge111
addikt

Tudom tudom, már megint a Nierről írok, de muszáj ezt kiírnom magamból pár sorban. Este végére értem a 4. végigjátszásnak is. Ezzel lett kerek a játék története. Mikor az ember először végigjátssza, ül a legördülő stáblista előtt és nem érti ennyi, ezaz a hatalmas játék amiről zömében ódákat zengenek? (megjegyzem negatív kritikákat szerintem azoktól kap/ott a játék, akik csak egyszer pörgették ki.Aztán nekifeszül az ember még egyszer, mert a játék figyelmeztet is rá, hogy nem ez a vége a játéknak, és akkor szép lassan kibontakozik a csoda. Ez a játék egyenesen ível felfelé, minél többször ugrasz neki, annál jobb lesz. Nem egy sablon New Game+ tartalmat kapunk, egyre jobb és jobb dolgokat. Az utolsó bossharcon kb. lepetéztem én még ilyen megoldással nem találkoztam játékban, fantasztikus volt! Elfogultság nélkül mondhatom, hogy egy mestermű a Nier: Automata, aki végigviszi ne gondolkozzon, ugorjon neki még legalább 3*, mert első végigjátszásra csak töredéke az egésznek!

Ui: A demot meg felejtsétek el, kb. arra jó, hogy elriassza az embert a játéktól. A demo miatt én sem akartam megvenni, de inkább hallgattam a sok pozitív kritikájú tesztre.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#164895) .LnB válasza penge111 (#164894) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És milyen hosszú egy egy végigjátszás?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#164896) bandi0000 válasza XuChi (#164893) üzenetére


bandi0000
nagyúr

van HDMI ARC a tv-n?
mert ha van, akkor abba dugd be a házimozit, a többibe mehet a switch vagy mit tudom én mi

de amúgy az lenne a legegyszerűbb ha switch nélkül kipróbálnád direktbe a TV,házimozi,konzol legyen partiba, azt ha nem megy akkor valamelyiknél megakad, de am meg tuti mennie kell, nekem is így megy, csak nekem nem kell switch szerencsére

Xbox One: bandymnc

(#164897) penge111 válasza .LnB (#164895) üzenetére


penge111
addikt

Nekem a 4 végigjátszás, 31 óra volt, de volt itt egy kolléga ő 18-at írt, azt nem tudom hogy csinálta, lehet easyn tolta. Aki ezt a játékot hardon végigviszi, emelem előtte a kalapom minden tiszteletem az övé, és még ettől fentebb is van fokozat! Az első a leghosszabb, utána már egyre rövidebbek, mert más más sztorit tolsz végig, ezek inkább kiegészítik a történetet. De a játék maxolása kb 40-50 óra is lehet simán, én a side questek felét sem csináltam meg, aztán van még egy secret boss lvl 99 én pedig lvl 45-ön fejeztem be a játékot, de már nem vagyok fiatal, nekem elég volt, hogy összeállt a történet. Ja és 26 befejezése van a játéknak 4 fő befejezés, dea maradék csak mini alternatív befejezések.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#164898) .LnB válasza penge111 (#164897) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Végig kellene már tolnom végre (akkor négyszer. :D ). Annyian mondjátok, hogy jó. Elkezdtem egyszer, kerülgettem a színes golyókat azt ennyi. :D Sose folytattam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#164899) Carlos Padre válasza Wesder (#164880) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én nem is hibáztattam mást miatta. Az 5.5 előtt ez nem volt jellemző a ps4re, azóta már legalább 6-8 reportot küldtem nekik. Ez az új 6-os meg rajtam kívül még három komámnál okozott hibát, fagyást tegnap, ami kiugróan magas.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#164900) Adam_Shepard válasza .LnB (#164898) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Marhajó, főleg nagy poén, hogy Yoko Taro a játék rendezője útálja az achievement rendszert és a 4. végigjátszás után megveheted a trófeákat - csak 1et nem ami egy secret ending, ami egy secret endingből jön :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.