Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#164051) gianni85 válasza Peace (#164041) üzenetére


gianni85
veterán

Olyan szerda magasságában majd felteszem apróra :P

(#164052) wolf13 válasza consono (#164050) üzenetére


wolf13
őstag

Ott tárolja a screenshotokat amiket share gombbal lőttél

(#164053) freeknight válasza consono (#164047) üzenetére


freeknight
őstag

"A playstation store jelenleg nem elérhető magyar nyelven. Biztosan folytatja?" Én ezért használom angolul a gépet. Mondjuk a magyar felirat épp nem érdekel (ellenzem is a dolgot, ha gyerekkoromban is minden játék alatt lett volna magyar felirat, most biztosan nem tudnék angolul pl. Így is szégyen, hogy az átlag magyar nem beszél semmilyen más nyelven).

(#164054) wolf13 válasza freeknight (#164053) üzenetére


wolf13
őstag

Ez a felirat kb egy hónapja nincs , de a többit megértem :D

(#164055) freeknight válasza wolf13 (#164054) üzenetére


freeknight
őstag

Na ez mondjuk jó hír akkor, hogy végre javították:D

(#164056) sting2 válasza koncsik (#164028) üzenetére


sting2
addikt

A Pókos Limited Pro nem jött be?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#164057) consono válasza freeknight (#164053) üzenetére


consono
nagyúr

Itt most nem erről volt szó, hogy az átlag magyar hány nyelvet beszél, hanem a fikkantásról, hogy milyen dolog az, hogy automatikusan beállítja a nyelvet a játék a profil alapján... A nyelvtudás szükségességében teljesen egyetértünk (bár szerintem a felirat jó mankó az elindulás hoz).

"In God we trust. All others must bring data"

(#164058) Deck válasza erahurka (#164043) üzenetére


Deck
titán

Átrakod magyarra addig amig játszasz ami kb 5mp. Miközben játszasz úgysem látod a magyar rendszert. Ha meg befejezted visszaváltasz angolra ami szintén 5mp. Nagyon bonyolult :) Persze panaszkodni mindig könnyebb.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#164059) ForRedGlory válasza Deck (#164058) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem azzal van a baja, hanem azzal, hogy hulyeseg. Tegyek bele a jatekba valaszthato nyelvkent. Ez ennyire bonyolult?

[ Szerkesztve ]

(#164060) pulffy válasza Deck (#164058) üzenetére


pulffy
őstag

+1

Vagy inkább örüljünk annak hogy egyre több játék támogat magyar feliratot...és még a PS is :C :DDD

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#164061) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Sziasztok!

Szerintetek működésre lehet bírni PS4-el egy Thrustmaster Flight Hotas X joystickot?
Próbálkozott vele esetleg valaki?

06-3o/9759I39

(#164062) KaitouP válasza Deck (#164058) üzenetére


KaitouP
veterán

Belerakni a játékba a tetves nyelvválasztó funkciót a játékba a fejlesztőnek sem sokkal több, hihetetlen hogy 2018 -ban egy "PS exkluzív" játéknál egy rendszermenüt kell magyarra (aminek a magyar fordítása vicc kategória) állítani hogy a játék magyar legyen. Bullshit, ennyi, nézheted akárhonnan.

Mondjuk engem pont nem érint mert egész jól értem az angolt, meg persze ez a game sem érdekel.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#164063) Deck válasza KaitouP (#164062) üzenetére


Deck
titán

Akkor játszatok olyan játékkal amiben benne van.. :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#164064) Viper26


Viper26
nagyúr

Slim-en hogy fut a Póki? :)

Pixel 7 | FR955

(#164065) Deck válasza Viper26 (#164064) üzenetére


Deck
titán

Stabilan, simán, semmi probléma vele :)

