Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165051) Carlos Padre válasza Deck (#165045) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Most kicsit csalódott, holnapra kialussza, kiprobalja amiket írtunk neki és felfedezi magának hogy miért is jó a konzol gaming.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#165052) mettek válasza Szabi® (#165030) üzenetére


mettek
addikt

Én azt gyanítom hogy nem a Ps4 a rossz hanem a tv gyenge kategória. Ha mód van rá dugd rá egy monitorra vagy egy jobb tv-re a konzolod és meglátod. Akár be is viheted sztem egy mediamarkt-ba hogy tv vásárlási szándékkal ki szeretnéd probálni konzollal...

Ha szar a tv vagy a monitor akkor 1 milliós pc-t is ráköthetsz, okádék minősége lesz.

Én alapból nem vennék Philips tv-t, hagyományos led technológiás Lg tv-t...ebből csak oledet. Ami sima led tv-ből ajánlott az a Samsung éd a Sony és bár mérrttől függ az ár de 250-300 ezer alatt nincs normális tv, ezt mondanám belépő kategórianak 50-55 col méretben ami ma már sztem átlag méret.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#165053) gianni85 válasza mettek (#165052) üzenetére


gianni85
veterán

Van 200 alatt is normális tv, Samsung 6-os széria, bár itt is utána kell nézni, mert Samu szokott variálni a panelekkel. De alapesetben 200 alatt kapsz 55" VA panelt, jó input laggal. OK, HDR felejtős, de azt leszámítva rendben van.

szerk. HDR meg szerintem mindaddig felejtős lesz a felsőkategórián kívül, amíg nem jön valami új feautre amivel a prémium termékeket el lehet adni.

[ Szerkesztve ]

(#165054) XuChi válasza mettek (#165052) üzenetére


XuChi
addikt

Elég szomorú, hogy a belépő kategória a 300k-s TV :((

Na meg akkor az én UE37ES6710S-em a maga 200K-s árával (OK most már az 5. évét tapossa nálam :) ) az ipari hulladék szintet képviseli :DDD ???

(#165055) seniman válasza mettek (#165052) üzenetére


seniman
addikt

Az a baj az oled-el,hogy egyelőre marha drága,meg csak gigászi méretekben létezik.55-ről indul,egy akkora dögöt nem is tudnék hova rakni.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#165056) mettek válasza XuChi (#165054) üzenetére


mettek
addikt

Azt nem mondtam de belépő a tv-d.
Ha megnézed az ársávot akkor is egyértelműen láthatóak a kategoriák:

Nagyjából 1-1,2 milliókért mennek a legujabb csúcskategóriás tv-k. Ehhez képest 400-600 ezer ft a középkategória, e fölött csúcskategória..már oledet is kapni korabbi szériákból ha valaki bevállalja az esetleges beégés betegséget.

És 400ezer alatt a belépő. Ez nyilván tudásban is megmutatkozik. Persze itt is közrejátszik a méret.

Nekem egy Sony 55Xf9005 van ami 400k koruli akciósan...bár ez a sony adott szériájában a csúcstípus, én csak középkategóriásnak mondanám.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#165057) mettek válasza seniman (#165055) üzenetére


mettek
addikt

Nekem volt 65colos lg c6v-m. Baromi szép képe volt DE nem ér annyit. Rgyrészt vannak betegségei mint pl a beégés, burn in, aztán a fényerő csökkenése idővel plusz nekem az sem tetszett benne hogy a sötét jeleneteknél nagyon sok részletet elrejt ami egy hagyományos led tv-n megvan.
Végül eladtam mert belekóstoltam a projektoros filmnèzés világába és bár a képminőség messze van tőle de a 100 collos képméret olyan mozi élményt nyújt ami számomra többet ér. Jáékra meg vettem a hálóba egy a lenti sonyt ami elég jó ár érték arannyal bír.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#165058) dunc válasza mettek (#165057) üzenetére


dunc
nagyúr

Én egy 7 es szériás Samsungot vettem igaz szerény 49" méretbe, viszont elégedett vagyok vele, és HDR be is rendben van.

(#165059) rumkola


rumkola
veterán

az input lagnak semmi köze ahhoz, milyen drága a tv...

