Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#158501) pachito válasza .LnB (#158484) üzenetére


pachito
őstag

Ha jól emlékszem lett volna egy olyan szál is, amiben vannak bizonyos képességei és valamilyen szinten köze is lett volna a gyilkosságokhoz de a fejlesztők lemondtak róla csak gondolom már nem volt idő kiszedni a dolgot.

(#158502) .LnB válasza pachito (#158501) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De így meg csak lóg a levegőben az a dolog nekem. Nem tudom, hogy van e olyan szál ami megmagyaráza, de így engem zavar. A játék eleje erre volt felépítve.. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#158503) #20844032 válasza .LnB (#158502) üzenetére


#20844032
törölt tag

Sajnos rengeteg a plothole a HR-ben, elég sok szál érintett bennük. A Detroit ilyen szempontból sokkal kidolgozottab.

(#158504) .LnB válasza #20844032 (#158503) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gondoltam ám rád mikor végeztem. :) Nem értem utólag ezeket: [link], [link]. Persze nem vagyok egyformák, de mint írtam, nekem az utóbbi kettő QD játék jobban bejött.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#158505) Quaresma


Quaresma
aktív tag

Sziasztok, korábban már bedobtam ezt a kérdést, de akkor is nagyon pörgött a topik.,hátha most több szerencsével járok: Plants vs. Zombies GW2-nél merült fel először az a problémám, hogy hiába csinálok második felhasználót, a játék csak guestként ismeri fel a második felhasználót. így az ő karaktere nem fejlődik, stb.. Gondolom ez a későbbiekben pl. Diablónál is gond lehet. Van esetleg javaslatotok?

[ Szerkesztve ]

Ps: brunorbert

(#158506) #20844032 válasza .LnB (#158504) üzenetére


#20844032
törölt tag

Máshogy éljük meg ezeket, mert utólag nincs meg időfaktor(még azon túl is, hogy mások a prioritásaink, vagy az ízlésünk). Nincsenek meg azok a pontok, hogy micsoda generation leap volt egy HR minden hibája ellenére mondjuk a Indigo Prophecy-hez képest. Nehéz összevetni az én élmenyeimet a tieiddel, és én sem tudom megmondani hogyan élném meg ezeket a mában, kvázi ömlesztve. Nagyon sok játéknál van ez, mert nagyon sokak a topikban már kompaktként kapják az unchartedeket, god of warokat, stb. 2-3 generációkat átívelő magas minőségű exkluzívokról van szó, amik nem értelmezhetőek jól egyetlen időpillanatba sűrítve akkor sem, ha a prioritások alapvetően nem változtak az elmúlt 10 évben. Vagyis értelmezhetőek, csak nem ugyanazt kapjuk. Ebben is benne van ez vastagon szerintem.

(#158507) ProEvoFan válasza Quaresma (#158505) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha jól emlékszem PwZben hülyén van megcsinálva.Ha osztott képernyőn játszotok, akkor is csak az a játékos fejlődik, aki indította a játékot. De megnézem neked.

(#158508) .LnB válasza #20844032 (#158506) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na igen, ez meg a másik. Erre is gondoltam, hogy na ezt, lehet nem most kellett volna végigjátszanom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#158509) Quaresma válasza ProEvoFan (#158507) üzenetére


Quaresma
aktív tag

Azt nagyon megköszönném. Az a baj, hogy nem igazán élvezetes a másik félnek, ha nem tudunk együtt haladni.:)

Ps: brunorbert

(#158510) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Ennek a Diablonak nincs saját topikja...? :U

The Truth is out there...

(#158511) gianni85 válasza Lackooo84 (#158510) üzenetére


gianni85
veterán

Mi a baj? Elvesznek a hangos a ps4 posztok a sok Diablo 3 között? :D:D

(#158512) .LnB válasza Lackooo84 (#158510) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:D Ne legyél ilyen. Szinte az összes játéknak van külön topikja. Ezen ne morgolódj. Heavy Rain-nek is van gondolom topikja, mégis ide írtam tegnap róla én is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#158513) Lackooo84 válasza gianni85 (#158511) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

;]

The Truth is out there...

(#158514) ProEvoFan válasza Quaresma (#158509) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem fejlődik.
Mielőtt beléptem a játékba, mind a kettő profilba beléptünk.Aki indítja a játékot, a "főtéren" odamész a TVhez, belépsz, majd kiírja, hogy a másik játékos nyomjon "options" gombot.Sok töltés után a másik játékos megjelenik a "főtéren".A karakter felett még a neve is ki van írva. Kimentünk onnan és ölés után adta az xpt.

