Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165501) CsonkaImo válasza erahurka (#165499) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ha problémás lenne a hő, akkor menne a venti. Valószínűleg bőven az üzemi hőfokon belül megy a gép.

(#165502) Carlos Padre válasza szallasi007 (#165494) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egy jó minőségű, minél rövidebb kábel megoldás szokott lenni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#165503) gabesz82 válasza Bogyi007 (#165491) üzenetére


gabesz82
senior tag

Köszönöm! :R Közben beszéltem az eurogamershop-pal, ők is vállalják, bár tapasztalatom nincs velük.

PSN: Morfologus82

(#165504) x4matyee1986 válasza Sanyi.mTs (#165480) üzenetére


x4matyee1986
csendes tag

Szia!
Beállítások/ eszközök/ vezérlők

Látom már megválaszolták csak nem frissítettem az oldalt.

[ Szerkesztve ]

(#165505) #20844032 válasza CsonkaImo (#165501) üzenetére


#20844032
törölt tag

A venti mindig megy a gépben. Sokszor még készenléti üzemmódban is. Nekem van rajta mérőműszer, bár az utóbbi időben nem használom, de moddolás után méregettem vele a végeredményt.

(#165506) RangerFox válasza erahurka (#165499) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Megoldás: ne fogdosd a tetejét :DDD
Viccet félretéve, nem lesz baja, normális, hogy hőt termel.

(#165507) Mike válasza Bogyi007 (#165491) üzenetére


Mike
veterán

kb mint a boxnál. havernak van boxa, egy csomó minden van ingyen előfizetéssel
(ezzel együtt egyáltalán nem bántam meg a ps-t, csak éppen nyeli a pénzt :)

más:
az ilyen netflix, filmbox, hbo go gondolom nincs ingyen, de a ps-n barangolva, a TV csatornáknál semmilyen infot nem találtam róla, hogy havonta mennyibe fájna, csak hogy letölthetem

[ Szerkesztve ]

(#165508) RangerFox válasza Mike (#165507) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az első hónap ingyenes mindegyiknél. Amúgy Netflix legolcsóbban kb 8 dollár havonta, HBO Go 1490Ft. A

(#165509) KaitouP válasza oriic (#165477) üzenetére


KaitouP
veterán

Kicsit olyan ez a játék mintha fogták volna az FF VIII -t meg a IX -t, és összegyúrták volna őket. :D
Ettől függetlenül eléggé bejön, szóval jöhet! :R Rám fér már végre egy jó, új JRPG megjelenés.

(#165475) james001

Hát akkor meg a barátnővel tessék foglalkozni, ne a játékokkal. :P ;] BTW van tetkód? Király, én jövőre szeretném megcsináltatni legelső tetoválásomat. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#165511) Wesder válasza RangerFox (#165508) üzenetére


Wesder
félisten

1500ft szerintem kevedebb mint 8$. Akkor az HBO olcsóbb nem?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#165512) koncsik válasza Wesder (#165511) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Legolcsóbban :K (nem legolcsóbb)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#165513) Wesder válasza koncsik (#165512) üzenetére


Wesder
félisten

Rendben :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#165514) RangerFox válasza Wesder (#165511) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Olcsóbb, de igazából a tartalom a lényeg, abban pedig van eltérés. Plusz pont, hogy az HBO-n minden magyarul is elérhető, Netflixen meg kb. semmi. Cserébe ott sokkal több film/sorozat van. Azt tanácsolom, próbáld ki mindkettőt, mielőtt döntést hoznál. :K

[ Szerkesztve ]

(#165515) marilllyo válasza RangerFox (#165514) üzenetére


marilllyo
veterán

HBO GO-nál van 1 hónap free ha jól tudom. Legalábbis anno még volt. Netfilx-nél nincs ilyen?

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#165516) 30z.Samu válasza marilllyo (#165515) üzenetére


30z.Samu
félisten

Elvileg van ott is.