(#165060) Zsöti90


Zsöti90
tag

Sziasztok

Most vettem egy ps4 pro-t, hát baromi jó. Az lenne a kérdésem, hogy mi a legcélszerűbb tv beállítás játék vagy pc mód?

(#165061) mcwolf79 válasza Zsöti90 (#165060) üzenetére


mcwolf79
veterán

Gondolom játék, akkor a legalacsonyabb Az input lag.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#165062) yodamastah válasza mettek (#165057) üzenetére


yodamastah
őstag

Jól felsoroltad a hibákat, amik a 7es szériában már jobbak :) Beégésre kevésbé hajlamos, fekete közeli megjelenítése jobb, plusz az input lag is jobb :) Ráadásul a 6os sorozatnál sokkal olcsóbb is volt idén a kifutó 7es széria :) Természetesen ettől még megvannak a hibái az OLED-nek, de szerintem a játékok (is) brutálisan jól néznek ki rajta.

[ Szerkesztve ]

(#165063) tuki2200


tuki2200
senior tag

Komoly le kell 3-4 hetente folytatni ugyan azt a TV vitat, mikor ott a TV topic?

(#165064) gianni85 válasza tuki2200 (#165063) üzenetére


gianni85
veterán

Hangos a pro

(#165065) #20844032 válasza yodamastah (#165062) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nincs olyan, ami kevésbé hajlamos. A 32. hétnél jár az rtings burnin tesztje, az eredmények katasztrofálisak. De az egész téma tényleg nagyon nem ide való.

(#165066) seniman válasza gianni85 (#165064) üzenetére


seniman
addikt

Mik lesznek az októberi PS+ játékok? ;]

(#165063) tuki2200

Az a baj,a tévés topikban nem értenek túlzottan a PS4 lelkivilágához.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#165067) KaitouP válasza rumkola (#165059) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem, viszont minél drágább tévéd van, annál nagyobb az e-pénisz is, avagy megy megint a pöcsméregetés, csak ennek sehol, pláne nem egy konzol topikban nincs helye.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#165068) RangerFox válasza KaitouP (#165067) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Sok hsz-t kell offba rakni, tényleg váltsatok témát :K

(#165069) marilllyo válasza #20844032 (#165065) üzenetére


marilllyo
veterán

Egyébként a vicc, hogy ez a TV-s dolog is pont egy olyan, amivel behozzuk a "f*szméregetést" a dologba.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#165070) sting2 válasza saelin (#165012) üzenetére


sting2
addikt

Attól még a harcrendszer, mozgás, AI. mind, mind elavult marad..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#165071) Deck válasza saelin (#165012) üzenetére


Deck
titán

Teljesen egyetértek. De minden játéknak jót tenne a 60fps.

PS5

(#165072) Bencus88 válasza Sordoran (#165044) üzenetére


Bencus88
nagyúr

ah köszi a leírást, az hogy sok minden nem változott én csak örülök neki, én is megkérdeztem mást és szerinte a legjobb lett, szóval várom nagyon majd valamikor a hónapba beszerzem! :R

(#165073) b. válasza mettek (#165056) üzenetére


b.
félisten

ilyen az mikor valaki ár alapján rangsorolja a TV-t....Gondolom a házimozi topikból néztél át :D

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#165074) Scale


Scale
őstag

Azt lehet tudni hogy amit PS prohoz mellekelnek HDMI kábelt az hdr kepes-e? Szóval elég jó a savszelessege ahhoz hogy hdr-t tudja?

(#165075) Carlos Padre válasza Scale (#165074) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Igen.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#165076) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Nyilvánosságra került a Days Gone marketingjének legfontosabb képe

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#165077) Vitee válasza mettek (#165057) üzenetére


Vitee
aktív tag

Én is 55"-es Samsung tvről váltottam projektorra. Kicsinek találtam már ezt a tv méretet, így jött a projektor ötlet :D Igaz nekem csak 93" körül van, de szerintem soha nem vennék már ennél kisebb méretű "képernyőt" :D innen már csak felfelé lesz menetel

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#165078) #80123904 válasza gyuromoj (#165076) üzenetére


