Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#158551) pr0bi válasza erahurka (#158541) üzenetére


pr0bi
senior tag

Szerintem teljesen valós és reális jövőképet vetít előre, ha jobban belegondolsz már most mindennapjaink része a dolog és ez idővel csak fejlettebb lesz. A játék nagyon profi módon mutatja be ezt az ember - a.i kapcsolatot.

Pont ez a lényege, hogy valós időben kell meghoznod a Te saját döntésed és viselni a következményeket. Az a szép, hogy még a legvégén is elbukhatsz mindent, szinte így még kiszámíthatatlanabb az egész. Ha megnézed a folyamatábrákat rengeteg lehetőség van benne, sok végkimenetellel.

(#158552) bagyulajuve válasza Tom5 (#158546) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Értem. Most kicsit utána olvasgatva, valamelyest meg lehet szokni és gyömbért kell enni :DDD

Resistencia eterna

(#158553) consono válasza erahurka (#158541) üzenetére


consono
nagyúr

A valóság ettől még messze van, mint ami a Detroitban van, mint ahogy az AI is csak álom (nem a szűk, az általános), de simán kifuthat ide is a dolog, ha jól csináljuk! Arról meg, hogy ha meg nem csináljuk jól az AI-t, nos, arról is volt játék HZD anyone?...

bagyulajuve:Meg jól be kell állítani a pupilla távolságot! Az jelent nagyon sokat a VR-nél. Vicces, meg nem is PSVR, hanem GearVR, de nálunk az asszony rettentően szeret, szeretett ringlispilezni, én meg gyűlöltem mindig, mert rosszul voltam. Ezzel szemben nekem semmi bajom nincs a VR-el, ő meg 1 perc után készen van...

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#158554) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Amennyit nyomtátok a D3 témát, én is beszereztem. Meg mellédobtam még az Alien:Isolation-t.

Végignyomom a kampányt, hogy megismerkedjek nagyjából a játék mechanikájával (még soha nem nyomtam semmilyen platformon, pedig régóta vágytam rá), utána ha addigra összeverődik egy prohardveres group, szívesen csatlakoznék.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#158555) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

A Prime Deal-ben benne van PS4 Slim és Pro is ha valakit érint a dolog.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#158556) Peetey91 válasza Dvix (#158550) üzenetére


Peetey91
senior tag

Köszi és a többieknek is akik válaszoltak! :R Csak a sztori érdekel, PS3-on még anno végigvittem, de a remaster is megérné nekem azt a pár ezret, a netes móka nem foglalkoztat. :)

[ Szerkesztve ]

(#158557) bagyulajuve válasza consono (#158553) üzenetére


bagyulajuve
addikt

értem
na, akkor lehet még ez évben beszerzem, bár a 4k tv fontosabb lenne :)

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#158558) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

game.co.uk-ről nem lehet már rendelni használt játékokat magyarországi címre? Mikor megrendelném azt írja, hogy erre a címre nem tudnak szállítani. :U

(#158559) vonSux válasza gyuromoj (#158545) üzenetére


vonSux
őstag

A beta nagyon nem jött be, de az aszályos időkre tekintettel behúztam. Azóta beleugrott húsz óra, és nem mondom, hogy a kedvenc játékom lett, de a város atmoszférája nagyon jó. A fedezékrendszer oké, a gunplay közepes, a sztori feledhető. Az irányítás leginkább meleg helyzetekben ubisan idegesítő tud lenni. Három rugoért ajándék, akkor sem veszítesz ha nem jönne be.

(#158560) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata, hogy mennyivel hangosabb a PRO a Slim-nél?

Most egy slimem van és lenne lehetőségem váltani, de a neten sok véleményt lehet olvasni. Valaki azt mondja, hogy csendes vagy csak kicsit hangosabb mint a Slim, valaki meg "jet engine"-nek írja le ami nem túl biztató. Esetleg érdemes újabb gyártást nézni? (ONE-ról jövök, ott megszoktam hogy csönd van.)

Köszönöm!

(#158561) Jim-X


Jim-X
őstag

Navegre! :DDD ;]

A játék az nem játék!

(#158562) peternac válasza Gigicuci (#158560) üzenetére


peternac
tag

:DD
ez itt örök téma, keress csak vissza, röviden: lutri
szvsz: készülj arra, hogy jóval hangosabb lesz, mint a slim és akkor nem ér meglepetés

(#158563) james001


james001
veterán

Nem úgy volt hogy ezt a különleges Days of Play PS4et csak megnyerni lehet? Mert ma láttam az Árkádban lévő Media Markt-ban.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#158564) oriic válasza james001 (#158563) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem. Limitalt kiadas, viszonteladok arulhatjak.

