Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165251) Neoteric válasza #80123904 (#165249) üzenetére


Neoteric
addikt

PSN supporttól kell bizonyítékot szereznem, kvázi igazolnom, hogy nem én aktiváltam be a kódot és nem átvágni akarom az eladót. Csak kb mission impossible, órák óta várom, hogy sorra kerüljek.

PSN: ne0teric_sAN

(#165252) seniman válasza bear_ (#165246) üzenetére


seniman
addikt

5.55 exploitra még vagy karácsonyig várhatsz,már ha egyáltalán lesz.5-6 érdemi játék igényli,azért nem érdemes publikálni.A régebbiek meg már gombokért megvehetőek.Én sem vagyok milliomos,mégis megveszem,maximum nem day one.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#165253) gianni85 válasza Neoteric (#165247) üzenetére


gianni85
veterán

Ez sajnos előfordul g2a-n, én szerencsére anno megúsztam kisebb bukóval, amit elkönyveltem tanulópénznek, és hanyagolni kezdtem az oldalt.

(#165254) Carlos Padre válasza FollowTheORI (#165234) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nálam is pont így indított.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#165255) Wesder válasza ProEvoFan (#165250) üzenetére


Wesder
félisten

A normàlisabja meg megveszi a "kikölcsönzött" jàtékot, ha tetszik neki.

Persze ha kijelentem hogy csakazértsemveszemmeg az màr egy màs dolog.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#165256) #80123904 válasza bear_ (#165246) üzenetére


#80123904
törölt tag

Ez amúgy igaz. Én (ne kövezzetek meg) meg is szüntetném a használt játékok lehetőséget.

(#165257) mcwolf79 válasza #80123904 (#165256) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ugyebár Az MS be akart ezzel próbálkozni , Dehát tudjuk mi lett a vége. Felháborodás ezerrel , amely rá is nyomta a bélyegét az Xbox One startjára.
Amúgy Az érvelése "logikus" , csak mondjuk c*gánykodásnak tartom, hogy megvesz Egy konzolt x ezer Ft-ért, a TV sem Junoszt gondolom , De játékra már Nem akar költeni.
Az ilyen vegyen Egy Xbox-ot , hozzá Egy Game Pass-t , És lehet játszani orrba-szájba.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#165258) Prof01


Prof01
veterán

Sziasztok!

Valaki kapott már hasonló e-mailt a PS-től?
Úgy néz ki, hogy valami kivetnivalót találtak egy üzentemben, de fogalmam sincs mi lehetett. Nem szoktam sértő üzenteket írni. A vicc az, hogy 1,5 éves üzenetről van szó. Mi tartott nekik ennyi ideig? :D
Mennyire kell ezt komolyan venni? Lehetséges, ha kapok még egyet, akkor letiltják az account-ot?

"Dear ......,

What's happened?

On 21/02/2017, your account uploaded content to Message that was in breach of the Code of Conduct set out in our Terms of Service.

What was wrong with it?

Offensive or abusive content – including inappropriate language, abuse directed at others, offensive images or audio – is against our Code of Conduct.

What now?

We value you as a member of our community and want you to continue to enjoy the full benefits of the PlayStation®Network, but be aware that further breaches may lead to a temporary or permanent suspension of your account or console from PlayStation Network.

We ask all our players to behave decently, respectfully and with consideration for us and other users. As a reminder of the behaviour we expect from our community, please review the Code of Conduct Dos and Don’ts here.

Yours sincerely,

PlayStation Network Safety & Moderation Team "

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#165259) #80123904 válasza mcwolf79 (#165257) üzenetére


#80123904
törölt tag

Egyedül ez nem is menne. Vagy a sonyval együtt vagy sehogy. Hisz ahogy a warez, úgy a használt lemezes vásárlás is nagy vonzó erő egy konzol mellett. Az x360 eladásokat is nagyban nyomta, hogy azt törték fel előbb.

A használt lemezeseken kívül viszont mindenki jól járna a beszüntetésével. Rengeteg pénztől elesnek miatta a kiadók/fejlesztő cégek. Megszűnésükkel csökkenhetnének az alap árak vagy kevesebb részt vágnának ki a játékokból DLC-kbe...stb

(#165260) CsonkaImo válasza Prof01 (#165258) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Végleges tiltást biztos nem kapsz, ahhoz szerintem rendszeresen sértő vagy trágár üzeneteket kellene küldened. Azt, hogy miért pont most kaptad jó kérdés, lehet ilyen gyorsan dolgozzák fel a bejelentéseket. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#165261) bear_ válasza seniman (#165252) üzenetére


bear_
aktív tag

Én is megveszem, használtan, lemezen. Azt tovább tudom adni, így gyakorlatilag minimális veszteséggel vagy ingyen játszok. (A GTA5-öt mondjuk drágábban adtam el mint vettem :)) )

(#165256) izd6583sawoe a Microsoft is bepróbálkozott vele, gyorsan vissza is táncoltak akkor volt a felháborodás.

