Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165551) A`rpi válasza csucsu21 (#165550) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok olyan problémám lenne hogy Upc-től kapom a netet múlt hónapban nagyobb csomagra váltottam egyidejűleg ipv6os ipt kaptam amit kértem hogy állítsanak vissza IPv4re. de hiába állították vissza azóta nem tudok a Ps-el az internetre kapcsolódni ? hogy tudom teljesen újra konfigurálni az Internet beállításokat vagy valami ötlet hogy működésre bírjam. Előre is köszönöm."

Itt lépésről lépésre mindent megtalálsz:
[link]

(#165552) oriic válasza Nayrobi (#165546) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Varhato volt a NES/SNES brutalis sikere miatt, de kicsit korabbra vartam. Igy is veszik majd mint cukrot.

Live-Die-Respawn

(#165553) Nayrobi válasza oriic (#165552) üzenetére


Nayrobi
őstag

Már csak N64 mini, esetleg Dreamcast mini kellene és újra összecsaphatna egymással a három gép :P

(#165554) WhiteWalker válasza Nayrobi (#165553) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nesze neked 4K felbontas meg PRo gép ;]

[ Szerkesztve ]

(#165555) Tatyla válasza oriic (#165552) üzenetére


Tatyla
őstag

Persze vegyék,de kérdem én minek?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#165557) Carlos Padre válasza oriic (#165552) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ikonikus időzítés ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#165558) pr0bi válasza Carlos Padre (#165556) üzenetére


pr0bi
senior tag

Mit nem adnék egy Brütal Legend remasterért vagy csak sima PS4 portért. Soundtrack-je etalon ;]

(#165559) james001 válasza Nayrobi (#165546) üzenetére


james001
veterán

Jöheeeeeet :C Tekken 3 miatt instant get,remélem a Metal Gear Solid is rajta lesz,bár félő hogy az analógok hiánya miatt az nem kerül rá :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#165560) Bad Pritt válasza mcwolf79 (#165529) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Spider-Man rövidebb, mint a GoW? :Y Nem játszottam végig, de nem is tudtam, hogy az ilyen hosszú. Ez a Spidey nekem kb 35 óra volt, de sokszor csak lengedeztem, nem volt olyan rendszerem a végigjátszásban, mint pl egy AC-nál szokott lenni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#165561) Xaels válasza pr0bi (#165558) üzenetére


Xaels
félisten

PC-re már ingyen is osztogatták. Jó játék volt bizonyos aspektusban, de amikor bejöttek az RTS részek az egész el lett baszarintva.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#165562) Peace válasza lazioforever (#165539) üzenetére


Peace
nagyúr

Az szép! Én most elképesztően rákockultam erre a masinára!!! Pedig mindig sírok, hogy nincs szabadidőm, én nem is tudom hogy sikerült mindezt összehozni. Úgy látszik, hogy lehet találni időt, csak motiváció kell. :DDD TLoU+DLC, Uncharted 1-4+LL, RDR1, Beyound:Two Souls és HZD+DLC....ez volt 4 hét. :) Nem platina, nem hard! Ezek a dolgok sosem vonzottak, csak a történet és a kampány része. RDR-ben és HZD-ben azért bóklásztam és toltam a mellékküldiket, nem végigrohantam a főcsapáson. ;) De mind a 9 játék hatalmas élmény volt!

(#165563) erahurka válasza Xaels (#165561) üzenetére


erahurka
félisten

Nem volt olyan rossz az RTS rész sem, de szívesebben aprítottam volna végig a baltával.

(#165564) #95558144 válasza Peace (#165562) üzenetére


#95558144
törölt tag

TLoU+DLC, - 15-18 óra

Uncharted 1-4+LL, - min. 40 óra

RDR1, - 30 óra

Beyound:Two Souls - 10 óra

és HZD+DLC.... 50 óra

150 óra négy hét alatt, az szép. Vélelmezem munkád, családod, barátaid, iskolád nincsenek. :DD

[ Szerkesztve ]

(#165565) Mike válasza #95558144 (#165564) üzenetére


Mike
veterán

hogy tudtok ti ennyire keveset játszani egy játékkal? :)
haverom is ilyen
én még a felénél se járok a történetben, ő már befejezte, pedig nagyságrendekkel többet játszom vele
minden játékomba 100 órákat tolok (már ami tetszik)

egyébként ha már méricskélés, pl. a FF XV pocket edition méri az időt

(#165566) .LnB válasza #95558144 (#165564) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az kb napi ~5 óra game átlagban. Az beteg. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#165567) Dr. Venkman válasza .LnB (#165566) üzenetére


