Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#159051) Lackooo84 válasza wolf13 (#159048) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

PS4 remasztiban alapból benne van persze.

The Truth is out there...

(#159052) Kendek válasza wolf13 (#159048) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Magyar Store-ból vásárolva is tartalmazza a Left Behind DLC-t, igen, sőt, most már levitték az árát fix 5.990-re.

<-ƘƘ->

(#159053) Lackooo84 válasza 3L1T3 (#159050) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ha már úgyis itt vagy, adhatnál infót egy pár napja itt felmerült kérdéssel kapcsolatban, hogy miért nem lehet nálatok online vásárlásnál bankkártyával fizetni, köszi!

The Truth is out there...

(#159054) Lackooo84 válasza Kendek (#159052) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

WOW neb*ssz... :DDD

The Truth is out there...

(#159055) wolf13 válasza Kendek (#159052) üzenetére


wolf13
őstag

@Lackooo84 , nem tudtam. De mindegy is... :P

A 2000 pár száz forint jobban hangzik :D

(#159056) RangerFox válasza Lackooo84 (#159027) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Köszi szépen, kipróbáltam, de nem nagyon vált be. Tényleg próbáltam középre hajlítani, próbáltam más kábelekkel, kis emelvényre raktam, hogy a kábel vége ne érje az asztalt, mindent, de ugyanúgy abbahagyta a töltést. 3500Ft a javítása... Elég sok, de két nap alatt megcsinálják legalább. Ha nem lenne fontos, hogy legyen most egy második kontrollerem is, akkor megcsinálnám én magam, de hát mindegy.

(#159057) wierra válasza RangerFox (#159056) üzenetére


wierra
senior tag

Tökre örülök, hogy beruháztam egy docking station-be és nincs kábeldugdosás meg USB port pusztulás. :K

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#159058) Lackooo84 válasza RangerFox (#159056) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

3500? Filléres alkatrész, amit be is linkeltek neked, és szerintem egy óvodás is ki tudja cserélni. :)

The Truth is out there...

(#159059) eisento


eisento
addikt

Scheduled maintenance reminder
Affected Platforms:
PS4™ , PS3™ , PS Vita , Web , Other
Affected Services:
Routine maintenance and improvements for PlayStation™Network will be performed for approximately 2 hours on 24/07/2018, 06:00 to 24/07/2018, 08:00 (Your Local Time Zone). Anyone who already has an account can still sign in to their PlayStation™Network profile, play games and use most applications while this maintenance is carried out. You will not be able to access PlayStation Video, PlayStation Store, PlayStation Music, Account Management, Gaming And Social, PlayStation Now, and PlayStation Vue during this maintenance. We apologise for any inconvenience. We recommend activating your PS4 as your primary console before maintenance begins so you can continue to play most games and use 3rd party services during maintenance. To activate your console, sign in to your PlayStation™Network profile and select [Settings] > [Account Management] > [Activate as Your Primary PS4] > [Activate]. You only need to do this once. We strive to ensure that PlayStation™Network services are available at all times, but occasionally we must take PlayStation™Network offline to perform essential maintenance and implement feature enhancements. We are working hard to reduce the duration of each maintenance.
Start:24/07/2018, 06:00
End:24/07/2018, 08:00

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#159060) mike1334 válasza Lackooo84 (#159043) üzenetére


mike1334
veterán

Csak a dollár=euróra írtam. Ez sem indokolja a teljes egyenértékűséget, de közelebb hozza az árakat, ha az egyik nettó a másikon meg van áfa...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#159061) saelin válasza Lackooo84 (#159053) üzenetére


saelin
veterán

Várjál. Ő a kv előadója vagy tulaja?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#159062) p3l9uph válasza saelin (#159061) üzenetére


p3l9uph
tag

Miert nem kerdezed meg tole te magad?