(#165262) #80123904 válasza Prof01 (#165258) üzenetére


#80123904
törölt tag

Mióta láttam, hogy milyen dolgokért jár megrovás kék és zöld oldalon a multit tekintve, azóta senki nem tud írni nekem és én se írok senkinek. Nevetségesen van kezelve ez az egész.

(#165263) bear_ válasza bear_ (#165261) üzenetére


bear_
aktív tag

(#165257) mcwolf79 Úgylátom nem csak nekem rémilk a story :)

Ha lenne gamepass PSN helyett fizetnék érte. Az az évi 20k megérne nekem annyit, hogy on demand játszok és ne kelljen mindig játék után rohangálni.

(#165264) mike1334 válasza #80123904 (#165259) üzenetére


mike1334
veterán

Ó, azt te csak hiszed. Egy forintot nem csökkenne a játékok ára, ha többen vennék meg. Gyakorlatilag semmire nem igaz ez az állítás, a kereslet-kínálat elve nem ezt támasztja alá, pont az ellenkezője szokott történni.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#165265) Gery9112 válasza mike1334 (#165264) üzenetére


Gery9112
őstag

Igen egy picikét bilibe lógott a keze. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#165266) Neoteric


Neoteric
addikt

Használt játék témáról a véleményem az, hogy jó dolog, hogy van. Ha több bevételt akarnak a kiadók, akkor tessék inkább jó játékokat csinálni, amit nem éri meg eladni, mert időről időre mindig előveszi az ember.

PSN: ne0teric_sAN

(#165267) seniman válasza mike1334 (#165264) üzenetére


seniman
addikt

Inkább csak elszemtelenednének a kiadók.

(#165266) Neoteric

Meg nem aranyárban kéne adni a storeban az 5+ éves kövületeket. :K

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#165268) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

sziasztok!

VR-ra keresek valami jó játékot. (tudom hülye kérdés)
végig néztem a storet de semmit nem láttam ami első blikre megérni az árát.

az Elder Scrolls-sal van valakinek tapasztalta?

(a star trekkes nagyon nem tetszett, pedig nagy reményeim voltak)

[ Szerkesztve ]

(#165269) Prof01 válasza CsonkaImo (#165260) üzenetére


Prof01
veterán

Sony support, nem is várok tőlük többet! :D

izd6583sawoe: Tényleg nevetséges, ha emiatt buknám több évnyi játékgyűjteményemet, nem kicsit rágnék be rájuk.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#165270) S@c@


S@c@
őstag

Ha felfrissitettem 6.0ra meg visszamehetek 5.56ra?

(#165271) mike1334 válasza S@c@ (#165270) üzenetére


mike1334
veterán

Nincs downgrade, szóval nem.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#165272) Scale


Scale
őstag

Ti a trials béta vendég kulcs regelese után mennyivel kaptatok emailt ubitol a psn kóddal?

(#165273) mike1334


mike1334
veterán

Ha már action rpg-t hiányoltam korábban...
Ez fog jönni valamikor (bár még azt se írták ki, hogy a 4-re kijön-e vagy csak a következőre...). Elvileg dark souls és monster hunter között lesz valahol a stílus...remélem kevésb lesz ds.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#165274) predakon


predakon
őstag

Gondoltam megosztom veletek tapasztalataimat az új PS Gold Wireless headsetről amit ma vettem.
Erről van szó: [link]

Jelenleg két típus elérhető a piacon, a régi 2014-ben megjelent Wireless 2.0 és a most pár hónapja debütált Gold Wireless.
Elég könnyű észrevenni a különbségeket, az újból létezik a fekete és egy limitált 500M-os kiadás (ami sehol sincs raktáron).
A logikus döntéseket követve a régi és az új is azonos áron kering a neten.
Nézzétek szerintem az árához képest egy nagyon jó fejhallgatót kaptok, szemüvegesként is kényelmes a viselete több órán keresztül is.
Szép a hangja és számomra a basszus is megfelelő (ami egyébként csalódástkeltő volt számomra az Audio Technika A50X esetében, ráadásul az 20-25e-vel drágább mint ez).

