Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#164301) bexinho23


bexinho23
őstag

Sziasztok!

GOW-ban nem láttam a valkűrök szintjét. Esetleg ezek a lények velünk együtt fejlődnék? Tehát akármilyen szinten vagyok, rohadt nehéz lesz legyőzni őket?

(#164302) Wesder válasza Sanyi.mTs (#164300) üzenetére


Wesder
félisten

Fortnite ingyenes. Ingame cuccokat kapsz Bundle részeként.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#164303) Big_Boss válasza Sanyi.mTs (#164300) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Szia!

1. Igen, telepíti. Játék indításnál ellenőrzi a lemez meglétét, utána nem pörgeti a lemezt.
3. Fortnite F2P játék, a bundle-höz csak kódot kapsz ami skineket, fegyvereket, stb. ad.

(#164304) pr0bi válasza Wesder (#164297) üzenetére


pr0bi
senior tag

Ugyan így vagyok én is csak pont fordítva. Mondjuk Spiderman is érdekel egy kicsit de max majd. harmad áron, többet nem ér meg nekem :)

(#164305) seniman válasza Sanyi.mTs (#164300) üzenetére


seniman
addikt

-azonosítás erejéig pörgeti csak meg a lemezt,nem csak lehet,fel is telepít mindent
-biztos nem eszik 310W-ot :N ,a 2116-os slim is 80+ wattnál tetőzik,pedig 160-as tápja van
-a Fortnite packban csak ingame item van,ingyen szokták elosztogatni
-ha neked megéri,nyújthatod a garit,akár eladásnál is jól jöhet

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#164306) FollowTheORI válasza dunc (#164290) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem jó változatot néztél, az a demó vagy mi volt, csak sajnos nem nevezték át...

ezt kell megvenni

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#164307) FollowTheORI válasza bexinho23 (#164301) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mindig nehéz... de ha már 6-7-es szinten vagy akkor megoldhatóak.

Szerintem ez úgy van kitalálva hogy a játék vége után csináld meg... vagy csak ahhoz nagyon közel.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#164308) #80123904 válasza Sanyi.mTs (#164300) üzenetére


#80123904
törölt tag

Egy streamen hallottam még pár hete, szóval így kezeld.
Aki Fortnite PS4 Pro bundlet vásárol, az kap egy olyan item-hez kódot, amit csak és kizárólag azok a játékosok kapnak meg, akik Fortnite PS4 Pro bundlet vásároltak (vagy megvették/megkapták a kódot attól, akinek volt).

Vannak olyan játékosok (a streamer is ilyen), akik PC-n tolják és kellemes summát fizetnének csak ezért az egy item-ért, mert a skin kell nekik, de nem akarnak csak ezért venni egy Fortnite PS4 Pro bundlet.

(#164309) A`rpi válasza Sanyi.mTs (#164300) üzenetére


A`rpi
addikt

"segítséget szeretnék kérni. ps3-ról váltanék és volna pár kérdésem:
1) lehet, hogy kicsit felületesen olvastam át az összefoglalót, de a lemezes játékokat lehet telepíteni, hogy ne pörgesse feleslegesen a korongot játék közben?"

Lehet, de fogja pörgetni ellenőrzés céljából,
ha zavar, vásárolj a PlayStation Store-ból játékot.

"2) mérte már valaki fogyasztásmérővel a pro teljesítmény felvételét? Tényleg 310W-ot fogyaszt vagy csak a tápja ekkora?"

Ez a maximális terhelhetősége a tápegységnek
valós felhasználás mellet nincs ekkora terhelés.

"3) Fortnite játék mennyire eladható? (most ez a PRO bundle a legolcsóbb - 130K)"

Ingyenes játék, a mellékelt InGame fizetőeszköz sem képvisel értéket,
felárat ne fizess érte.

"4) alzától vásárolt már valaki PS4-et? az érdekelne, hogy az ott adott 2 év garit érdemes-e kitolni
+1évvel/10610Ft-ért vagy +3évvel/21210Ft-ért"

Egyéni preferencia, évekig elmennek gondoszlásmentesen a PlayStation 4 FAT gépek, PRO-ról még ekkora merítés nincsen, de eséllyel ezek is évekig fognak menni, hivatalos garancia után hűtés tisztítás, hővezető paszta cseréje javasolt.

[ Szerkesztve ]

(#164310) Carlos Padre válasza #80123904 (#164308) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kb ezért nincs cross play Fortnite-ban sem :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#164311) yodamastah válasza marilllyo (#164280) üzenetére


yodamastah
őstag

Valóban jó ötlet volt a Marvel vonatra felülni. Pókember engem is behúzott a konzol világba. Kb fél-egy éve gondolkodom rajta hogy vegyek konzolt. (soha nem volt konzolom, a játékokat meg tolom kb c64 óta). Nos a spiderman videók lendítettek engem is át a holtponton.

