Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#158151) Skynet258 válasza toompa (#158150) üzenetére


Skynet258
veterán

Azt néztem én is, de az adatlapok sokszor nem pontosak mint tudjuk. :( Na mindegy akkor lehet egyelőre pihentetem. Vagy bekérdezem ott aztán ha van rajta matrica a HUN nyelvről akkor megveszem. :)

https://geekpulse.hu

(#158152) .LnB válasza Skynet258 (#158151) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért nem veszel aprón?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#158153) Bétaville válasza Skynet258 (#158151) üzenetére


Bétaville
senior tag

Itt van egy pár darab, de elég drágák. :U
[link]

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#158154) Skynet258 válasza .LnB (#158152) üzenetére


Skynet258
veterán

Ma akartam volna tolni és ha már úgyis megyek oda akkor letudtam volna. Budapesti elég kevés hirdet, meg akkor azért külön le kéne menni (idő meg kevés).

Bétaville: néztem ott is de ebből 3 keres, egy angol, egy Zemplén megye, egy meg 8. kerület de árban majdnem ugyanott vagyok.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#158155) .LnB válasza Skynet258 (#158154) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha meg úgy is mész oda, akkor kérdezd meg. Mond meg neki, hogy ha kamuznak, akkor visszaviszed. :)
Én is gondolkodom, hogy eladjam e, de még nem. Végig akarom még egyszer majd játszani.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#158156) Skynet258 válasza .LnB (#158155) üzenetére


Skynet258
veterán

Akkor jó cucc ezek szerint. ;) Elgondolkoztam, hogy Crew 2 vagy ez, most mindkettő a kosárban van. :DDD

https://geekpulse.hu

(#158157) .LnB válasza Skynet258 (#158156) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem nagyon tetszik. Teljesen beszippantott a világa. És annyi féle történetszál van benne...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#158158) Bétaville válasza Skynet258 (#158156) üzenetére


Bétaville
senior tag

Vedd meg mind a kettőt. :)
Egy darabig elleszel velük. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#158159) david_97


david_97
senior tag

Sziasztok. Tegnap lettem gazdája egy ps4 jat black 500-nak. 4.73 softver van rajta amit szeretnék updatelni usb-ról(net most nem játszik sajnos) és olyan 70%-nál megakad az update ce-30022-7 hibakóddal. Van erre valami megoldás? Vagy rám sóztak valami szart? :F

[ Szerkesztve ]

(#158160) .LnB válasza david_97 (#158159) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt próbáld meg: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#158161) Skynet258 válasza Bétaville (#158158) üzenetére


Skynet258
veterán

Hát az biztos de így is annyi elmaradásom van, csak viszket a tenyerem, hogy meg kéne venni őket. Biztos sokaknak ismerős érzés... :D

https://geekpulse.hu

(#158162) tuki2200 válasza david_97 (#158159) üzenetére


tuki2200
senior tag

Ha nem mukodik amit LnB kollega irt, HDD formazas kell :/

(#158163) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Készül egy új Comandos játék. [link]

Live-Die-Respawn

(#158164) WhiteWalker válasza .LnB (#158149) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Kocce és neked is saelin :R

Így kihagyom , még azt a 4$-t is sajnálom ,hogy kipróbáljam hátha alapon :D

(#158165) winery válasza oriic (#158163) üzenetére


winery
aktív tag

Uuu az első és a második rész ,de jó is volt, illetve a Desperados.

(#158166) .LnB válasza winery (#158165) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mostanában is jelent meg hasonló játék, a Shadow Tactics. Bár azt én nem próbáltam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#158167) oriic válasza winery (#158165) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Utóbbi valóban jó cucc, volt, de nincs köze a Commandos szériához.

szerk:

Leírtam még egyszer hogy Desperados. :( Kell egy KV.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#158168) .LnB válasza oriic (#158167) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De van, mert annak a szériának az az egyetlen része. ;] Viszont a Commandos-hoz valóban nincs. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#158169) david_97


david_97
senior tag

A videóban is hdd formázás van ha jól látom?! Hirtelen csak belenézni volt időm. :R

(#158170) Anaren91 válasza gianni85 (#158129) üzenetére


Anaren91
senior tag

Nem mondtam,hogy rossz a sztorija, nekem is tetszett, csak ezt a témát, vagy hasonlót, már számtalan film, másik játék feldolgozta.