NODE szoni apánk azért tudott vicces dolgokat alakítani, a fülesre a headphone companion appal tudtok játékokra szabott hangsémákat feltölteni, ezt tök jópofa ötlet leírva... a gyakorlatban viszont az a helyzet, hogy az előre feltöltött sémák nem minden füles esetén elérhetőek.
Konkrétan erre az új fülesre 5-6 játék sémája érhető el ellentétben a régi 2014-es wireless 2.0-val amire 10+ a sémák száma (Driveclub, Ratchet Clank stb).
Természetesen a régebbi füles szoftveres hangsémáit nem lehet felölteni az új fülesre, hogy miért? AZÉ mert csak, én simán licence kavarásra gyanakszom.
A videóban promózott GOW-hoz van séma egyébként de Spider Man-hez nincs.
Persze ettől függetlenül is élvezetes a füles de jó lett volna megoldani a régi és új közti átjárhatóságot.

A virutál szörráund szisztem (VSS 7.1) az simán márketing bullshit de ebben nincs semmi meglepő, ha a gombot megnyomjátok a fülesen akkor egy szimulált térhatást kaptok ami néha jópofa. Simán kikapcsolható.
Hatótávolság teljesen okés, wireless dongle nem BT és PC-vel is használható.
Megmondom az őszintét, nekem abszólut pozitív csalódás. Ajánlom :)

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#165275) Lackooo84 válasza predakon (#165274) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A Sony goldnak szép a hangja? Basszus? :Y Rajtad sem volt még jó füles úgy érzem... :DDD

The Truth is out there...

(#165276) predakon válasza Lackooo84 (#165275) üzenetére


predakon
őstag

Mint ahogy írtam, saját vélemény. Nekem tetszik, úgy gondoltam lehet ide írni ilyesmit. Kicsit szofisztikáltabban is lehetne más álláspontot képviselni.

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#165277) Lackooo84 válasza predakon (#165276) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Írd be nyugodtan, de utána ne csodálkozz, ha valaki azért megveszi, aztán meg csuklasz. :DDD Nem de tényleg, nagyon ótvar, volt szerencsém havernál kipróbálni, neki is "jó", mint neked. :D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#165278) predakon válasza Lackooo84 (#165277) üzenetére


predakon
őstag

Akkor szerencsére sokan szeretik az "ótvart", na lépjünk tovább.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#165279) Lackooo84 válasza predakon (#165278) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát vagy úgy vannak vele, hogy az a legolcsóbb vezeték nélküli füles. Inkább ez az ok. Pedig annyiért már ott van a Turtle Beach Stealth wireless fülese is ami mérföldekkel jobb.

The Truth is out there...

(#165280) CsonkaImo válasza Lackooo84 (#165279) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Mindenkinek más jön be, ízlésről felesleges vitázni. Ha engem kérdez valaki, akkor az összeg Gamer headset ótvar. ;]

(#165281) predakon válasza Lackooo84 (#165279) üzenetére


predakon
őstag

Azért az látszik, hogy a szótáradból módszeresen kifelejted a "szerintem" jelzőt ami valjuk be nem elhanyagolható :)

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#165282) ProEvoFan válasza predakon (#165274) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszi az infót.Régóta szemezgetek valami jó fülessel, de még nem jutottam el vásárlásig.Astro A10 ami eddig bejött, meg amit véleményeztél.

(#165283) predakon válasza ProEvoFan (#165282) üzenetére


predakon
őstag

Szerintem simán megér egy próbát, ha nem tetszik 14 napon belül visszaviszed. :)

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#165284) CsonkaImo válasza ProEvoFan (#165282) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Dobj egy privátot, vagy gyere a 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók topikba. Hátha tudok segíteni választani.

[ Szerkesztve ]

(#165286) #31683072


#31683072
törölt tag

Sziasztok új vagyok Ph-n. és természetesen a Topikban is :)
Elsősorban azért regisztráltam,hogy nèha ha szüksèges kérdezzek a ps4 pro val és PSN el kapcsolatban.
Valamint régóta figyelemmmel kisérem a topikot és nagyn jó szokott itt lenni a hangulat is :)

(#165287) Szabi® válasza mike1334 (#165273) üzenetére


Szabi®
addikt

PS4-re jön 2019-ben,de kétlem ezzel a grafikával hogy megtudnák valósitani,ráadásul egy "új" 7 éve alapitott csapat dolgozik rajta,god of war féle butitás lesz grafikailag sztem.