Szombaton be is hálóztam egy spiderman bundle PRO-t :D

[ Szerkesztve ]

(#164312) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi ez a Project Awakening?!
Ez új IP?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#164313) gjanner


gjanner
tag

Sziasztok, a PS+ Destiny 2-ben le kell nyomni a single részt, hogy valami multi-cuccot is elérjek?
Bocs, nem vagyok nagy multis, de nem nagyon látom át azt a játékot, kicsit fura az egész.

(#164314) Wesder válasza #80123904 (#164308) üzenetére


Wesder
félisten

Az se 100-as, aki skin-ért pénzt ad ki. (Szerintem)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#164315) A`rpi válasza Wesder (#164314) üzenetére


A`rpi
addikt

Nagyon nagy piaca van, attól függetlenül hogy erre én sem áldoznék, a másikat nem minősíteném. :)

(#164316) #95558144 válasza Big_Boss (#164303) üzenetére


#95558144
törölt tag

Engem is hidegen hagy amúgy, majd egyszer nagyon akciósan, kb 2 ezerért talán megnézem. De az a valószínűbb, hogy nem.

[ Szerkesztve ]

(#164317) FollowTheORI válasza front3r (#164298) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez az alámondás nagyon durva... :D

(#164312) .LnB

Nekem rémlik ez már korábbról is... de úgylátom ezis ilyen szörny/sárkánykaszabolós játék lesz gyakorlatilag. :)

(#164318) .LnB

Hát érdekes világ ez a japán az már biztos... mintha nem is egy bolyón lennénk. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#164318) .LnB válasza FollowTheORI (#164317) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az egész az. Már a Nintendo prezentációijainak a szintjén szar ez az egész. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#164319) #95558144 válasza Wesder (#164314) üzenetére


#95558144
törölt tag

Kicsit kisarkítom: legyen mindenkinek fehér fal a lakásában, az se normális, ha valaki festésért pénzt ad ki. Igaz?

(#164320) Wesder válasza #95558144 (#164319) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt egy két nagyon exklúzív skint leszàmítva mind megvehető ingame pénzért, amiért nem feltétlen kell fizetni mert kifarmolható. Havi egy Premium skin àra siman megvan, csak hogy maradjunk a Fortnite-nàl. Visszavonom az előző àllítàsom, csak nekem magas, hogy hogy képes valaki mondjuk 300€-t kiadni egy skin-ért. O.o

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#164321) ProEvoFan válasza oriic (#164278) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ebben az a durva, hogy a GOW eladásaira ráduplázott, ami azért nem semmi...
Délelőtt is játszottam Póksráccal.Eszméletlen mit hoztak össze a srácok.A humor, a grafika (slimen is) a Pókember hangulat kitűnően átjön.Jobb, mint bármelyik Pókarc film :K Eddig nem sokat haladtam a storyban, mert mindig lekötnek a gyűjtögetni valók és a lengedezés ebben a tálalásban megunhatatlan!A száguldó autós bűnözők likvidálása a kedvencem.Jobb, mint a Fekete Párduc filmben az autós üldözés.A Pókember életérzést a képregényeken kívül eddig EZ a játék adta át a legjobban. :C

[ Szerkesztve ]

(#164322) Peace válasza ProEvoFan (#164321) üzenetére


Peace
nagyúr

Oh Boi!!!

(#164323) penge111 válasza Wesder (#164320) üzenetére


penge111
addikt

Anno, talán több mint 10 éve játszottam egy Runes of Magic nevű free mmorpgvel, egy srác képes volt egy fegyóért 1.5 milló forint értékű eurót kiadni, pontosabban a tierezéséhez szükséges kövekért. Övé volt a szerver legerősebb fegyvere kb 2. hónapig, míg jött az új kieg, ahol az új terület lényei hasonlóan erős fegyvert dobáltak :) Szóval, én nem lepődök meg, ha bődületes pénzeket adnak ki az emberek mikrotranzakcióra.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#164324) FollowTheORI válasza ProEvoFan (#164321) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem olyan durva az, szerintem a GoW jóval kevesebb embert mozgatott meg mint egy új ip vagy egy ilyen bejáratott dolog, mint a Pókember téma.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#164325) headhunter86 válasza yodamastah (#164311) üzenetére


headhunter86
senior tag

Basszus, nem tudtam ellenállni én se. Berendeltem egy ilyen csomagot az Aqua-nál.
Úgy voltam még itt a jó idő nem kockulok be, de egyszerűen nem tudtam tovább ellenállni. Kell ez a játék. :)
Aztán jöhet szépen sorba a többi exkluzív cím. Világ életembe PC master race fan voltam. De annyira haldoklik PC-n a jó sztori orientált játék, hogy muszáj beszerezni egy PS4-et, mert túl sok jó játékot hagytam már ki az évek alatt.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#164326) toth_janika


toth_janika
őstag

Sziasztok!
Most valami karbantartás van a PS-en? Akarok vásárolni a Store-ból és azt mondja, hogy "An error has occurred. (E-82027850)" Nem tudom megnézni a Payment Methods-ot sem...