#80123904
törölt tag

Nagyon érdekel a játék, mert igazán minőségi zombis játék számomra még nem készült. (A Dying Light tudom, hogy sokak számára szuper lett, de engem nem tudott bevonzani az FPS nézetes ugrabugra. Pedig maga a koncepció tetszik és biztos jól szórakoznék vele, csak valamiért az első 1-2 óráján nem tudok túljutni, mert megunom)

Sok bennem a kérdőjel, de ha oda raknak egy baromi jó storyt és nem agyatlan hentelde lesz, akkor insta buy

(#165079) Wesder válasza #80123904 (#165078) üzenetére


Wesder
félisten

Az a baj a Dying Light-tal hogy hosszú a prológus. Kb 4. alkalomnàl jutottam túl rajta, mert én is meguntam. Aztàn erőt vettem magamon, és màr legalàbb 4x pörgettem ki annyira elkapott a hangulata. Megértem ha neked nem jött be, làtod nekem is unszolni kellett magam az elején. :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#165080) #20844032 válasza marilllyo (#165069) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ez a topik szerves része lesz mindig. A konzolon tévén működnek, de nem része a konzolnak. az emberek meg nem értenek hozzá, teljesen természetes, hogy tanácstanalapok tévé ügyben.

(#165081) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Tegnap én is végeztem a Spider-man sztorijával, a hétvégén talán meg is lesz a platina. Egyetértek Nessaj-al és a The VR-al, miszerint ez minden idők legjobb Spider-man játéka, mondjuk ez nem is kérdés. Az, hogy jobb-e, mint az Arkham City/Knight, nem tudom eldönteni, friss még az élmény. A lényeg, hogy az Insomniac Games egy tökéletes Pókember játékot rakott le, én még a mellék küldetéseket/tevékenységeket sem éreztem túlságosan ismétlődőnek, unalmasnak. Ha valaki jól válogatja meg, hogy mikor, mit csinál, nem lesz unalmas és ismétlődő. Nagyon remélem, hogy az Insomniac következő játéka is Marvel játék lesz, de a legjobb talán az lenne ha folytatnák ezt a sztorit, amit most felépítettek és a végén a két darab stáblistás jelenettel előrevetítettek. Remélem nem csak idén kapunk DLC-ket hozzá hanem jövő tavasszal/nyáron is.

Ami az idei PS exkluzívokat illeti, nálan a God of War(1) és a Detroit Became Human(3) között helyezkedik el. Már csak az RDR2-n múlik, hogy kié lesz a GOTY díj.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#165082) Deck válasza ImACeltic (#165081) üzenetére


Deck
titán

Tökéletes? Hogyne, a kihívás érmékkel együtt.. :U

[ Szerkesztve ]

PS5

(#165083) EczkE válasza Deck (#165082) üzenetére


EczkE
addikt

Azert kihivas. Benne van a neveben. :D

Bar en meg nem tartok ott a jatekban de olvastam itt hogy nem egyszeruek. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#165084) FollowTheORI válasza #80123904 (#165078) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Dying Light-nál az egész hangulata meg az atmoszféra a fontos hogy megfog e vagy sem...

Nekem sem az ugrabugra meg ezek voltak azok amik igazán megfogtak, hanem az atmoszféra meg a hangulat.
Azt annyira eltalálták, tényleg úgy érzi az ember bármikor bárhol a nyakába ugorhat valami zombi... az esték, főleg az elején meg egyenesen horrorisztikusak... :)

Ha valakinek ez nem jön be akkor nem fog neki tetszeni és megunja.

De ugyanez van a HZD vagy a GoW esetén is... kinek mi jön be, mi fogja meg.
Nekem pl a HZD fantasztikusan beszippantó bármikor elindítom... a GoW, meg olyan "oké", egyszer jó volt, többször nem nagyon venném elő, nem fogott meg az atmoszférája, története meg a hangulata az egésznek.
(másnál meg ahogy nézem pont fordítva van)

A DL megintcsak bármikor elővevős... más kérdés hogy annyi játék jön ki ami érdekel, hogy ritkán vagy sose lesz már idő ezenek nagyon elővenni. Ahhoz nagyon nagy uborkaszezonnak kéne lenni, meg sok sok egybefüggő szabadidőnek... :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#165085) FollowTheORI válasza #20844032 (#165065) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem akarom újra felnyitni a TV "sebeket"... de ez baromira nem igaz... sőt egyenesen az ő eredményeik a bizonyíték, hogy ha csak nem 7/24-ben ugyanazt nézed hónapokon keresztül alig ég/"marad" ott valami, sőt 99%-ban semmi.