PS5

(#164066) erahurka válasza Viper26 (#164064) üzenetére


erahurka
félisten

Stabil 30 fps dinamikus felbontással 900p és 1080p közt ingadozva. :K

(#164067) freeknight válasza KaitouP (#164062) üzenetére


freeknight
őstag

Ennek csakis pénzügyi okai vannak. A magyar fordításért a Sony Magyarország fizet, promóciós céllal, hogy többen vegyék a játékot. Ha valaki megveszi pl az usa store-ból, mert ott olcsóbb, és beállítja a magyar nyelvet, abból a Sony Magyarország nem lát egy forintot sem. Ezért általában nemcsak választanai nem lehet feliratot, hanem bele sem kerül, csak a magyar kiadásba. Ez szerintem teljesen megérthető dolog, 2018 ide vagy oda.

(#164068) NyMRooD válasza freeknight (#164067) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ez így mind igaz és még helyes is, de a kolléga felvetéséhez szerintem semmi köze, mivel ő azt kifogásolja, hogy miért kell a rendszermenü nyelvét megváltoztatni a magyar felirathoz, ha pl ő a rendszert angolul preferálja, de egy sztori orientált játékot mégiscsak magyar felirattal akar játszani (magyar accounton magyar store-ból vagy magyar lemezes kiadást). Értem én, hogy 5 másodperc átálítani, de akkor minden indításnál meg kikapcsolásnál meg kell tenni, ha a játékban lehetne akkor meg egyszer beállítanánk és kész. De ez legyen a játék legnagyobb hibája.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#164069) seniman


seniman
addikt

GoW3 végigjátszás után ha újrakezdem más fokozaton,a fejlesztések megmaradnak?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#164070) erahurka válasza freeknight (#164067) üzenetére


erahurka
félisten

Na jó de Amerikában gondolom van a játékban spanyol meg francia felirat. Akkor ezek sem választhatóak, hanem a rendszernyelv átállításával lehet előhozni, vagy mi? Most tényleg egy totál idióta, a valóságtól teljesen elrugaszkodottan szar megoldást védtek foggal körömmel? Nem hiszem el hogy 2018-ban itt tartunk.

Áldott legyen a Sony és termékei, melyek minden hibája valójában király funkció :R

(#164071) WaterWave


WaterWave
veterán

kegyetlen jó lett ez a pókember :)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#164072) bagyulajuve válasza WaterWave (#164071) üzenetére


bagyulajuve
addikt

addig mondjátok itt, hogy be fogom szerezni :DDD
bár még a HZD-t sem játszottam végig és még ott van GoW is (kb 30 perc játékidő van benne), ráadásul másfél hónap múlva jön a RDR2

Resistencia eterna

(#164073) buci30


buci30
addikt

Néztem gameplay videó az új Spider-man-rol de ez majdnem ugyan az mint a The Amazing Spider-Man .
Vagy ez ugyan az csak feljavítottak a garfikat?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#164074) RangerFox válasza buci30 (#164073) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Teljesen más, egy lapon sem lehet említeni azzal...

[ Szerkesztve ]

(#164075) pstomi


pstomi
csendes tag

Sziasztok. Ma vettem új PS4-et Spiderman bundleben (nem slimet). Ilyen hangos játékkonzollal se találkoztam még, de még pihenő módban és simán menüben lépkedve is lehet hallani nagyon hangos és idegesitő berregést a másik szobából is. Mindegyik ilyen vagy csak én fogtam ki valami selejteset?

(#164076) seniman válasza pstomi (#164075) üzenetére


seniman
addikt

Apa,kezdőőőődik..................... :))

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#164077) Deck válasza pstomi (#164075) üzenetére


Deck
titán

"nagyon hangos és idegesitő berregést a másik szobából is."

Nem semmi ;]

PS5

(#164078) Xaels válasza pstomi (#164075) üzenetére


Xaels
félisten

Hangos berregés nem üzemszerű. Első körben nézd meg rendesen áll a helyén, nem tettél rá semmit ami zöröghet stb.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#164079) ProEvoFan válasza WaterWave (#164071) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ahogy elkezdődik a játék, az epic.Utána nem enged...