Dr. Venkman
tag

Ha most vett konzolt és fel van pörögve ez nem olyan sok azért. A múltkor volt egy hozzászóló, aki leírta, hogy 6 év alatt 11000 órát játszott PC-n Diablo 3-al, emellett valami kaminonos játékkal is játszott sokat és vett még most egy PS4-et is konzolozgatni. 11000 óra az 6 év alatt minden egyes nap 5 óra, na ez már hardcore. :) Én nem akarom nagyon firtatni ezt, mert hát ő dolguk, de ezt tényleg nem tudom, hogy tudja menedzselni valaki anélkül, hogy sérülnének a szociális kapcsolatai.

(#165568) marilllyo válasza .LnB (#165566) üzenetére


marilllyo
veterán

Fura egyébként. Annyira nem biztos, hogy sok... Vagyis hát mihez képest.
Szoktam nézni egyébként a barátlistámat...vannak rajta arcok, akik már reggel 6-tól estig fenn vannak. Persze lehet, hogy valamelyik családtag is azon az accon van... ki tudja.
Én két-napozásban dolgozom... párom csak este ér haza + neki a hétvége is szabad. Én úgy szoktam beosztani az időmet, hogy van a héten mondjuk ....2 olyan napom, ami "kockulós" nap. És akkor egy hajnali gym-et meg egy ebédet leszámítva nem nagyon mászok ki a kanapéból egészen estig. ;]
Néha ha valami komolyabb cím van, ami érdekel, akkor cserélgetek+ veszek ki pár szabit és akkor összejön több nap is egybe, ami ilyen.
Ami gáz, hogy a legtöbb ismerősöm, hétvégén online... Nekem akkor viszont vagy meló...vagy szigorúan "igen drágám, persze drágám". :DDD
Ettől függetlenül voltak kemény hónapok. Azért pár hónapja, amikor a Borderlands 2-t nyomtam, vagy most nemrég egyszerre a Rayman, Guitar Hero és Black ops 3... eléggé bekockultam. Meg talán a Division idején volt olyan, hogy "Most hisztis vagy? ...hmm értem... akkor amíg itt duzzogsz én mentem kockulni!" :DDD

De ez persze nyilván más egy olyannak, akinek ott vannak a csimóták. Az drasztikusan csökkentheti a kockulós időt.
Plusz meló...plusz egyéb elfoglaltságok. Az ismerősöm, aki behozott a konzolok közé hatalmas gamer volt. Még PS4-en mai napig osztozunk az accján. Keményen nyomta... rengeteget játszottunk együtt. Aztán azóta jött két csemete és szépen "letette" a lantot. Érdeklődik a téma iránt és nyomná is...-látom rajta, hogy picit sajnálja- de ez az élet rendje. Valamit valamiért.

Ellenben volt olyan ismerősöm is, aki 3 gyerek mellett nyomta reggeltől estig. Folyamatos gyereksírás ment a háttérben, amikor néha party chat volt. Mondjuk ők el is váltak. ;]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#165569) Mike válasza .LnB (#165566) üzenetére


Mike
veterán

mi beteg benne? este 7-8 felé leülsz, hajnal 2-ig az napi 6 óra. ha rákattantál egy játékra akkor hétvégén is nyomod 10-12 órát minimum
a 10-12 óra a régi HMM-ben kábe a térkép felének felfedezésére volt elég

(#165567) Dr. Venkman
Én a GTA SA-t 7 év alatt fejeztem be :) igaz nem játszottam vele minden nap, voltak fél éves kihagyások, meg céltalan szórakozgatások is

skyrimben most a második karival 42-es szintű vagyok, van benne vagy 200 óra, és még nem mentem fel a papokhoz kiáltásokat tanulni

anno a fallout3-ba is az utolsó, 3. karival több mint 300 órát toltam, igaz megvolt minden baba

[ Szerkesztve ]

(#165570) pr0bi válasza Xaels (#165561) üzenetére


pr0bi
senior tag

Akkora egyedi hangulatbomba volt az a játék, hogy még ezt is elnéztem neki. Ebben a generációban 1 kezemen megtudom ezeket számolni de sajnos populáris irányba megy az egész hiányoznak ezek az érzések. PC-n is megvan de ott képtelen vagyok már játszani.