[ Szerkesztve ]

(#158515) dollarZ18


dollarZ18
tag

Garden Warfare 2-höz összedobhatnánk egy csapatot, többen multizni hatalmas poén :)

(#158516) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A nagy dilemma. Álljak neki a Horizon Zero Dawn-nak (elsőre)? Vagy kezdjem el újra a Detroit: Become Human-t? Ez ilyen "hangosan gondolkodós" poszt. :) Olyan jó volt ez a Detroit, lehet az lesz, annyi tartalom maradt még benne.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#158517) marilllyo válasza .LnB (#158516) üzenetére


marilllyo
veterán

Ne nyomd le a Detroit-ot még egyszer. Azt most el kell engedni egy fél -egy évig legalább. Túl friss még, és másodjára ilyen hamar lehet, hogy uncsi lenne. De egy év múlva megint teljes elánnal lehet végigpörgetni.
Szóval itt az idő a HZD-re.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#158518) bagyulajuve válasza .LnB (#158516) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Detroit engem is érdekel, de én pont a HZD-t vettem előre, már csomót játszottam vele, de még mindig csak kb 30% körül állok, nagyon lebilincselő a látvány és a háttértörténet felderítése (ami még nagyon nem áll össze)

Resistencia eterna

(#158519) .LnB válasza marilllyo (#158517) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

és bagyulajuve

A logikus lépés a HZD lenne, mivel szeretnék az összes meglévő játékommal végezni a Spider-Man megjelenéséig. Viszont, nagyon visszavágomy "Detroit-ba". :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#158520) 3L1T3 válasza .LnB (#158519) üzenetére


3L1T3
addikt

Irány a HZD! :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#158521) Jim-X válasza .LnB (#158519) üzenetére


Jim-X
őstag

En is a HZD-re szavazok! Van benne boven tartalom az pedig ki tud rangatni a Detroitbol!

A játék az nem játék!

(#158522) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, hiszek nektek, akkor HZD lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#158523) gianni85 válasza .LnB (#158519) üzenetére


gianni85
veterán

mi van még hátra?

(#158524) oriic válasza .LnB (#158522) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szegeny PC-ben a VGA meg lassan bepokhalosodik. ;]

Live-Die-Respawn

(#158525) Tyler Durden

Én jelenleg a last of us-t pörgetem, hát komolyan mondom áll leejtős a játék. Nagyon bejön a játék atmoszférája, illetve a sztori is meglepően jó. Annyi kérdésem lenne, a fejlesztéseknek mennyi jelentősége van? El lehet nagyon rontani, vagy kvázi mind1 hova teszek abszolválható a játék? Ajánlásokat is elfogadok, hogy kinek milyen irány jött be a fejlesztéseknél (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#158526) 3L1T3 válasza Tyler Durden (#158525) üzenetére


3L1T3
addikt

Szerintem nincs akkora jelentősége a fejlesztéseknek! :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#158527) .LnB válasza gianni85 (#158523) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Yakuza: Kiwami, Shadow Of The Colossus, Bloodborne, és ugye a HZD.

(#158524) oriic Ne is mond, pénteken bekapcsoltam a gépet valamiért. Aztán összeomlott, újraindult, minden baja volt. Újra kellett tennem a rendszert. Csak tudnám mi baja volt, nem is használom egy ideje. Biztos bedurcázott a sok állás alatt. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#158528) gianni85 válasza .LnB (#158527) üzenetére


gianni85
veterán

ez esetben +1 a HZD-re :)
Utána meg keress egy olcsó Order-t :)

(#158529) Jim-X válasza Tyler Durden (#158525) üzenetére


Jim-X
őstag

Annyi jelentosege van a fejleszteseknek, hogy melyiket preferalod jobban.

Nekem a tavcsoves jott be, meg a Diablo. Az ijat is fejlesztettem meg a shotgunt, mert az f@sza! Ja meg neha jo erzes volt egy kis "szalonnat" sutni a langszoroval :DDD ;]

A játék az nem játék!

(#158530) consono válasza Jim-X (#158529) üzenetére


consono
nagyúr

Én nem tudom, hogy a lángszórót használtam e egyáltalán... Én a pisztolyokat fejlesztettem, meg a nyilat.

"In God we trust. All others must bring data"

(#158531) Peetey91


Peetey91
senior tag

A Last of Us Remaster jól tudom, hogy a lemezen tartalmaz minden DLC-t és megjelent tartalmat? Valami kód jár hozzá, amit bukok, ha használtan venném a játékot?

(#158532) ldave válasza Peetey91 (#158531) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Ha jól rémlik minden rajta van a lemezen, nem kell kód az extra tartalomhoz.