(#164080) Carlos Padre válasza pstomi (#164075) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Vidd vissza.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#164081) RangerFox válasza pstomi (#164075) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Lemez beolvasáskor adhat ki "berregő" hangot, bár azt se ezzel a szóval írnám le, és max fél percig tart, plusz ha lemezről telepít fel játékot. Játékok alatt fel tud hangosodni, akár zavaró szintre is, de alapesetben, a menüben való navigáláskor nem jellemző ez. Nézd meg, hogy sima felületre van-e feltéve a konzol, mennyire szellős helyen van-e, ilyenek. Ha tényleg zavaróan hangos, akkor vidd vissza a boltba, szó nélkül kicserélik.

(#164082) proly01


proly01
őstag

Olyannal találkoztatok már,hogy nem kapcsolódik a kontroller?Bármit nyomok semmit sem csinál csak a reset oldja meg a problémát a joy alján.Ez gyakori?
Illetve ma vettem észre Mortal Kombat XL alatt hogy az atvezető videók akadnak.(slim) ez a rossz optimizálás eredménye vagy esetleg belül van valami gebasz a PS agyával?!
Előre is köszönöm!
:R

....Pr:)ly....

(#164083) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Akik a Konzolokszervizétől rendelték elő a Spider-mant, kaptatok kódot emailben a ruhákhoz, vagy ha a dobozon belül van, akkor hol? Én nem találom. :D

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#164084) Ryder1 válasza ImACeltic (#164083) üzenetére


Ryder1
senior tag

Ha emailben nem kaptad meg, akkor írj nekik messengeren és ott átküldik. Én is így kaptam meg. :D

(#164085) front3r


front3r
őstag

Kíváncsi vagyok a Spider-Man eladási adataira! Nem kétség, hogy az Insomniac legnagyobb sikere ez, illetve valószínű az első heti eladásokat vezetni fogja.
Na de mennyit tudnak az első héten eladni belőle?
Szerintem 1 milliót simán, de lehet többet is. Ez megint megdobja a PS4 konzol eladásokat rendesen. :D

A játékot kb úgy lehet leírni, mintha egy Marvel filmben lennék. :C

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#164086) Mrdevil válasza ProEvoFan (#164042) üzenetére


Mrdevil
addikt

Egyszerű nagyon a platkoja elvileg. 8-10 óra story, 15óra összes side quest + gyűjtögetni való. 2.5/10 a platina nehézség..... A Gow ennél jóval hosszabb volt, meg egy picit macerásabb is. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#164087) ProEvoFan válasza Mrdevil (#164086) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

20 óra story + kb 15 óra egyébb.Én ezt olvasom a legtöbb tesztnél.

(#164088) Sordoran válasza bagyulajuve (#164072) üzenetére


Sordoran
addikt

Én is így állok vele, de próbálom türtőztetni magamat. :U Nekem is áll a HZD és a GoW is elkezdve, az Uncharted 2. része is félbe van hagyva, nem beszélve a Nier-ről, és a Shadow of the Tomb Raider elő is van rendelve, szóval 6 napom van befejezni a Rise of the Tomb Raider-t. (30%-nál járok) So many game, so little time.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#164089) Carlos Padre válasza Sordoran (#164088) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Pont emiatt nem vettem idén szinte semmit. Mire sorra kerül megkapom negyed áron.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#164090) erahurka válasza Carlos Padre (#164089) üzenetére


erahurka
félisten

Én az exkluzívokat megveszem és végig is játszom azonnal. Betárazni tényleg nincs értelme bár nekem is van pár digitálisan vásárolt akciós cuccom ami vagy egy éve rohad a gépen.