Szóval normál változatos körülmények között majdnem esélytelen beégetni.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#165086) gianni85 válasza EczkE (#165083) üzenetére


gianni85
veterán

Legtöbbet elsőre megcsinaltam ezüstre, pár darabnal kellett 2-3 próbalkozás. Ez elég platinához is, csak nem szabad a játék végéig challenge token-es upgrade-eket megvenni.

(#165087) EczkE válasza gianni85 (#165086) üzenetére


EczkE
addikt

En felve veszek meg barmit is nehogy a challange tokenek kelljenek valamihez ami mondjuk a platinahoz szukseges. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#165088) marilllyo válasza gianni85 (#165086) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem kettő kivételével mind ezüst. A maradék kettő bronz. Így megvan minden ruha és maradt még 7. Úgy hogy ja...célszerű először a ruhákat megvenni . A 15 upgrade is megvan. A legjobbakat felhúzhatod challenge token nélkül is.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#165089) gianni85 válasza marilllyo (#165088) üzenetére


gianni85
veterán

Na es így kevesebből is megcsinalod, mert nyomsz egy manual save-et, megveszed a ruhakat, majd visszatöltöd és veszed az upgrade-eket. Nekem a ruhák annyira nem is tetszettek, az advanced suit-tal toltam vegig a játékot

(#165090) Deck válasza marilllyo (#165088) üzenetére


Deck
titán

Nekem mind ezüst. Sokra megyek vele :O

PS5

(#165091) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Na végül meglett a Spiderman platina. Eszméletlenül jó játék volt, élveztem minden percét. Számomra a GOW mellett az év legjobb címe eddig. :C

Szerintem megvárom a DLC-ket is. :D

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#165092) marilllyo válasza Deck (#165090) üzenetére


marilllyo
veterán

Az elég! A platihoz legalábbis. Nem kell aranyozni őket.

Gianni85: Egyet szerettem volna, de az nem került bele. Talán majd a dlc-be.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#165093) Deck válasza marilllyo (#165092) üzenetére


Deck
titán

Kell a ruhák feloldásához de sajnos elköltöttem őket fejlesztésre. De meglett pár arany. Pár óra alatt. ;]

PS5

(#165094) ImACeltic válasza Deck (#165082) üzenetére


ImACeltic
őstag

Nem lehetetlenek, sikerült pár aranyra 1-2 próbálkozás után. Igaz, volt egy drónos amivel majdnem 1 órát szoptam, de hát ahogy mondták is, ez kihívás és ha az aranyat szeretnéd, akkor teljesíteni kell. :D

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#165095) Deck válasza ImACeltic (#165094) üzenetére


Deck
titán

Meglettek :C

PS5

(#165096) #20844032 válasza FollowTheORI (#165085) üzenetére


#20844032
törölt tag

Aki képes rá, az el is tudja olvasni, hogy nem 24-ben mennek, és nem ugyanaz megy rajtuk. Minden más meg nyilvánvaló a képeken. Ezentúl sem a téma (itt), sem az egyik/másik/harmadik technó kényszeres mosdatása a vásárlóik részéről nem érdekel.

(#165097) lazioforever válasza ProEvoFan (#165042) üzenetére


lazioforever
tag

Tényleg jó ár, én le is csaptam rá, ideje egy kicsit GTA-znom. Utoljára a Vice City-vel játszottam.
Mellé még betettem a kosárba az LA Noire-t is, 5k-ért az se tűnik rossz vételnek. :C
Újabb két cím, ami lekerül az "előző generációból pótlandó" listámról.

(#165098) #20844032 válasza FollowTheORI (#165084) üzenetére


#20844032
törölt tag

A DL2 revealnél dobáltam pénzzel a képernyőt :D

(#165099) Wesder válasza #20844032 (#165098) üzenetére


Wesder
félisten

Én is, meg 5 percig sírtam hogy Ez-az :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.