Sic Parvis Magna

(#165517) adalbert1 válasza marilllyo (#165515) üzenetére


adalbert1
veterán

Van ott is, illetve az HBO GO-nál most van egy promóció, hogy 2 hónapig ingyenes az 1 hónap helyett.

(#165518) james001 válasza KaitouP (#165509) üzenetére


james001
veterán

Foglalkozok vele is ne aggódj :P ;]
Van egy pár már,jobb alkarom tele van már teljesen körbe,most a balt nyomatom. :)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#165519) bagyulajuve válasza adalbert1 (#165517) üzenetére


bagyulajuve
addikt

erre most rá is raboltam :DDD
köszi a linket

Resistencia eterna

(#165520) marilllyo


marilllyo
veterán

Valaki magyarázza meg nekem ezt...
Van ez az FB csoport ami PS accokat árul. Tele játékokkal. Itt van például egy...(nem írok pontos nevet, mert nem akarnám reklámozni, tiszta sor...sundámbundám)

Country: 🌐EUR
—-------------«Games»---------------
Far Cry®5 Gold Edition
Call of Duty®: Modern Warfare® Remastered
Assassin's Creed® Origins - GOLD EDITION
Gran Turismo™ Sport Digital Deluxe Edition
PlayStation®Plus
Hunting Simulator
Assassin's Creed® Syndicate
STEEP
12.500

Az egész pakk 12.500. Hogy a f*szomba csinálják ezt? Nincs az a régió, ahol ennyiért te behúzod őket. Ezt mind egyszerre...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#165521) 30z.Samu válasza marilllyo (#165520) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet, hogy valahogy feltörték az accot, jelszót megváltoztatták és onnantól kezdve lényegében holt mindegy mennyiért megy el, jól jártak vele.

Sic Parvis Magna

(#165522) Balesz1899 válasza adalbert1 (#165517) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Egy ideje halasztgatom, hogy elkezdjem az egy ingyen hónapot, de ezek szerint jól tettem. Köszi a linket, regisztráltam :)

(#165523) marilllyo válasza 30z.Samu (#165521) üzenetére


marilllyo
veterán

Na erre mondjuk pont nem gondoltam...jó tipp. Jogos.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#165524) Nayrobi válasza marilllyo (#165520) üzenetére


Nayrobi
őstag

Több embernek is el tudják adni ugyanazt az accot, egy ideig menni is fog, aztán valaki alól majd kihúzzák a szőnyeget

(#165525) WhiteWalker válasza marilllyo (#165520) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Egy accountra bevásárolnak , majd megveszed az accountot (felhasználónev + jelszó megkapod).
Az accountot eladjak többször is ...
(Látom megelőztek)

[ Szerkesztve ]

(#165526) lazioforever


lazioforever
tag

Ma sikeresen megérkezett a GTA5 és az La Noire. Ezzel a két játékkal, plusz az Uncharted 4-el azt hiszem, megvan a programom erre az évre, a karácsonyi nyugis időszakot is beleértve. :K

Pedig érdekelne a Spiderman, mert nagyon jókat írtok róla.... de, ahogy most állok, majd 2 év múlva talán sorra kerül. Túl sok a pótolni való van előtte a listámon. Kár, hogy nincs annyi időm, amennyit szeretnék rászánni a dologra. :D

[ Szerkesztve ]

(#165527) Sanyi.mTs válasza WhiteWalker (#165525) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

2 lépcsős azonosítást ps4-en kell beállítani vagy böngészőben?