(#158171) sting2 válasza oriic (#158116) üzenetére


sting2
addikt

Már, már, " Monokróm" a mai sok, sok, csacsi - ragyi TPS után nézve..
Meglátjuk.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#158172) gianni85 válasza oriic (#158167) üzenetére


gianni85
veterán

te nem erre gondoltál, mint jó cucc? ;]

(#158168) .LnB
van desperados 2:cooper's revenge
sőt, még a helldorado-t is folytatásának tekintik

[ Szerkesztve ]

(#158173) Rage47 válasza oriic (#158163) üzenetére


Rage47
veterán

Keell :p

(#158174) oriic válasza gianni85 (#158172) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ez tényleg jó cucc. :K

Live-Die-Respawn

(#158175) .LnB válasza gianni85 (#158172) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, a piszkálódás lényege nem ez volt, de már szerkesztette. :D

(#158174) oriic Ne fogyasszál alkoholt! Így is mindent elírsz! :DDD ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#158176) gianni85 válasza Anaren91 (#158170) üzenetére


gianni85
veterán

Mikre gondolsz? Nem piszkálódásból...érdekel.
Játékban talán az Enslaved, filmben meg talán a Mátrix mutathat hasonlóságot, de a HZD azért nagyon egyedi történetet mesél el.

(#158177) Tatyla válasza WhiteWalker (#158146) üzenetére


Tatyla
őstag

US storeban egyik játékon sincs magyar felirat, és soha nem is lesz a jövőben sem, ezt akár az összefoglalóba is be lehet vésni

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#158178) Mrdevil válasza Tatyla (#158177) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jééé, hát érdekes, háá méé nincs.... A Magyar az világnyelv nem? :D :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#158179) péjé


péjé
őstag

Sziasztok,
1tb hdd-t próbálok upgradelni a ps4-be de nem akarja felismerni a 3. usb-t sem...fat32, exfat, ilyenekre formázok. van vki aki végigcsinálta ezt? köszi

(#158180) dinersgala


dinersgala
tag

helo,

szerintetek érdemes venni régebbi fifát (16,17)? vannak csapatfrissítések ?

(#158181) Lackooo84 válasza péjé (#158179) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Milyen HDD, hogy akarod "ápgrédelni"? Ha egy USB eszközt sem lát, akkor ott felmerülhet USB csatlakozó probléma.

The Truth is out there...

(#158182) Bogyi007 válasza Gigicuci (#158120) üzenetére


Bogyi007
veterán

A konzolon menj rá a játékok mentéseire és válaszd ki azt hogy a Ps Plussal szeretnéd menteni felhőbe. Ilyenkor ha nincs Plus előfizetésed s kb fél éve nem is volt akkor a konzolod felkínál egy 2 napos előfizetést. Miután ezt elfogadod már tudsz is olcsón Ps Plus userként vásárolni az akciós címekből...

Működik biztosan, én tavaly óta a profilommal már kétszer játszottam el így a dolgot...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#158183) Anaren91 válasza gianni85 (#158176) üzenetére


Anaren91
senior tag

Hogy írjam. Igen a hzd tényleg egyedi köntösben adja elő a sztorit, de az alapja kb ugyan az a séma, hogy az ember egy önző gci faj, elpusztitja a földet, pár ember marad, de kiderül, hogy még mindig közeleg a vég,jön valaki, és csak ő tudja megmenteni a földet , mert ő a mittom én ki lánya /fia teljesen mindegy, aztán lesz még egy haverja akiről végül kiderül, hogy ő is gci.
Szóval maga ahogy ki van találva a robot dinos dolog, a törzsek, meg minden tényleg nagyon egyedi, de kb a felénél már sejtettem mi lesz a vége. De mindezek ellenére engem is beszippantott és szerintem egy hónapig más játékhoz nem is nyúltam annak idején.

[ Szerkesztve ]

(#158184) #20844032 válasza Anaren91 (#158183) üzenetére


#20844032
törölt tag

>mert ő a mittom én ki lánya /fia teljesen mindegy

Ó te jó isten. LOL. Szerintem máskor se olvass el semmit a játékokban. Jó az így.

(#158185) RangerFox válasza dinersgala (#158180) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nincsenek csapatfrissítések.
Én amikor váltottam Ps4-re Ps3-ról, nem vettem meg újra a 17-et, azon a nyáron a Fifa 15-tel ütöttem el az időt a 18 megjelenéséig. Ha csak unaloműzésnek kell, meg nem érdekel a foci, akkor vegyél régebbit, de ha fontos a friss játékos base, a FUT meg az igazolások, akkor mindig az újjal játssz.