Live-Die-Respawn

(#158565) Gigicuci válasza peternac (#158562) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Értem..akkor szerintem inkább maradok a slim-nél. Az elég csendes és úgysincs 4K TV-m.

Kicsit felidegesítene ha 130-ért elkezdene itt búgni nekem...

(#158566) james001 válasza oriic (#158564) üzenetére


james001
veterán

Ja értem. Fura volt látni,azt hittem az MM lopott egy pár darabot ;]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#158567) Nayrobi válasza Gabesz1019 (#158558) üzenetére


Nayrobi
őstag

Pénteken rendeltem tőlük pár játékot és még aznap fel is adták.

(#158568) #20844032 válasza Gigicuci (#158560) üzenetére


#20844032
törölt tag

Na. Megérkeztünk! :DDD

(#158569) Gigicuci válasza #20844032 (#158568) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Hogy érted? :) Volt egy ámokfutásom az igaz, de most már szerintem megnyugszom mert magamat is elkezdtem már idegesíteni. :)

(#158570) sutyesz96 válasza sutyesz96 (#158554) üzenetére


sutyesz96
őstag

Most nézem én hülye PS3 platformra vásároltam meg este fáradtan. :W
Most keresztbe tett ujjakkal várhatom az ügyfélszolgálatos segítségét.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#158571) gyuromoj


gyuromoj
veterán

UNCHARTED - Live Action Fan Film (2018) Nathan Fillion

Mégse egész estés film bejelentés lett.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#158572) marilllyo válasza gyuromoj (#158571) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát...ez eléggé gáz sztem.

Egyébként anno valahol valamikor én már vitáztam ezen a fórumon azzal kapcsolatban, hogy kit akarnának N.D. szerepére egy esetleges Uncharted filmben. Szerintem a színészi tehetség sokkal fontosabb, mint az, hogy kiköpött úgy nézzen ki mint a játékbeli karakter. Plusz ha húzónév az csak jó.
Pl. itt volt ugye az új Tomb Raider. Vika egy Oscarral a seggében nyilván körültekintőbben vállalta el a szerepet. Valljuk be, hogy a játékból film adaptációk között egy egész tűrhető alkotás is lett annak ellenére, hogy nem egy D kosaras bébe. És én csíptem is őt nagyon.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#158573) james001 válasza gyuromoj (#158571) üzenetére


james001
veterán

Még még még!!! Nekem nagyon tetszett :C

Fillion szerintem jó Drake-nek,csak kicsit gyúrhatna magán mert itt kissé azért pocakos. :D

[ Szerkesztve ]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#158574) Badlof2k válasza marilllyo (#158572) üzenetére


Badlof2k
senior tag

En meg nem lattam csak lattam mit fujjogtak ra az emberek mar az elejen mikor promoba volt es felfedtek kilesz a szineszno a szerepre jokat rohogtem mennyire orult fanatic emberek voltak vannak :D csak mert nem az es olyan ahogy ok megalmodtak , nekem a AJ fele filmek is tetszettek ezektol amugyse kell azt a vilagmegvalto csavarral a vegen levo filmeket varni , bar ettol fuggetlenul vannak olyan jatek/ konyv / manga feldolgozasok hogy csak lesek neha ki mit szivott amikor ezt megalkotta :DD

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#158575) Zoltn válasza marilllyo (#158572) üzenetére


Zoltn
senior tag

Ez derossz! :DDD

"Music is your only friend. Until the end!"

(#158576) winery válasza gyuromoj (#158571) üzenetére


winery
aktív tag

Juj de gagyi :(

Ps4 hangos nem hangos történethez kb másfél hónapja pasztáztam (ps4fat) egyik ismerősöm segítségével akinek volt valami paszta mivel rutintalan voltam gondoltam jó is lesz .
Sajnos már nagyon hangos lett így rendeltem a mx4 pasztát és megcsináltam délben.
Az előző paszta konkrétan eltűnt csak valami a szélén volt valami maradék :o . Miután megcsináltam azóta nagyon csendben van, God of warnak nincsen hangja :D

Ha neki estek, mert hangos akkor ne sajnáljuk a mx4 pasztát, mert lehet újból szerelni. :DDD

(#158577) .LnB válasza gyuromoj (#158571) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem nem olyan rossz. De most akkor mi is ez pontosan?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#158578) seniman válasza winery (#158576) üzenetére


seniman
addikt

Ha már nekiesel ne sajnáld belőle a TG Kryonaut-ot,főleg mert köröket ver az MX-4-re. ;)

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#158579) oriic válasza .LnB (#158577) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sima rajongoi film.

Live-Die-Respawn

(#158580) Pubilol válasza Gigicuci (#158560) üzenetére


Pubilol
tag

Én egy hete vettem egy prot újonnan, 3 hetes slimet cseréltem le, és ahhoz képest hangos, mint állat. Nekem hasonló egy pc zajszintjéhez kb 3-4 ventivel számolva.