(#165528) ProEvoFan válasza Sanyi.mTs (#165527) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

(#165529) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na véget ért a Spiderman . hááát Nem tudnék dönteni, hogy melyik Az év játéka : ez vagy a God of war .
Spiderman -ben egyedül Az idegesítő falon irányítás amit negatívumként tudnék fel hozni, mást Nem nagyon. God of war-ban sokszor Az időhúzó csónakázás , ami negatívum, még akkor is Ha a fej sztorizgatott közben.
A harcrendszer mindkettőben kiváló, élvezet velük játszani.
Valahogy mégis a Spiderman felé billen nálam a mérleg nyelve, mert ugyan rövidebb a játékidő, Az mégis intenzívebb. GOW-ban a mászkálás ,a csónakázás, a különböző ellenfelekkel a "szopás" ( egynémely világszakadásnál És a ködnél a farmolás ) tolta ki eléggé a játékidőt. A grafika szerintem mindkettőben kiváló, hangok szintén.
Érzelmileg is jobban meg tudott érinteni a Spiderman, bár érdekes csavarok a GOW-ban is voltak.
Mondjuk a fejlődést én is beszívtam , mert elköltöttem z összes kihívás pontot , És Nem maradt Az egyik ruhára. Most lehet "gyötrődni" a Taskmaster -es challenge -ekkel a platinához.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#165530) oriic válasza marilllyo (#165520) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lopott kartyakkal vett cuccok is lehetnek.

Live-Die-Respawn

(#165531) dunc válasza mcwolf79 (#165529) üzenetére


dunc
nagyúr

Tökéltessen megfogalmaztad a én véleményemet is. :R

(#165532) koncsik válasza adalbert1 (#165517) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

+1 kosziiiiiii

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#165533) Deck válasza mcwolf79 (#165529) üzenetére


Deck
titán

Azért idén volt még egy Detroit is a God of War és a Spiderman mellett :)

A Sony minden évben minőségi exkluzív játékokkal ellát minket. Nagyon örülök neki :D

PS5

(#165534) bagyulajuve válasza Deck (#165533) üzenetére


bagyulajuve
addikt

kár hogy most a GTS-sel játszok, pedig ezeket is tolni kellene :DDD

Resistencia eterna

(#165535) Bogyi007 válasza adalbert1 (#165517) üzenetére


Bogyi007
veterán

Köszi a linket szintén! :R

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#165536) Peace válasza lazioforever (#165526) üzenetére


Peace
nagyúr

Én meg 9 játékot toltam végig 4 hét alatt. :DDD Ilyet egy normális felnőtt ember nem csinál!!! Jah, de mégis. :D God of War most a 10., amiben eddig benne van úgy 3 napi játékom, de valami elképesztően csúcs ez is!!! Nagyon nincsenek rá szavak. A többi exkluzívra sem, amit végigvittem. Lehet erről nézegetni videókat meg mesélhetnek róla a haverok, de mindezt átélni, az valami zseniális! Már ezért az elmúlt 1 hónapért bőven megérte ez a masina!!! És akkor még ott vannak azok a címek, amik a közeljövőben fognak érkezni....nagyon nem bántam meg! Én nem is értem hogy lehettem ilyen makacs PC-s 25 éven át.... :U De mondjuk talán a legjobbkor sikerült meglépni, mert olyan játékok álltak rendelkezésre, hogy csak na!

(#165537) #31683072


#31683072
törölt tag

Tudja itt valaki hogy a Sniper Elit 4 kapott-e 4k Hdr patch-et?
Havertól vettem munkába menet Gombokért és csak reggel érek haza,hogy végre megtudjam.
Addig meg szét ba@s az ideg mert azt olvasgatom 2017 es cikkekben,hogy nem.
Remélem azóta,hogy eltelt egy kis idő kijött a 4k patch :)