(#159063) Badlof2k válasza p3l9uph (#159062) üzenetére


Badlof2k
senior tag

jajdekis haraposak vagyunk ;]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#159064) Deck válasza saelin (#159061) üzenetére


Deck
titán

Jaja, előadásokat tart.. ;]

PS5

(#159065) dunc


dunc
nagyúr

Hát gyerekek, most adtam el egy pro gépet...és netudjátok meg hányan zaklattak, hogy milyen fw van a gépen, mert mindegyik az volt a szempont, hogy feltörhető legyen.....GRRRRR :((( pedig annyi akció van, hogy nem értem miért kell feltőrni a ps4 et..... :U

[ Szerkesztve ]

(#159066) Deck válasza dunc (#159065) üzenetére


Deck
titán

Szánalmas. Erre csak ezt tudom mondani. Maradjanak akkor PC-n aztán warezoljanak ott.. :U

Szerk: Hardveraprós hirdetés "Új PS4 Slim/Pro 500GB/1000GB/2000GB CFW-HEN 2 év garanciával, EXTRÁKKAL!"

Ez wareznak minősül mégsem törlik? Modik? :U

[ Szerkesztve ]

PS5

(#159067) Lackooo84 válasza dunc (#159065) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem is értem... ha valaki csóró arra is van legális megoldás, jó lehet nem fog első nap remieres játékokkal játszani, de mindig vannak leárazások a store-on amikor fillérekért be lehet húzni egy címet. Ezen is lehet csökkenteni, ha valakivel összebútorozik az ember. Sőt, így még a Sony belsős játékok premierkor is 5000Ft környékére jönnek ki, ha ügyes... :) És ugye warezzal multi nuku, kb. értelmetlen PS4-en a kalózkodás.

The Truth is out there...

(#159068) mcwolf79 válasza dunc (#159065) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én egyébként a Hardverapróról is kipucolnán az "okosìtott" gépeket :(((

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#159069) Lackooo84 válasza mcwolf79 (#159068) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Azt azért tegyük hozzá, hogy az okosítás nem egyenlő warez. Nem feltétlen csak arra lehet használni a gépeket, hanem pl. emulátort futtatni, vagy Linuxot, vagy saját programot. Ennyi erővel akkor a telókból se lehessen főzött romost árulni? :U

PS4-ből egyébként nincsen olyan, hogy okosított. Exploitot lehet rajtuk futtatni, egyébként teljesen gyári gépek amik csak addig "élnek" amíg ki nem kapcsolod. Utána a kövi bekapcsnál megint gyári a rendszer.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#159070) Deck válasza Lackooo84 (#159069) üzenetére


Deck
titán

Felhozod a 0,1 % kivételt :C

PS5

(#159071) Callisto válasza Lackooo84 (#159069) üzenetére


Callisto
őstag

Android open source. Változtatni rajta nem warez.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#159072) mcwolf79 válasza Lackooo84 (#159069) üzenetére


mcwolf79
veterán

Na persze, mert az az általános felhasználása az okosìtott gépeinek. Főleg hogy ha meg is is írja hogy milyen játékok vannak a gépen.
Értsd jól. Akkor buherált. Így már megfelel?

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#159073) Lackooo84 válasza Deck (#159070) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem tudom, én nem látom ki és mire használja, csak a tényeket írtam. :DDD

The Truth is out there...

(#159074) ProEvoFan válasza dunc (#159065) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Sokan úgy vannak vele, amit ingyen büntetlenül megkaphatnak, azért nem hajlandóak fizetni.
Például Magyarországon azért volt menőbb az x360, mint a ps3, mert előbb volt rá törés.Nekem nem volt olyan ismerősöm, akinek nem tört xboxa lett volna és nem értették, hogy miért veszek PCre eredeti játékokat.Talán már hülyének is néztek...

(#159075) Rigormortiis válasza Lackooo84 (#159069) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Értem én, hogy maguk az emulátorok is fasza, legál dolgok, de azért elég kevés emulátor felhasználonak sorakoznak otthon a snes, gameboy kartridzsek, és psp umd-k, kiváltképp olyan olvasóval, amivel át tudja buherálni a rajtuk lévő adatot olyan formátummá, amit megeszik az emulátor :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#159076) dunc válasza ProEvoFan (#159074) üzenetére


dunc
nagyúr

Mondom hívtak, és előszőr nem is értettem mit akartak!? Mondtam, hogy engem ez nem érdekel, de neki frissités nélküli gép kell csak! :Y Elég gyász volt, és van egy jópár privát is......