Szerk.: Azt hiszem nem szóltam :(

[ Szerkesztve ]

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#164327) Wesder válasza FollowTheORI (#164324) üzenetére


Wesder
félisten

Ebben mondjuk van valami. A God of War-t csak az ismeri, aki jàtszott vele, a Pókembert meg kb mindenki :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#164328) bexinho23 válasza FollowTheORI (#164307) üzenetére


bexinho23
őstag

Akkor még várok a többi leküzdésével. 4es szinten kínlódtam a havas, óriás pályán az egyikkel. De mikor rátaláltam a bányában meditáló valkűrre, egyszerűen esélyem sem volt.

(#164329) sp8787 válasza .LnB (#164312) üzenetére


sp8787
addikt

(#164330) ProEvoFan válasza FollowTheORI (#164324) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem igen, mert a GoW a ps3as időkben egybeforrt a Playstation védjegyével.
Bár ezen felesleges vitatkozni.Mind a két cím alapmű.

(#164331) Wesder válasza sp8787 (#164329) üzenetére


Wesder
félisten

Jó a graf.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#164332) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Valaki tudna abban segíteni, hogy, hogy lehet elérni a konzolok szervizét? A bolthoz 2 telefonszám van megadva, nem veszik fel, fb-t nem nézik hiába aktívak, mail-re meg "Üzenet letiltva" automatikus választ kapok, a pókember előrendelői dlc-t szeretném megkapni tőlük. Értem én, hogy "biztonságosabb" mail-ben kiküldeni, de akkor azt tegyék meg automatikusan, a csomag átvétele után pár órával vagy legyenek elérhetőek. Költői kérdés, de tényleg nincs magyországon egy értelmes webshop sem?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#164333) penge111 válasza sp8787 (#164329) üzenetére


penge111
addikt

Első nézésre ez a játék, Fromsoftware játékokra hajaz.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#164334) #95558144 válasza NyMRooD (#164332) üzenetére


#95558144
törölt tag

Konzolok szervize...ejjjj...hát ott még a NAV is razziázott nagy dirrel-durral. Vajon miért?! (költői kérdés)

(#164335) NyMRooD válasza #95558144 (#164334) üzenetére


NyMRooD
őstag

Értem én, hogy szeretsz itt trollkodni (a hozzászólásaid olvasva itt és az x topikban, nem értem, hogy miért nem vágtak még ki), de ha nem tudsz kevésbé lenézően hozzászólni légyszi ne erőltesd (használd ki rám is az előfizetés adta csodafegyvert egész nyugodtan). Korábban itt írták, hogy külön kérni kell tőlük, csak erre nem találom a megfelelő (megfelelően gyors) csatornát, ebben kértem segítséget. Tény, nem tudtam, hogy náluk volt a nav razzia, de ettől függetlenül is valszeg (utánvét csodája miatt) tőlük rendeltem volna, mivel pl a kv-ban és mm-ben már többször csalódtam.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#164336) dunc


dunc
nagyúr

Pókember színei ;)

(#164337) ImACeltic válasza NyMRooD (#164332) üzenetére


ImACeltic
őstag

20/544-4666

Én ezen a számon 11kor elértem őket ugyanebben az előrendelői DLC ügyben. Limitált kiadást rendeltem elő és én úgy emlékszem, hogy ehhez is ott volt a leírásban, hogy megkapom a suit pack-et, 5 skill pontot, témát, avatart, de azt mondták, hogy ezek csak a standard kiadáshoz vannak.....mondom oké, nem kizárt, hogy én emlékszem rosszul.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#164338) NyMRooD válasza ImACeltic (#164337) üzenetére


NyMRooD
őstag

Köszönöm, én is ezen próbáltam, de akkor próbálkozom még, lehet ebédelni voltak. Más boltokban én úgy tudom, hogy járt, szerintem szólj rájuk újra, hátha.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#164339) ImACeltic válasza NyMRooD (#164338) üzenetére


ImACeltic
őstag

Hmmm

Valaki, aki Konzolok Szervizétől rendelte elő a limitált kiadást megkapta a suit packet, az 5 skill pontot, avart és témát?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#164340) pr0bi válasza ProEvoFan (#164330) üzenetére


pr0bi
senior tag

Ez már a PS2 érában rég megtörtént.

(#164349) Jakesz


Jakesz
őstag

A share funkcióval lehet úgy gameplayt felvenni, hogy közben a hangomat is veszi, amikor a fülesbe beszélek?

(#164350) A`rpi válasza Jakesz (#164349) üzenetére


A`rpi
addikt

"A share funkcióval lehet úgy gameplayt felvenni, hogy közben a hangomat is veszi, amikor a fülesbe beszélek?"

[link]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.