(#165538) pulffy válasza 30z.Samu (#165521) üzenetére


pulffy
őstag

De ha fel is törik az accountot, megváltoztassák a mailt, jelszót oké, de a psn id nem tudják, akkor meg hogy a rákba nem lehet ilyeneket kiszúrni?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#165539) lazioforever válasza Peace (#165536) üzenetére


lazioforever
tag

Hát igen, néha már-már panaszkodik az ember, hogy túl sok jó játék van. :D

A 4 hétről csak annyit, hogy a Tomb Raider Definitive Edition tartott nekem 3 hétig. Ebből képzelheted, milyen lassan haladok egy-egy játékkal. A Witcher 3 volt az első, amit Ps4-en játszottam, az több mint fél évig tartott.
Egyébként én még javában az előző generáció cuccait pótlom, szóval a God of War, Detroit, Spiderman, de még a Horizon Zero Dawn és a Bloodborne is jó messze van a listámon. Persze ennek is van előnye: mire sorra kerülnek, már tök jó áron hozzá lehet majd jutni. :K

(#165540) benyo513


benyo513
tag

Közeljövőben vásárolnék Samsung tv-t és az lenne a kérdésem, hogy sokatoknál előfordul (gondolok itt a ps4 pro tulajokra) fekete villogással kapcsolatos probléma? tudom ez mindig is probléma volt és a 6.0-s frissítéssel sokaknak újra előjött (legalábbis redditen jó néhányan írták)

(#165541) #31683072 válasza benyo513 (#165540) üzenetére


#31683072
törölt tag

Nekem egy Prémium kategóriás Samsung Tv-m van Ue55Mu 7079 [ilyen] de sajnos ennél a tipusnál is elő fordul a fekete villogás.
Engem szemèly szerint nem nagyon zavar mert a ps4 Pro bekapcsolása után csak az első jáékindításnál csinálja az elsötétedést 2x 1-2 Mp re utána míg ki nem kapcsolom a ps-t többet nem jön elő a villogás.
Előtte volt más márkájú 4k hdr képes tv-m azon is csinálta..
Én már szinte minden beállítást végigzongoráztam a ps ben hdmi kábelt is cseréltem de a "hiba" maradt.
Vègül is eggyütt lehet élni vele nem nagy kaland.

[ Szerkesztve ]

(#165542) Xaels válasza mcwolf79 (#165529) üzenetére


Xaels
félisten

Én a GOW-t jobban csípem, pont azért mert a harcok keményebbek a sztori alatt is. A bossharcok is emlékezetesebbek, bár Parker ellenlábasa mélyebb karakter mint Baldur de ezen a téren mindkét játék kicsit alulteljesített, mármint a végső összecsapás tekintetében. Míg Póki játszótere meg volt már alkotva, addig Midgardot fel kellett építeni. Félreértés ne essék, mind a két játék kiváló alkotás de szerintem a Kratosék kalandjába több kreatív munkát kellett beletolni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#165543) marilllyo válasza #31683072 (#165537) üzenetére


marilllyo
veterán

Kapott Pro patchet de csak FHD felbontáson megy natívan konzolokon.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#165544) marilllyo


marilllyo
veterán

Nem tudom, hogy a legújabb update-től vagy az iOS 12 miatt, de a mobilos ps app egész fickósan ugrik egy -két napja.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#165545) Sanyi.mTs válasza ProEvoFan (#165528) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ez alapján próbáltam és nem találtam ezt a menüt PS4-en.
PC-n böngészőn keresztül meg már más(a dizájn is).

de megoldva

[ Szerkesztve ]

(#165547) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

(#165548) Zsinder válasza Nayrobi (#165546) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Majmolják a Nintendot, de gáz ;]

Amint lehet, előrendelem. :C

(#165549) gyuromoj válasza Carlos Padre (#165547) üzenetére


gyuromoj
veterán

Több gameplay jobb lett volna, de nem akarok telhetetlennek tűnni.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#165550) csucsu21


csucsu21
aktív tag

Sziasztok olyan problémám lenne hogy Upc-től kapom a netet múlt hónapban nagyobb csomagra váltottam egyidejűleg ipv6os ipt kaptam amit kértem hogy állítsanak vissza IPv4re. de hiába állították vissza azóta nem tudok a Ps-el az internetre kapcsolódni ? hogy tudom teljesen újra konfigurálni az Internet beállításokat vagy valami ötlet hogy működésre bírjam. Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.