[ Szerkesztve ]

(#158581) Gigicuci válasza Pubilol (#158580) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Igen, köszönöm neked is, le is tettem a pro-ról.

(#158582) winery válasza seniman (#158578) üzenetére


winery
aktív tag

Mint írtam rutin nulla mx4 volt itt ajánlva , de legközelebb kipróbálom köszönöm :)

(#158583) Gombinyó válasza Gigicuci (#158560) üzenetére


Gombinyó
őstag

A One-hoz képest hangos a legújabb Pro is. Terhelésre sokkal jobban fel tud pörögni.

(#158584) #20844032 válasza Gigicuci (#158569) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem a személyedre, a témára :)

(#158585) #20844032 válasza gyuromoj (#158571) üzenetére


#20844032
törölt tag

jujdenagyonszarez, atyaisten! :DDD

(#158586) 3L1T3 válasza Gombinyó (#158583) üzenetére


3L1T3
addikt

Így van én is első generációs PRO-t cseréltem az újabbra és persze van hangja. De ez a hűtés átka. Több fórumon is írják akik szerelik ezeket a PS4 gépeket, hogy a legnagyobb gond a hűtésükkel van. Mármint persze teljesen jól használható csak mivel kicsi és kompakt nem hiába "hangos" (ez ugye szubjektív) plusz nem egyszer van hogy elszíneződik belülről a burkolat vagy akár meg is hajlik. De ez már felhasználó függő is ha bezárja valahová.

Ez van, kövi gépnél valószínűleg átalakítják jobban a hűtést.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#158587) seniman válasza 3L1T3 (#158586) üzenetére


seniman
addikt

Dehogy alakítják,a PS3 is visszafelé fejlődött hűtés tekintetében. :(

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#158588) saelin válasza .LnB (#158527) üzenetére


saelin
veterán

Biztos valami win update... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#158589) .LnB válasza saelin (#158588) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Konkrétan volt előtte pont. De az ssd-mel volt valami. Viszont semmi baja a tesztek alapján. Meg a reinstall után sincs. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#158590) RudY válasza .LnB (#158589) üzenetére


RudY
addikt

Neszeneked instant karma ms exclusive. :DDD ;)

(#158591) SH4D0W2011 válasza gyuromoj (#158571) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nekem tetszett. :)

(Geno Segers hangja meg még mindig állat.)

(#158592) consono válasza gyuromoj (#158571) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, vicces volt ez a filmecske, néhol Terence Hillt és Bud Spencert idézte :) Sully jó volt. Ilyen Elveszett ereklyék fosztogatói szerű sorozatot lehetne csinálni belőle.

"In God we trust. All others must bring data"

(#158593) Xaels válasza consono (#158592) üzenetére


Xaels
félisten

Mivel csak fanmade és nem egy gigászi studió áll mögötte azért lett ilyen. De maga a fő karakter meg a végén az ékszeres trükk is tök jól idézte a játékot. Az akció jelenetek meg hát technika nélkül ilyenek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#158594) erahurka válasza Xaels (#158593) üzenetére


erahurka
félisten

Nem néztem végig, de két dolog 5 perc alapján nem tetszett benne:
1) A csávó valóban túl öreg Nathannek.
2) Túl volt tolva Nathan humora.

Amúgy nem tűnt rossznak de valahogy nem éreztem késztetést hogy megnézzem a maradék 10 percet is.

(#158595) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Play-Asia oldalán Summer Sales akció van (leginkább japán és Hongkongi storeba) feltöltőkártyákra több platformra közte Playstationra is.

Kiemelném többek között a Hongkongi Storeba szóló 3 havi Ps Plus előfizetést 3.55 Euros áron...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#158596) bozont válasza Bogyi007 (#158595) üzenetére


bozont
veterán

És 12 hónapos PS+ van most valahol akciósa? Magyar fiókhoz való. Alza-n 15e most, de valamiért nem enged kártyával fizetni, csak átutalással, az meg elég lassú folyamat. :W

(#158597) OgreImre válasza gyuromoj (#158571) üzenetére


OgreImre
senior tag

Úgy mondom, hogy nem játszottam még a szériával.
Nekem tetszett. Fillion nagy kedvencem a Firefly óta.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#158598) ProEvoFan válasza Bogyi007 (#158595) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nálunk ennyiért soha a büdös életben nem lesz ps+... :((

(#158599) seniman válasza bozont (#158596) üzenetére


seniman
addikt

Nem lassú,pár óra alatt meg is jött az email,benne a kóddal.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#158600) Lackooo84 válasza Bogyi007 (#158595) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Sorry, this item is not available in your territory!
:-(

The Truth is out there...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.