[ Szerkesztve ]

(#165571) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A beteg-et ne tessék túl komolyan venni, ott a smile is. Én is nyomtam régebben rengeteget, csak mai fejjel tűnik soknak az a napi 5 óra egy hónapon keresztül.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#165572) Xaels válasza pr0bi (#165570) üzenetére


Xaels
félisten

[link] nekem nem kell bemutatni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#165573) #95558144 válasza Mike (#165569) üzenetére


#95558144
törölt tag

"mi beteg benne? este 7-8 felé leülsz, hajnal 2-ig az napi 6 óra. ha rákattantál egy játékra akkor hétvégén is nyomod 10-12 órát minimum"

Pont ez a beteg, amit leírtál. Normál munkarend mellett egy egészséges felnőttnek este 10 körül ágyba kéne jutnia, hogy 8 órát aludhasson. Az alvás depriváció nagyon komoly károkat okoz a szervezetben, kurvára nem egészséges, ha valaki rendszeresen hajnal 2-g azért marad fenn, hogy videojátékozzon. Arról már ne is beszéljünk, hogy a cirkadián ritmusod hogy gyilkolja a kék fény, pláne sötétedés után....

Hétvégén 10-12 órát nyomod minimum, az megint szép, az gyakorlatilag az a kategória, hogy mást nem is nagyon csinálsz mellette.

(#165574) #95558144 válasza .LnB (#165566) üzenetére


#95558144
törölt tag

Maradjunk annyiban, ha valaki napi átlag 5 órát videojátékozik, tartósan és hosszabb távon, az tényleg beteg. Függő.

(#165575) Carlos Padre válasza pr0bi (#165570) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egy remastered verziót, vagy egy folytatást elfogadnék én is. Mai szemmel elég meh már az a játék (is) kinézetre.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#165576) #20844032 válasza .LnB (#165566) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem az idejétől beteg vagy nem beteg, hanem a rendszerességtől. Aki minden nap játszik az beteg. A fokozatait lehet lemérni azon, hogy mennyi időt tesz bele, és minek a kárára.
De ez kb sehol sincs a mobilkényszertől. Abban meg lassan mindenki nagyon súlyosan szenved.

(#165577) Mike válasza .LnB (#165571) üzenetére


Mike
veterán

oké :)
közben eszembe jutott, hogy a farcryt anno éjszakánként nyomtam, világosodásig
vagy ott volt a gothic 2, amire kivettem egy hét szabit

:)

(#165578) gianni85 válasza #95558144 (#165574) üzenetére


gianni85
veterán

Helyzetfüggő. Most valaki újonnan belecsöppen a konzolba, van 10db zsír játék, és első 1-2 hónapban "kicsit" többet tolja a kelleténél, még nem olyan "gáz", mint aki képes hónapokon keresztül napi 5 órát ugyanazzal a multiplayer játékkal tölteni...

(#165579) #95558144 válasza #20844032 (#165576) üzenetére


#95558144
törölt tag

Minden nap dolgozunk, attól mégsem vagyunk betegek. Ha valaki minden nap olvas könyvet, az beteg?

(#165580) #95558144 válasza gianni85 (#165578) üzenetére


#95558144
törölt tag

Azért írtam, hogy tartósan napi 5 órát nyomni szerintem semmiképp nem egészséges.

(#165581) Mike válasza #95558144 (#165573) üzenetére


Mike
veterán

hát figyelj
10-kor én nem is tudnék lefeküdni aludni
a munkarendem sem olyan, hogy 6-kor kellene keljek
persze nem tehetném meg, ha lenne 5 gyerekem, meg minden nap 8-16-ig járnék dolgozni
de nem csak alkalmazotti lét létezik a világon
persze azért van ennek hátulütője is, mert hétvégén is dolgozhatsz
és azt is valljuk be, jó ideje nem toltam teljes hétvégéket, bár ha belegondolok, hogy a mindenki által lenézett simsben egy valamire való ház megépítése 6-8 óra
de egyetlen jelenet megírása is ennyi

(#165582) Mike válasza #95558144 (#165580) üzenetére


Mike
veterán

valamibe meg kell dögleni, és akkor meg haljunk meg úgy, hogy élveztük az életet :)

tudod
- doktor úr, igaz, hogy ha nem iszom, dohányzom és nőzöm, tovább fogok élni?
- nem. de úgy fogja érezni

függőség
én kávé függő is vagyok
ja és szoktam enni és lélegezni is, napi rendszerességgel. :)
a függőség jó dolog. életben tart.

[ Szerkesztve ]

(#165583) gianni85 válasza #95558144 (#165580) üzenetére


gianni85
veterán

Na igen, de 1-2 hónap is tartós már, csak árnyékolja az újdonság varázsa. Én is rá tudok kockulni a játékra, de általában max 1 hét amíg kipörgetek valamit, aztán meg jó nagy pihi a következő áldozatig.