(#164091) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A mi tesztünk (GAMEPOD.hu)

Live-Die-Respawn

(#164092) RangerFox válasza ProEvoFan (#164087) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Inkább 15 óra a sztori, és 30 óra a 100%. Az más kérdés, hogy közben órákat tudsz lengedezni a városban, képeket készíteni, amik rendesen kitolják a játékidőt. Kíváncsi vagyok, hogy a dlck mennyire lesznek érdekesek, igényesek. Például a Batman Arkham játékokhoz minden kiegészítő felesleges, középszerű volt. Remélem, itt más lesz.

[ Szerkesztve ]

(#164093) #87082240 válasza pstomi (#164075) üzenetére


#87082240
törölt tag

Popcorn time is on! :))

(#164094) Sordoran válasza Carlos Padre (#164089) üzenetére


Sordoran
addikt

Alapból én is így vagyok vele, most a Tomb Raider kivétel, de csak mert első 2 rész is tetszik, így tudom mit kapok, valamint a Steelbook jól néz ki hozzá. Spiderman is tetszik eddigiek alapján, de nem vagyok akkora Marvel, vagy képregény fan, hogy ne bírjak várni rá pár hónapot, fél évet.
Jelenleg 3 játék van amit terv szerint előrendelek még: Red dead redemption 2, és majd ha érkezik a Cyberpunk 2077 és a Last of us 2. Döntésem változtatásának jogát fenntartom.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#164095) KaitouP válasza NyMRooD (#164068) üzenetére


KaitouP
veterán

Pontosan kolléga. Tisztában vagyok a háttérben álló okokkal amit freeknight kolléga leírt, de továbbra is állítom, hogy ez a dolog nevetségesen van megoldva, és meg lehetne oldani sokkal egyszerűbben is, mondom mégegyszer, 2018 -ban ez nem kellene hogy probléma legyen.

Otherwise, engem nem érint továbbra sem mert én akkor is angolul játszok egy játékot, ha készül hozzá magyar felirat. A nyelvet kell tanulni, minél többször találkozni vele a mai világban. Szerencsére se Spooderman, sem a magyar fordítása nem érdekel, de akit meg igen, az ahogy itt is látszik, fogja a fejét ezen a magyar feliratos megoldáson.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#164096) zojjektum válasza ImACeltic (#164083) üzenetére


zojjektum
senior tag

Így van. Messengeren írj rájuk, mert én emailben azt a választ kaptam tőlük, hogy a fémdobozos kiadáshoz nem jár kód. A messengeres arc legalább képben volt.

(#164097) dunc


dunc
nagyúr

Sràcok lemezes a.Pòkemberem, volt hozzá kód, beírtam.elfogadta, de nem tudom.mit is kaptam, mi is az? Ès hol találom a játékban?

(#164098) Theory66


Theory66
aktív tag

Hát kipörgettem az Another World-t 100%-ra...
A játék feléig úgy voltam vele hogy mekkora király játék, de jó lett volna már régebben is kipróbálni.
Aztán jött a 2. fele ...
Az élettől is elvette a kedvem, többször éreztem úgy hogy a balra fordítom a kontroller jobb oldalát.
Nagyon jó játék lenne ha az első felében használt "fejtörőket" vinné végig, de a 2. fél kb egy rage game szintű sokszor mázli alapú rakás ... Örülök hogy végeztem vele.

(#164099) ProEvoFan válasza KaitouP (#164095) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Engem nem zavar ez a megoldás.Magyar vagyok, hazánkban magyarul szeretnék játszani.Hála isten a sony mostanában rendes velünk.Remélem meg is tartja jó szokását, mert a három AAA+os játékából jó sokat megveszünk magyar boltban ill storeban magyar accountra.Ámen. :B

(#164100) gianni85


gianni85
veterán

Hogy ne csak ömlengés legyen a fórumon, ha már Insomniac, nekem azért a Sunset Overdrive jobban bejött. De azért közel sem rossz a Spiderman.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.