(#159077) gianni85 válasza dunc (#159065) üzenetére


gianni85
veterán

Csak kiváncsiságból... ahány gépet vettél és eladtál már... buktál annyit, hogy kijönne belőle egy one x és egy pro? :)

(#159078) itroh


itroh
tag

Ezzel a hozzászólásommal biztos nem leszek népszerű, de aki annyira fúj itt a warezra az még biztos nem töltött le életében filmet/sorozatot sehonnan. Mindent csak mozi/tv/eredeti blu-ray lemez néz.Az is warez ám...

(#159079) dunc válasza gianni85 (#159077) üzenetére


dunc
nagyúr

Volt ez is az is. A héten adtam el mindkettőből. Valahogy nem találom az igazit! :))

(#159080) KaitouP válasza dunc (#159079) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem a kérdésre válaszoltál. :P;]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#159081) Deck válasza itroh (#159078) üzenetére


Deck
titán

A warez játékok, programok a törés miatt alapból veszélyesek. Ki tudja mi van benne stb. Míg a filmek, sorozatoknál ez nem áll fenn.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#159082) Skynet258 válasza dunc (#159079) üzenetére


Skynet258
veterán

Én bevallom nekem anno tört xbox360-am volt. Leszedtem rá a játékokat, és egyiknek se volt semmi értéke, tele volt a vinyó, 20 perc játék aztán jött a másik, aztán a másik... alig toltam ki rajta címeket teljesen. Akkor jöttem rá, hogy hülyeség, pedig előtte PC-n is eljátszottam ezt évekig. A mostani konzolok már elég idősek ahhoz, hogy a használt játékok olcsóak legyenek, plusz ugyanúgy továbbadod; pár ezer forintból szórakozol heteket, hónapokat... És így van értéke is. A havi letölthető játékokat már meg sem említem, ok ott kell venni Plus-t, de lebontva fillérekért kapunk különféle címeket.
A sorozatok kényes téma, mert én szívesne előfizetnék Netflix-re például, de a magyar felirat ellátottság elég gyér, a jelenleg használt Kodi sokkal inkább megfelel nekem. De amit lehet fehérítek, Win10-et is megvettem, pedig ugyebár abból is gyönyörűen működik a tört verzió...

Sorry, nem válasz akart lenni...

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#159083) itroh válasza itroh (#159078) üzenetére


itroh
tag

Kicsit még hozzátennék a hozzászólásomhoz, mielőtt magamra szabadítom a fél brigádot.A ps4 warezt én sem támogatom és nem is tervezek semmilyen formában belefolyni, mégis töltöm lefelé a filmeket/sorozatokat. Csak ez a téma elég visszás dolog, az előbbi hozzászólásomban leírtak miatt.

(#159084) itroh válasza Deck (#159081) üzenetére


itroh
tag

Oké, de itt én úgy látom legtöbbször a minek van ps4-e, ha nincs annyi pénze, hogy fillérekért megvegye a játékot/ezzel nem támogatjuk a játék fejlesztő stúdiókat az érv, nem a hiányos vagy hibás tartalom. Ezek alapján hoztam fel a filmes témát.

(#159085) Deck válasza itroh (#159084) üzenetére


Deck
titán

Film, sorozat más téma :D

PS5

(#159086) itroh válasza Deck (#159085) üzenetére


itroh
tag

Persze, hisz ez a ps4 fórum :K de attól még sokunk nevében le merem írni, hogy megy a töltögetés :D

(#159087) Callisto válasza itroh (#159086) üzenetére


Callisto
őstag

Azokkal van baj, akik megtehetnék, hogy legalább azt megvegyék, amivel játszanak rendesen. De nem, mert ugye ingyen is lehet vagy jó lesz az benzinre az új autóba, 40 ezres cipőre stb. Ezek szánalmas figurák.
Akik még nem keresők/önfenntartók és a szüleiktől sem kérhet havonta egy-egy játékra, azokat megértem.
Amúgy meg konzolnál még az új jákokat is meg lehet úszni 2-3 ezerből, ha továbbadja az ember.
A film és sorozat pedig picit más téma. Ott a mozi és reklámbevétel hozza a pénzt. Ha valakit érdekel egy film, azért ha más nem haverokkal stb. elmegy moziba. Sorozatnál, pedig a premier alatti reklámok. Attól, hogy akár egy nappal után már töltöd még nem fogják kevesebben nézni a premiert.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#159088) saelin válasza p3l9uph (#159062) üzenetére