(#165584) Dr. Venkman válasza Mike (#165569) üzenetére


Dr. Venkman
tag

Hasonlóan játszom a Witchert mint te a GTA-t. Számomra a 10-20 órás játékok az ideálisak, a legtöbb PS exkluzívot már végigjátszottam, ami ilyen. Van egy nap mondjuk jó esetben két-három órám, amit hobbikra tudok fordítani. Régóta megvan a Witcher 3, lassan haladgatok benne, de úgy hogy játszok pár küldetést, félrerakom egy hónapra és inkább végigjátszom közben a God of Wart, vagy ami éppen jön. Most pl. tegnap visszatértem a Witcherbe, másfél órába telt mire felvettem a sztori fonalát, meg megtanultam újra a gombokat. Mondanom sem kell, hogy ez nem ideális így. Viszont egyszerűen amikor szembesülök vele, hogy az a játék mekkora, hogy ez nekem minimum hónapokba telne végigvinni, és közben a napi két órámat mindig ez tenné ki, nem néznék filmeket, nem olvasnék, nem csinálnék bármi mást ebben az időszakban, az megijeszt és inkább rámegyek a friss, új, rövidebb élményre. Pedig azokból összesen összejött már szintén jó nagy óraszám, ami alatt kétszer is végigmentem volna a Witcheren. De valamiért az mégsem zavar, hogy játszok mondjuk három napig két-két órát a GOW-al (ha már ennél a példánál vagyunk), aztán egy hét alatt mondjuk ledarálok egy sorozatot, aztán még egy hét alatt végére érek Kratosnak. Talán mert látom a végét a dolognak, érzem, hogy haladok vele. A Witcher (ami persze nagyszerű játék) meg ott van, oda időnként visszatérek. De hogy valaha befejezem-e?

(#165585) #20844032 válasza #95558144 (#165579) üzenetére


#20844032
törölt tag

De igen, betegek vagyunk tőle. Egy komplett társadalom tiszta hülye ettől, olyan szindrómákkal, mint a burnout.
Könyv...ez egy jó asszociációs játék. Ja. Mit olvas minden nap? Mer ez egy jó gyűjtőfogalom, hogy olvas, de lehet minden nap olvasni tutti-fruttit, Mein Kampf-t, meg Dosztojevszkijt is. De nem, amennyit én tudok a témáról, abból nem gondolom, hogy az lenne, de van olyan aspektusa, ami simán válhat azzá.

(#165586) Mike válasza #20844032 (#165576) üzenetére


Mike
veterán

mitől lenne beteg aki minden nap játszik? a gyerek is játszik. ezért mert 30-40 éves vagy még játszhatsz. tudod az a különbség, a felnőtt lét és a gyerek lét között, hogy te döntöd el mikor játszol, nem kell senki engedélye. és ebéd helyett is ehetsz csokit

szerintem játszani jó dolog. sikerélményt ad. boldogságot ad. segít hogy ne örülj bele abba a szarba ami körülvesz. sok depressziósnak is jót tenne ha játszana.

(#165587) #80123904 válasza #95558144 (#165579) üzenetére


#80123904
törölt tag

Miben másabb a könyv olvasás naponta, mint a játék naponta?

(#165588) #95558144 válasza #20844032 (#165585) üzenetére


#95558144
törölt tag

Van egy regény, és valaki elalvás előtt mindig olvas belőle 30 percet vagy egy órát.

Akkor ő beteg? Szerintem nem, szerinted igen, mert attól lesz valaki beteg, hogy minden nap csinál valamit.
Ha valaki egy órát minden nap játszik, ő meg már beteg? Miért? Olvasni nem betegség, játszani igen? Ha ugyanolyan időtartamú a kettő, akkor is?

Strange...

(#165589) erahurka


erahurka
félisten

Figyeljétek a mail boxotok, mert én most kaptam 3 hónap Netflix kódos levelet, pedig tavaly előtt fizettem elő PS Plus-ra. :))

(#165590) Mike válasza Dr. Venkman (#165584) üzenetére


Mike
veterán

én képtelem vagyok játszani a god of warral. még mindig nem tudom a kamerát elég gyorsan mozgatni
még easy fokozaton is meghalok
nagy kínkeservesen megcsináltam azt a nagy dögöt, aztán ahogy hazament Kratos, jött is a tetkós csávó, az meg kinyírt
nem tudom mennyi idő múlva fogom tudni normálisan irányítani, legalább egy év

witchert ne is mondd. már nem emlékszem de bőven 100 óra felett járok, de még nem mentem el a hajókhoz
esélye nem lesz hogy valaha befejezzem

most a last guardiant kéne befejezni meg a Detroitot

[ Szerkesztve ]