[ Szerkesztve ]

(#165288) A`rpi válasza #31683072 (#165286) üzenetére


A`rpi
addikt

Üdvözlégy! :)

(#165289) KaitouP válasza #31683072 (#165286) üzenetére


KaitouP
veterán

Arról a hangulatról beszélsz ami az "ikszboksz vs péesfór", vagy "hangos a szívti-PRÓ" vagy "milyen tévét vegyek segíccsssetek" folyton újra és újra megvitatásakor érződik itt a topikban? :DDD Nem, sajnos szerintem egyre rosszabb itt a hangulat az egymás felé való tisztelet hiánya miatt többek közt, de reméljük azért jól érzed magadat köztünk. :) Üdv!

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#165290) Szabi® válasza KaitouP (#165289) üzenetére


Szabi®
addikt

A "milyen tévét vegyek segíccsssetek" sztem egy fontos aspektusa a konzolozásnak. Vagy te tv nélkül játszol ? :) Nagyon is kellenének egy ilyen topikba a tapasztalatok én úgy gondolom pont ezért ahogy irtad mert mindig felmerülő probléma :)

(Rem. nem voltam tiszteletlen)

(#165291) Deck válasza Szabi® (#165290) üzenetére


Deck
titán

Én pl monitoron játszok (27") és öcsém is ;] Tv-n nem szeretünk. De amúgy egyetértek veled, elférnek itt a tapasztalatok. :)

PS5

(#165292) KaitouP válasza Szabi® (#165290) üzenetére


KaitouP
veterán

Jól mondod, valóban fontos aspektusa, éppen ezért is létezik a tv topik. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#165293) Szabi® válasza KaitouP (#165292) üzenetére


Szabi®
addikt

Igen van,de a konzol+tv egység mégis olyan párost ad amivel az input lag jelenség létrejön,mert ugye standard tv nézők nem fognak ezzel találkozni,és amikor ilyen egyszerü ember mint én aki hőszigetelő+szerkezet lakatos be slattyog a boltba vesz tv-t vesz konzolt és ennyi (gondolja magában)
Üllne le játszani az újonnan megvett konzollal és "akadozást" tapasztal,legutolsó sorba gondol a tv-re.De ha ki lenne emelve a vásárlás elött hogy bizonyos oldalakon csekkolják be az emberek a kiszemelt tv input lag-ját az sokaknak segitene a jövöben. :)
Mert ugye nagyon nem mindegy mit veszünk,és nem is a hdr tudás/megléte,hanem eleve ez az inputlag is tönkreteheti az élményt.
Lehet neked ez unalmas és fárasztó ezekröl olvasni,de igen is lenne létjogosultsága,ez egy nagyon jó topik,de nem szólhat csak a "jó"-ról, kell szólnia a hibákról/és elháritásáról is.

[ Szerkesztve ]

(#165294) Lackooo84 válasza predakon (#165281) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem csak szerintem, ismerek még "pár" embert, akiknek jó a hallása az ilyesmihez. ;]

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#165295) #31683072


#31683072
törölt tag

Kérdeznék is mindjárt.
Kicseréltem a Prom ban az 1 Tb os hdd-t egy Samsung 2 Tb os hdd re.
Mivel sok a telepített játék Store bol és ugye a lemezesek is felpakolnak olykor ilyen elképesztő de 80Gg! ot,így az 1 Tb csúnyán elfogyogatott.
A kérdésem annyi lenne,hogy ha esetleg gariztatni kellene a ps-t akkor szükséges-e az eredeti 1 Tb HDD megléte is ?
Mivel totál felesleges csak itthon lapul a fiókban így el szeretném adni hátha valakinek jól jönne egy slim vagy Fatba 500 Gb helyett.

(Egyébkéng nem hírdetés, nem itt PH-n szándékozom értékesíteni)

[ Szerkesztve ]

(#165296) Lackooo84 válasza #31683072 (#165295) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Garizásnál nem árt, ha megvan, ha másért nem, azért, hogy ha beküldöd egy 2TB-ossal, akkor nehogy 1TB-ossal kapd vissza. :D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#165297) Xaels válasza #31683072 (#165295) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem cserélték a gépet javítás helyett, érdemes visszatenni a gyárit előtte.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#165298) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

(#165299) WhiteWalker válasza #80123904 (#165256) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én meg megszüntnem az egész lootboxos marhaságot+ a DLC -ket (ha + tartalom akkor ok) ;]

(#165300) Helmoras


Helmoras
őstag

Ha mar elokerult a fejhalgato tema, en speciel egy hyperx cloud 1 et hasznalok y jackel kontrollerbe dugva, leven mas fejhallgatoval nincs tapasztalatom nem tudom osszehasonlitani, szamomra nagyon jo :)) elpakolgatom a vezeteket az olemben es olyan mintha ott se lenne... Az uzemido is siman vallalhato, headsettel 6 ora korul birja a fel eves kontroller.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.