saelin
veterán

Annyira azért nem érdekel. :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#159089) itroh válasza Callisto (#159087) üzenetére


itroh
tag

Az első felével abszolút egyetértek. Azzal is, hogy a mozinál, sorozatoknál a reklámok, előfizetések hozzák a nagy lóvét, de nagyon sokan úgy gondolkoznak, hogy letöltöm kamerásan a filmet, vagy megvárom jobb minőségen. Sorozatoknál már pár óra múlva már fennt is van. Azért ha belegondolunk, ez elég nagy szeletét kiveszi a potenciális bevételnek. Ez a fajta veszély, bevétel kiesés ugyan így fenyegeti a konzol frontot is, épp ezért nem kéne, hogy elinduljon ez a generáció is a nagy warez hullámon. De mégis a filmekre/sorozatokra máshogy tekintünk, mintha azok készítőit/forgalmazót nem érné akkora hátrány, pedig de :(

Nagyon átmentem Off-ba, elnézést, csak gondoltam megosztom. Peace :R

[ Szerkesztve ]

(#159090) Rigormortiis válasza Skynet258 (#159082) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ott van a HBO Go, havi 2 ezer, és tele van (nem csak HBO) sorozatokkal. Filmből is sok van, igaz nincs egyszerre fent annyi, mint Netflixen, de a heti forgásba mindig betesznek olyat, ami érdekel. És nagy részükhöz van magyar szinkron is, felirat pedig mindhez.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#159091) Deck


Deck
titán

Freesync-ről bármi hír? Vagy majd egyszer csak jön? Elég hasznos dolog lenne.

PS5

(#159092) bandi0000 válasza Deck (#159091) üzenetére


bandi0000
nagyúr

a túloldalt volt beígérve, itt szó se volt róla

Xbox One: bandymnc

(#159093) Deck válasza bandi0000 (#159092) üzenetére


Deck
titán

Tudom, de hátha :)

PS5

(#159094) #24536576 válasza Rigormortiis (#159090) üzenetére


#24536576
törölt tag

HBOnál a képminőség sajnos szánalmas, főleg egy Netflixhez képest. Logó is benne van a képben. Nagyon komolyan állva hagyta őket a Netflix. Bár tény, hogy a felirat/szinkron hiánya még egy ideig a HBO-t részesíti előnyben itthon.

[ Szerkesztve ]

(#159095) seniman válasza allein (#159018) üzenetére


seniman
addikt

A pasztázás mindenképp jót fog tenni a hűtésének,meg a portalanítás,de a 10-11xx szériától nem kell várni,hogy lopakodó lesz. :N

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#159096) Carlos Padre válasza Deck (#159091) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Majd a hdmi megfelelője a következő gen-ben ha megjelennek az azt támogató tévék.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#159097) RobexX10


RobexX10
aktív tag

Valaki esetleg vet Ausztriában God of War-t? Tartalmazhat magyar nyelvet?
MediaMarkt-ba most 30€

(#159098) gyuromoj válasza RobexX10 (#159097) üzenetére


gyuromoj
veterán

Mint ha valaki írta volna régebben, hogy tartalmaz magyar feliratot.

szerk.:
osztrák saturn és német expert

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#159099) Tegla80 válasza Deck (#159066) üzenetére


Tegla80
addikt

En mar regebben lefutottam ezen koroket veluk es az a dolog lenyege,h ez igy meg nem warez es nem torlik/tiltjak az ilyen gepek hirdeteset. :C
Regebben sokat neztem napi szinten az aprot,de ez az uj xar amit apronak hivnak ez egy katasztrofa.....szamomra atlathatobb es jobb volt a regi igy a valtas ota nem is hasznalom. Gorgesse ezt egesz nap az aki kitalata/jovahagyta.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#159100) RobexX10 válasza gyuromoj (#159098) üzenetére


RobexX10
aktív tag

Ez jó! Köszönöm az infot! :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.