(#158186) Bétaville válasza Skynet258 (#158161) üzenetére


Bétaville
senior tag

Nekem ismerős az érzés. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#158187) Gery9112 válasza Anaren91 (#158183) üzenetére


Gery9112
őstag

Miért érzem úgy, hogy neked a játék hátteréről semmi se jött le? :DDD

Ennyi erővel kb az "egyedi" történeketek 99% séma, hiszen egy idő után nagyon újat nem tudsz kitalálni. Az emberi gyarlóság meg örök téma....mert talán igaz? Abszolút hiteles, hogy adott egy cég, amely kapzsiságában túl messzire merészkedik és nem csak önmagát de a bolygón lévő összes élőlényt elpusztítja.
Ehhez mérten a játék kidolgozottsága asszisztál a háttérhez. Pl.: arra is magyarázatot ad, hogy miért csak ennyi állat van a világban.

A HZD nagyszerű alapja lehet a folytatásoknak sőt...én még ha nem is játékban de egy filmben/animációs filmben egy előzményt szívesen megnéznék. Nagyszerű drámát lehetne belőle csinálni.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#158189) Polllen válasza gianni85 (#158129) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sajnos nem túlzás. A story nagyon jó, de a harcrendszer pl. nem túl acélos. Csak kicsit kellett volna jobban figyelni, úgy mint minden másra.

Pl. az, hogy nincs focus se ellenségre, se arra amerre ütsz elég bosszantó. A legtöbb "élőlény" ugrik, neked rohan és mögéd kerül. Ráfordulsz és a karaktered látja csak, hogy hova ütsz.

Az pedig, hogy a dárdát nem tudja a lány maga elé tartani valami minimális védekezés gyanánt és hogy az oldalra gurulást külön skill ponttal kell tanulni meg egyenesen wtf.
Évekig készül, hogy a legjobb vadász legyen, de nem tanul meg elugrani egy állat elől sem. :F

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#158191) OgreImre válasza Mr. Erikszon (#158147) üzenetére


OgreImre
senior tag

Nekem Panasonic EX780 van, 50" 4K HDR. Én ajánlom. De a TV-s topikokban lehet többen tudnak segíteni.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#158192) Badlof2k válasza penge111 (#158079) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Alapbol nem volt soha kulombseg ha azt nezzuk max drop rate volt valamivel jobb a konzolos verzion legalabbis en ezt lattam mivel anno day one vetel volt nekem a pcs es konzolos is es oltem bele nem keves orat ezt vettem eszre :) ja meg van gurulas es egy Nemesis nevu monsta ami csak konzolon van de eleg ritka, plusz eltudsz kuldeni szinte minden itemet friendnek , ha esetleg valaki most kezdene konzolon Diablozni es akar multizni szoljon benne lennek :)

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#158193) sp8787 válasza Polllen (#158189) üzenetére


sp8787
addikt

"Évekig készül, hogy a legjobb vadász legyen, de nem tanul meg elugrani egy állat elől sem. :F"
LOL true

Egyebkent ezeknek az ilyen jellegu jatekoknak sztem jellemzoen a rakfeneje a bena/suta harcrendszer. Nem minden csapat tud jo harcrendszeru jatekot csinalni meg valojaban minek. Nem az a cel ,hogy "szenvedj" hanem ,hogy ledermedj/elolvadj a latvanytol. :) Es valojaban nem is annyira a combat-on van a hangsuly.

(#158194) Deck válasza Anaren91 (#158188) üzenetére


Deck
titán

Spoilert használhatnál.. :/

[ Szerkesztve ]

PS5

(#158195) sp8787 válasza Deck (#158194) üzenetére


sp8787
addikt

Hasznalt, es meg is lett a felhaborodas! :D

(#158196) penge111 válasza Badlof2k (#158192) üzenetére


penge111
addikt

köszi az infot, lassan már egy 4 fős kis csapat összejonne innen.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#158197) 30z.Samu válasza Deck (#158194) üzenetére


30z.Samu
félisten

Őszintén szólva nekem az a hsz annyira össze-vissza volt hogy sok mindent nem tudtam kivenni belőle... :B :D

Sic Parvis Magna

(#158198) winery válasza .LnB (#158166) üzenetére


winery
aktív tag

Jeee
Van ps4re és akciós is :P pedig nem akartam játékot venni :D

(#158199) Bogyi007 válasza Anaren91 (#158188) üzenetére


Bogyi007
veterán

Használni kellene néha ezt a kib***tt SPOILER gombot NEM?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#158200) Callisto válasza Anaren91 (#158170) üzenetére


Callisto
őstag

Még egyetlen sem dolgozta fel. Olyan brutálisan egyedi és jó high concept sci-fi sztori és háttér, amilyent lb. 10 évenként egyszer látni valahol.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.