(#165591) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na ez is megvan, várom a DLC-ket:

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#165592) Mike válasza #95558144 (#165588) üzenetére


Mike
veterán

hét én egy jó regényt úgy olvasok, hogy reggel felébredek, esetleg eszem valamit napközben egyszer
és mint a matrixban csak a testem van a valódi világban
fél órácska olvasás számomra elképzelhetetlen

[ Szerkesztve ]

(#165593) .LnB válasza #20844032 (#165576) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én régen függő voltam. Sőt lennék még ma is. De a család fontosabb. Én sose sajnáltam, vannak ennél rosszabb függőségek is. A HC WoW raidelés elég rendszeres volt nálam évekig. A rengeteg CS 5v5-is, a Dota 2 is.. :) Aki multiplayer játszik, és megpróbál komolyabban játszani, az tuti, hogy rengeteg időt tölt a gép(ek) előtt. Az biztos, hogy a sok játék valaminek a kárára megy. Ez tény.

A mobil téma, az teljesen más. Attól undorodom. Van egy mesterségesen generált, ugyanakkor teljesen fals igényem egy jó mobil birtoklására. Ez alapjáraton is hülyeség, de megveszem a drága mobilt. Amit sose használok ki. De még annyira sem amennyire még normális. Ez amolyan technológiai éhség. Igaz, most 2 éve nem vettem ujjat, mert egyik sem tetszik (Viszont tegnap is nézegettem a Note9-et, de megvárom a Mate 20-at). Szóval megveszem a drága telefont, és arra használom, hogy navigálok vele, és üzenetben tartom a kapcsolatot az ismerősökkel, hívásokkal meg a családdal. És kb ennyi. Szóval én ki merem jelenteni, hogy ez még oké.

Na de mások.. Az állandó Facebook, Instagram, Twitter...meg a tököm tudja mi... Én az utcán sétálva csak akkor veszem elő a telefont, hogy ha ténylegesen hívnak.

Én csak a Facebook-ot használom. De annyira letörölném már azt is. De nincs alternatíva arra, hogy egy nagyon fasza hírolvasóként is lehet használni. Én úgy is használom kizárólag.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#165594) Deck


Deck
titán

Nem semmi témák jönnek elő azért itt.. :D
Nem mindegy ki mennyi időt játszik vagy minek a rovására? Mindenki eltudja dönteni mit csináljon a szabadidejével. :)

PS5

(#165596) Mike válasza .LnB (#165593) üzenetére


Mike
veterán

ha még ma is használsz fészt az az öregedés jele :)

(#165595) Carlos Padre
miért, mit írtál?

[ Szerkesztve ]

(#165597) Carlos Padre válasza Mike (#165596) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Fogalmam sincs kinek mi bántotta a szemét megint. Nincs indoklás.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#165598) #20844032 válasza #95558144 (#165588) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem attól, hogy minden nap csinál valamit. Hogy mi jó, meg mi nem jó, az egy olyan egyszerű dolog, mint a lakmuszpapír: hogyan hat a személyiségre. A személyiségére. Ha nem jól, és mégis csinálja, akkor beteg.
Minden embert a rutinjai működtetik (biológia szinten is), ettől önmagában még nem beteg. Beteg akkor lesz, ha olyan rutinokat implementál, ami nem az életben maradás, a jól működés felé tereli, hanem attól el.
Nehéz olyan mintákat felfedezni a videójáték használatában, ami efelé tereli a személyiséget. Vannak ritka kivételek, de pont a célcsoport korában leginkább rombol. Kicsit vagy nagyon, de nagyon-nagyon ritkán épít. És sok a minta. A videójátékosok főleg introveltált fiatalok, kevés valóságos kapcsolattal, sok megfelelési kényszerrel, sok kényszerébrenléttel, stbstbstb. Vannak persze pozitív hatásai is, de főleg nem ezek jellemzőek.

(#165599) EczkE


EczkE
addikt

En szeretek jatszani, sokat is jatszom de hogy egy jatek miatt vegyek ki szabadnapot na az mar nekem is sok. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#165600) wierra válasza Mike (#165590) üzenetére


wierra
senior tag

A tetkós csávó után kezd el kibontakozni a történet, nyílik a skill tree, jönnek a táposabb cuccok.
Addig csak nagyon alapmozgások vannak.
Boss-oknál érdemes R3-mal kamera lock-ot alkalmazni.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.