A Slime draws near! Command?

(#158533) Peetey91 válasza ldave (#158532) üzenetére


Peetey91
senior tag

:R

(#158534) ldave válasza Peetey91 (#158533) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

PS3-on volt még ez a Sony-féle Network Pass, ami kellett az online mókához és csak egy kód járt a lemezek mellé, szerencsére PS4-re felhagyott ezzel a Sony.

A Slime draws near! Command?

(#158535) Jim-X válasza consono (#158530) üzenetére


Jim-X
őstag

En egy parszor hasznaltam, de csak a fent emlitett okok miatt :D

(#158531) Peetey91: Minden rajta van, fel is teszi egybol a Left Behind-ot is :K

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#158536) Tyler Durden válasza Jim-X (#158529) üzenetére

Ok még csak az első fejlesztési pontot értem el, gondoltam kemény vagyok és egyelőre nem fejlesztettem semmit :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#158537) #20844032 válasza .LnB (#158516) üzenetére


#20844032
törölt tag

HZD.
100 óra a gémermenyországban :DDD

(#158538) Tom5


Tom5
addikt

Resident Evil-t valaki kimerte tolni VR szemüveggel? 2x30 percet toltam eddig de azt hittem a mentő visz el...

(#158539) bagyulajuve válasza Tom5 (#158538) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Valahol ki lehet próbálni a PS VR-t? Mert érdekelne a jövőben, de egyszer egy HTC-set próbáltam és nem sokáig bírtam, eléggé rám jött a rókázhatnék pár perc után

Resistencia eterna

(#158540) Kendek válasza Tom5 (#158538) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Persze, az volt az első játék amit végigvittem VR-ban. Hatalmas élmény, és épp az a lényege mint amit tapasztalsz. :)

<-ƘƘ->

(#158541) erahurka


erahurka
félisten

Ti hogy vagytok a Detroittal? Már erősen benne járok de még mindig nehezen tudom elfogadni hogy egy ember által programozott android érzelmekre képes, áttörje a megszabott korlátait, szabadságra vágyjon... Értem én hogy a mesterséges intelligencia tanul és tanítja magát, de ez valahogy akkor is fura nekem. Aztán lehet én vagyok túl földhözragadt. Nektek mi a véleményetek?

Amúgy tetszik a cucc. Azt tudom kifogásolni, hogy néha nagyon kevés időt hagy eldönteni egy-egy választ vagy kérdést, kicsit jobban átgondolnám mire nyomok. Bár gondolom minél gyorsabb, minél őszintébb reakciót akar a játék, ezért csinálja ezt.

[ Szerkesztve ]

(#158542) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Új PS4 típus:

CUH-2200

Egyelőre only Japán. [link]

Live-Die-Respawn

(#158543) Carlos Padre válasza oriic (#158542) üzenetére


Carlos Padre
veterán

"TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, JÁTÉKMÁSOLÁSRÓL"

Csak viccvót :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#158544) .LnB válasza Carlos Padre (#158543) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Annak meg szar. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#158545) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Van aki még tolja a The Division-t?
Most akciósan 3,2k lenne, nagyon gondolkozok hogy megvegyem. Második rész előtt jó lenne képbe kerülni.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#158546) Tom5 válasza bagyulajuve (#158539) üzenetére


Tom5
addikt

Ez a rókázás téma nálam és baráti körömben is előjött. Főleg egy ilyen űrhajós ide oda repkedős játékban. Csaj ismerősömnek már simán a GTS első kanyarában. (én vezettem rajta csak a headset volt) ;]
De ez a Resident evil....nem találok rá szavakat. :Y

(#158547) #20844032 válasza Tom5 (#158538) üzenetére


#20844032
törölt tag

Persze. Simán.

(#158548) Carlos Padre válasza erahurka (#158541) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Szerintem te vagy földhözragadt :)

Ajánlom megnézésre az Akta Manniskor (Real Humans) vagy az angol remake Humans tv sorozato(ka)t, rengeteget hozzáadnak a témához teljesen véletlenül.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#158549) Carlos Padre válasza gyuromoj (#158545) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát egyszer jó lenne végre befejezni ha már megvettem. Van neki egyáltalán valami vége? Mármint a sztorinak. Nem tőled kérdem, csak úgy általánosan. :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#158550) Dvix válasza Peetey91 (#158531) üzenetére


Dvix
senior tag

A LOU Remastered-hez van a Left behind DLC van a lemezen, ha erre vagy kíváncsi. Az executions és más sapka vagy maszk, fegyver kiegészítőkért külön kell fizetni online. :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.